Efficient at work

Opinie o Efficient at work

Hmm

Czy mozna zrezygnowac z dodatku ET?Czytalem ze po zniesieniu abolicji jest to nieoplacalne dla pracownika gdyz musi wiecej oddac skarbówce

Jesli ktos nie posiada konta bankowego czy firma pomaga w zalozeniu holenderskiego?

@Kandydat

Już przy podpisaniu umowy trzeba mieć Polskie konto walutowe.

Beata Wagnerska

Bardzo fajne biuro. Głównie pracowałam na sortowniach owoców i uważam ,że wrócę ponownie do tej firmy. Na duży plus ,że wymagają zaświadczenia o niekaralności. Ponieważ już wystarczająco się napatrzałam w innych firmach na tą młodą patologię.

Worki

Jaki jest minimalny okres pobytu,mozna przyjezdzac na 2-3 miesiace?

@Worki

Witam. Tak 2 miesiące to minimalny okres. Mile widziany 3 lub dłużej :) Jedynie w czasie wyjazdów studenckich ten okres ulega skróceniu.

Pracownik Produkcji

Dokładna rekrutacja. Oraz śmiało odpowiedzieli na moje pytania. A nie jakieś czarowanie jak w większych biurach w jakich niestety miałem przyjemność pracować.

nie mam

Marzena

Czy polecacie wyjechać dom pracy z ta firmą?

Barbara Kania
@Marzena

Pracowałam w zeszłym roku prawie 6 miesięcy i nie napotkałam na ,żadne niemiłe sytuacje. Planuje wrócić jakoś od lata.

Marzena
@Barbara Kania

Barbara Kania A kiedy wyjeżdżasz? Przy czym pracowałeś?

Pan Paweł

Witam chciałem zapytać czy wymagane jest szczepienie żeby wyjechać do pracy ?

@Pan Paweł

Nie jest to warunek konieczny do pracy.

Patryk

Czy miejsce zamieszkanie jest daleko od miejsca pracy?

moro

Siema mam pytanie czy warto jechać z tą agencja wszystko co oferuja znajduje potwierdzenie tam na miejscu w holandii?? mógłby ktoś opisać na swoim przykładzie byłbym wdzięczny

Trodat
@moro

Ja w prawdzie byłem tam sezonowo w przerwie między studiami ale ogólnie było ok. Był to mój pierwszy wyjazd do NL.

Moro
@Trodat

A jechałeś własnym samochodem czy jakimś busem? Napiszesz coś więcej ?

Ziom zieomeczek

Pracuje w De Lier na kwiatach doniczkowych i jest elegancko. Pozdro ekipę.

Daniel

Jak z zakwaterowaniem i opłata?

@Daniel

Możliwość zakwaterowania służbowego, spełniającego wszelkie normy SNF koszt : 99,75€/tydzień (Wyłącznie domki jednorodzinne oraz mieszkania w bloku). (Wyłącznie domki jednorodzinne oraz mieszkania w bloku).

@Efficient at work

Od osoby czy za pokój? Opłata jest pobierana od razu czy samemu trzeba ją uiścić?

@Daniel

Opłata jest od osoby. Jest automatycznie pobierana z wypłaty.

@Efficient at work

Wiec jakie zarobki netto na tydzień?

Zainteresowana

Jak daleko trzeba dojezdzac do pracy rowerem?

Mietek Mietek

Byłem kilka tygodni temu na storczykach. Wszystko było w miarę ok więc można jechać. Elo.

Wybieram się z chłopakiem do Holandii i mam kilka pytań jak wyglądają zakwaterowania ile osobowe domki

@Kasia

Posiadamy domki jednorodzinne 6-8 osób oraz 4-6 mieszkania w bloku. Gwarantujemy brak "dziwnego" zakwaterowania jak hotele robotnicze czy inne.

Julia
@Efficient at work

Z czystym sumieniem mogę polecić biuro byłam pracowałam panie z biura odpisuja bądź oddzwaniaja jeśli ktoś ma pytania warunki mieszkaniowe są super w porównaniu do innych agencji Julia pozdrawiam były pracownik

Julia

Wszystko się zgadza ????

