Efficient at work

Opinie o Efficient at work

Lukasz

Czy płatności są tygodniowe?

Radosław

Jestem w tej agencji 8 tygodni i ni mogę złego słowa na nich powiedzieć są mili wypłacalni a najważniejsze że potrafią zadbać o pracownika i o jego standardy mieszkaniowe czyli usuwają potologie ???? jeśli pracujesz masz porządek w mieszkaniu nie ma problemu ????????????

Justa
@Radosław

O, super, że dbają o pracownika. Ale co do wypłacania kasy, to płacą pensje miesięczne czy jest szansa na tygodniówki? Może system wypłat zależy od miejsca, gdzie się pracuje i różnie to bywa? A i co do standardów mieszkania, to poza osobami, sam standard, czyli np. łazienka, sypialnie, to jest wygodnie? Styl ikea czy raczej stare meble?

Radosław
@Justa

Powiem tak ludzie są ludźmi bioro biorem ale jeśli jest jaki kolwiek problem w mieszkaniu wystarczy zgłosić a bioro robi swoje sam miałem w domku patologie ale panie z biora szybko z tym sobie poradziły efficientatwork jest jak dla mnie agencja godna polecenia wystarczy że kandydat chce pracować i wszystko w temacie ????????????

Estera
@Radosław

Dobrze to się czyta. A jak jedzie do pracy para, to firma idzie na rękę i kwateruje te osoby razem, czy woli rozdzielać i para ląduje w dwóch różnych pracach, dwóch różnych mieszkaniach? Bo ja bym z chłopakiem pojechała i chcemy razem pracować, to firma daje taką możliwość?

@Estera

Pani Estero. Pary zawsze mieszkają razem. Natomiast jeżeli chodzi o miejsce pracy może być ono różne.

Czy mają państwo oferty ścinka papryki?/i jaka stawka i od ilu godzin są płacone nadgodziny?

@Ania

Witam Pani Anno. Nie posiadamy pracy związanej z ścinka papryki. Głównie działamy w pracach związanych z pakowaniem warzyw i owoców. Posiadamy natomiast podobny rodzaj pracy (szklarnia z pomidorami) lecz ta oferta będzie dostępna na naszej oficjalnej stronie od lutego 2024.

Barnaba

Pracuję od 2 tygodni ale na początek mogę dobrze ocenić to co się dzieje w pracy.

@Barnaba

To fajnie, że jesteś zadowolona, w sumie sporo wpisów jest ok. Podpowiesz z czego jesteś zadowolona i jakie tematy oceniasz pozytywnie? Kasa, umowa, kontakt, atmosfera? Sama się zastanawiam nad pracą ale wolę najpierw podpytać...

Pracownik Produkcji

Dokładna rekrutacja. Oraz śmiało odpowiedzieli na moje pytania. A nie jakieś czarowanie jak w większych biurach w jakich niestety miałem przyjemność pracować.

nie mam

Czy firma Efficient at work kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Mirek Domagalski

Mają spoko ofertę na krojeniu rzodkiewek itp. Byłem polecam.

Janek
@Mirek Domagalski

Na czym ta spoko oferta polega, że polecasz? Dałbym sobie radę z rzodkiewkami, ale może dopiszesz, jak z warunkami zakwaterowania, ludźmi w samej robocie i finansowymi sprawami? Wiesz, takimi, jak opłaty i stawka za pracę?

Firma rzetelna wszystko na Plus

@Gość

A co masz dokładnie na myśli? Warunki umowy pokrywają się z rzeczywistością? Pensja jest na czas?

@Gość

@Efficient at work

Widzę, że dzień podziękowań Państwo mają. A skoro jesteście tu aktywni, to może odpiszecie, czy aktualnie kogoś potrzebujecie do pracy i jakie są o u Was stawki godzinowe? Czy dobrze też zrozumiałem jedną z piszących, że kierowca z Waszej firmy odwozi do miejsca zakwaterowania? A jeśli tak, to czy pracownik ponosi koszty takiego transportu, no i skoro o kosztach, to ile trzeba płacić za zakwaterowanie?

