Opinie o Work Support w Veenendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Work Support. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Work Support na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Support w Veenendaal

Endoom

Pracuję przez Work Support już ponad miesiąc i szczerze mówiąc nie podoba mi się to co widzę. 87 Euro za mieszkanie, 18 euro za dojazd do pracy(ja akurat autem dojeżdżam), jeśli nie wyrobisz normy, masz dzień albo dwa wolnego, moja przedostatnia wypłata to 132e, teraz 175, dziwne jest to że za tyle samo godzin pracy są różne wypłaty, na początku dostałem 220e, a teraz ch.j za przeproszeniem. Ostatnio jeden z kierowców dostał 100euro kary za brudny dywanik w samochodzie(!!!!!!!) Wszystko pewnie zależy na jakiego koordynatora się trafi, jeśli chodzi o Agnieszkę to radzę uważać. Jak jej się coś nie spodoba bo ma gorszy dzień to może uwalić kary za mieszkanie tak jak to ktoś napisał wcześniej. Z tą wiedzą co mam teraz nie przyszedłbym do WS już, są lepsze agencje i lepiej płacą(O WIELE). Wystarczy poszukać i się dowiedzieć. Pozdrawiam.

Czarnulka *

Witam, ja pracuje przy produkcji drobiu w Putten i wszystko jest jak dotąd ok. Pieniążki na czas, mam stawkę wiekową, więc to szkoda, bo zarobię jednak mniej niż jakbym miała te 23 lata, ale dobrze, że mam pracę. W województwie, z którego pochodzę nie dość, że jest wysokie bezrobocie, to jeszcze chcą tylko kandydatów z doświadczeniem :(. Tu w Holandii właśnie to doświadczenie zdobywam

mohito

WITAM PRACOWAŁ KTOS W FIRMIE POKON W IFLEXIS

latający. holender

Wieku, ale tam żadnych norm nie było. Trzeba było w miarę szybko pracować, ale przerwy tez mieliśmy, bez przesady. Nikt nad nami nie stał z batem... ;)

Magazynier

Rekrutacja telefoniczna niestety przez agencje o innej nazwie, do czasu przyjazdu myslalem, ze pracuje pod agencja ktora wysylala mi maile i kontaktowala sie telefonicznie. Wiec, przebieg rekrutacji okolo 3 razy po 5/10 minut telefonicznie, formalnosci droga elektroniczna: - Przedstawienie oferty - Przedstawienie warunkow (niestety nie w 100% prawdziwych) - Wywiad na temat poprzednich prac, umiejetnosci, kursow, znajomosci jezyka - Przeslanie danych osobowych droga mailowa - Potwierdzenie checi pracy - Ustalenie prawdopodobnego terminu przyjazdu

latający. holender

Pracowałem tam prawie rok. Dziwią mnie te oponie, ponieważ nie natrafiłem na żadne,patologie. Pracowałem w pralni przemysł.i kasa,na czas taka jak miała być.praca w wysokiej temperaturze po części. Koordynator ok, zarobiłem tyle, ile chciałem. A kompetencje rekruter oceniam na plus. Jasne, że nikt tam nie płaci za leżenie i praca wymagała pewnej wprawy, ale ja jestem zadowolony. I chyba znów wyjadę. Zresztą moi koledzy juz któryś raz powyjezdzali przez tę właśnie agencje pracy

wilk
@latający. holender

jedz i zrób rekord jutro będzie norma

prawdappp

co do pracy pralni po 3 dni w tyg ludzie maja patologia jeszcze raz patologia jesli ktos jest normalny nie polecam

prawdappp

Witam pracowalam tam 9 miesiecy jezeli masz jakis problem zdrowotny biuro sie tym nie interesuje, hotel ede to jest porażka laski na lewo i prawo daja, a kolesie zarajarani i agresywni na siłe szukaja zaczepki i znajomosci najwiekszy problem tego biura to patologia z którą biuro nie daje rady

koko
@prawdappp

Pracuje w clean lase 8 tgttmoesiecy jest ok.

hedo

cześć dostałem oferte do pralni w eindhoven CleanLeaseFortex z agencji pracy iflexs. Wyjazd do roboty w niedziele . Opinie widze bardzo zróżnicowane wiec dajcie jakąś sensowną odpowiedz czy jechać za 9.63 euro brutto na godzine? opiszcie warunki dzieki:)

tomeklublin

Che tam jechać, proszę o kontakt kogos kto ostatnio tam pracował, lub pracuje przy kurakach.

M

W tej firmie nie możesz iść na chorobowe jak cos się stanie polamiesz rękę lub cos innego jesteś zwolniony Tak jak ja I to co usłyszałem od koordynatora to przesadą Zwalniany pana bo ta firma rządzi się takimi prawami ze nie toleruje zwolnień chorobowych płatnych A co ja na zamówienie łamie rękę czy choruje Ta firma zmieniła tylko nazwę i tak samo robią zmienili nazwę bo tam juz nikt nie chciał pracować i nie mieli kogo okradac

seba

Zwykli oszuści nie oddają kasy za rowery kradną wakacyjne a z koordynatorem nie ma co rozmawiać bo nie rozumie co do niego mowisz taki nacpany Nigdy więcej

