SGS Polska Sp. z o.o.

Opinie o SGS Polska Sp. z o.o.

Były zadowolony pracownik

Polecam pracę w branży AFL teraz NR w Gdyni. Praca bardzo rozwijająca. Można się bardzo dużo nauczyć co uważam za bardzo duży plus. Przez cały okres mojej pracy mogłam liczyć na wsparcie osób funkcyjnych - Pani M i Pana M. Bardzo dobra współpraca z koleżankami z laboratorium oraz kolegami inspektorami Nie miałam żadnych problemów z ustaleniem urlopów. Dodatkowo pracownicy mogą korzystać z systemu mybenefit, gdzie każdego miesiąca naliczane są punkty, które następnie można wydać w bazie sklepów internetowych bądź stacjonarnych. Sama praca bywa stresująca ze strony klientów, ale dobra współpraca w dziale sprawiała, że młody pracownik zdobywa odpowiednie doświadczenie by radzić sobie w każdej sytuacji - ogromy plus!!! Podsumowując polecam pracę w Gdyni w branży NR szczególnie dla osób ambitnych.

Bardzo fajny i obiektywny wpis o pracy w laboratorium się ostatnio tutaj pojawił, więc ja zapytam o dział marketingu. Super byłoby poznać jak praca wygląda z waszej perspektywy :) Szukają właśnie specjalisty, według firmy jest i umowa o pracę, atrakcyjne zarobki, możliwość rozwoju, awansu. Dodatkowo ponoć można pracować w 80% zdalnie. Jest tu gdzieś haczyk, czy niepotrzebnie szukam dziury w całym?

Nieciekawie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Ogólnie rzecz ujmując odradzam pracę w laboratorium mikrobiologicznym. A dlaczego? Powodów jest cała masa począwszy od nawału pracy przez co są nadgodziny, masa pracy w weekendy i święta, za mało osób do takiej pracy. Dodatkowo ludzie są traktowani jak maszyny, wieczne problemy i zażalenia. Jakiekolwiek problemy i prośby wyglądają jak wygladają czyli są pomijane i nie wyglądają wcale. Na premie nie ma co liczyć ani na jakiekolwiek podwyżki. Jeżeli ktoś chce żyć godnie za pensje stąd to może na jakiejś wsi blisko wschodniej granicy się uda, w Warszawie nie ma co liczyć. Z plusów to to, że można się wiele nauczyć dzięki specjaliście, który swoją wiedzę przekazał innym. Dodatkowo zespół… Takiego zespołu życzę każdemu z wyjątkiem jednej osoby, której nie życzę poznać nikomu. Ludzie z którymi warto pracować, chce się pracować i dla których chce się przychodzić do pracy. Sprzęt w laboratorium jest dobrej jakości, wyposażenie jest nowe. Jest się na czym uczyć ale przez ilość pracy łatwo zniechęcić się do zawodu. Mam zupełnie mieszane uczucia co do pracy tutaj. Podejrzewam, że gdyby nie zespół czyli najcudowniejsi ludzie na świecie (oczywiście z tym jednym wyjątkiem) raczej można by się pokusić o negatywną opinię. Aczkolwiek z racji tych ludzi pozostawię ją jako neutralną i mam nadzieję, że w przyszłości jak pojawi się nowy zespół ich potencjał nie zostanie tak łatwo zgaszony.

Ktoś z was zajmuje się sprzedażą w firmie? Szukają specjalisty do działu, oferta zachęca, ale wolałabym poznać rzeczywiste opinie pracowników :) Jeden obowiązek mówi o możliwości udziału w rozwoju wybranego produktu. Wyjaśni ktoś, na czym to polega? Pisza również o konkurencyjnym wynagrodzeniu i szerokich możliwościach rozwoju i zdobycia awansu. Tak jak pisałam - oferta zachęca, ale brakuje mi konkretów :) Podzieli się ktoś widełkami? Ile osób liczy dział sprzedazy? Struktura jest jasno sprecyzowana, odpowiada się przed jedną osobą?

Pałac Tarnowskich Nowy wpis

Dziękuję za miłą, fachową i profesjonalną obsługę Naszej Firmy ????????

Czy SGS Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Pojawiła się praca na stanowisko specjalista ds. należności z j. hiszpańskim. Widziałem że znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1, a hiszpańskiego na poziomie min. B2. Na rekrutacji jest to weryfikowane testem czy tylko rozmowa? Nadal możliwość pracy zdalnej w 100 procentach?

Dzień dobry, ta oferta dotyczy drugiej spółki, czyli SGS Global Business Services Europe. Jeśli chodzi o hiszpański, to znajomość języka weryfikowana jest podczas audytu językowego przeprowadzanego przez firmę zewnętrzną, natomiast język angielski weryfikowany jest podczas rozmowy wstępnej i podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Praca odbywa się w modelu hybrydowym lub zdalnym. Pozdrawiamy!

Wercia
@SGS Polska Sp. z o.o.

to ile w takim razie jest u Państwa etapów rekrutacyjnych? I jakie są odstępy czasowe między rozmowami? :) Rozmowa wstępna odbywa się telefonicznie? Trzeba spełnić jakieś warunki, żeby w pełni pracować zdalnie?

@Wercia

Dzień dobry, w SGS GBS standardowo, w ramach jednego procesu rekrutacyjnego, odbywają się 2-3 etapy: 1) Wstępna rozmowa telefoniczna 2) Audyt językowy – jeśli wymagana jest znajomość innego języka niż język angielski 3) Rozmowa kwalifikacyjna online z osobą decyzyjną (Managerem lub Team Leaderem) 4) Ostateczna decyzja Zwykle proces trwa ok. 2 tygodni, a między wstępną rozmową telefoniczną a rozmową kwalifikacyjną, jest przeważnie od dwóch do 7 dni przerwy, w zależności od dostępności osób uczestniczących w rozmowach kwalifikacyjnych. Możliwość pracy zdalnej uzależniona jest bardziej od założeń projektów rekrutacyjnych, niż kwalifikacji kandydatów. Pozdrawiamy!

Xyz

@Pracodawca jak długo trzeba czekać na potencjalny telefon lub odpowiedz na CV? Wasze oferty wiszą po kilka miesięcy na portalach, czy jest taka duża rotacja, czy bardziej olewka ze strony HR’ow? :). Może inni mają jakieś doświadczenia co do rekrutacji? Szybko przebiegała? Pozdrawiam :)

zyx

Jak wygląda praca zdalna w tej firmie? Rzeczywiście może byc to full home office? Pojawia się dużo ofert na interesujące mnie stanowisko jednak w zupełnie innym województwie, opłaca się składać w takim wypadku cv, czy będą mi potem kazać jechać pół polski do biura?

Jako były pracownik chcialabym się podzielić opinią po kilku latach pracy. Byłam bardzo zadowolona z pracy w SGS i szczerze polecam, w szczególności zespół Knowledge, którego managerem jest Michał- pełen empatii pozytywny człowiek, przede wszystkim ciągnący w górę - dając przykład. Cały dział jest bardzo zgrany i pomocny (Gosia w szczególności, także ukłon w stronę Łukasza, Tomka, Macieja, Karoli, Klaudii, Alicji, Diany, Kasi;-)). Jest dużo możliwości rozwoju. SGS podąża za trendami rynku więc warto być jego częścią. Na jakikolwiek region trafisz- będą tam kompetentne i przyjazne ludki, które zagwarantują super atmosferę. Każdy się dzieli swoim doświadczeniem. Była to dla mnie piękna przygoda. Dziękuję Wam z całego serca za wspólne chwile i za wszystko czego mnie nauczyliście. Jesteście super!

@Karolina

Tak z ciekawości, czemu zrezygnowałaś po kilku latach pracy w firmie w takim razie?:) Z tego co czytam, wymieniasz same plusy pracy tutaj, mi by było trochę żal rezygnować z takiej firmy haha:) Dopytuje, bo sama myślę nad aplikowaniem tutaj

Jak jest z pakietem medycznym w SGS Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

tak.

Hanna

A jeśli dołączam do pakietu rodzinę, to też dofinansowują czy tylko pracownikowi? Ile z wypłaty za opiekę medyczną jest odtrącane co miesiąc?

Karo

Cześć, dzień dobry. Czy w SGS jest mocno brane pod uwagę doświadczenie? Widziałem fajna ofertę pracy, lecz obawiam się braku doświadczenia oraz nie spełniania kilku wymagań. Może ktoś chciałby napisać swoje wrażenia przy podobnej sytuacji. Oferta pracy to Carbon footprint expert. Pozdrawiam

KaKaEs

Witam, czy ktoś z państwa pracował bądź też pracuje w terenie a konkretnie na stanowisku technik pomiarowy? Jak praca mniej więcej wygląda , ile dni delegacje ? Zdalnie na miejscu?

