SGS Polska Sp. z o.o.

Opinie o SGS Polska Sp. z o.o.

Hej, Może ktoś przybliżyć jak wygląda praca Asystenta ds. Certyfikacji w sgs Warszawa? Jakie obowiązki, zarobki, ludzie w dziale? :) Pozdrawiam

Witold
@Nowy

Niestety jeszcze nie wiem bo dopiero sam wybieram się na rekrutacje. Ty też będziesz aplikował na to stanowisko? Jakbyś wcześniej coś wiedział to napisz. Będę wdzięczny.

agnieszka
@Nowy

Cześć, a jakieś opinie dot. stanowiska Specjalista ds. Administracji z j. obcymi (Back Office)? Trudno jest wyłapać różnice między wszystkimi oferowanymi stanowiskami...

Ilona
@agnieszka

No właśnie, a to na to tez teraz rekrutują? Idzie się pogubić

nowy
@Witold

Masz duże doświadczenie? Ciekawe czy wymagane?

western

Pojawiły się trzy ogłoszenia na technika pomiarowego w trzech, różnych województwach. Niestety nie w moim ani w sąsiednim. Czy technicy pomiarowi są zatrudniani na każde z województw? Chciałbym aplikować na Wielkopolskę lub lubuskie.

@western

Dzień dobry, prosimy o maila z danymi kontaktowymi do Pana/Pani na adres: pl.praca@sgs.com lub pl.workatsgs@sgs.com. Nasz dział HR się z Panem/Panią skontaktuje. Pozdrawiamy!

Kate

Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat stanowiska specjalisty ds. celnych? I jak wygląda wprowadzenie nowej osoby, czy wszystko jest tłumaczone, pokazywane, czy raczej nauczysz się tyle, ile samemu uda Ci się "wyciągnąć"?

Maja
@Kate

No właśnie, i czy raczej to nie jest na początek specjalne zorganizowane szkolenie, bo z uczynnością starych pracowników to różnie bywa.

@Kate

Dzień dobry, każdy pracownik przechodzi przez dobrze zaplanowany onboarding - od szkoleń z zakresu BHP, HR i komunikacji po szkolenie stanowiskowe. Wszyscy pracownicy z zespołu i pracownicy funkcji wspierających służą wsparciem nie tylko na tym etapie wdrożenia. W SGS Polska panuje dobra atmosfera, co na pewno ułatwi Pani poznawanie nowych obowiązków i charakteru pracy. Zapraszamy :)

Ola
@SGS Polska Sp. z o.o.

A czy da się od początku pracować zdalnie? I co to znaczy "godziny biznesowe"?

Aplikować?

Hej, czy ktoś pracuje w takim dziale i mógłby mi podpowiedzieć czy warto aplikować na: Specjalista ds. Wsparcia Działu Administracji i Badań, lokalizacja Zamartem lub Warszawa. Jaka atmosfera w zespole, czy stanowisko rozwojowe? Z góry dziękuję!!! Nie znam nikogo w firmie, kogo mogę podpytać.

ktoś
@Aplikować?

(usunięte przez administratora) ma fajnego (usunięte przez administratora) ale cała branża rolna to żart. nie aplikuj

Obiektywnie
@ktoś

Raczej bym odradzał, większość ofert firmy SGS nie pokrywa się z tym co rzeczywiście kryje się pod danym stanowiskiem. Jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) niestety jest bardzo stronniczy, zatrudnił połowę swojej rodziny i nie potrafi być względem nich obiektywny, stąd aktualne braki kadrowe.

@Obiektywnie

Ale w korpo chyba tak nie można? Nie sprawdzają powiązań rodzinnych przy rekrutacji?

Ciekawość

Dobre pytanie... Widzę, że na profilu są odpowiedzi z firmy... Może Pracodawca się wypowie coś więcej na ten temat ? Chociaż domyślam się jaka będzie odpowiedź... Sprawdzają.... Rzeczywistość jest jednak taka, że struktura firmy jest dosyć płaska, dlatego łatwo ukryć te powiązania przypisując (oczywiście tylko w papierach) te osobny do innych menedżerów/projektów...