Wiktor92

Hejka, wyplaty na czas. Na żadne bójki nie trafiłem, a byłem tam zatrudniony rok, no może trochę więcej. Koordyantorem moim była pani Agnieszka Kornek. Jest konkretna, ale można się od niej dowiedzieć potrzebnych rzeczy i jak juz się dodzwaniałem, to rozmawiała ze mną normalnie. Warunki zakwaterowania ok. Nie musiałem nawet z Polski zabierać pościeli, ponieważ wszystko jest na miejscu. Dobrze jest to wszystko zorganizowane. Po tych opiniach ktore tu przeczytałem można by było myśleć, że będzie to jaki (usunięte przez administratora) co najmniej, ale ja wyjechaem, zaryzykowałem i nie żałuję.. Pracowałem prze Work Support długo, a w obecnej agencji holendersk. tylko miesiąc i nie zanosi się na dłużej. Chciałbym powrócić do Work Support i próbuję tam się dostać przez PLC Job i panią rekruter Martę, ale na razie nic dla mnie nie mają

Wiktor92

Hejka, wyplaty na czas. Na żadne bójki nie trafiłem, a byłem tam zatrudniony rok, no może trochę więcej. Koordyantorem moim była pani (usunięte przez administratora) Jest konkretna, ale można się od niej dowiedzieć potrzebnych rzeczy i jak juz się dodzwaniałem, to rozmawiała ze mną normalnie. Warunki zakwaterowania ok. Nie musiałem nawet z Polski zabierać pościeli, ponieważ wszystko jest na miejscu. Dobrze jest to wszystko zorganizowane. Po tych opiniach ktore tu przeczytałem można by było myśleć, że będzie to jaki (usunięte przez administratora) co najmniej, ale ja wyjechaem, zaryzykowałem i nie żałuję.. Pracowałem prze Work Support długo, a w obecnej agencji holendersk. tylko miesiąc i nie zanosi się na dłużej. Chciałbym powrócić do Work Support i próbuję tam się dostać przez PLC Job i panią rekruter Martę, ale na razie nic dla mnie nie mają

DB

Naprawdę nie poleca. Na wstępie napiszę że chce mi się pracować i nie jest to bezpodstawne wylewanie żalu. Firma pobiera pieniądze za wszysko. W umowie jest napisane o 2 tyg. okresie wypowiedzenia, a i tak pobiorą od Was ponad 220 euro za miekszanie. Koordynatorka jest osoba której absolutnie nie można zaufać, gdyż nie wywiązuje się z prawie wszystkich obietnic. Stawki zaniżone, ponieważ nie dają nawet 9e BRUTTO! Dojazd niekiedy 130 km w jedną strone do pracy! Szczerze nie polecam jeżeli chcecie pracowac za pieniądze, chyba że interesuje Was praca charytatywna...

Gyna

Witam interesowała by mnie praca zagranicą tylko jeszce ani raz nie pracowałem przez firme ja i kumpel chcemy wyjechac prosze o skazówki za info wielkie dzięki Pozdrawiam

Maciek9498

Witam pracuje ktoś obecnie przez ta agencje?? mam zamiar wyjechac do holandii tyle ze sam i to bedzie moj pierwszy wyjazd i po nie ktorych opiniach na temat tego biura to sie troche cykam moze ktos okreslic mniej wiecej jak z praca czy duzo godzin jakie stawki na wiekowce no i jak z zakwaterowaniem czy da sie tam w miare normalnie zyc? dzieki z gory za odpowiedz :)

Robert
@Maciek9498

Maciek9498 Odezwij sie do mnie jak mozesz. Ja sie wybieram wlasnie z tej agencji. szymon16_1990@o2.pl

Robert

Witam, czy ktos sie wybiera przez agencje w Eg teraz na daniach do pracy ?? Odezwijcie sie

@Robert

ja planuje wyjazd, ale po przeczytaniu tych opinii to się trochę waham... :/

Krystian
@Robert

Wiatm ja wybieram sie do NL przez agecje w elblągu

asia

Witam, mam pytanie czy na stawkach wiekowych są jakieś ulgi jeśli chodzi o zakwaterowanie? Czy dla każdego tak samo?

Michu

Do pracy w Work Support wyjechałem z kolega. Mieszkaliśmy razem w 1 pokoju w hotelu pracowniczym. W lokacjach same dwójki, zadnych 3. osobowych pokoi, wiec luz. Sprzęty tak jak zapewniano na miejscu. Wypłaty na czas (umowa holenderska). Ja nie rozumiem, o co chodzi, skoro nadal tam pracujemy. Koordynatorem naszym jest Henri. Nie jest jakiś super milutki, ale tez można uzyskac od niego potrzebne informacje. Zarówno kolega jak i ja do Polski sie nie wybieramy, bo zarobić tam nie można godziwie tak jak tu. Po pracy spędzamy czas na siłowni, ktora jest niedaleko hotelu i jest za free. Czego Wy jeszcze chcecie? Spa?? ;)

Devil

Firma IFLEXS z Opola i firma Work Support z Rotterdamu to jest jedna mafia wyzyskująca biednych ludzi. Jesli wszystkie są takie kwatery dla polskich pracowników to wszystkim współczuję. Można to wszystko porównać do hitlerowskich obozów pracy, tylko współczesna nazwa brzmiałaby "HOLENDERSKIE OBOZY PRACY". A dawni "KAPO" to teraz super wyszkoleni koordynatorzy, którzy z wielką łaską pomagają pracownikom. Najlepiej potrafią szybko pozbywać się ludzi, którzy są dla nich niewygodni, tzn.: ludzi, którzy domagają się swoich praw oraz cywilizowanego bytu.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Support - Veenendaal

• Jak się pracuje w Work Support?

Zobacz opinie na temat firmy Work Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Support?

Kandydaci do pracy w Work Support napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Support
2.7/5 Na podstawie 321 ocen.

Work Support