Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

nowy M

Jedna M wymieniona na nowego M. Obiecane złote góry ale strach po wypłacie na konto spojrzeć. Zasady niejasne i zmieniane na kolanie

Aga

Widziałam ogłoszenie o pracę. Powiedzcie proszę czy warto? Jaka atmosfera, warunki płacowe, socjal i bonusy pozapłacowe. Bardzo dziękuje.

Pawo
@Aga

Przeczytaj wątek, będziesz wiedzieć. Jednym słowem OMIJAJ, trzema słowami OMIJAJ SZEROKIM ŁUKIEM

zadowolona
@Pawo

Co ty piszesz odkąd wywaleni zostali lub sami odeszli wszyscy pajace z biura to jest na prawde dobrze. Każdy przyna mi rację!!

zaczynamy
@zadowolona

Przez tą chwilę? Miało być łatwiej, lepiej, a oczywiście wyszło jak wyszło. Aktualnie starają sie zabierać jak tylko się da, nie czujecie się oszukani po tej wypłacie? Ktoś siedzący sobie w innym kraju ocenia ludzi siedząc za kompem. Nie zapominajcie, ze zbliża się jesień - wtedy to zleceniówka zarobi więcej niż umowy o pracę. Wystarczy się zastanowić. Każdy wymaga, a część z miast opierd.. się aż równo, ale kasę każdy zbiera taką samą, a niektórzy nawet na tym tracą. Mam nadzieje, ze ta pazerność kiedyś wyjdzie im tyłkiem. Elo.

Aga
@zaczynamy

Tzn, ze dodatków bonusowycb nie ma? Różne sklepyy mają różne obroty jest to jakoś brane pod uwagę?

ŁM

Hejterzy na forum.

Biały Murzyn

Węgrzy w ostatnim czasie zrobili duże cięcia kadrowe w biurze i w sklepach. Niewinni ludzie ponoszą konsekwencje rządów pani MA. Jej prawdopodobnie też za chwilę w tej firmie nie będzie. reformy, reformy, reformy... :) Może wyjdzie to wszystko na zdrowie firmie, może nie. Jak na razie wszystko odbywa się kosztem ludzi :( Jeśli lubisz pracować więcej niż 8 godzin dziennie bez dodatkowej zapłaty i lubisz być nieszanowany przez pracodawcę to ta praca jest dla Ciebie :)

ela
@Biały Murzyn

Co masz na myśli więcej niż 8h dziennie i brak zapłaty? Rozwiń temat. Jestem ciekawa.

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
brawo

Biuro może być z siebie dumne, teraz to Wy będziecie rano z mopami jeździć, zaczynamy powrót do przeszłości?

Ree

A miało być tak pięknie. Zaczną ludzie odchodzić bo nie będą pracować jak Chińczycy...

poprawa

Sklepami zarządza po części biuro, a po części Węgrzy. Czasami trzeba zwracać się bezpośrednio do Węgrów. Warszawa to zupełnie inna strona medalu. Ludzie tam pracujący są mega na plus (2 osoby). Atmosfera pracy bardzo przyjazna. Jeżeli chodzi o wypłaty i premie... wypłata wciąż taka sama, ale system premii sprawia, że do podstawy wpada po kilka setek :) Obecnie warto, oczywiście premia jest typu "coś za coś", jeżeli wszystko gra to nie ma problemu ;)

była

Czy po odejściu M. wzrosły pensje, premie lub zmieniły się warunki zatrudnienia jako sprzedawca? Warto tu wracać? Kto teraz zarządza sklepami? Dajcie znać!!!!

ania
@była

też jestem zainteresowana, ale 1500 obecnie na rynku to trochę mało :( premie realne? coś się zmieniło?

karma

Wreszcie odstawiona od stołka

Szczecin- porazka

iks

To najlepszy sklep w Polsce.

Dlaczego szczecin porażka ?

ghsrd

Co tu dużo pisać, wpadła główna głowa office i zrobiła to co trzeba było. Czyżby trzeba było ciąć koszty? Poza 4 jednostkami prawdopodobnie nikt więcej nie poleciał. Rzekomo było jakieś zebranie kierowników, ktoś ma więcej informacji na ten temat?

@bat@

I jak, ktos cos wie co stało sie w biurze?

ghsrd
@@bat@

Wpadli Węgrzy i zrobili porządek :) Myślę, że każdy się domyśli... ;)

Moli
@ghsrd

Daj więcej szczegółów

joni
@ghsrd

Monisia wreszcie out? Piszcie więcej, mnóstwo ludzi jest ciekawych czy ta chora patologia wreszcie się skończyła w tej firmie

wróci
@joni

Jeszcze jest parę osób do wykończenia w biurze:-D i kierowników z długim stażem. Była sobie firma. Odejsie Tomka okazało się być bardziej brzemienne w skutkach niż się wydawało. Oby ta patologia dla nas wszystkich się skończyła.

joni
@wróci

Napisz coś więcej :) Jak odchodziłem z tej firmy to marzyłem by wreszcie ten osobnik dostał za swoje. Będę szczęśliwy jeśli poleci z hukiem

fgf

No właśnie, co wydarzyło się w Warszawie?

O
@fgf

Pewnie M. Była niezadowolona.

boss

Co się stało bankructwo?

gucio

Jak nazywa sie szef wszystkich szefow tej firmy??

Kukuryku

Ta firma byla skazana na porazke juz dawno. Madrzy ludzie wiedza dlaczego.

po gacku

Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie ;)

Gocek

Durnie

do gacek
@Gocek

może rozwiń swoją wypowiedź ? co masz na myśli pisząc cyt : "durnie" ?

lima

Jak widać nie w każdym sklepie @byłykiero jest taka zgrana ekipa jak była u was stąd pewnie tyle kwasów wynika ale rzeczywiście moim zdaniem ludzie narzekają już na wszystko co mogą a nie doceniają, że w sumie nie jest to najgorsza praca, przecież ruchu wielkiego nie ma a sprzedaż jest głównie internetowa

omega
@lima

a wiec wlasnie- ruchu w sklepie stacjonarnym nie ma, co za tym idzie Twoje zarobki to tylko podstwa (chociaz tak obiecali premie od sprzedazy), sklep nie wyrabia progow. Sprzedawcy zajmuja sie wysylka butow ze sklepu internetoweo- sciagane sa ze stau ich sklepu, przychodzi klient i wielu nmeracji butow brakuje, bo "wlasnie je spakowales na wysylke" !! nie uwazasz, ze skoro tak duzo dzieje sie w sklepie internetowym wiec powinni otworzc magzym, zatrudnic magazyniera i niech wysylaja z tamtad buty polske ? dlaczego sprzedawca sklepu stacjonarnego ma to robic i narazac sklep na braki ?!

Były Kiero ;)

Zero ambicji... Wszyscy, którzy tu tak piszecie i narzekacie zróbcie coś z życiem i zmieńcie po prostu pracę ;) Od kilku lat czytałem biernie te Wasze wypociny łapiąc się tylko za głowę. W moim sklepie nie było żadnych problemów organizacji wewnętrznej (odpowiednia stała zgrana ekipa) i to przekładało się na przyzwoity kontakt z biurem. Nie powiem, bo też na nich narzekaliśmy ale laliśmy na nich ciepłym moczem bo było nam dobrze we własnym towarzystwie i to się liczyło. W większości macie po prostu problem ze sobą ;) Panowie K i P mimo wszystko nie byli tacy źli(zrozumcie, że ktoś nad nimi stał), a śmiem twierdzić, że i z M miałem dobry kontakt...

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes