3Shape Poland Sp. z o.o.

Opinie o 3Shape Poland Sp. z o.o.

sada

praca mi się podoba, jest lekka i przyjemna, w dobrych godzinach, pakiety dentystyczne to złoto, ale mogliby tak nie naciskać na bycie ekstrawertykiem bo nie tylko taką cechę charakteru ma społeczeństwo.

Yyy

Mam nadzieję, że firma widzi prorosyjskość i wspieranie wojny po stronie morderców wśród swoich - na szczęście niektórych pracowników i zrobi coś w tym kierunku. Mam nadzieję również, że jako Polacy nie zostaniemy zepchnięci na bok, liczymy na premie comiesięczne, o których słyszymy od stycznia, że będą.

JA

Nadszedł ten dzień kiedy osoba , która przelewając swoje kompleksy niskiego wzrostu i duzej tuszy na pracowników niższego szczebla była ciężka w kontaktach, z brakiem szacunku, komunikacją wręcz mobingująca tych za którymi nie przepadała- odeszła w siną dal. Niestety, sama odeszła, przez tyle lat ( myśle 2013/2014) nikt z firmy nie zainteresował się co się dzieje w dziale sprzedaży. Docinki, podśmiewywanie się z pracowników i z pracowników innych działów. Nie brała opowiedzialności za swoje czyny tylko zawsze zwalała na przełożonych. Zlecała nadgodziny w okropnych ilosciach- bo dział się nie wyrabiał. Zciągała z urlopów bo się nie wyrabiali. Niejednokrotnie przeszkadzała w urlopie dzwoniąc czy mogę wrócić. Tragedia..

Luigi
@JA

Czytając ten post zastanawiam się ile osób zniszczyło swój zapał zawodowy, ile osób straciło pracę, popadło w depresję itp. przez takiego człowieka. Dziwi mnie to, że taka organizacja nic nie zrobiła - ściąganie z urlopów, połączenia telefoniczne, smsy, maile - wszystko jest do wyciągniecia jako ewentualne dowody w sądzie. Na pierwszy rzut warto przejść się z tym do Państwowej Inspekcji Pracy (jest to za darmi i można przy zgłoszeniu zaznaczyć, że w toku kontroli nie wyraża się zgody na ujawnianie danych zgłaszjącego) - ponieważ opisane przypadki to są potencjalnie nierozliczone pieniądze za nadgodziny, potencjalne urlopy do oddania itp - wszystko określa kodeks pracy. Nie wiem czy były jakies sygnały do zarządu i na ile były one prawdziwe/ skuteczne - opisana sprawa jest dziwna i warto to gdzieś zgłosić.

@Luigi

Firma jest bardzo wypłacalna. Nie ma mowy o potencjalnych nierozliczonych nadgodzinach. W dziale sprzedaży jak w każdej innej firmie na koniec dnia liczy się wynik. Tu bardziej chodzi o szacunek do drugiego człowieka, pracę zespołową, atmosferę w poszanowaniu deklaracji praw człowieka. A nie nieprzyjemne komentarze, które miały być śmieszne, a w gruncie rzeczy naśmiewały się z innych. Nie można budować swojej wartości pomniejszając wartość innych. Tak jak robiła to wyżej wspomniana osoba.

@Luigi

Problem jest poważniejszy niż może się wydawać. Firma dba o "swoich" ludzi i eliminuje wszystkich, którzy mogliby im zagrozić. Każda skarga niestety wiąże się z konsekwencjami dla zgłaszającego. Dochodzi do wielu nieprawidłowości i niestety kierownictwo ma na to przyzwolenie. Pracownicy są zastraszani, więc wolą siedzieć cicho niż się wychylać i stracić pracę. Wydawane są polecenia donoszenia, spiskowania przeciwko innym, a nawet wrabiania w różnego rodzaju rzeczy. Za takie rzeczy grożą przecież konsekwencje dyscyplinarne i jest to uregulowane w kodeksie pracy. Kiedyś doszło do sytuacji, w której pracownik zapytał o urlop, a przełożony odpowiedział mu "Jak zrobisz .....". Wszyscy w pobliżu zaczęli się śmiać, ale temu pracownikowi nie było do śmiechu. To była skandaliczna sytuacja, a zarazem bardzo przykra. Oczywiście karygodne zachowanie przeszło bez echa. Przeciwko firmie toczy się kilka spraw w Sądzie Pracy i miejmy nadzieję, że z pozytywnym wynikiem dla tych osób. Wszyscy trzymamy za nich kciuki. Może wtedy ktoś pójdzie po rozum do głowy i zrozumie, że to jest miejsce pracy, a nie ogródek piwny. Przepisy prawa pracy powinny dotyczyć wszystkich, a nie tylko określonej grupy. Oczywiście nie należy wsadzać wszystkich do jednego worka. Są także kompetentni oraz dbający o pracowników przełożeni, lecz jest ich tylko garstka.

