Opinie o Work Support w Veenendaal

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Work Support. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Work Support na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Support w Veenendaal

Work Support ma opinię dobrego pracodawcy i nie rozumiem dlaczego tak niektórzy piszą?

Bo akurat ten kto wchodził w (usunięte przez administratora) Agnieszce to mial wszystko a kto mial na nią (usunięte przez administratora) to za byle co dawała kary, miałam kiedyś propozycje powrotu do tej firmy ale zrezygnowałam, po tym co przeszłam, odechciało mi się życ, więc wolałam zrezygnować całkiem

Ola

Pracowałam w firmie Infotheek, mieszkałam w Leidendorp w Hotelu. Praca przyjemna, nie mogłam narzekać, szefowie naprawdę w porządku, normalni ludzie bardzo się z nimi zżyłam. Hotel - bez luksusów ale w miarę w porządku. Najlepiej miały osoby wyjeżdzajace w parze ponieważ nie musiały martwić się z kim będą mieszkać w jednym pokoju a to dosyć krempujące jesli sie kogoś nie zna. Duży plus- łazienki w pokojach. Jedyny minus pracy w Infotheek to solarisy ;/ 240 tyg. to bardzo słabo i niestety bez możliwości jakichkolwiek nadgodzin. Czasami jak ktoś bardzo pani Agnieszce wchodził ładnie w pupe to dostawał te pare godzin na vomarze w weekend ale to nie zdarzało się często. Ogólnie praca na plus.

Michal

Jak jest teraz na swieta? Obiecuja gory złota ale sam nie wiem.. Vomar - alkmaar. Znam angielski Ale co oni tam kantują na umowach?

olo
@Michal

dużo godzin zawsze, tygodniówki dobre , ja w tym roku już nie jade angielski - to ci się tam nie przyda

rychu

kasa się zgadza i tyle w temacie

Magazynier

Rekrutacja telefoniczna niestety przez agencje o innej nazwie, do czasu przyjazdu myslalem, ze pracuje pod agencja ktora wysylala mi maile i kontaktowala sie telefonicznie. Wiec, przebieg rekrutacji okolo 3 razy po 5/10 minut telefonicznie, formalnosci droga elektroniczna: - Przedstawienie oferty - Przedstawienie warunkow (niestety nie w 100% prawdziwych) - Wywiad na temat poprzednich prac, umiejetnosci, kursow, znajomosci jezyka - Przeslanie danych osobowych droga mailowa - Potwierdzenie checi pracy - Ustalenie prawdopodobnego terminu przyjazdu

tonnnny

zapierdol straszny po 50 godzin mieliśmy zawsze, ale lepsze to niż przestoje, jest ok - jak chcesz zarobić

kamil s

Dominik - narobisz się - to na pewno, dużo godzin na święta ZAWSZE, ja robiłem tam na skrzynkach w zeszłym roku, ale zarobisz, uwaga na ciocie Age (koordynatorka) - nie pójdziesz do roboty to cie wywali

Hahaj

Work support , pracowalam i powiem wam , ze praca jest ok ciezko wiadomo ale da sie przezyc.. mieszkalam na hotelu w leidendopr i warunki sa bardzo dobre. Ale najwiekszy problem wlasnie jest w szanownej pani Agnieszce xd. Brak slow poprostu gorszej kordynatorki nie widzialam , oszukuja z wyplatami , zle traktuje ludzi i nic sie nie da z nia zalatwic , jest podla i to bardzo . Poprostu bydle nie czlowiek w niczym nie pomaga tylko jeszcze pod gorke robi szm..ata. o wykorzystuje ludzi jak sie da i sytaszy cpunka.

Bolo
@Hahaj

bo nikt jej nie chce bolcować

Fan Pani Agnieszki

Witam, próbuję skontaktować się z panią Agnieszką. Czy zna ktoś jej adres mailowy?

nie zadzieraj z agą:)!
@Fan Pani Agnieszki

akornek@worksupport.nl

jack

to dalej nahukana chodzi moze by ja nagrac wrzucic na neta?

inżynierek

Aa czy ktoś z Was wie, kiedy będzie nabór ponowny do tej 2. firmy elektronicznej, do której rekrutują, bo na razie nie ma wolnych stanowisk?? Mam na myśli firmę w Eindhoven.

inżynierek

Mnie rekrutowała też rekruter Marta Błaszczyk do Flexcraft European Work Support, ale jeszcze jak agencja ta figurowała pod nazwą Work Support. Wyjechałem do pracy w branży elektronicznej w Leiden. Zajmowałem się diagnozowaniem urządzeń elektronicznych IT oraz systemami nawigacji GPS. Było to jakieś 2 lata temu. Ciekawa przygoda zawodowa, praca w międzynarodowym środowisku, zgodna z moim wykształceniem. Wynagrodzenie mogłoby być większe, ale cieszyłem się, że zaraz po studiach mogłem pracować w swoim fachu a jestem po Polibudzie :). Warunki zakwaterowania to dwójki z dostępem do internetu. Pani rekruter jest prawdziwą profesjonalistką a mój szef w firmie na miejscu był znośny, choć miewał humory. Ja nie zarzekam się, że nie wyjadę znowu...

Nie na wiekówce

Obecny Flexcraft (ex Work Support) to agencja, przez którą wyjeżdżam już po raz któryś. Rekrutowała mnie pani rekruter Marta Błaszczyk z PLC Job. Pracowałem przez kilka innych agencji w swoim życiu i tutaj są dobre warunki mieszkaniowe i wypłat. Miałem koordynatorów takich jak: Tomasz Gelios, Grzegorz Stark i wspominam ich dobrze. Nigdy nie oczekiwałem, że ktoś będzie prowadził mnie za rączkę, a jednak Flexcraft pomaga załatwiac wszystkie formalności. Jestem zadowowlony, bo zaoszczędziłem pieniądze tak jak chciałem i mój cel osiągnąłem i podszkoliłem się mega z angielskiego dzięki tym pracom. Polcecam

Nie na wiekówce

Kuba

Wyjeżdza ktoś może lub był na pakowaniu i opowie coś o tym ?

Ven96

Bardzo zła agencja, fatalne warunki pracy, zero szacunku do człowieka, bezpodstawne kary i chamstwo

Przystojny Polak

Witam pracuje w alkmarr .Vomar. Krótko i na temat , na pierwszy wyjazd za granicę polecam tą agencje ( nie polecam tej pracy stodencikom noszący okularki i ciasne Rurki ) Wypłaty na czas Salarisy się zgadzają Klimacik w pracy bardzo fajny :) Poprostu wyjazd za granicę nie jest dla każdego . Masz jaja ? To z pewnością tu chwile zabawisz .

Tajemnicza

Witam. Pracowalam w zeszlym roku przez okres 6miesiecy i szczerze powiedziawszy wszystko ok mieszkalam na jotelu w leiderdorp baardzo bylam zadowolona Pan Alfred opiekuje sie hotelem cudownie jak swoim wlasnym obiektem , mieszkalam jeszcze na roznych mieszkaniach w roznych miejscowosciach , bylam kierowca ,pracowalam na chlodni w weekend na vomarze i bylam baardzo zadowolona nigdy Mnie nie zrobili w ciula solarisy sie zgadzaly wyplaty rowniez a jeszcze jak sie bylo milym i uprzejmym a nie cwaniakiem i czlowiekiem z wielkim fochem to mialo sie jeszcze (usunięte przez administratora) fuchy w niedziele jak przewiezienie auta i to platne wiec dla Mnie bylo bomba. A tak apropo tych atakow na Pania Agnieszke to ludzie zastanowcie sie jak sie odnosicie do niej Ona odnosi sie do was, ta koorfynatorka jest poprostu konkretna a jak nie pasuje to nara krotka pilka a zycie osobiste poza praca nie powinno nikogo interesowac. Dla Mnie bylo bardzo na plus.

