SGS Polska Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o SGS Polska Sp. z o.o.

Patryk 2014-10-04 19:27:01
Korporacja, która nie dba o pracowników
Martyna 2014-10-04 19:28:21
Odradzam pracę w tej firmie.
sherty 2015-11-17 09:13:15
A o co pytają na rozmowach kwalifikacyjnych czy testują pisemnie język angielski? chodzi mi o stanowisko asystentki sgs .Ile się zarabia na tym stanowisku?
Bb 2016-06-15 03:59:01
Właśnie wróciłam z pracy. Zgadzam się w 100%, zero szacunku dla pracownika. Od 7 lat mam umowę o dzieło, placone od ilosci wykonanej pracy. Wiem, to tylko moja głupota, że tak długo tam pracuję na takich warunkach, ale czas studiów...tak sobie to tłumaczyłam... Jestem magistrem inżynierem technologii chemicznej, ok...nie pracuje w swojej branży, ale też nie w branży pracuje tam 7 lat. I dwa dni temu dowiedziałam się, że obcinają mi dochody, pewnie dlatego, że zapier... po 16 godz i wystawiam duże rachunki, tez nacisk ZUSu za brak ubezpieczenia, ale dlaczego kosztem pracownika!!! Potrafimy ze współpracownikiem zrobić 300% normy. Oni nie zdają sobie sprawy, co będzie jak oboje od pewnego dnia nie przyjdziemy do pracy, a zastepstwa nie mamy. Nikt nie byl szkolony na to stanowisko. Ja doszkalalam kolegę rok, zanim doszedł do wprawy i mogliśmy zacząć robic 200%. TRAGEDIA. Słuchajcie, co mi zaoferowali 13.06.2016. Dostałam ofertę umowy zlecenie, 85zl za dzień, czyli 60zl na rękę, za prace od 6ciu do nawet 20 godz, ostatnio bylam w niedz od 8 rano do 3 rano w pon. I teraz mam za to dostac 60zl na reke
Bb 2016-06-15 04:32:51
c.d. Nie ważne czy święto, że to nocki i warunki szkodliwe. Jest mi przykro, że po tylu latach zamiast podnieść mi stawke, zaoferować fajne stanowisko, to obcinają dochody. A tytuł mam taki, jak moja Pani kierownik, nikt wiecej w lab nie jest mgr.inż Może to ona o nas nie potrafi zawalczyć? Dlaczego taki brak szacunku? Ja jestem rok po obronie, wiec znajdę pracę, tylko nie mogę zrozumieć ich bezmyślności. Nasza placówka, znów wroci do wydajności sprzed 15 lat, jeżeli na miejsce dwóch pracowników, jedynych na tym stanowisku, wprowadzą dwóch nowych. Przepraszam, za monolog. Ale nie moge przetrawic. Nie polecam firmy SGS, chyba, że masz znajomosci i od razu usiadziesz na wysokim krzesle, albo wiesz, ze to krzeslo masz obiecane. Pozdrawiam.
wiesiek 2016-10-06 11:17:01
WIecie jakie zarobki sa dla PRÓBKOBIORCY w tej firmie. Tak orientacyjnie dolne widełki przynajmniej. DZieki
Majkel 2016-10-20 22:42:52
Hej, Wie ktos ile minimalne zarobki w SGS na stanowisku Inspektor ds, srodowiska inaczej probkobiorca? Dzieki.
jackie chan 2016-10-26 18:35:52
Hej. Bylem ostatnio na rozmowie na stanowisko Inspektor ds srodowiskowych inaczej próbkobiorca, na pytanie rekrutera ile chcialbym zarabiac odpowiedzialem - 3000 pln netto. Zaśmiał sie lekko pod nosem, pomyslalem, ze pewnie to 1/2 z tego co placa. A tu widze, ze chyba dwukrotnosc tego co oferuja.
Bez jaj, ale po studiach wyzszych z doswiadczeniem jakims nawet posrednim to przeciez nie powiem, ze chce zarabiac 1850 na reke, bo Biedronka placi juz przeszlo 2000 za wykladanie towaru. Pozdrawiam, ale myslalem, ze to jakies w miare normalne korpo,.
darek 2016-11-15 17:37:56
Ty jako próbkobiorca chcesz zarabiać 3000 /netto/... no nie wspomnę o domniemanych 6000.
Nie szkoda Ci było 4-5 lat studiów ? ... z całym szacunkiem dla Tych co ich nie skończyli.Z mojej perspektywy znając tą branżę wchodzę w ciemno.

Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów
Zostaw swoją opinię o SGS Polska Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SGS Polska Sp. z o.o.