Sjd

Widziałam tutaj komentarze odnośnie sytuacji w firmie, a teraz zniknęły? Byłam ciekawa jak to się rozwinie przed złożeniem CV bo bilbordy były ciekawe :/

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Student Assistant in Data Protection Team w firmie 3Shape Poland Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Kazik

Witam. Zastanawiam sie nad praca na magazynie, moze byc wozkowy, magazynier z perspektywa funkcji brygadzisty w niedlugim czasie. Jaka jest atmosfera pracy w logistyce? Czy praca jest bezpieczna? Czy kierownictwo zapewnia wszystkie szkolenia? Czy ekipa w logistyce jest stala czy sa duze rotacje?

Krystyna
@Kazik

I co, zdecydowałeś się aplikować, są teraz jakieś ogłoszenia? Pewnie w ofercie pracy będziesz mieć bardziej szczegółowy opis, co firma oferuje. Tak jeszcze z ciekawości, o jakie szkolenia Ci chodzi? Bo jak chcesz być operatorem wózka, to pewnie takie musisz już mieć za sobą...

Kazik
@Krystyna

Jeszcze sie nie zdecydowałem. Dla mnie najważniejsza atmosfera bo pieniadze pewnei takie jak wszedzie w okolicy. Ważne zeby kierownik był ludzki. Co do szkoleń to raczej chodziło mi czy po wejściu do firmy każą wsiadac na wózek po 3 min czy dadzą na początek jakies wdrożenie w sprzęt, firme itp. Aspiracje mam na kierownika więc wszystkei szkolenia jestem w stanie wchłonąć po kolei.

Wiktoria
@Kazik

wątpię, że w takiej firmie pozostawią pracownika samemu sobie, bez jakiegoś szkolenia czy instruktażu. dobrze żeby wypowiedział się ktoś z pracowników, czy faktycznie jest tak pięknie tutaj? :)

Bogusia

Czy z 20 letnim doswiadczeniem pracy w biurze miałabym szansę dostać się do pracy w tej firmie?

Wiecie, czy 3SHAPE POLAND SP Z O O udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

wht

tak

Tragiczny dział HR

Niestety, jakość praktyk działu HR chyba zatrzymał się w latach 90tych. Sama odpowiedź firmy na górze strony świadczy o tym, źe generalnie mają w pompie co inni myślą i będą dalej robić swoje. Proces rekrutacji - chyba najgorszy w jakim brałem udział. Nie dotrzymywanie ustalonych terminów odpowiedzi, finalnie zero informacji zwrotnej. Nie wiem kto tam zarządza, ale ewidentnie robi to źle. Ludzie to nie komórki w excellu.

c.
@Tragiczny dział HR

Też mam fatalne doświadczenia w procesie rekrutacji.

Teresa

Witam Czy w 3Shape występuję jakieś premie okresowe, np kwartalne? Jak wygląda pakiet świadczeń socjalny, Czy występują jakieś dofinasowania do wczasów, wypoczynku lub tym podobne? Zastanawiam się nad złożeniem swojej aplikacji do firmy, jednak nie mogę znaleźć takich informacji. Czy może ktoś ma doświadczenie w tym temacie?

nie ma

Są premie sprzedażowe dla pracowników, w tym roku 3 i 4 kwartał

Mechanik

Bzdura bo są premie kwartalne, w tym kwartale wyższa niż w poprzednim.

Teresa

Witam, może ktoś mi przybliżyć w jaki często i jakiś sposób przyznawane są podwyżki? Czy trzeba mieć określony staż pracy aby dostać podwyżkę? Czy są jakieś akcje awansowe/podwyzkowe dla całej firmy?