Ciekawość

Mają kodeks wewnętrzny, który tego zabrania, ale w płaskiej strukturze łatwo jest to ukryć przypisując pod inne działy, branże czy menedżerów. Mam rację pracodawco ? Czy znowu usuniesz ten post

@Ciekawość

Dzień dobry, Tak, posiadamy wewnętrzny Kodeks Rzetelności, który dotyczy wszystkich pracowników na całym świecie. Każdy z naszych 94 tys. pracowników rokrocznie przechodzi obowiązkowe szkolenie ze znajomości zasad i wartości promowanych przez SGS oraz odpowiedniej postawy w pracy. Jedną z nich jest zasada bezstronności. Jeżeli zachodzi jakiekolwiek prawdopodobieństwo stronniczości w relacjach zawodowych i biznesowych, interweniujemy w tego typu sytuacjach - nasze procedury są tu bezkompromisowe. Powiązania rodzinne pomiędzy pracownikami w stosunku podległości służbowej mogą rodzić tego typu zastrzeżenia (konflikt interesów), dlatego do nich nie dopuszczamy. Więcej na ten temat znajdą Państwo w tym dokumencie https://www.sgs.pl/-/media/global/documents/brochures/code-of-integrity/sgs-compliance-code-of-integrity-polish.pdf , gdzie dokładnie regulujemy postępowanie w takich sytuacjach. Pozdrawiamy!

@SGS Polska Sp. z o.o.

Ale ja znam akurat ten kodeks i nie raz słyszałem wszystko to, co napisaliście. Mi się wydaję, że potencjalni kandydaci powinni wiedzieć, jak ten Kodeks ma się to tego, o czym pisał @Obiektywny. Posiadać, a egzekwować to nie są słowa o tym samym znaczeniu...

@SGS Polska Sp. z o.o.

Wolne żarty! Nie interweniujecie, A na wszechobecny (usunięte przez administratora)w EHS reagujecie? Też nie!

@pracownik

Dzień dorby, prosimy o kontakt mailowy: pl.workatsgs@sgs.com i opisanie sytuacji, którą Pani/Pan ma na myśli. Każde takie zgłoszenie jest przez nas badane. Pozdrawiamy.

@SGS Polska Sp. z o.o.

Chciałbym się dowiedzieć co to jest za adres mailowy, kto go czyta i jaka jest gwarancja, że pisząc na niego pozostanie się anonimowym ?

@ja

Dzień dobry, Skrzynka jest obsługiwana przez Dział Komunikacji w SGS Polska. Sprawa, którą chciałby Pan/chciałaby Pani zgłosić będzie prowadzona zgodnie z naszymi procedurami antymobbingowymi oraz zasadami rzetelności, jeżeli kwestia dotyczy nieodpowiednich praktyk w zakresie prowadzenia działalności biznesowej. Każda z procedur chroni osobę zgłaszającą nieprawidłowości, w tym także jej prywatność. Sprawą zajmiemy się z należytą starannością. Pozdrawiamy!

Dzień dobry, nie możemy się zgodzić z tą krzywdzącą opinią. Chronimy naszych pracowników. Jeżeli opisywana sytuacja miała miejsce, prosimy o kontakt pod adresem: pl.workatsgs@sgs.com. Pozdrawiamy!

@Aplikować?

Ostatnimi czasy opinie jakie słyszałem od pracowników są bardzo krytyczne. W dziale doświadczeń zatrudnili na stanowisko (usunięte przez administratora)kogoś kto kompletnie nie ma doświadczenia, ani wiedzy. Kierownikiem ma być osoba, którą pracownicy mają nauczyć jak robić doświadczenia.. ( tak słyszałem od pracowników). Jeden powiedział, że dawno takiej komedii nie widział..także wstrzymałbym się że składaniem cv

Nie polecam
@Max

to chyba norma w SGSie, że na kierowniczych i dyrektorskich stanowiskach zasiadają ludzie bez wiedzy, doświadczenia, albo nie mają pojęcia jak zarządzać zespołem.

@Nie polecam

Dzień dobry, Jakość zarządzania oceniamy cyklicznie na podstawie obiektywnych danych, które osiąga nasza firma, a zarówno pod względem biznesowym, jak i operacyjnym, nasze wyniki potwierdzają wysoką skuteczność kadry zarządzającej SGS Polska. Dodatkowo w ramach korporacyjnych badań satysfakcji i zaangażowania sprawdzamy, jak jakość zarządzania i zaufanie do kardy zarządzającej oceniają nasi pracownicy. Jeżeli istnieją obszary wymagające naprawy, wnioski z takich badań są przekładane na działania pozwalające na podniesienie standardów zarządzania. Dziękujemy za Pani/Pana opinię, nie możemy się z nią jednak zgodzić, ponieważ nie odnosi się do obiektywnych danych. Jeżeli chciałaby Pani/chciałby Pan podzielić się z nami konkretnymi zastrzeżeniami, zachęcamy do kontaktu: pl.workatsgs@sgs.com. Na wszelkie nieprawidłowości reagujemy. Pozdrawiamy!

@SGS Polska Sp. z o.o.

Ale gadka . Jeśli jest przychód to nie kompetentny kierownik jest ok . Jak nie ma przychodu to kompetentny jest be... Ale że to ludzie i pracownicy głównie generują ten przychód dzięki swojej wiedzy i kompetencji to nie ważne. Ten wpis tylko potwierdza że zarzadzanie jest słabe w tej mojej :p firmie

Również nie polecam
@SGS Polska Sp. z o.o.

Stwierdzenie że wasza kadra zarządzająca jest skuteczna to największe kłamstwo i obłuda jaką możecie napisać. Zwykła bzdura. To nie oni są skuteczni, ale wielotni pracownicy, którzy dzwigają całą pracę na swoich barkach. Gdyby nie Ci ludzie to już dawno wszystko by się rozpadło. Wasza "kadra zarządająca" to osoby które tylko odcinają kupony od ich pracy. Często kompletnie nie mając pojęcia o tej pracy, o zarządzaniu i podstawach kultury osobistej czy szacunku do współpracowników. To co piszecie tutaj jest bardzo krzwdzące dla osób które realnie wykonują pracę która w następstwie daje wam takie fantastyczne wyniki/ statystyki/ słupki. A jeśli z waszych badań wynika że zatrudniacie tak wspaniałych "managerów" to osoba odpowiedzialna za te badania powinna zostać z miejsca zwolniona.

@Również nie polecam

Pięknie napisane Bez pracowników... To możecie Najlepsze że jeśli ktoś został pozbawiony stanowiska w innej (lepszej, większej). Firmie To dla mnie oznacza że jest słaby a nie boski bo pracował w Google dla przykładu... Takie firmy nie pozbywają się pracowników z umiejętnościami... A u nas osoba o zerowej wiedzy ma być kierownikiem :p pracownik z 4 mc stażem wie więcej niz kierownik.. No komedia :D

H
@Nie polecam

Po co płacić komuś kompetentnemu. Osoby bez doświadczenia są tańsze, a firma rozpędem leci dalej

Zrzędzisz jak stara pierdoła.

@Również nie polecam

Dzień dobry, Jesteśmy zespołem i w ten sposób pracujemy. Kadra kierownicza polega na wiedzy i doświadczeniu ekspertów SGS i odwrotnie – nasi pracownicy mogą liczyć na wsparcie przełożonych w organizacji. Wspólnie pracujemy na sukces, a z porażek wyciągamy wnioski na przyszłość. Pani/Pana wypowiedź niesłusznie sugeruje, że jest inaczej. Doceniamy pracę naszych pracowników i jest sprawą dla nas oczywistą, że na sukces firmy nie pracuje jedna czy nawet kilkanaście osób. W naszym przypadku swój istotny wkład w rozwój i pozycję firmy na rynku w Polsce ma ponad sześciuset pracowników, od specjalisty po dyrektora zarządzającego. Pozdrawiamy!

@Obiektywnie

potwierdzam. szukają niby wg ogłoszenia a potem w trakcie rozmowy rekrutacyjnej wychodzi, że a czy to a czy tamto. no to sory na jednym stanowisku 5 innych zajęć to chyba coś nie bardzo. mnie generalnie rozwaliła rzetelność, ale widać korpo tak ma.

Byłem
@SGS Polska Sp. z o.o.

Niestety to co jest napisane nie jest prawdą. Chronione są tylko te osoby, które które mają być chronione. Reszta musi się dostosować do zasad (usunięte przez administratora) i jego otoczki.

