Opinie o WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" W WARSZAWIE S.A. w Poraj

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" W WARSZAWIE S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" W WARSZAWIE S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" W WARSZAWIE S.A. w Poraj

Bolek Nowy wpis

Firma jak firma nie masz nic do gadania tylko orka ludzie z biura traktują produkcję jak niedorozwojów żadko się przywitają i zapytaja o spostrzeżenia , dobry murzyn ma nie myśleć tylko robić .Kierownik Orłowski to człowiek którego interesują tylko wyniki tabelki i wyniki z resztą jak całą kadrę zarządzającą . Straszna biurokracja ,stosy papierów do wypełniania które rozpraszają pracownika . Wynagrodzenie porażka 2500 netto na start a mamy 21 wiek zwykła kasjerka w Lidlu na poczatek dostaje 2800 PLN i zastanawiają się na zebraniach dla czego nie ma ludzi .Nasczęście już tam nie pracuje w nowej pracy jak się dowiedzieli ile ludzie zarabiają to porostu się roześmiali i pytali czy są jeszzcze jacyś chętni do pracy. Praca dla samobujców za jałmużne.

Lolek Nowy wpis
@Bolek

Co ty (usunięte przez administratora) Bolek! Ja robię na produkcji i mam 14.500 do ręki! Najsampierw to popraw ortografię bo sadzisz byki jak nieuk albo jak osioł gargamelski. Albo jak tuman. Albo jak tłuk. Kierownik Ostrowski?! Dusza człowiek! Jak się nie podoba to won do zamiatania ulic! Jest stu chętnych na twoje miejsce! Kadra dyrektorska mi sie w pas kłania. Tyle w temacie.

hala Nowy wpis
@Lolek

Obydwa wpisy strasznie stare i poniżej poziomu (usunięte przez administratora). Praca na hali jest czysta, pod dachem i z normalnymi ludźmi. Pensja zależy od tego co umiesz. Oprócz tego premia z 15% i dodatek za pracę w sobotę też 15%. Paczki dla dzieciaków, wczasy pod gruszą, grusza za dzieciaki, darmowy autobus z 2 lokalizacji w Warszawie przywiezie i odwiezie codziennie, itp. Jak chcesz zobaczyć na własne oczy, to się zatrudnij.

Japa Nowy wpis
@hala

15% premii to jest w regulaminie. W rzeczywistości o wiele mniej. Jest to kwartalna premia więc jeśli coś wypadnie pod koniec kwartału ????... 15% dodatku za pracę w sobotę, nadmien że ta praca to system 6 dyniowego tygodnia pracy. I nie ma tak że nie możesz. Musisz. Paczki czy bo y świąteczne to socjal z FP więc jakby u wszystkich też tak jest. Od stycznia tego roku chyba z powodu zmian politycznych na pracowników, szczególnie produkcji, wywierany jest nie do opisania zastraszanie. Sam planuję w maju rezygnację z dalszej tam pracy. Dosyc mam obaw ile zarobię, nigdy nie wypłacono uczciwie pieniędzy. Zawsze komuś coś brakuje.

admin

Chcesz opowiedzieć innym jak pracowało ci się w firmie WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" W WARSZAWIE S.A.? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" W WARSZAWIE S.A. - Poraj

WARSZAWSKIE ZAKŁADY MECHANICZNE "PZL-WZM" W WARSZAWIE S.A.