Mercor sa

Opinie o Mercor sa

Inżynier Sprzedaży - P-poż

Może ktoś po krótce opisać jak wygląda praca na stanowisku Inżynier Sprzedaży ? Czy można liczyć na realne premie za osiągane wyniki, czy cele da się osiągnąć ? Region Pomorskie czyli tam gdzie firma jest lokowana, jak jest postrzegana firma przez klientów ? Wywiązuje się z terminów realizacji a ceny produktu ma konkurencyjne w stosunku do jakości ? Prośba o komentrze osób które posiadają chodź namiastkę takiej wiedzy.

Antoni
@Inżynier Sprzedaży - P-poż

Widzę, że jakiś czas temu byłeś zainteresowany pracą w firmie Mercor na stanowisku inżyniera sprzedaży. Zastanawia mnie, czy finalnie uzyskałeś jakieś informacje na temat tego stanowiska? Może zdecydowałeś się aplikować i zostałeś przyjęty do pracy w tym miejscu? Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda praca na tym stanowisku, więc proszę o odpowiedź.

@Antoni

Jak wyglądają rozmowy rekrutacyjne ? Zastanawiam się nad aplikowaniem. Ktoś coś ?

Jarek

Może podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników?Jaką macie atmosferę?

Mirek
@Jarek

Bardzo dobrą !

Iza

@Włodek, @Rudy, Wasza opinia jest pozytywna ale bardzo krótka, zachęcam Was do dłuższego komentarza na temat warunków pracy i umowy u tego pracodawcy? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń i premii? Jakie zalety tego pracodawcy możecie wymienić?

Iza

@nwp, pracujesz w firmie Mercor? Na stronie firmy pojawiły się oferty pracy. Możesz napisać jak przebiega rekrutacja, z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się spodziewać? Przeprowadzane są testy na dane stanowisko, sprawdzające nasze umiejętności? Po zakończonej rekrutacji długo trzeba czekać na odpowiedź czy udało nam się dołączyć do zespołu? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Mercor sa na stanowisko Specjalista ds. techniczno-handlowych w dziale exportu? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Janusz

Czy poza socjalem macie jeszcze premie do podstawy cz też inny system płacy?

nwp
@Janusz

Zbyt ogólnie zadane pytanie. Gdzie aplikujesz ?

Iza

Obecnie firma Mercor w Gdańsku poszukuje do pracy inżyniera sprzedaży? Może ktoś powiedzieć jakie warunki zatrudnienia oferuje firma i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Jak przebiega rekrutacja, z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się spodziewać? Przeprowadzane są testy na dane stanowisko, sprawdzające nasze umiejętności? Po zakończonej rekrutacji długo trzeba czekać na odpowiedź czy udało nam się dołączyć do zespołu? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV? @Rzemieślnik, możesz jeszcze powiedzieć czy firma oferuje system benefitów pozapłacowych? Możliwość rozwoju zawodowego?

Rzemieślnik
@Iza

Firma oferuje pakiet mutisport, możliwość nabycia karty medycznej, ubezpieczenia grupowego, oraz kartę podarunkową na święta,

Stella

Tak kończy się historia wpisów , których nie da się czytać!! Nie można zaczerniać bezpodstawnie.

Iza

@Ola, chciałam tylko wspomnieć, że Twoja opinia łamie obowiązujące zasady i zostanie usunięta przez administratora (https://www.gowork.pl/regulamin ). Nie wnosi także niczego nowego do dyskusji na temat pracodawcy. Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy może powiedzieć, jak wygląda sytuacja w Mercor? Jakie warunki oferuje ten pracodawca?

dociekliwy
@Iza

Iza a ty jesteś moderatorem czy pracownikiem Mercoru?

Jan

Firma jakich wiele ma lepsze i gorsze strony ogólnie mówiąc praca nie jest zła, ale jak ktoś szuka wyzwań to po jakimś czasie zacznie szukać czegoś innego. To akurat normalne przy dzisiejszym rynku "pracownika". Wiadomo że frustracja rośnie w miarę upływu lat, choć widziałem gorsze firmy. W dzisiejszych czasach można spróbować popracować w tej firmie a jak się nie spodoba to spokojnie zmienić na inną.

Natalia

Zanim zostanie ktoś kierownikiem to musi popracować jako zwykły pracownik. Tak się dzieje wszędzie i uważam, że to jest akurat normalne. Trzeba pokazać swoje umiejętności i dopiero oczekiwać awansu.

Jaro
@Natalia

Oczywiście masz rację. Tylko nie piszmy wtedy, że jest możliwość rozwoju i awansu bo takiej nie ma. Kierownicy są stali od ponad 10 lat. Mówienie prawdy pomaga - naprawdę ! A szkoleń w firmie nie ma, nie było i nie będzie - zasugerowanie przełożonemu chęci rozwoju - no to już tutaj chyba firma sama się określiła w tej kwestii

Jest Ok

Mało wiarygodny opis „w dziale niezwykle ważnym” chyba nie wiesz jak się nazywał ! Ile tam pracowałeś? 3minuty czy robisz hejt bo Cię nawet na rozmowę nie zaprosili.

Iza

@boguś - doświadczenie zbierane na obejmowanym stanowisku procentuje w przyszłości. Jeśli nie awansem wewnątrz firmy, to zwiększeniem atrakcyjności osoby jako potencjalnego pracownika. Czy rozmawiałeś z pracodawcą na temat szkoleń? Może warto zasugerować przełożonemu chęć rozwoju.

Iza

W ofercie pracy pracodawca wspomina o możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz o rozwoju w ramach struktury firmy. Jak to wygląda w praktyce? To ważna kwestia dla osób chcących rozwijać się w danej branży.

Grazka

Najgorsza firma w jakiej przyszlo mi pracowac. Nie polecam .

pracownik mcr

Praca w magazynie na 2 zmiany, 7-15 , 14-22 , zarobki pewnie około 2000-2500 netto, nie bardzo rozumiem co masz na myśli gonią do roboty ? praca na akord ? pracować trzeba wszędzie :-)

Napisz kolego od ktorej do ktorej się robi na magazynie i za jaki pieniadz mniej więcej. Nie przez agencję.! No i ogolnie czy gonią bardzo do roboty

Jak wygląda praca na magazynie w cieplewie? Napiszcie coś bo ide na rozmowe

Bila

Aktualnie w Cieplewie poszukuja osoby do administracji - biura, może ktoś coś na ten temat powiedzieć ?

Jedną z pierwszych opinii jaką wydaje się firmie od strony pracownika jest kontakt z działem HR i w tym przypadku firma zdecydowanie powinna nad tym popracować.

Bufon

Nie chodzi tylko o wysokość wynagrodzenia ale też o czas w jakim zostało ono wypracowane a po przeliczeniu wypłaty na godziny to już szału nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Mercor sa - Gdańsk

• Jak się pracuje w Mercor sa?

Zobacz opinie na temat firmy Mercor sa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

Mercor sa