Naturalne jest odpisywanie na opinie :) Drogi Panie RL najlepiej zadzwonić i porozmawiać wtedy odpowiemy na wszystkie pytania. Wszystkie aktualne ofert wraz z stawkami są na naszej oficjalnej stronie. Transport z i do pracy jest bezpłatny oraz tak mamy też etatowych kierowców. Koszty zakwaterowania (111,58€ tyg.)

Dorota-pracownik

Jestem bardzo zadowolona z agencji, kontakt z polskim oddziałem bardzo miły, wszystko szczegółowo wyjaśnione, na miejscu w Naaldwijk wszystko poszło sprawnie, podpisanie umowy, formalności bardzo miłe Panie z biura wszystko wytłumaczyły i zostałam odwieziona przez kierowcę na mieszkanie. Praca też ok, byłam już w wielu agencjach i w Efficient na prawdę nie mam na co narzekać.

Justyna
@Dorota-pracownik

A na ile pierwsza umowa ?

Halina
@Dorota-pracownik

Skoro mowa o umowie... Dają umowę od razu o pracę? Czy jak?

@Dorota-pracownik

Dziękujemy za miłe słowa :)

Olga

Jestem zadowolona ze współpracy z tą agencją i z czystym sumieniem mogę polecić ją znajomym.

Klara
@Olga

Ooo super, że masz pozytywne zdanie. Sama szukam obecnie pracy i też myślę nad tą agencja. Możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracujesz i jakie dostałaś warunki zatrudnienia?

@Olga

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Staramy się by atmosfera w pracy była jak najlepsza.

@Olga

Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy w przyszłości do ponownej współpracy.

Sylwia

Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej w biurze w De Lier ,pełen profesjonalizm,miło I konkretnie ! Dostałam pracę, szczerze polecam.

Zuzanna
@Sylwia

No, to pozytywnie. Fajnie będzie, jak napisze ktoś o co pytali? Czy o doświadczenie, czy o plany na przyszłość? I kto w biurze prowadził rozmowę?

@Sylwia

Dziękujemy za miłe słowa :)

Kasia Katarzyna

Praca na storczykach-polecam! 8 miesięcy pracowałam, wszystko ok.

Kandydatka do pracy
@Kasia Katarzyna

Mam pytanie jakie zarobki na storczykach?

Renata
@Kandydatka do pracy

Też bym chciała wiedzieć jak to jest z kasą i czy oprócz podstawy można się spodziewać jakiś dodatków? Trzeba mieć jakieś specjalne umiejętności czy wystarczy chęć do pracy? Dajcie znać jakie godziny pracy obowiązują i ile jest zmian.

@Kasia Katarzyna

Storczyki nadal na topie :) Zapraszamy ponownie do współpracy.

@Renata

Pani Renato najważniejsze są chęci do pracy :)

@Kasia Katarzyna

Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

@Renata

Najważniejsze są chęci do pracy. Dodatki oczywiście są. Przykładowo za pracę w soboty lub nadgodziny. System w większości naszych firm jest pierwszomajowy.

Magdalena

Super praca i biuro.

Grażyna
@Magdalena

A długo już pracujesz czy to dopiero początki? ile osób w biurze teraz jest i jak między sobą rozmawiają?

Szary Bury
@Magdalena

Czy warto wyjechać przez to biuro z początkiem roku tj. styczeń-luty? Czy jest gwarancja godzin pracy? Pozdrawiam

Grażyna
@Szary Bury

tutaj mogłaby być jakaś sezonowość jeśli o potencjalne warunki pracy chodzi czy po prostu Panu takie terminy odpowiadają? orientuje się ktoś może ewentualnie, w którym miesiącu jest najlepiej pojechać?

