SGS Polska Sp. z o.o.

Opinie o SGS Polska Sp. z o.o.

Następna osoba w ciągu miesiąca odchodzi z firmy. W całej firmie panuje chaos i nikt nie wyciąga wniosków dlaczego w miesiąc osoby z różnych branż decydują się na zmianę firmy. Jedna osoba powiedziała otwarcie ze odeszła z firmy ze względu na atmosferę jaka panuje w Gdyni.

Edyta

Przyczyny odejścia niektórych pracowników mogą by naprawdę rozmaite - i niekoniecznie muszą one wynikać z winy samego pracodawcy. Warto chyba mieć to na uwadze. Wspomniałeś, iż atmosfera w SGS nie jest zbyt dobra. A co z zarobkami? Może one w jakiś sposób rekompensują te inne braki?

Roman
@Edyta

Tak jak we wcześniejszych wpisach 2400 netto max . Ja przepracowałem w tej firmie 2 miesiące i nie żałuję, że odszedłem z tej firmy. Jeśli jesteś zainteresowana praca spróbuj tylko potem nie miej pretensji do ludzi, że jesteś rozczarowana i zamiast mieć prace z perspektywami zleciały Tobie lata w firmie, która nie ma dobrych notowań.

Lepsza zmiana
@Edyta

W wypadku tej firmy zawsze wynikają z winy pracodawcy.

Absolwent

Czy wiesz może jak wygląda praca asystenta branży? Czy podzielasz negatywne opinie?

Agnieszka
@Absolwent

Podzielam pracowałam dawno temu na takim stanowisku w tej firmie i patrząc na opinie powyżej od kilku lat się nie zmienił sposób funkcjonowania tej firmy a wręcz jeszcze bardziej pogorszył. Powyższe opinie są trafne jeśli chodzi w szczególności o brak rozwoju i dodatkowo firma nie jest jakimś wielkim graczem którą można się pochwalić w cv zwłaszcza ze asystentem może być tak naprawdę osoba której brak doświadczenia i jest to jej pierwsza praca i brak awansów powoduje ze nie masz jak się pochwalić w cv swoimi osiągnięciami. Ja pracuje dla podobnej firmy która zajmuje się także certyfikacją i sobie chwałę aktualnego pracodawcę.

Ela
@Agnieszka

Pozdrawiam konkurencję!

Zadowolony Pracownik

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w SGS Polska. Na pewno są pewne wady, dużo pracy i często praca na wczoraj ale wynagrodzenie jest OK a wdrażając się w nowe zadania można uzyskać stopniowe podwyżki

@Zadowolony Pracownik

Dziękujemy za tę opinię! :)

dlaczego usówacie wpisy

Drogi pracodawco, dlaczego usówacie komentarze? Jeszcze nie tak dawno możnabyło poczytać bardzo wnikliwe wypowiedzi na temat funkcjonowania firmy i raptem ich nie ma? Rozumiem, że były zbyt prawdziwe, by mogły pozostać? Nawet nie próbowaliście się do nich odnieść? Słaba koncepcja na Waszą wiarygodność.

@dlaczego usówacie wpisy

Dzień dobry, Komentarze są moderowane zgodnie z regulaminem serwisu Go Work, co oznacza, że usuwane są tylko te wpisy, które naruszają zasady korzystania z forum, np. zawierają dane osobowe lub wulgaryzmy. Na każdą opinię lub pytanie staramy się reagować i udzielić odpowiedzi kandydatom zainteresowanym pracą w naszej firmie. Pozdrawiamy!

wlkp

Jak są rozliczane nadgodziny o których mowa w ogłoszeniach na stanowisko próbkobiorca? Jaki samochód służbowy oferuje pracodawca?

andy
@wlkp

witam, również zainteresowała mnie ta posada, czy ktoś wie ile wynosi wynagrodzenie podstawowe?W jaki sposób są rozliczane nadgodziny i delegacje?Czy są jakieś dodatki do pensji prócz multisportu, który wszyscy proponują?

wlkp
@andy

nikt nie odpowiada niestety

@wlkp

Dzień dobry, Odpowiadając na pierwsze pytanie, czas pracy w SGS Polska jest rozliczany zgodnie z obowiązującymi przepisami i to samo tyczy się rekompensaty za nadgodziny. Z kolei na stanowisku próbobiorcy oferujemy naszym pracownikom samochód segmentu C lub vany. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie może się Pan/Pani dowiedzieć więcej o naszej pracy i firmie. Pozdrawiamy!

@andy

Dzień dobry, Oprócz systemu My benefit, w tym dofinansowanie do karty Multisport, oferujemy także prywatną opiekę medyczną i dopłaty do nauki języków obcych oraz pokrywamy koszty szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe pracowników. Zachęcamy do zajrzenia do zakładki - Benefity dla pracownikow: https://www.gowork.pl/sgs-polska-sp.-z-o.o.,3356/benefity_dla_pracownikow Pozdrawiamy!

W Gdyni zmienił się Prezes jest jeszcze gorzej niż było o pracowników nie dba wogóle (usunięte przez administratora) obciąża wszystkim a zarobki to 2.480zł parodia. Niech Warszawa coś z tym zrobi bo po całym trójmieście jest głośno o firmie Sgs.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SGS Polska Sp. z o.o.?

leave SGS quickly

Atmosfera jest zdecydowanie najsłabszą stroną pracy w SGS zaraz po zarobkach. Jest bardzo zła. NIe ma żadnego komfortu w postaci życzliwości współpracowników, serdeczności, czy podstawowych zasad szacunku. Kto głośniej krzyczy ten ma rację. Zawsze tam tak było. Na porządku dziennym donoszenie, skarżenie na kolegów i koleżanki najlepiej pisemnie mailem z DW do kilku przełożonych. Praktyka tolerowana i kultywowana przez managerów działu sprzedaży. Żyją tym tam. Wiec jeśli komuś zależy na normalnej atmosferze w miejscu pracy to nie w tym korpo.

@leave SGS quickly

Dzień dobry, Z przykrością odnotowujemy tę opinię. Bardzo zależy nam na tym, by nasi specjaliści pracowali w przyjaznej i życzliwej atmosferze. W SGS Polska dużą wagę przywiązujemy do budowania pozytywnych i partnerskich relacji między przełożonymi a pracownikami oraz stwarzamy przestrzeń do otwartej rozmowy, także na trudne tematy. Prosimy o kontakt pod adresem pl.workatsgs@sgs.com – chcemy zrozumieć, co wpłynęło na Pani/Pana wrażenie. Pozdrawiamy serdecznie!

leave SGS quickly
@SGS Polska Sp. z o.o.

Zrozumieć czasem ciężko. Proszę bardzo pomogę: Na moje wrażenie wpłynęła praca w SGS.

Sylwia

Czy istnieje możliwość korzystania z jakiegoś pakietu sportowego dla członków rodziny pracownika ?

@Sylwia

Dzień dobry, Tak, naszym pracownikom i ich bliskim oferujemy do wyboru kilka pakietów w programie MultiSport. Nasi pracownicy mogą zgłosić do udziału w programie dowolną osobę towarzyszącą (tu mamy specjalną ofertę dla osób powyżej 60-tego roku życia) oraz swoje dzieci. Pozdrawiamy!

Mia

Witam, jak się mają zarobki dla laborantow? Umowa-zlecenie, praca na zmiany? Gdzie te elastyczne godziny pracy?Proszę o więcej informacji na temat tej firmy

@Mia

Obecnie SGS Polska poszukuje osób na stanowisko laborant i laborant w dziale analiz organicznych/nieorganicznych. Składałaś już CV? Oferują pracę na pełny etat na dwie zmiany, cykl szkoleń, atrakcyjny pakiet socjalny i elastyczny czas pracy. Podpisują z pracownikiem umowę cywilno-prawną. Koniecznie napisz, jeżeli zdecydujesz się aplikować. Czekam na Twój komentarz.

Ta branża jest podła.
@Jan

No chyba jaja sobie człowieku robisz. Przy umowie cywilno - prawnej nie ma czegoś takiego, jak etat. To pojęcie jest ściśle związane z umową o pracę. A tak poza tym, ta branża jest bardzo niewdzięczna. Z tego, co czytam, SGS jest firmą potwierdzającą regułę.

@Ta branża jest podła.

Piszesz, że tylko czytałeś o firmie, więc nie jesteś pracownikiem SGS Polska i nie znasz realnych warunków pracy. Może ktoś zatrudniony mógłby napisać o aktualnych rekrutacjach i trudności rozmowy kwalifikacyjnej? Ważne są też oferowane dodatki do wynagrodzenia w postaci premii lub benefitów. Zachęcam Was do dyskusji.

@Jan

Brak dodatków. Brak płatnych nadgodzin. Brak Benefitów. Zabrali nawet socjal i wczasy pod gruszą. Dno zostało osiągnięte.

Wanda

A co jest powodem takiego stanu rzeczy w SGS Polska? Ciekawi mnie, czy pracownicy zostali wcześniej poinformowani o nadchodzących zmianach oraz czy jest jakaś szansa na to, by sytuacja jeszcze uległa w najbliższym czasie zmianie. Może ktoś mógłby coś podpowiedzieć.

@Jan

Brak premii mimo zapewnień, pracodawca nie wyplaca nadgodzin argumentując to dietami (możecie pracować 12godzin a dostaniecie za to 30zl diety, która należy się w pracy terenowej jak psu buda i nic wiecej- nawet przełożony Was po ramieniu nie poklepie) , benefity? Bardzo ograniczone, bo wszystko obraca się wokół platformy MyBenefit- a tam jakiegoś szczególnego wyboru nie ma aby punkty rozdysponowac. Bardzo ładnie wszystko wygląda z zewnątrz (o to pracodawca dba bardzo), jednak wewnątrz przepływ informacji jak i samo działanie już takie kolorowe nie jest :)

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię, ale nie możemy się z nią zgodzić. SGS Polska oferuje swoim pracownikom następujące udogodnienia: • Prywatną opiekę medyczną • System My benefit, w tym dofinansowanie do karty Multisport • Dofinansowanie do nauki języków obcych • Pełne przeszkolenie oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych • Imprezy integracyjne wewnątrz zespołów • Nagrody jubileuszowe Pozdrawiamy!

BrumBrum

Czy ktoś miał styczność ze stanowiskiem Specjalista ds. Floty Samochodowej ?

Sierżant

Ile płacą na start w BOK w Gdyni? Czy jest możliwość negocjacji stawki?

Xxx
@Sierżant

Zależy jaki dział, 2300-2500 max

Viola

Nie polecam współpracy z SGS w Warszawie dział kosmetyki. Pani koordynująca niepoważna odstrasza klientów i ewentualna współpracę. Szczyt niekompetencji, ignorancji i brak kultury. Do tego regulowanie należności zawsze z opóźnieniem i wielka łaska. Najlepiej gdyby świadczyć usługi za darmo i najlepiej na cito.

ww
@Viola

A jak nazywa sie ta Pani? (usunięte przez administratora)

Szczerze

Nie polecam tego pracodawcy. Oszukują co do każdego aspektu pracy. Plan finansowy do zrealizowania podnoszony kilka razy w ciagu roku. Brak obiecanych premii mimo osiagania dobrych wynikow. Brak płatnych nadgodzin. Zawistne kierownictwo. Bardzo zła atmosfera pracy. Niekompetentni ludzie na stanowiskach decyzyjnych. Najlepsze co można zrobić będąc w tej firmie to odejść z niej.

Czytając te opinie zastanawiało mnie to czy są one wiarygodne i prawdziwe . Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej prowadzonej przez dwóch Panów. Otrzymałam od nich test z angielskiego który był według mnie nie jest pasujący do ogłoszenia. W teście trzeba było wskazać różnice w adresach albo w liczbach. Na koniec zadali mi pytania nomen omen z zagadnień technicznych związanych z niezgodnościami w trakcie weryfikowania firm .Rozmowa wstępna nie należała do profesjonalnych na bardzo niskim poziomie. Przypadkiem wychodząc z łazienki usłyszałam z jakiegoś pomieszczenia rozmowę ,że to lepsza byłaby młoda którą” da się ułożyć”. Firma powinna popracować nad standardami przede wszystkim etyki.

@Rozmowa kwalifikacyjna

Ludzie w tej firmie są wyzbyci etyki. Niestety ich nawyki nie zmienią się. Również nie polecam tam pracy

Asystent branży

Nie polecam składać kandydatury na stanowisko asystenta branży w SGS Gdynia. Na początku rozmowy silnie wskazują na rozwój a później okazuje się ze otrzymujesz 2400 netto nie masz możliwości rozwoju ponieważ musisz „ jeszcze trochę popracować” (usunięte przez administratora) Po 3 miesiącach okresu próbnego nadal nie masz możliwości rozwoju otrzymujesz dodatkowe obowiązki i 200 brutto podwyżki. Zajmujesz się pracami niezwiązanymi z zakresem obowiązków które zostały Tobie przekazane na rozmowie. Jest stała rotacja pracowników w firmie o czym się nie mówi. Prócz kart multisport i języka angielskiego nic więcej firma nie oferuje , pakiet luxmed jest bardzo ograniczony. Praca jest w niezdrowej atmosferze pod silna presja kierownika który nie zna się na zasadach funkcjonowania działu oczekując wyjaśnienia swoich błędów. Zrzucanie innych pracowników na asystenta branży obowiązków swoich jest nagminne a kierownik nie wyciąga konsekwencji gdyż dla niego się liczy tylko zrobiona praca. Brak komunikacji w dziale powoduje powstawanie wielu błędów za które odpowiada młody pracownik.

TikTak

Które działy Certyfikacji tak funkcjonuja? Podobno wiele w ostatnim czasie się zmieniło? Czy dział Certyfikacji jest podzielony na mniejsze obszary? Ile mniej więcej ludzi tam pracuje? Zastanawiam się nad ofertą pracy w tym dziale i mam spore wątpliwości po powyższych wpisach.

Roman
@TikTak

Gdzie słyszałeś, że warunki pracy w firmie SGS Polska uległy zmianie? Mam nadzieję, że Twoje informacje są prawdziwe, ponieważ zaniepokoiły mnie informacje, które podawały wcześniejsze osoby.

Asystent branzy
@TikTak

Jest podzielony na działy certyfikacji W różnych obszarach lecz robisz i tak wszystko w każdym dziale ale tego Ci nikt nie powie ze firma dąży do tego aby była zastępowalność każdego. I wychodzi na to ze nie zajmujesz się jednym obszarem certyfikacji a wieloma z różnych produktów i dodatkowo jeszcze odpowiadasz przed urzędem skarbowym jak złe wystawisz faktury bo to tez należy do Twoich obowiązków . Uciążliwe jest także planowanie audytów bo nie każdy audytor chce współpracować i mu terminy nie odpowiadają a Ciebie ściga deadline jak nie zrobisz tego to są poważne problemy. Oczywiście musisz tez z klientami podpisywać umowy szukać nowych klientów i nie dostajesz za to żadnej premii bo wg umowy nie jesteś handlowcem a robisz także za handlowca. I o takiej funkcji dowiadujesz się po czasie.

Edyta

@Pracownik możesz jakoś wyjaśnić co masz na myśli? Bo tej formie to nic nie wnosi do sytuacji zatrudnienia nowego dyrektora.

Czy zdarzają się nadgodziny w SGS Polska Sp. z o.o.?

Mamy nadgodziny ale nie są za to wypłacane pieniądze tylko do odebrania w systemie w jakimś pracujesz. W większości sytuacji proszą abyś przyszedł później.

Maggie

Czy ktoś się może orientuje jak mniej więcej wyglądają widełki na stanowisko Próbkobiorca/ Inspektor ds. Prób środowiskowych? Czy warto podjąć pracę u tego pracodawcy? Z tego co czytam opinie są nieprzychylne...Ale może coś się zmieniło. Pozdrawiam

@Maggie

Na start 2000 zł netto podstawy, później po każdych 2 przepracowanych latach powinna być podwyżka 200 netto ale z tym to już różnie bywa (często jest ze sporym opóźnieniem). Na rozmowie kwalifikacyjnej osoby rekrutujące podają wielkość zarobków po doliczeniu nadgodzin, diet, premii i ryczałtów. Osobiście mocno odradzam, zarobki mocno nieadekwatne do wykonywanych czynności, ryzyka i odpowiedzialności jaka ciąży na pracowniku.

Joanna
@były pracownik

Dobrze, że zdecydowałeś się odpowiedzieć użytkownikowi @Maggie. Miejmy nadzieję, iż te informacje pomogą jej w podjęciu właściwej dla niej decyzji. Jak długo byłeś zatrudniony w SGS Polska? Właśnie tam rekrutują - także i na inne stanowiska. Czy nowym pracownikom proponują najpierw okres próbny, czy może dostają od razu stałą umowę? Jak wygląda ten aspekt?

@Joanna

Wszystkim pracownikom Gdynia proponuja umowe o dzielo 1800zl netto od poniedzialku do soboty po 8godzin

@były pracownik

Dziękuję za odpowiedz! ???? Tak myślałam po przeczytaniu komentarzy, że nie ma sensu iść nawet na rozmowę, a Twój dodatkowo mnie w tym utwierdził.

Byly Pracownik2
@Maggie

Witam, z mojej strony moge potwierdzic opinie poprzednikow, ktore pokazuja jakim nierzetelnym pracodawca jest SGS. Kluczowe sprawy dla pracownika omawiane sa przez telefon, obiecywane tak podwyzki lub inne zmiany(usunięte przez administratora) Nieprofesjonalne wyposazenie stanowiska pracy zaczynajac od braku przyslugujacej okresowo odziezy roboczej po slabej jakosci sprzet na ktorym trzeba pracowac. Zlecenia wykonywane w niedziele (usunięte przez administratora) Bardzo kiepska atmosfera w zespole, ogromna fluktuacja pracownikow. Zdecydowanie nie polecam.

@Byly Pracownik2

Bardzo dziekuje za wszystkie komentarze!

@alibaba

Poza podaną przez Ciebie stawką wynagrodzenia firma SGS Polska oferuje ewentualne świadczenia dodatkowe w postaci premii bądź nagród? Zatrudniony pracownik może liczyć na otrzymanie tego typu dodatków, aby jego wynagrodzenie stało się bardziej atrakcyjne? Jestem ciekaw, jak to wygląda w przypadku tego pracodawcy, gdyż myślę, że może to być ważna kwestia dla wielu osób rozważających pracę u tego pracodawcy.

Próbobiorca
@były pracownik

Bzdury. Umowa śmieciowa. Płatne grosze. Zero premii. Brak dodatków. To co obiecują nie ma żadnego pokrycia. O podwyżkach to można zapomnieć. Nie polecam pracy we Wrocławiu. Brak szacunku i doceniania pracowników.

@Próbobiorca

To co napisałem jest prawda, oczywiście zakładając najbardziej optymistyczny scenariusz Twojej „kariery” w SGS. Do tego co napisałeś mogę jeszcze dodać, że brak jakiegokolwiek rozwoju/awansu.

Tadek
@alibaba

"alibaba" masz jakąś obsesję? Co chwilę wypisujesz te same nieprawdziwe bzdury.

@Jan

Jaka premia przestan gadac w Gdyni nigdy nie ujrzysz premi jescze ci kierownik obetnie ci z pensji i powie no wiesz slaby miesiac byl i taka masz premie i tylko umowa o dzielo

@Tadek

Pracowalem to chyba wiem lepiej

@Jan

nie ma mowy o zadnej premii ani nagrodach chyba że pracujesz po 16 godzin dziennie

@Maggie

widełki nie wyglądają żądzi nimi kierownik (usunięte przez administratora)i pseudo dyrektor (usunięte przez administratora) a reszte się dowiesz jak zaczniesz pracować życzę dużo zdrowia i szczęścia

@Jan

nie ma premi ani nagród zapomnij

@były pracownik

podwyżka po każdych 2 latach pracy niech sie wypowiedzą pracownicy sgs kto taką dostał bo ja nie pamiętam a pracowałam tam ponad 6 lat

