Opinie o Electrolux Poland w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Electrolux Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Żarów

Nie polecam

Nie polecam nikomu tam wybierać się do pracy. Zapierdol na kilku stanowiskach ludzie tepaki i kadra nic nie wie

Obserwator
@Nie polecam

Hmmm.... To się kolego zwolnij, nikt Ciebie na siłę nie trzyma...

Klałdynka
@Nie polecam

A jacy są u was liderzy bo u nas w Świdnicy tragedia

Damian

Kto jedzie na szkolenie do Electroluxa w poniedziałek 20 kwietnia?

Czy firma Electrolux Poland w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Bolo

Tak,sfinansują ci uprawnienia i możesz się zwolnić nie ponosząc kosztów. Taka polityka zakładu.Nie ma tak nigdzie.

dąb

zakaz używania telefonów jakaś porażka co im to przeszkadza

Maja
@dąb

To przeszkadza że płacą za pracę a nie stanie z telefonem, masz mieć więcej czasu na zamontowanie dokładniej komponentu i dostrzeżenie ewentualnego błędu a przede wszystkim bezpieczeństwo, na produkcji ciągle sie coś dzieje i nie trudno o wypadek przez bezmyślność pracownika z telefonem w ręku.

Danuta
@Maja

Ale podczas przerw na produkcji w Electrolux można korzystać z telefonów? Czy w ogóle w czasie pracy nie są one dostępne dla pracowników? Swoją drogą - jak tam jest z przerwami?

stary pracownik
@Maja

dla Waszej wiadomości - procedura zabraniająca używania telefonu w pracy została wprowadzona po tym jak jeden z pracowników rozmawiał przez telefon w czasie pracy przy maszynie i odkładajac komponent rozciął rękę

Sandra
@dąb

Był wypadek przy pracy właśnie przez telefon i zabronili

Sandra
@Danuta

Można korzystać w trakcie przerwy a prawda jest taka że jak użyjesz na stanowisku a nie zatrzymujesz Lini to nikt Ci głowy za to nie urwie

Monter

Rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie. Zostały przekazane wszystkie niezbędne informacje dotyczącę stanowiska pracy. Test manualny do przejścia. Ogólnie wszystko pozytywnie.

Ed Shee

Witam, jakie są u Was stawki bo ponoć w Świdnickim Elektro na produkcji mają ponad 4 tys, netto a liderzy 7 tyt netto.

Weteran

No to teraz popłyneło nasze kierownictwo z podwyżkami cały rok pracuj czy pandemia czy nie A jak zachorujesz to cię pokarają 3 razy bark parami brak podwyżki i 80 procent płatne a to poziomowanie to fikcja bo teraz polacy muszą zasłużyć na szkolenie bo ukraina ma pierwszeństwo.Brak słów!!!!!

sołtys
@Weteran

Weteran, to po tam siedzisz jak zle? Tyle teraz innej roboty na zonie, mozna isc gdzie lepiej

Magda

Sama praca bez zarzutu jeśli ktoś chce pracować pracować będzie. Warunki pracy jednak ciężkie i nie dla każdego. Najgorszy jest fakt braku poszanowania życia prywatnego pracownika. Nie liczą się z nami w ogóle. Jeśli chcą zmieniają nam zmiany bez żadnego słowa wyjaśnienia, jakbyśmy byli robotami i nie mieli życia prywatnego ani rodzin. Pracować można by było gdyby ktoś nas szanował i liczył się z nami. Nie chodzi o pieniądze a o szanownie człowieka przez liderów i kierownictwo.

ps
@Magda

to się chyba w tym zakładzie nigdy nie zmieni, mają takie nastawienie że nie masz nic innego poza pracą i szanują Cie jak kolegów zza wschodniej granicy co tylko głupio się śmieją..

Weteran
@Magda

Masz Magda racje nikt mnie tak zniechęcił do pracy jak pomarańczowa praca nie dla każdego ale dla każdego z Ukrainy czasami nerw mnie bieże jak stoją na filcu a my zapierdziel mamy. Liderzy zachowują się jak by byli kimś .

@Magda

Zgadzam się. Warto dodać: Wymyślają zarządzenia mając na uwadze swoje dobro a nie pracownika. Rozumiem jest pandemia więc maseczki są potrzebne. Tylko dlaczego nie mogą być własne? Skoro w sklepach u Lekarza itd można mieć takie to dlaczego u nas nie można. Przecież w tych maseczkach nie da rady robić co mamy od pracodawcy. Mam pomysł niech osoby które stanowią zarząd popracują na hali cały tydzień po 8h to wtedy trochę okażą empatii innym osobą. Można mieć władzę a nie być mądrym. Albo można być mądrym i mieć władzę.

Leon
@Weteran

Niestety tak to jest jak zwykły wieśniak dostanie trochę władzy i myśli że jest kimś

Jakie wartości są cenione w Electrolux Poland?

duz

znajomość języka ukraińskiego

pracownica.

Ludzie tworzą zakład ,a Elektrolux to praca zespołowa i co niektórzy powinni o tym pamiętać albo powinno im się o tym przypominać .

Hunter

Pacuję w firmie od niedawna i jestem bardzo zadowolony... Za nim zostałem zatrudniony to czytałem wiele opinii na temat pracy w elektroluxie.. Powiem jedno, że to co ludzie mówię a jak jest naprawdę mija się z prawdą... Jak ktoś jest pracowity i umie dostrzegać pozytywne rzeczy to przymknie oczy na małe niedociągnięcia... A dzięki temu będzie zadowolony ????

Ja.pl????
@Hunter

Nie wiesz chyba co piszesz!

Pracownik z t(u)abow
@Hunter

Nie wiesz co piszesz chyba W każdej prywatnej firmie czy fabryce idziesz po kawę w każdej chwili czy do wc i nie ma problemu. Ja rozumiem ciągłość produkcji ale to jest przegięcie. Liderzy powinni rotować ludzi tak by praca nie była monotonna. Człowiek po tygodniu wkrecania wrapow ma dosyć. Ja tam nie pracuje od dwóch lat i dobrze że uciekłem. Ogólnie nie polecam chyba że chcesz robić tam gdzie zawsze są braki. Tam gdzie praca git zawsze są ludzie. Ogłoszenia na olxie ciągle stoją.

@Pracownik z t(u)abow

Ja raczej wiem co napisałem, nie należę do osób, które tylko narzekają... Ale szukam pozytywów... A jak kawy się nie mogłeś napić to proponuję zatrudnić się w cafeterii...

Tub
@@Hunter

Idź na tuby tak jak ja trafilem i wkrecaj 3.5mm 60cm wrapy przez tydzien na jedynce. Zbawieniem bylo jak maszyna stanęła Niech ktos wyjasni dlaczego tyle minusow

Xxx
@Tub

Jedynka to jest przekleństwo!

@@Hunter

Można u was kupić zmywarkę do zabudowy 45cm

tub
@000

idz do sklepu i zobacz mniejsze zmywarki, ele ma podpisane umowy z ikea i innymi odbiorcami i nie kupisz hurtem

Zawiedziona elektro
@Hunter

Bo raczej pracujesz od chwili...poczekaj doczekasz się negatywów,a uwierz jest ich wiele. Początek jest cudowny..praca nowa dość ciekawa( zależy na jakim dziale) ,liderzy och mili aż za bardzo,znajomości bo ileż tam fajnych ludzi pracuje..i bang mija ta chwila..kończy się uprzejmość,no ale jak starałeś się przecież ( nadgodzin od za....kichania),znajomi..hmm dziwnie stali się interesowni, często pojawiają się konflikty aż trudne do zniesienia bo wpływają na Twoją pracę. Podwyżkę dostanie ten obok bo ścieżkę ma udeptaną do biurka. Obietnic co nie miara na spotkaniach,,gdy pojawi się problem..odpowiedz sobie sam. Żeby nie było tak całkiem bee jest kilka osób,kilku liderów oraz pracowników którzy wiedzą po co tam przychodzą...a szkoda bo gdyby każdy potrafił pracować w zespole,a liderzy przypomnieli sobie jak to jest na linii,czy technologii ( piec,taby,prasa),oraz to że na szacunek też sobie trzeba zapracować to było by cudnie,i UŻ i L4 pokręconych by nie było..i aby KP był znany każdej ze stron.Pozdrawiam

pracownica.
@Hunter

Nie rozumiem jak kiedys,małżeństwo mogło pracować na jednej zmianie ? mąż brygadzista Bogdan i żonka pracownik i jej wieczne szkalowanie do niego,a to ta co przed nią za szybka a tamta krzywo spojrzała no i potem p.Bogdan zapominał co to jest obiektywizm ,obsadzał żonkę na stanowiskach na których chciała stać bo na trudniejszych po prostu było dla niej za ciężko (bidulka),pełne wsparcie .Teraz obydwoje w jakosci ,współczuje tym którzy z nią pracują bo to falszywa osoba ,zresztą obydwoje siebie warci i to nie tylko moja opinia

masz rację

bo niestety kierować ludźmi a rządzenie to dwa różne pojęcia,mieszanie miało zapobiegać konfliktom i ? i jest jeszcze gorzej

lider
@masz rację

o widzisz kogoś prawda w oczy kole i zgłasza posty, nie wiem po co tworzą te sztuczne stanowiska do swoich przydupasow mam na myśli księdza :)

Maciej

Jak sytacja na produkcji Jak relacja z kierownikami? Warto tam iść?

Czy w Electrolux Poland zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Staś

Electrolux zawiera tylko umowy o pracę

Ela

Nie polecam, (usunięte przez administratora). Coraz więcej Ukraińców, nawet nie wiem czy nie 90% tam ich pracuje, a Polakow mozna obliczyć na palcach jednej reki (monter/operator)

du
@Ela

dlatego nie zamkną zakładu kiedy jest stan epidemii ... powinni zamknąć i postojowe płacić, a oni jeszcze tydzień temu zatrudniali nowych pracowników z Ukrainy

du

od 25.03 do 27.03 zamykają zakład bo nie mają miejsca na magazynie, a nam zabierają urlopy PATOLOGIA !

Age

Ile na wejście można dostać wypłaty?

????‍♂️
@Age

2800 brutto

Henry

Mocna pozycja w kategorii pracodawca więc wystarczy starać się ,a będzie z pewnością dobrze.

Mateusz

Pracowałem mniej miesiąca. Stanowisko monter-operator. Nie polecam. Ciężka praca, dla robotów.

Danuta
@Mateusz

Mateusz sprecyzujesz co było przyczyna Twojego odejścia z firmy? Czy widzisz możliwości poprawy w firmie w stosunku do pracowników? Twoja opinia pomoże podjąć decyzje osoba zainteresowanym podjęciem pracy w firmie Electrolux Poland.

Hubert

Opeartor na prasach hydraulicznych ma dużą styczność z olejami ? Pracuje się tam w rękawiczkach gumowych ?

bylem tam
@Hubert

leje sie tam z detali bo proces jest taki szybki ze pęka.A top w szczególności

Miron

Jaki jest powód, że od dawna nie piszecie? Tak dobrze się pracuje?

@Miron

juz sama Ukraina tam pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Żarów

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland