SGS Polska Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o SGS Polska Sp. z o.o.

Patryk 2014-10-04 19:27
Korporacja, która nie dba o pracowników
Martyna 2014-10-04 19:28
Odradzam pracę w tej firmie.
sherty 2015-11-17 09:13
A o co pytają na rozmowach kwalifikacyjnych czy testują pisemnie język angielski? chodzi mi o stanowisko asystentki sgs .Ile się zarabia na tym stanowisku?
Bb 2016-06-15 03:59
Właśnie wróciłam z pracy. Zgadzam się w 100%, zero szacunku dla pracownika. Od 7 lat mam umowę o dzieło, placone od ilosci wykonanej pracy. Wiem, to tylko moja głupota, że tak długo tam pracuję na takich warunkach, ale czas studiów...tak sobie to tłumaczyłam... Jestem magistrem inżynierem technologii chemicznej, ok...nie pracuje w swojej branży, ale też nie w branży pracuje tam 7 lat. I dwa dni temu dowiedziałam się, że obcinają mi dochody, pewnie dlatego, że zapier... po 16 godz i wystawiam duże rachunki, tez nacisk ZUSu za brak ubezpieczenia, ale dlaczego kosztem pracownika!!! Potrafimy ze współpracownikiem zrobić 300% normy. Oni nie zdają sobie sprawy, co będzie jak oboje od pewnego dnia nie przyjdziemy do pracy, a zastepstwa nie mamy. Nikt nie byl szkolony na to stanowisko. Ja doszkalalam kolegę rok, zanim doszedł do wprawy i mogliśmy zacząć robic 200%. TRAGEDIA. Słuchajcie, co mi zaoferowali 13.06.2016. Dostałam ofertę umowy zlecenie, 85zl za dzień, czyli 60zl na rękę, za prace od 6ciu do nawet 20 godz, ostatnio bylam w niedz od 8 rano do 3 rano w pon. I teraz mam za to dostac 60zl na reke
Bb 2016-06-15 04:32
c.d. Nie ważne czy święto, że to nocki i warunki szkodliwe. Jest mi przykro, że po tylu latach zamiast podnieść mi stawke, zaoferować fajne stanowisko, to obcinają dochody. A tytuł mam taki, jak moja Pani kierownik, nikt wiecej w lab nie jest mgr.inż Może to ona o nas nie potrafi zawalczyć? Dlaczego taki brak szacunku? Ja jestem rok po obronie, wiec znajdę pracę, tylko nie mogę zrozumieć ich bezmyślności. Nasza placówka, znów wroci do wydajności sprzed 15 lat, jeżeli na miejsce dwóch pracowników, jedynych na tym stanowisku, wprowadzą dwóch nowych. Przepraszam, za monolog. Ale nie moge przetrawic. Nie polecam firmy SGS, chyba, że masz znajomosci i od razu usiadziesz na wysokim krzesle, albo wiesz, ze to krzeslo masz obiecane. Pozdrawiam.
wiesiek 2016-10-06 11:17
WIecie jakie zarobki sa dla PRÓBKOBIORCY w tej firmie. Tak orientacyjnie dolne widełki przynajmniej. DZieki
Majkel 2016-10-20 22:42
Hej, Wie ktos ile minimalne zarobki w SGS na stanowisku Inspektor ds, srodowiska inaczej probkobiorca? Dzieki.
jackie chan 2016-10-26 18:35
Hej. Bylem ostatnio na rozmowie na stanowisko Inspektor ds srodowiskowych inaczej próbkobiorca, na pytanie rekrutera ile chcialbym zarabiac odpowiedzialem - 3000 pln netto. Zaśmiał sie lekko pod nosem, pomyslalem, ze pewnie to 1/2 z tego co placa. A tu widze, ze chyba dwukrotnosc tego co oferuja.
Bez jaj, ale po studiach wyzszych z doswiadczeniem jakims nawet posrednim to przeciez nie powiem, ze chce zarabiac 1850 na reke, bo Biedronka placi juz przeszlo 2000 za wykladanie towaru. Pozdrawiam, ale myslalem, ze to jakies w miare normalne korpo,.
darek 2016-11-15 17:37
Ty jako próbkobiorca chcesz zarabiać 3000 /netto/... no nie wspomnę o domniemanych 6000.
Nie szkoda Ci było 4-5 lat studiów ? ... z całym szacunkiem dla Tych co ich nie skończyli.Z mojej perspektywy znając tą branżę wchodzę w ciemno.

Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów
terapeuta 2016-12-21 13:49
Z tego,co wiem w firmie pracuje około 700 myslących osób... nie sądze żeby dali się tak "torturować"
Pensje w okolicach 1500 nie wabią już nawet ukraińców ......... no i skąd kolezanko ta ocena dojrzałosci seksualnej szefa ???
Andrzej 2016-12-29 06:47
Za taką kasę jako próbobiorca też bym pracował.Zapytaj... może potrzebują prezesa ?
AD 2017-02-19 07:28
Nie polecam tej firmy, w firmie panują wszechobecne obłuda, fałsz, zakłamanie, cynizm.
bob 2017-02-24 20:16
ta firma to wyzysk i chamstwo wiem co mówie, nie polecam
bob 2017-02-24 20:20
dostaniesz 1500 a po 4 latach wylot
Magada 2017-02-27 12:12
Brak szacunku i wyzysk. Cala prawda. Powinny to miec jako haslo reklamowe
M. 2017-03-07 21:25
Wyzysk i niestety w niektorych przypadkach nawet mobbing. Oczywiscie nikt niczemu niewinny.
Pi 2017-03-29 17:38
Chamstwo, wyzysk i mobbing w firmie. Fałszywe towarzystwo.
Joanna 2017-03-30 09:16
@Pi co sprawia, że masz właśnie taką opinię na temat firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w SGS Polska.
;) 2017-04-02 18:25
Pozwolisz Joanno ze odpowiem za Pi - zapewne dlatego ze sam w sgs tego doswiadczyl/a
eMa 2017-04-25 11:33
Byłam tam raz na rozmowie o pracę, nie padły zabronione pytania. Natomiast okazało się że ogłoszenie a faktyczne oczekiwania to dwie różne historie. Widocznie ktoś nie przemyślał tematu.
Anonimowo :) 2017-05-06 12:39
Tam nikt nie wie na co rekrutuje. Zero realnego przelozenia obowiazkow na oferte pracy. Na przeklepywanie danych adresowych wystawili ogloszenie dla programisty. Ogloszenie do dzialu zobowiazan mialo w obowiazkach ksiegowanie naleznosci. Poza tym ostatnio poinformowali pracownika w ostatni dzien pracy przez komunikator wewnetrzny ze nie dostanie nowej umowy. Co za klasa.
Joanna 2017-05-19 12:25
@Anonimowo :) a co możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca Kontrolera towarów ropopochodnych, paliw płynnych i gazów? Ostatnio pojawiło się kilka ogłoszeń do pracy między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, czy Koluszkach. Taka informacja będzie na pewno cenna dla osób rozważających aplikację oraz szukających opinii o SGS Polska Sp. z o.o.
Nesene 2017-06-01 10:27
Pracuje w tej firmie od ponad 10-ciu lat, z mala przerwa. Atmosfera pracy w mojej branzy oparta jest na wzajemnym szacunku i empatii. Tu slucha sie tego co Pracownik ma do powiedzenia i zawsze probuje sie znalezc rozwiazanie choc nie zawsze w trybie natychmiastowym. Pracy jest duzo natomiast jezeli zarzadzana jest we wlasciwy sposob nie stwarza sytuacji ekstramalnych. Tutaj ceni sie samodzielnosc, odpowiedzialnosc i bez watpienia zaangazowanie w prace. Nie jest to niczym wyjatkowym - kazdy pracodawca ma zbiezne oczekiwania. Nie mozna rowniez zapominac, ze jest to korporacja wiec kazdy podlega pewnym odgornym regulom, ktorych znamiona nalezy wypelniac. Jezeli jest mozliwosc - mozna dyskutowac, jezeli nie trzeba przyjac sprawy takimi jakie sa. Wynagrodzenie adekwatne do wyksztalcenia, stazu pracy i predyspozycji jakie opisane jest dla poszczegolnych stanowisk w poszczegolnych branzach. Firma jest znana i ceniona na rynku lokalnym ale i miedzynarodowym dajac mozliwosc poznania charakteru pracy w innych krajach - mozna po nabraniu doswiadczenia aplikowac o prace do innych afilatow. Ze smutkiem czytam powyzsze posty, bo to ludzie kreuja rzeczywistosc w ktorej pracuja. Nie mozna oczekiwac od innych, ze beda "swiecic" jezeli samemu sie "nie plonie". Goraco zachecam do podjecia "ryzyka" i zdobywania doswiadczenia pod swiatowym logo. Powodzenia!
N 2017-07-20 09:02
Z tego co doświadczyła moją znajomą to miała mieć pracę biurową a pracowała tylko na polu. Po studiach wyższych zarabiają mniej niż Ci po zawodowkach.
Zostaw swoją opinię o SGS Polska Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SGS Polska Sp. z o.o.