Korpotortury

Co tam słychać w czyczape? Ile osób, które pracowały w firmie przed przeprowadzką na Południową jeszcze tam pracuje? Pewnie nie można było spełnić tylu obietnic o awansach i trzeba było się ich pozbyć. Współczuję tym co muszą codziennie się tłuc autobusami na to zad*pie, żeby brać udział w cyrku.

@Korpotortury

hiehie :) co mądrzejsi sami odeszli, mniej odważnych, ale hardworking wyrzucono na bruk :) Kierownictwo im wyżej sie pnie tym myśli że ma więcej cm we wzroście. Krótko rzecz ujmując (usunięte przez administratora) :D

Korpotortury

Tak myślałem. Przez ponad 2 lata się trochę naoglądałem jak tam się ludziom miesza w głowach i jak się zniekształca rzeczywistość. To nic dziwnego, że co lepsi pracownicy albo poodchodzili albo zostali zwolnieni. Ci pierwsi zobaczyli, że zostali pięknie zrobieni w balona, zaczęli się upominać o swoje, byli wyraźnie niezadowoleni to trzeba było im zrobić psikusa (nie spełnione obietnice, "zawieszenie w próżni", zesłanie), żeby sami odeszli. Drugich po wyciśnięciu jak cytrynę zwolniono pod byle pretekstem (a bo "kryzys kowidiański", a bo coś niby zrobili nie tak) gdy przestali wyglądać na zadowolonych, żeby "nie psuli iluzji". Mam nadzieję, że za jakiś czas dowiem się, że Duńczycy puszczą z torbami tę bandę cwaniaków i sprzedadzą ten (usunięte przez administratora) na Ukrainę czy gdzieś tam. W końcu ci co trzeba dostaną za swoje.

Manipulacja
@Korpotortury

Niestety muszę przyznać, że jest sporo prawdy w tym co piszesz. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką manipulacją jaka występuje w firmie 3Shape. Pracownicy są okłamywani, owijani wokół palca, a gdy zaczynają to dostrzegać, to się ich po prostu zwalnia wymyślając fikcyjne powody. Wszystko to robione jest bezkarnie. Łamanych jest wiele przepisów prawa pracy i nikt nie ponosi żadnych konsekwencji. Albo siedzisz cicho, albo wylatujesz. Dział HR kompletnie nie wspiera pracowników, lecz chroni wszystkich, którzy dopuszczają się nieprawidłowości. Pod względem organizacyjnym firma wygląda bardzo słabo. Natomiast fałsz oraz układy na najwyższym poziomie.

@Manipulacja

Akurat idiotyzmy działu HR mnie nie dziwią. To jest zwykle banda pierdzących w stołek karyn wyspecjalizowanych w zniekształcaniu rzeczywistości. Co ciekawe nikt już się z tym nie kryje. Zobaczcie sobie zamieszczane w internecie nagrania ze słynnego *m*z*n*, gdzie jakaś Lodzia z HRu nagrywa filmiki z obdartusami z sortowni. Jeszcze prowadzi wywiady z takim akcentem jak gwiazda porno lub zwykła prostytutka. To jest tak obrzydliwe, że największego optymistę-konformistę doprowadzi do tego, że będzie kwestioniował otaczający go świat.

kandydat

Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży z językiem obcym?

@kandydat

5,5k brutto

@kandydat

Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku BHP?

Krzysztof

Z jakim doświadczeniem tyle dają? Fajna stawka!

Pit
@Krzysztof

Jak specjalista to wiadomo że nie świeżak, trochę trzeba umieć już.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w 3SHAPE POLAND SP Z O O?

20th Century Fox

O kierownictwie można pisać książki i nagrywać filmy. Jeśli chodzi o podejście do pracowników neutralnych oraz nielubianych byłby to dramat. Jeśli chodzi o traktowanie ulubieńców byłby to romans. Postawa na imprezach firmowych podchodziłaby pod erotyk, a pozbywanie się niewygodnych ludzi miałoby zalążki kryminału. Natomiast jeśli chodzi o kompetencje i zarządzanie zespołem byłaby to komedia.

lol
@20th Century Fox

jak w tej firmie nawet nie ma żadnych imprez/wyjazdów firmowych, ale komentarz śmieszny

@lol

Nie wiem skąd masz takie informacje ale imprezy są organizowane przez firmę. Wyjazdowe chwilowo zawieszone z powodu pandemi ale integracyjne trwają nadal :-).