@Max

Owszem pozbywają się. Ale taki słup jak ty, który tylko donosi na innych, obwinia innych za swoją nie kompetencje nic nie może o tym wiedzieć oraz podobni tobie inni szpicle. Pozdrów swoich kolegów jak weźmiecie następna ofiarę na cel. Jak można robić we własne gniazdo i obwiniać nowych pracownikowinnych za swoje błędy? Kiedyś ty i twoji poplecznicy zmienia ciepłe posadki na inna pracę. Niech ktoś ma te nowe firmy w opiece. Szkoda słów.

@Max

I ty zweryfikowałeś moje umiejętności na podctawie opinii jednego prawego(usunięte przez administratora), który twierdzi, że nie umiem nic. Znalazł się profiler. Z pewnością poza cenna wiedzą o doświadczalnictwie znasz się na profilach. Znalazła się Sasza Zauska w SGS. A może warto się zastanowić dlaczego firma popołała nowego pracownika. Może to ty niewiele potrafisz no poza pisaniem głupot.

@ktoś

Fajnego? Tylko sporo musi popracować nad uprzejmością. O porządku nie wspomnę. Fajny kierownik zrobił z kombajnu pryzmownik. Taki on fajny

@Obiektywnie

A jak oceniłbyś tak zwaną ścieżkę kariery w SGS Polska? Czy takowa istnieje? Zastanawiam się na przełomie ilu lat mogłabym liczyć na podwyżkę, lub awans- oczywiście zakładając że moja praca jest bez zarzutu.

Bylem

Już nie ma. Powieźli gada. I

Daro

Haha, oczywiście, że w tym "korpo" tak można. Pewien jegomość, (usunięte przez administratora), uwielbiany w Gdańsku przez swoich podwładnych jak i wszystkie osoby, które zmuszone są z nim "współpracować", nie ma absolutnie żadnych oporów przed (usunięte przez administratora). O czym wiedzą chyba wszyscy, włącznie z zarządem tego fantastycznego "korpo" .

Maria
@Daro

Co to znaczy "zmuszone"? Nie wiedziałam że tam pracują przedszkolaki, myślałam że to dorośli ludzie :D

Co jaki okres czasu w SGS Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Odpowiedź

W tej firmie nie ma co liczyć na podwyżkę. Serio. Jeszcze zabierają dodatki po kilku latach pracy

Dzień dobry, W naszej firmie finansowe warunki zatrudnienia są uzależnione od poziomu i charakteru pełnionej funkcji, kompetencji pracownika i oceny jego pracy. Na początku współpracy oraz w każdym kolejnym roku, wspólnie z przełożonym określane są cele, które powinny być osiągnięte przez pracownika. Nagradzamy ich realizację oraz dodatkowe zaangażowanie w formie podwyżki, awansu, możliwości rozwoju czy innych benefitów. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: pl.workatsgs@sgs.com. Pozdrawiamy!

J

Jak będziesz chciał odejść to jakiś ochłap rzucą na zachętę żeby zostać

Niestety potwierdzam, w tej firmie nie ma podwyżek. Ciężko w to uwierzyć w dzisiejszych czasach ale niestety taka prawda. Myślę że większość doświadczonych pracowników odchodzi właśnie z tego powodu. Można zaakceptować niska pensje na start, ale jak stajesz się specjalistą, samodzielnie odpowiadasz za projekty, uczysz innych a pensja wciąż na tym pierwotnym poziomie to jest to słabe. Ludzie zmieniają pracę i słusznie

Robol
@J

Nawet na zachętę nic nie dadzą bo im nie zależy na dobrych pracownikach.

Podwyżka? Nie istnieje. zawsze teksty typu no wiesz "to nie jest dobry moment, przyjdź np. w lipcu" jak już widzą, że nie ma wyjścia, bo odejdziesz, to rzucą sami 200 brutto, czasem zaszaleją nawet i do 500 brutto. Przez lata człowiek wierzył, że pracuje w szwajcarskiej firmie, to muszą być dobre zarobki, pewnie rynkowe - guzik prawda konkurencja płaci min. 30% więcej - każda - nawet ta o której myślcie że jest na dnie. Kiedyś mądry pracownik SGS (może już nie pracuje- nie wiem) powiedział, że SGS to firma która świetnie służy jako trampolina do wybicia się na ścieżce kariery - to potwierdzam, umiejętności zdobyte w SGS doceniają wszystkie firmy. To co w SGS robiliśmy na co dzień w innej firmie będzie odbierane jako przejaw zaangażowania a nawet innowacyjności i widocznie zostanie docenione na kwitku w nowej firmie. Polecam zdobyć umiejętności i szukać czegoś bardziej "rentownego". Przecież rentowność i słupki - najważniejsze! :) Pozdrawiam byłych kolegów i koleżanki!

Grubson
@J

Racja, mnie chcieli zachęcić pozostaniem w firmie dając 50 zł netto podwyżki. Autentyk.

Beznicku

Witam. Moglby ktos powiedzieć cos więcej o stanowisku inspektor ds próbek środowiskowy. Warto skladac cv? Jak z zarobkami?

@Beznicku

Zapraszamy do nawiązania współpracy. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, pensję zawsze na czas i odpowednie dla stanowiska wyposażenie oraz szkolenia, w szczególności w zakresie higieny i bezpieczeństwa pracy. Jesteśmy zgranym i lubiącym się zespołem, więc szybko poczujesz się częścią firmy. Oferujemy między innymi prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe i doładowanie do platformy MyBenefit. Praca polega na pobieraniu próbek laboratoryjnych do badań środowiskowych oraz prowadzeniu podstawowych analiz w warunkach terenowych. Wyślij do nas CV i jeżeli spotkamy się rozmowie rekrutacyjnej, będziesz mieć okazję zadać nam wszystkie nurtujące Cię pytania. Pozdrawiamy!

viapoint

Typowa korporacja w negatywnym znaczeniu. (usunięte przez administratora)

Beznicku

Witam. Moglby ktos opowiedzieć cos więcej o stanowisku inspektor ds. probek srodowiskowych? Warto skladwc cv?

Były zadowolony pracownik

Polecam pracę w branży AFL teraz NR w Gdyni. Praca bardzo rozwijająca. Można się bardzo dużo nauczyć co uważam za bardzo duży plus. Przez cały okres mojej pracy mogłam liczyć na wsparcie osób funkcyjnych - Pani M i Pana M. Bardzo dobra współpraca z koleżankami z laboratorium oraz kolegami inspektorami Nie miałam żadnych problemów z ustaleniem urlopów. Dodatkowo pracownicy mogą korzystać z systemu mybenefit, gdzie każdego miesiąca naliczane są punkty, które następnie można wydać w bazie sklepów internetowych bądź stacjonarnych. Sama praca bywa stresująca ze strony klientów, ale dobra współpraca w dziale sprawiała, że młody pracownik zdobywa odpowiednie doświadczenie by radzić sobie w każdej sytuacji - ogromy plus!!! Podsumowując polecam pracę w Gdyni w branży NR szczególnie dla osób ambitnych.

Dzień dobry, nasi pracownicy tylko na wyraźne polecenie i po wyrażeniu zgody, podejmują pracę ponad 8-godzinny czas pracy. Każdemu przysługuje przerwa. Wynagrodzenia naszych pracowników są konkurencyjne i dostosowane do realiów rynkowych oraz ogłaszane pracownikowi przed podjęciem pracy. Przy załadunku pracuje zespół wyposażony w sprzęt dostosowany do zaplanowanej pracy. Zachęcamy Panią/Pana do zgłoszenia swoich zastrzeżeń do działu HR – jeżeli miały miejsce nieprawidłowości w systemie organizacji pracy, na pewno na nie zareagujemy. Pozdrawiamy!

SGS Wrocław
@SGS Polska Sp. z o.o.

Jest to nie prawda. Jestem byłym pracownikiem i praca po nadgodzinach była na porządku dziennym. (usunięte przez administratora)

@SGS Wrocław

Zanim pracodawca pousuwa niepochlebne wpisy lub doda kolejny kłamliwy wpis jak to uczciwie postępują wobec pracowników, mogę tylko potwierdzić tto co pisze SGS Wrocław. (usunięte przez administratora) są standardem w prawie każdym dziale tej firmy. Standardem jest również brak podwyżki i traktowanie pracowników niższego szczebla "z góry". Są lepsze firmy, tą odradzam.

Wiktoria

Zdradź mi proszę, czy w SGS wypłacają nadgodziny. Jeżeli potrzebowałabym w którymś miesiącu "zastrzyku gotówki", czy zostając po godzinach jestem w stanie dorobić do pensji?

Wiktoria

Przeglądam stronę internetową SGS Polska i chciałam zapytać o warunki pracy w konkretnym biurze na Jana Sobieskiego w Warszawie: https://www.sgs.pl/pl-pl/office-directory. Jak duży jest zespół i jaka panuje w nim atmosfera. Czy pracownicy spotykają się po pracy?

Adiuta

Omijać z daleka nic nie dbają o pracowników a jeżeli się odezwiesz to Ci powiedzą to się zwolnij zarobki po 5 lat na tym samym poziomie gdzie średnia krajowa już 2 razy wzrosła.Proponuja kartę Luxmed gdzie masz niby lepszy dostęp do bez kolejek do specjalistów To tak ładnie brzmi a jest zupełnie inaczej dietę do nadgodzin i nic więcej dodatki na święta zabrali chwalą się że w zamian jest lepszy my benefit tylko w czym on jest lepszy tego nikt nie wie bo 90% sklepów z których nikt nie korzysta. A kierownictwo Ma ciebie gdzieś tylko się odezwiesz (usunięte przez administratora) w szczególności na oddziale na Śląsku.ppp

@Adiuta

Dzień dobry, Wzajemny szacunek jest najważniejszy w naszych relacjach w pracy. Na tym budujemy dobrą atmosferę w firmie. Bardzo nam przykro z powodu tej opinii. Prosimy o dzielenie się swoimi uwagami z przełożonymi, Działem HR lub z Radą Pracowniczą i Komisją Socjalną w firmie – reagujemy na każdą uwagę i staramy się dopasować warunki pracy do potrzeb naszych pracowników. W ramach świadczeń dodatkowych, o których Pani/Pan wspomina, oferujemy naszym pracownikom, m.in.: - Prywatną opiekę medyczną, której jakość cały czas sprawdzamy i reagujemy na wszystkie niedogodności i zgłoszone uwagi, - Dofinansowanie do nauki i kursów, które wzmacniają kompetencje naszych pracowników, - System benefitów, który pozwala na wykorzystanie środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w firmie na wybrane bezpośrednio przez pracowników produkty czy usługi. Pozdrawiamy!

Adiuta
@SGS Polska Sp. z o.o.

Tak?! A przełożony ci powie jak nie chcesz to nie przychodź do pracy jest 10 innych na twoje miejsce i to jest ta motywacja. Benefity to tylko mydlenie oczu przez atmosferę jaka panuje.

Adin minak.
@Adiuta

A dlaczego usuwacie to co się pisze nie ma żadnych przekleństw choć czasami cisną się na język jak słyszysz i widzisz co się dzieje. Co zabolało lub prawda w oczy kole? Pozdrawiam.

@Adiuta

Dzień dobry, nasi pracownicy dobrze oceniają panującą w firmie atmosferę, nie tylko dzięki pozapłacowej ofercie dla pracowników (np. prywatnej opiece medycznej czy systemowi benefitów), ale także przez preferowaną w firmie otwartą kulturę organizacyjną i poziomą strukturę. W naszej firmie rotacja wśród pracowników znajduje się na niskim poziomie, a dodatkowo monitorujemy nastroje panujące wśród pracowników poprzez badania zaangażowania. Bardzo prosimy o kontakt z działem HR, jeżeli spotkał się Pan/Pani kiedykolwiek z tego typu odpowiedzią na zgłoszone problemy. Pozdrawiamy!

@Adiuta

Dzień dobry, każdy z naszych pracowników zapoznaje się przed podjęciem zatrudnienia z regulaminem wynagradzania, który obowiązuje w firmie. Wynagrodzenie naszych pracowników jest dostosowane do wynagrodzeń rynkowych, a świadczy o tym niska rotacja w zatrudnieniu. Usługi medyczne świadczone przez naszych dostawców są weryfikowane i konfrontowane z opiniami pracowników, a SGS Polska jako pracodawca reaguje na te uwagi na bieżąco oraz myśląc o tej ofercie dla pracowników w przyszłości. Nie możemy zgodzić się ze stwierdzeniem, że pracownicy nie korzystają z systemu kafeterii – jest wręcz odwrotnie – z naszych wewnętrznych badań opinii wynika, że pracownicy są zadowoleni z takiego sposobu dysponowania środkami ZFŚS. Jesteśmy firmą, która liczy się ze zdaniem pracowników, a osoby decyzyjne chętnie sięgają po opinie pracowników czy Rady Pracowniczej i innych zespołów działających w imieniu pracowników w firmie. Nasza struktura organizacyjna jest pozioma, a u naszych pracowników najwyżej ceniona jest własna inicjatywa, także w sugerowaniu ulepszających naszą pracę rozwiązań. Pozdrawiamy!

@Adin minak.

Dzień dobry, ingerujemy w treść komentarzy tylko w sytuacji, gdy nie są one zgodne z regulaminem serwisu Go Work. Państwa wpisy mogą być także korygowane przez właściciela portalu Go Work.

Niki
@SGS Polska Sp. z o.o.

Co za bzdury... Pracownicy oceniają atmosferę skandalicznie źle !!!

Sam

Widzę że gotowe odpowiedzi na wszystko już ktoś wcześniej napisał że to chyba jakiś automat odpisuje a wszędzie Napisz do działu HR a tam Oni cię już z inwigilują.

Jakie narzędzia pracy zapewnia SGS Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jusio

Standardem są komputer (laptop dla większości pracowników), smartfon oraz jeśli wymagana jest mobilność to samochód. Ten ostatni od pewnego czasu standardowo do użytku prywatnego, oczywiście po potrąceniu z wynagrodzenia kwoty wynikającej z prawa skarbowego.

Irena

Obecnie na stronie SGS Polska Sp. z o.o. pojawiło się ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko Programisty. https://jobs.sgs.com/jobs/search/30761215, czy ktoś będzie startował? Czy warto wysłać CV?

Leo
@Irena

Zespół IT jest oki - bardzo sprawnie działają i są kompetentni.

Nikt
@Irena

Tam może i tak ale na inspektora unikać i jeszcze raz unikać. Zapomnieli już że większość od nich się zaczyna, mają cie gdzieś. Liczy się tylko kasa kasa..... . Kierownictwo i jemu najbliżsi ci tylko powiedzą ze nie podoba Ci się to nie przychodź.

@Nikt

Dzień dobry, przykro nam z powodu takiej opinii. Nie możemy się jednak z nią zgodzić – każdy pracownik ma do odegrania ważną rolę w złożonym procesie naszej pracy i za swój wkład jest doceniany. Dbamy o to, by pracownicy dobrze czuli się w SGS Polska niezależnie od tego jakie stanowisko zajmują. Musimy w tym miejscu podkreślić, że w pandemii COVID-19 nasi inspektorzy doskonale poradzili sobie z pracą w tym trudnym okresie – będąc obecnymi cały czas w terenie i zachowując odpowiednie środki bezpieczeństwa. Zachęcamy naszych pracowników do dzielenia się opiniami z przełożonymi i cenimy każdą krytykę, nawet tę niekonstruktywną, której nie pozostawiamy bez odpowiedzi. Staramy się rozwiązać dany problem, dlatego zachęcemy do kontaktu z działem HR. Pozdrawiamy!

Mirowampiro

Witam, Jakie stawki panują w firmie obecnie? Nie chciałbym ewentualnie dać się wyrolować bądź robić za śmieszne pieniądze w stosunku do innych pracowników, chodzi mi o stanowisko próbkobiorcy, Pozdrawiam.

klaudia154

Zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko Inspektora ds próbek środowiskowych.Czy ktoś może się podzielić opinią o tym stanowisku ? Na czym polega co znaczą "codzienne wyjazdy służbowe", jak wyglądają godziny pracy?