Białe

Hej powiedzcie mi czy cały ten flexcraft zatrudnia ludzi 23 lata chodzi mi o zakład Vion Scherpenzeel... bo trochę mi się nie opłaca przez iFlexa tam iść bo z Polską umowa to sobie dupe mogę podetrzec ;P

@Białe

ja pracowałem na polskiej 2 lata, nie narzekam - zarobki lepsze niż na holenderskiej,

@Marek

No na holenderskiej takich złych nie miałam wypłat ;) ale nie będę miała wyjścia i muszę wrócić przez polską ... szkoda no ale chce z powrotem bo naprawdę było fajnie atmosfera super już odliczam dni xD

alibaba

Ja się dziwię trochę opiniami nt.worka bo co jak co ale wypłaty zawsze miałem na czas,kilka razy zdarzyło się jakieś krojenie z hajsu ale przez okres 10 miesięcy nie było tak zle.Pracowałem na vomarze na dziale reaturhool czyli tzw.skrzynki,praca jak praca dla mnie nie było tam złej roboty,jak ktoś chce pracować to bedzie pracował,a jak ktoś jest leniem to mu żadna praca nie będzie pasować;)Co do Agnieszki to akurat muszę się zgodzić chociaż znam osoby które chwaliły sobie współprace z nią,jak pracujesz tzn nie spózniasz się,nie chorujesz często,a przede wszystkim nie zawracasz jej głowy głupotami to wydaję się być osoba nawet spoko ale to też zależy od jej humorków a miewa naprawde różne.Co do mieszkań to mogę z ręką na sercu przyznać że zakwaterowania(przynajmniej te w których byłem-miałem 3 przeprowadzki 4 lokalizacje)to naprawdę nie było zle i jeśli ogólnie chodzi o worka to moge powiedzieć że oferuje jedne z lepszych jak nie najlepszych zakwaterowań z agencji które znam...Ogólnie mimo różnych sytuacji które miały miejsce to worka mogę polecić.Pozdro

Kwiat
@alibaba

Jeżeli twierdzisz że work ma dobre warunki mieszkanie to podaj adres email ..

alibaba
@Kwiat

do czego Ci potrzebny mój adres email???

To ja pracuje obok Ciebie, na ekspedycji, niebieskie czepki :)

Białe

Spoko:) A długo już tam pracujesz?

@Białe

2 miesiące, ale byłem już tam 2 lata temu. Więc może się kojarzymy z widzenia :)

Białe

Może i tak choć w to wątpię tyle ludzi tam się przewinęło że nie sposób zapamiętać xD

N7ck

Roznie z nimi bywa ale najgorzej jest jak sie choruje to sa wtedy problemy oczywiscie kordynatorzy nie informuha twojego zleceniodawcy ze cie nie bedzie. Bledy sa i to na kazdym kroku z wyplatami przemeczylam sie z nimi 2 lata i dziekuje bardzo za tak ujowa wspolprace zero szacunku dla ludzi i pracy jak ty cos chcesz to nigdy nic nie załatwia a jak oni cos chca masz to natychmiast zrobić oczywiście bez slowa żadnego. Probleny z salarisami wieczne bledy a korekty to wykraczaja poza prawo bo sa robione na lewo. Na salarisie masz co innego a wyplacaja co innego. Na odpowoedzi odnosnie bledow czekasz ponad 2 tyg. Tyle z mojej strony jak mozecie to omijajciw ich i sami starajcie sie o prace w danej firmie bez posrednika. Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Work Support - Veenendaal

• Jak się pracuje w Work Support?

Zobacz opinie na temat firmy Work Support tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Support?

Kandydaci do pracy w Work Support napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Support
2.7/5 Na podstawie 321 ocen.

Work Support