@lol

Przypominam że jest okres pandemii, nie są organizowane z tego powodu :)

Teresa

Którego dnia miesiąca płacone jest wynagrodzenie?

Dupa

do 10

Po rozmowie

Rozmowa kwalifikacyjna w firmie odbyła się 2 miesiące temu, a do dnia dzisiejszego nawet nie poinformowali o negatywnym rozpatrzeniu kandydatury, chociaż taka informacja miała być w ciągu tygodnia. 2 osoby były na rozmowie i chyba zadania były podzielone dla „dobrego i złego glinę”, bo ewidentnie jedna z nich próbowała mi udowodnić, że kompletnie się nie nadaję i co ja tam w ogóle robię (tylko w takim razie, po co w ogóle zapraszali na spotkanie?). Jedna z bardziej nieprzyjemnych rozmów kwalifikacyjnych w jakich przyszło mi uczestniczyć.

ciekawy
@Po rozmowie

a na jakie stanowisko była ta rozmowa, jeśli można spytać?

Po rozmowie
@ciekawy

Kierownicze

Gruby

Czy to prawda, że kilku przełożonych zostało oskarżonych przez pracowników o (usunięte przez administratora) Czy dział HR podjął jakieś kroki, czy tradycyjnie zamiotka pod dywan?

Coto

A kto tak szybko tropi te komentarze niżej tutaj żeby prędko wcisnąć negatywna minke lub flagę? no już komuś się nie podoba i robi nie wygodnie że może spaść że stołka, gdy się wyda co się tu wyprawia? Już się trzęsą buahaha

Zod
@Coto

Bardzo dobrze . Nie sie trzesa.

Taki
@Coto

Dział HR siedzi cały czas tutaj i sprawdza wszystkie komentarze. Tzn głównie Ola.

Jackas

Ktoś może mi przybliżyć wielkość zarobków na stanowisku magazyniera? Pozdrawiam

Mysle i mysle

Zlozylam cv i czytam komentarze i mam mieszane uczucia,czytam zr angielski wymagaja wiec mysle zloze aplikacje pomimo ze wieceh rozumiem niz mowie???? a tu takie negatywy.....

Szok

Jak tam po imprezie? (usunięte przez administratora) Dziwne, że jeszcze nikt nie zwrócił na to uwagi. Osobie tak wysoko postawionej w firmie raczej nie wypada tak się zachowywać...

Co dalej?
@Szok

Moze trzeba komus to zglosic? Później panoszą sie takie po firmie, bo wiedzą, że są faworyzowane. Nawet krzywo spojrzeć nie mozna, bo od razu lecą na skargę. Katastrofa co się w tej firmie zaczyna dziac. Trzeba jak najszybciej uciekać.

@Szok

Ludziska dajcie spokój. Maca nie maca, podrywa,obiecuje, kogo to(usunięte przez administratora)interesuje!!!!! Jestem pracownikiem w 3Shape, chodzę na imprezy firmowe aby się dobrze bawić (usunięte przez administratora) Myślicie że w innych firmach jest lepiej.

Szok
@Mechanik

Skoro robią zebrania, na których próbują wpajać "wartości" firmy, umoralniać wszystkich i mówią "Róbmy tak, aby wszyscy przychodzili z uśmiechem na twarzy", to czy nie jest to hipokryzja? Powinni zacząć od siebie, bo od pewnego czasu całkowicie się zagubili. Za grosz profesjonalizmu. Powoli zaczyna to przypominać jakis dom schadzek, a nie miejsce pracy.

Zniesmaczona
@Szok

Niestety te osoby urządziły sobie biuro matrymonialne z naszej firmy. Każda impreza, nowa dzewczyna. Wydaje mi się, że są pewne granice, których osoby na wyższych stanowiskach nie powinny przekraczać - szczegónie na oczach calej firmy.

ciekawski
@Szok

Zastanawia mnie jakie słowa usuwa administrator?