NIC SIE NIE ZMIENIŁO JAK NIE WIERZYSZ TO SPRÓBUJ

@lezpa

Ja nawet miałem dwukrotnie w ciagu roku. Jak ktoś jest zaangażowany i zdeterminowany (nie ugnie się przed ciągłą odmową bo jeszcze nie czas na awans lub kłamstwem, że niby dyrektor zostal poinformowany a w rzeczywistości kierownik nie rozmawiał z nim o tym) to dopnie swego tylko trzeba się bardzo nastresować. Tylko to jest takie stopniowe zniechęcanie pracownika do odejścia. Nie buduje się kultury pracy, tylko tworzy (usunięte przez administratora) w którym pracownicy przychodzą do pracy bo muszą, a jak nadarzy się okazja to by połowa odeszła.

@Próbobiorca

Aktualnie na swoją podwyżkę czekam 10 miesiąc i aneksu nie widać. Prosta matematyka 10x200 netto =2000zl - taka kwota zniknela mi w eterze (nikt tego nie wyrówna, nikt tego nie zwróci, nikt nie widzi z tym problemu) z racji niekompetencji pracodawcy, a wymagają Bóg wie czego :) Ogólnie pierwszy raz spotykam się z pojęciem "lista podwyżek" (której nikt nie widział), a to na niej niby zapisana jest kolejność ich przyznawania (na rozmowie zapewniali, że po 2 latach automatycznie) Wszystko co słyszycie na rozmowie śmiało wlozcie na półkę między baśnie, a literaturę fantasy. Pozdrawiam serdecznie ????

Rozczarowany klient

Nie polecam nikomu współpracy z tym kontrahentem. Traktowanie klientów to jakaś kpina. Z każdym kolejnym zleceniem za to samo jest drożej. Pobory nieterminowe, kontakt z Paniami z biura obsługi bardzo niemiły.

Grażyna

Firma jest dobra więc nie narzekajmy

@Grażyna

Grazynka przestan pisac takie glupoty no chyba ze chcesz robic za miske ryzu to polecam

Joanna
@Grażyna

Grażyna, już dosyć dawno dodałaś tu swój komentarz, jednak mam nadzieje, że zajrzysz tu jeszcze raz i odpowiesz na parę moich pytań odnośnie pracy w SGS Polska. Napisałaś, że ta firma jest dobra. Dlaczego tak uważasz? Czy zechcesz proszę podać parę argumentów świadczących o tym, iż SGS to dobry pracodawca?

@Grażyna

Zależy kto ma jakie wymagania i gdzie wczesniej pracował. Prawda jest taka, że to była moja najlepsza praca, poza obecną, więc i tak byłem w miare zadowolony. Tylko, że brak możliwości rozwoju i perspektyw, wypalenie, stres, kłamstwa, brak premii, nadgodziny, brak szacunku do podwładnych i nieuczciwe traktowanie spowodowały że odeszłem. Jak ktoś pracował w jeszcze gorszej firmie to polecam.

@Grubby

Często zdarzały się sytuacje, że pracownik zatrudniony w firmie SGS Polska musiał zostać po godzinach, aby dokończyć swoje obowiązki? Zastanawia mnie, jak pracodawca rozliczał nadgodziny oraz czy często się one zdarzały. Mam nadzieję, że zechcesz napisać, jak to wyglądało.

@Jan

Raczej tylko z wlasnego wyboru (chęć dokończenia pracy przed urlopem, luib powrót z urlopu:) DEwentualnie jakieś osobiste ambicje, które i tak nie zostaną docenione. Polityka firmy dba o to by nie brano nadgodzin bo i tak nie płaca za nie, chodźbys pracowała w weekendy.

@Grubby

Dziękuję za sprecyzowanie kwestii nadgodzin. Wspomniałeś o urlopach, dlatego przypomniało mi się, że o to również chciałem zapytać. Wiadomo, że zbliża się okres wakacyjny, więc chciałbym dowiedzieć się, czy pracownicy zatrudnieni w firmie SGS Polska mogą otrzymać urlopy wypoczynkowe w dogodnym dla siebie terminie? Ile wcześniej należy zgłosić fakt, że w danym okresie chce się skorzystać z urlopu? Zachęcam do dalszej dyskusji.