@KaKaEs

Dzień dobry, Praca, o którą Pani/Pan pyta, polega na wykonywaniu pomiarów akustycznych w miejscach pracy naszych klientów i przygotowaniu raportów po wykonaniu pomiarów. Proponowania oferta to praca głównie o charakterze mobilnym. Częstotliwość wyjazdów zależy od liczby zleceń. Poszukujemy osoby dyspozycyjnej i otwartej na kilkudniowe delegacje w dni robocze, ponieważ pomiary potencjalnie obejmują obszar całej Polski. W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z naszym działem HR: pl.workatsgs@sgs.com. Pozdrawiamy! Zespół SGS Polska

ph-owiec

Jakie cele? Jakie podwyżki? W tej firmie im więcej pracujesz i im więcej potrafisz tym bardziej degradują Cię, żeby wszystkie (usunięte przez administratora) posprzątać z którymi sobie nie radzą. Polecam tylko żeby zdobyć doświadczenie, ale wymaga to dużej cierpliwości i samodzieności

Sylwia
@ph-owiec

Skoro polecasz te prace na start to przyjmują osoby bez doświadczenia ? Serio tak słabo z rozwojem tutaj, nikt nie zagrzewa miejsca na dłużej ?

dzem

Podpowie ktoś czy warto aplikować na specjalistę ds należności z językami obcymi? Podobno wszystko w firmie wykonuje się pod stałą kontrolą, to prawda czy coś się zmieniło?

Popo
@dzem

Praca jest bardzo schematyczna, niewymagająca myślenia, głównie wysyłanie maili, trochę telefonów, ale nie dużo. Jeśli szukasz czegoś bezstresowego to jak najbardziej polecam, fajna atmosfera, mili ludzie, nie ma ciśnienia, zarobki średnie, ale jak najbardziej adekwatne do wykonywanych obowiązków

Irena
@Popo

średnie? czyli minimalnej nie dotykają? jest szansa na podanie widełek? sama podstawa przysługuje czy coś jeszcze?

eMa

Od 5 lat wieczna rekrutacja na asystenta do biura w Gdyni. To jedna z firm która powinna mieć drzwi obrotowe wstawione przy takiej fali osób, bo biuro nie za duże, kilka pomieszczeń a rotacja jest :D

Na jakie benefity można liczyć w SGS Polska Sp. z o.o.?

Dzień dobry, benefity, które oferujemy naszym pracownikom to przede wszystkim: Opieka medyczna MyBenefit - Platforma kafeteryjna Karta Multisport Kasa zapomogowa-pożyczkowa Konkursy dla dzieci pracowników z nagrodami Nagroda jubileuszowa Pożyczki i zapomogi Ubezpieczenie na życie UNUM Udział w dodatkowo płatnych projektach Wypłaty gotówkowe z ZFŚS Szkolenia i programy rozwojowe Akcje charytatywne i 1 dzień wolny na świadczenie wolontariatu Biblioteka społeczna Integracja zespołowa Praca zdalna (w zależności od charakteru pracy) Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu :) Zespół SGS Polska

Popo

Platforma kafeteryjna MyBenefit, dofinansowanie do karty multisport, ale trzeba ją kupic, połowa z punktów, połowa z wypłaty, kosztuje chyba 130 ziko, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka zdrowotna MediCover

Mariusz

Czytam właśnie ogłoszenie Państwa firmy (próbkobiorca) ciekawe za pracę w dni wolne odbieramy dzień w tygidniu. Hmm prawo polskie mówi , że dni wolne płatne są 200% . Czyli rozumiem 2 dni do odbioru??

lipa

dział handlowy AFL wyssie soki i wypluje z każdej nowej osoby, proszę nie liczyć na premie oraz na przedłużenie umowy niestety takie są realia :(

Oksana

Dzień dobry, na pracuj.pl zjawiła się oferta P2P Accountant (Dolnośląskie), wiem że SGS posiada biuro we Wrocławiu (jestem z Wrocławia) ale w ofercie hybrid work i wskazane jest biuro w Katowicach (200 km od Wrocław). Czy Wrocław jest barany pod uwagę? Bo nie za bardzo bym chciała mieć full home-office work... Z góry dziękuję za odpowiedź.

Iza

Czy jest możliwość pracy całkowicie zdalnie, nawet podczas szkolenia?

Zostaw merytoryczną opinię o SGS Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SGS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGS Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGS Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGS Polska Sp. z o.o.