@klaudia154

Dzień dobry, Praca Inspektora ds. próbek środowiskowych jest pracą świadczoną poza biurem. Nasi inspektorzy wykonują swoje codzienne obowiązki na obszarach o promieniu do około 150 km od miejsca zamieszkania czy też zatrudnienia. Ze względu na specyfikę obowiązków, godziny pracy nie są precyzyjnie zdefiniowane i zależne są w dużej mierze od czynników zewnętrznych (np. sytuacji drogowej). Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo i zdrowie naszych inspektorów, dlatego też pracownicy korzystają z obowiązkowych przerw podczas jazdy samochodem, są wyposażani w niezbędny sprzęt ochronny i są na bieżąco informowani o wymaganiach w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Pozdrawiamy i zachęcamy do aplikowania!

One Question
@SGS Polska Sp. z o.o.

Bezpieczeństwo i zdrowie? Czy były wypadki śmiertelne w trakcie pracy inspektorów SGS w PL?

@One Question

Dzień dobry, Przestrzeganie zasad bezpiecznej pracy, czego bezwzględnie wymagamy od naszych pracowników i współpracowników oraz promocja tych zasad w SGS w Polsce i na całym świecie we wszystkich naszych lokalizacjach, ochrania naszych pracowników przed ryzykiem wystąpienia nieszczęśliwych zdarzeń. Pozdrawiamy!

Hmm
@SGS Polska Sp. z o.o.

Nieszczęśliwe zdarzenia występują nie tylko z winy pracownika. Czasami coś na kogoś spada, zdarzają się wypadki samochodowe. Promocja BHP chyba niewiele tu pomoże

@Hmm

Dzień dobry, Promocja zasad bezpiecznej i higienicznej pracy jest jednym z najważniejszych elementów wpływania na kulturę organizacyjną firmy i poziom świadomości potencjalnych zagrożeń. Dzięki dziesiątkom godzin szkoleń z zakresu BHP nasi pracownicy potrafią przewidzieć takie sytuacje. Pozdrawiamy!

Gustawson

Moja opinia jest pozytywna. SGS daje ogromne możliwości rozwoju i oferuje bardzo ciekawą pracę wynagradzaną uczciwie. Umowa o pracę, benefity, auto służbowe. Mało którą firma z konkurencji może się równać z SGS. Dużym plusem jest kadra zarządzająca. Kompetentni ludzie. Polecam każdemu kto chce się rozwinąć w branży certyfikacyjnej.

@Gustawson

Dziękujemy za opinię :) Pozdrawiamy!

Nie / naiwny
@Gustawson

żenada. jak można trafić w środek burzy i myśleć że jesteś dobrze traktowany. Udało Ci się bo zapewne trafiłeś na potyczki kiera z jakimś handlowcem. i dobrze cię potraktowano, żeby na kimś się odegrać. Spadną słupki albo humor będzie kiepski to się przekonasz - zarządzający z certyfikacji musi mieć wroga. A co jak padnie na Ciebie? chociaż on nie czepia się tych mniej inteligentnych od siebie - a takich już wielu tam nie pozostało. jak widać na "załączonym" obrazku: Auto służbowe to standard w takiej pracy - jak można to uważać za coś nadzwyczajnego. Strach mieć takich -wy/ -za cofanych współpracowników :(

Kiero
@Nie / naiwny

Jak Ci się nie podoba to się zwolnij. Droga wolna dla takich niezacofanych pracowników. Zrób miejsce tym zacofanym :) firma nie upadnie po Twoim odejściu.

Dzień dobry, Prosimy o kontakt mailowy: pl.workatsgs@sgs.com i opisanie sytuacji, którą Pani/Pan przedstawia w komentarzu. Każde takie zgłoszenie jest przez nas weryfikowane i podejmowane są działania w celu obiektywnego wyjaśnienia problemu. Pozdrawiamy!

Niki

Nie polecam oddzialu SGS Krakow dzialajacym przy (usunięte przez administratora). Zachowanie (usunięte przez administratora) pozostawia wiele do zyczenia. Bardzo arogancka osoba, wiecznie niezadowolona, stwarzajace same problemy, nie szanuje ludzi, (usunięte przez administratora). Mam nadzieje ze w koncu ktos sie zainteresuje tym co sie tam dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o SGS Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SGS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SGS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SGS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SGS Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SGS Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SGS Polska Sp. z o.o.