Klasssa
@Jan

Urlopy rozpisywane są w specjalnym formularzu z góry na cały rok (tak mniej więcej), trzeba rozpisać zgodnie z pracownikami z działów na którym się pracuje, zwłaszcza ten urlop wakacyjny (10dni).. np. jeżeli w dziale są np. 4 osoby, kierowni żczy sobie po jednej osobie na urlopie co dwa tygodnie - można się wtedy spokojnie dogadać..

Wanda
@Klasssa

Cieszę się, że zechciałeś tak dokładnie opisać nam to, jak się sprawy mają z urlopem w SGS Polska. Biorąc pod uwagę fakt, iż mamy już w pełni sezon wakacyjny - takie informacje z pewnością się tu nam przydadzą. A propos urlopów miałabym jeszcze jedno pytanie do Ciebie. Czy ze strony firmy macie zapewnione jakieś dopłaty do wypoczynku swojego i dzieci? Jak to wygląda?

@Wanda

Kiedyś byly czasy pod gruszą teraz wprowadzono system benefit, czyli co miesiac naliczase sa punkty, za które dostaje sie upusty na wycieczki. Im więcej dostajesz pensji tym mniejsze dofinansowanie.

Witold
@Grubby

Mógłbyś wyjaśnić za co są naliczane punkty. Czy to w jakimś sensie premia za dobre wyniki? Piszesz, że można je później wymienić ale czy wyjazdy, które wspominasz są firmowe, czy pracownik sam decyduje gdzie chce spędzić wakacje i może wykorzystać to dofinansowanie we własnym zakresie. Mógłbyś to wytłumaczyć?

jaaaasna
@Witold

Punkty są przyznawane w zależmości od dochodów na członka rodziny w swoim gospodarstwei - po prostu składasz oświadczenie na początku roku wybierając przedział, w którym jesteś i to o ile pamietam jest 70-100 punktów(=1punt =1zł).. A jeżeli chodzi o wykorzystanie to jest za pomocą kafeterii MyBenefit(poczytaj w internecie) - wg ustaleń firmy (u nas "sport, rozrywka, dzieci) i możesz sobie zamienić na bon do Smyka, Decathlon,kina, teatru, sklepy internetowe typu e-obuwie itp..itp... w sezonie zimowym pakiety na wyciagi narciarskie wg uznania ..

jaaaasna
@Wanda

Nie ma, tylko kafaeteria MyBenefit(przyznawane są punty, zależne od dochodu na człona rodziny, 70-100puntków miesięcznie, 1punkt = 1zł.. poniżej opisane dokładniej o co chodzi i to wszystko.

Tomasz

Polecam pracę w tej firmie. Mimo pewnych komplikacji z przełożonymi i byciem w ciągłym pogotowiu przy telefonie atmosfera jest pozytywna. Jako próbkobiorca na zlecenie otrzymuje się około 20 PLN netto jednak praca jest nieregularna. Wiosną praktycznie nie ma co robić , jesienią trzeba być w gotowości do pracy nawet w soboty i niedzielę po 12 godzin. Inspektor ds. Prób środowiskowych otrzymuje początkowo 4000 PLN brutto. Kilkuletnie doświadczenie, uczciwość i rzetelność pozwala pozwala zarabiać 5000-6500 PLN brutto więc nienajgorzej.

@Tomasz

Atutem tej pracy ma być nuda w okresie wiosennym.? To chyba duży minus, dla młodej osoby, która chce się rozwijac w pracy. Forma zatrudnienia to chyba dobra tylko dla studentów, a gotowośc do pracy o kazdej porze dnia i nocy rownież w weekendy nie jest zachęcająca. Dalszy rozwój pensji owszem nienajgorzej, ale jakby się pracowało po 8 godzin w stałych godzinach, a nie w weekendy na zawołanie - stąd taka rotacja pracowników.

Zniesmaczony

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć doceniać pracowników

@Zniesmaczony

To prawda! Pracownicy nie są doceniania ani szanowani. O sprawiedliwym wynagrodzeniu nie wspominając już. Robią wszytko aby tylko nie dawać premii...

Zostaw merytoryczną opinię o SGS Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SGS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGS Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGS Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGS Polska Sp. z o.o.