Zszokowana
@Szok

Niektóre kobiety chodzą po firmie ubrane jak na dyskotekę. Jeszcze trochę to pośladki i piersi będzie widać. Jak w ogóle tak można ubierać się do pracy? A faceci zamiast skupić się na pracy, to tylko się oglądają. Przynajmniej takie odniosłam wrażenie.

@Zszokowana

(usunięte przez administratora) Zmień pracę i przestań się użalać.

Rekrutant
@Zszokowana

Jakie stanowiska mają te kobiety?

Gonso
@Rekrutant

Serwisanckie.

Rekrutant
@Gonso

To znaczy, że gdzieś jeżdżą na serwisy? Na rozmowie miałem wspomniane, że są możliwe wyjazdy. Nie wiem, czy sie pchać w to, bo mam mocno zazdrosną żonę:)

noico
@Gonso

Kurcze nie wiem komu to przeszkadza! Albo jakiejś zakompleksionej pannie albo gościowi który tylko może śnic o takich fajnych laskach :)

noico

Ding dong

:) Fajnie bylo

Jacek
@Ding dong

Czytałem Wasze ostatnie wpisy i wspomnieliście coś o imprezie firmowej. Możecie napisać, czy firma 3Shape często organizuje imprezy integracyjne dla zatrudnionych pracowników? Chciałbym dowiedzieć się, jak to dokładnie wygląda, dlatego mam nadzieję, że podzielicie się wiedzą na ten temat.

@noico

Hahahaha patrząc na oceny to jednak trafiłem. Kompleksy wyszły na wierzch.

do Jacek
@Jacek

Sa 4 imprezy, w tym Wyjazd Integracyjny - weekendowy.

Korpoświat
@Zniesmaczona

Pracowałem tam od 2015 do 2018 i firma, która miała nie być korpo zaczęła się zmieniać w korpo. To oznacza, że pojawiły się tam znane z korpo patologie. Odszedłem, gdy te zobaczyłem czym to wszystko stoi, jak się robi ludziom wodę z mózgu i obiecuje, a potem zlewa. Eksploatacja i na śmietnik. Jeden zapier..., a drugi jeździ w delegacje. Znajomość angielskiego, pracowitość nie mają znaczenia. To jest droga do nikąd. Było fajnie przez jakiś czas na początku i tyle. Parę fajnych ludzi się poznało. Czegoś tam nauczyć się można było. Jak się siedziało na nadgodzinach i w weekendy to była kasa i były premie. Wpis w CV zupełnie bezwartościowy. Nikt nie wie co to za firma i wszyscy mają to w (usunięte przez administratora)

Dawid
@do Jacek

Mógłbyś napisać coś więcej o imprezach integracyjnych w firmie 3Shape? Całość kosztów tych imprez pokrywa pracodawca, czy może organizowana jest zbiórka funduszy na ich organizację? Będę wdzięczny za podanie większej ilości szczegółów.

do Dawid
@Dawid

Całość kosztów pokrywa pracodawca.

Bananowiec
@Korpoświat

Patologii jest coraz więcej. Bawi mnie to udawanie, że jest super i te sztuczne uśmiechy. Wbijają nam do głowy, że znaleźliśmy się w krainie miodem i mlekiem płynącej a tymczasem to niemal krajobraz księżycowy na którym rosną sławne już banany. Dokąd to zmierza... ?

Pracowita
@Zniesmaczona

Co masz na mysli z tym biurem matrymonialnym? Kierownicy składają niemoralne propozycje pracownicom, czy chodzi o zwykle podrywanie? Robią to na oczach wszystkich, czyli w jaki sposob? Czy dochodzi do molestowania?

Bju
@noico

@noico jak jakaś "panienka", chce się tak ubierać to może jakiś kabaret lub (usunięte przez administratora) byłby dla niej lepszy.

Krzysztof
@Pracowita

Hej, możesz mi powiedzieć jakie są obecnie zarobki w 3SHAPE? Ile dają na początek i po jakim czasie można liczyć na podwyżki? Są jakieś premie? Albo socjal? Odpowiedz, czekam na Twój wpis! :)

Zostaw merytoryczną opinię o 3Shape Poland Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w 3Shape Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3Shape Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3Shape Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

3Shape Poland Sp. z o.o.