Zadowolona

Nie mam pojęcia o czym tu wypisujecie, bo pracuję w Efficient od 3 lat i nigdy nie miałam żadnych problemów. Jak ktoś chce pracować to pracuje i nie ma na co narzekać. Wypłaty zawsze na czas, warunki mieszkalne spoko, wystarczy dbac o swoj dom. Urlopy bez problemow, a nawet jak konczy sie sezonowa praca to zamiast odsylac do domu jak inne biura to szukaja Ci nowej pracy. W przyszlym tygodniu przechodze na kontrakt i nikt z tym nie robi problemow. Niezadowoleni to so poszukiwacze przygod, którzy przyjechali na wakacje.

Pokemonka

Cuda jakieś :D

Pokemonka
@Zadowolona

Nie pojechałam na wakacje...Miałaś szczęście i niech Ci Bozia da. Nie masz pojęcia o czym mówisz...

@Zadowolona

Eficjent to najlepsza agencja oddał bym wszystko by tam wrócić

Patti SS

Jestem na bankietowaniu tulipana i nie narzekam. Zakwaterowanie faktycznie mają ok. Kiedyś miałam nie przyjemność mieszkania przez inną agencje w parku z domkami letniskowymi za tą samą kasę co tu. Nigdy więcej parków gdzie jest 100 Polaków w 1 miejscu. Dramat

Jola
@Patti SS

czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o pracy przy tulipanach? m.in ile jest godzin pracy tygodniowo oraz ile udało Ci się zarobić przez tydzień? byłabym bardzo wdzięczna za pomoc ;)

Justyna

Pracowałam tam razem z partnerka i zawsze polecam ta firmę wszystkim którzy się pytają o dobra agencje pracy w Holandii jak będę wyjeżdżać do Holandii to tylko tam pozdrawiam Justyna Z Karina pozdrawiamy

Rumcajs

Ok. Byłem na amerlisach. pozdro ekipe elo...

Iwona Drozd

Pierwszy raz spotkałam się by firma dawała nagrody za dobrze utrzymany domek. Zazwyczaj to walą kary tylko. Co miesiąc wybierają domek który dba by było ok i dają jakiś symboliczny prezent. I bardzo dobrze bo mam dość jak widzę tych młodych którzy nawet nie umieją po sobie pozmywać talerza bo tak ich mamusia w Polsce wychowała.

@Iwona Drozd

Tak Iwona :) Próbujemy zachęcać do utrzymywania porządku.

Ola

Cześć, Mam pytanie ponieważ wyjeżdżam pierwszy raz w styczniu do pracy przy kwiatach a nie wiem jaka jest tam temperatura w szklarni. Po pierwsze Chciałabym spytać, jaka temperatura panuje na szklarni? Jakie ubrania ze sobą zabrać? Czy kupić sobie obowi ocieplane czy zwykłe? Dziękuję, za odpowiedź i pozdrawiam :)

@Ola

Obowiązkowe są buty robocze z twardym noskiem. Reszta ubioru jest dowolna. Zwykła bluza czasem polar będzie wystarczający.

Klaudia

A ja mam takie pytanie czy ktoś wybiera się na Sortowanie warzyw owoców na hali Nalldwijk( westland ) ogłoszenie dodane na Olx ???? czy ktoś już może był też? Ma jakieś opinie? Warto jechać ????

Papiiiii
@Klaudia

I jak Klaudią wyjechałaś tam do pracy?

Klaudia
@Papiiiii

Nie nie jeszcze nie cały czas się zastanawiam nad tą kwestią ???? A Ty Pan/ Pani też chciałaś/eś jechać tam?

Klaja
@Klaudia

Pracowałam tam "na stałe" przez dwa miesiące. Połowę tego czasu spędziłam w domku bo nie było roboty. Zatrudnili za dużo osób i cały przyjmowali nowe. Normalna tam jest sytuacja ze przyjeżdżasz na 6 do pracy a po chwili dowiadujesz się że masz wracać do domu bo 'nie ma roboty, za dużo ludzi'

Mirka

Ja byłam 3 miesiące i bylo ogulnie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Efficient at work - De Lier

• Jak się pracuje w Efficient at work?

Zobacz opinie na temat firmy Efficient at work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efficient at work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 90 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efficient at work?

Kandydaci do pracy w Efficient at work napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efficient at work