@Magdalena

Dziękuje Magdaleno za opinię.

Mikimause

Agencja całkiem dobra. Można się dogadać.

@Mikimause

Dokładnie tak. Sumienny pracownik zawsze otrzyma nasze wsparcie.

@Efficient at work

W jakim sensie wsparcie? Na jakąś premię można liczyć? Czy raczej chodzi np. o danie dnia wolnego w razie potrzeby? Planuję zaaplikować.

Pomagamy w wielu sprawach. Ostatnio edukowaliśmy pracowników i pomagaliśmy im zdobyć certyfikaty na wózki widłowe przednie.

Michał Kale..

Nigdy nie było problemu z płatnościami czy zakwaterowaniem. A jak miałem problem czy pytanie, to zawsze mogłem liczyć na pomoc. Do warunków tak zatrudnienia jak i samego mieszkania na miejscu nie mam żadnych ale, wszystko spoko. Nie jestem wymagający, w końcu jadę pracować, nie na wakacje, ale doceniam to, że nocujemy w spoko miejscu, że szanowany jest nasz czas i możemy też czasem odpocząć, zregenerować się.

@Michał Kale..

Michał niezwykle nam miło :)

Bogdan zdun

Praca przy szaszłykach jak najbardziej ok. Trochę zimno ale to w końcu praca z mięsem.

@Bogdan zdun

Bogdan dziękujemy za Twoją pozytywna wypowiedź.

Miłosz22

Fajna lokalizacja jak ogólnie chodzi o rejon w NL. Praca też ok.

@Miłosz22

Dokładnie tak Miłosz. Nasza lokalizacja pomiędzy Hagą a Rotterdamem znakomicie sprawdza się do spędzania w fajny sposób wolnego czasu poza pracą lub w weekendy.

Dorota Misa

@Dorota Misa

Ile osobowe są to kwatery, które firma oferuje? Jest tam dostęp do Wi-Fi? I jaki koszt takiego zakwaterowania, zwłaszcza w porównaniu do zarobków? Ile na czysto, odliczając koszty zostaje miesięcznie z pracy dla tej firmy?

Witam Panie / Pani KW. Miejsca zakwaterowania znajdują się w domach wolnostojących, szeregowych oraz w mieszkaniach na terenie Westland , pomiędzy Den Haag i Vlaardingen. Pokoje są 1-2-3 osobowe. Koszty zakwaterowania (111,58€ tyg.) Liczba osób zależy od lokalizacji i wynosi od 4 do 12 osób. Wifi jest oczywiście w standardzie mieszkania.

Beata

Witam serdecznie chciałbym podjąć współpracę i wyjechać na pakowanie warzyw chodzi mi konkretnie o paprykę bo taką ofertę widziałam i chciałbym zapytać czy mogę mieć konto walutowe syna bo poprzednio jak pracowałam w Holandii nie było problemu. Wówczas pracowałam przez nl Jobs

@Beata

Wynagrodzenie możemy przelewać tylko na konto osoby zatrudnionej. Pani Beato w Pani przypadku przelanie na konto syna będzie możliwe tylko wtedy gdy będzie Pani dopisana do konta syna jako współwłaściciel konta.

Marek Nowak

Polecam agencję, dobrze mi się u nich pracuje, wszystko zgodne z umową.

@Marek Nowak

Dziękujemy Panie Marku za pozytywną opinię.

Marek Plich

Planuje tam wyjechać niedługo. Kolega dał mi namiar bo pracował u nich prawie rok. Poczytałem i całkiem ok opinie i tu na go worku ale też pod ich lokalizacja w NL.

@Marek Plich

Zapraszamy :)

@Marek Plich

Zapraszamy do współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Efficient at work - De Lier

• Jak się pracuje w Efficient at work?

Zobacz opinie na temat firmy Efficient at work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Efficient at work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 90 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Efficient at work?

Kandydaci do pracy w Efficient at work napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Efficient at work