Opinie o SANTE w Sobolew

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SANTE. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SANTE na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANTE w Sobolew

Ama

Warunki uczciwe, praca nie jest jakoś bardzo ciężka, ludzie w większości bardzo w porządku. Nie wiem co jeszcze dodać, ja w każdym razie polecam.

nesti

Kto będzie przeprowadzał rozmowę na kontrolę jakości dostaw? I jakiej umowy mogę się spodziwać?

@nesti

Mamy podać nazwisko, czy jak?

@nesti

Z tego co widzę w ogłoszeniu, to umowa na pełny etat, więc zakładam, że o pracę.

@exon

przecież mi nie chodzi o to kto konkretnie ale z jakiego stanowiska, czy z przełożonym przyszłym czy z kim.

@nesti

To tak typowo raczej: rozmowa z pracownikiem z kadr, a potem z przełożonym

Nic nadzwyczajnego

@exon

no i dzięki, można było tak od razu

Danio

Jak duża dyspozycyjność jest wymagana dla inżyniera projektu? I jak praca ogólnie?

Danio
@Danio

bo w każdej firmie jednak trochę się to różni

@Danio

mogę tylko polecić pracę w firmie ogólnie, bo jest serio okej. Ja akurat inne stanowisko

Renata
@aronia

A to które stanowisko polecasz w razie czego?

@Renata

W razie czego to szukaj stanowiska zgodnego z kompetencjami, a nie po poleceniach

Lenon
@Renata

A na które się nadajesz?

Lenon
@Renata

Bo polecić to mogę, nie wiem, stanowisko kierownika, ale co z związku z tym...

@aronia

Dokładnie tak! Mniejsze rozczarowanie jak się aplikacje wysyła kiedy się do tego stosuje

@exon

No, według mnie to raczej oczywiste. A przynajmniej być powinno... Ale firma ogólnie dobra, rzecz w tym, żeby samemu się określić co się chce robić

Majka

Jaka jest atmosfera między pracownikami na produkcji? Jest luźno i bez większych spin?

long
@Majka

relacje ogólnie wydają się ok. ja spiny żadnej z nikim nie miałem tutaj

Majka
@long

Okej no to dobrze jak tak mówisz.A do nowych też?Dużo wymagają na początku??

long
@Majka

na początku w środku i na końcu wymagają tyle samo. masz robić to co do ciebie należy i się nie obijać bo robota musi być zrobiona i wszyscy na to pracujemy

Costek
@Majka

na początku musisz się starać jak najwięcej spamiętać

Dana
@Costek

co spamiętać konkretnie/?

Costel
@Dana

no wszystkie obowiązki stanowiskowe oczywiście, nie jest to jakieś super skomplikowane, ale wiadomo, że jako nowa osoba, masz torchę rzeczy i informacji do załapania na wstępie

@Majka

Nie mi doradzać ale zadzwoń zapytaj. O atmosferę tez ale lepiej kierowcy co walczy ze śnieżyca zamiecia na placu. Mieszkam w tym powiecie ale ja nie wiedziałem.Ze takie zimy są. Człowiek ogląda pogodę a tam pani pogodynka. Weź i się skup na pogodzie. Zawsze chyba można iść zapytać czy nie bardzo w pandemi. No i ten kierowca ten kwiatek co może jeszcze nie wyjechał. z tego placu

@Belmondziak

I jaki sens ma twój komentarz? Dziewczyna pytała o produkcję, a ty ją odsyłasz do kierowcy jak to inna bajka. Jak ci się nudzi to może czas się za robotę wziąc co

@bezliku

Masz racje i nie .Nie mozna byc i madrym i ladnym.Jesli chodzi o mnie. Ale co przepraszam ta Pania jesli ja obrazilem .Jesli chodzi o prace to nie tylko u was jest .Chcialem sprobowac to nie znaczy nie pracować. Ale dziekuje ci za to ze ty zrobiles ten krok i podpowiedziales tej Pani jak jest w tej pracy.

@Belmondziak

Szczerze mówiąc nie do końca rozumiem co masz na myśli

@Belmondziak

"Nie mozna byc i madrym i ladnym." do czego/kogo się to odnosi? Plus, nie zgadzam sie z tym stwierdzeniem.

@bezliku

Przeprosiłem ta Panią Czasami warto przyznać się do winy.Mało tego życzę jej udanej rekrutacji. Posłuchaj co tu rozumieć Mądry i Ladny tak.Wszystko jest dla ludzi udało Ci się gratuluję. Ja tam przyodziewam się płaszczem pokory. Pozdrawiam polecam nie koniecznie mnie za wzór do naśladowania.

Pracownik Produkcji

Pierwsze spotkaniw w sprawie pracy było bardzo miłe Pani która zaprosiła mnie do biura na rozmowę,powiadomniła mnie jakie dokumety są potrzebne .Poprosiła żebym poczekała na telefon w sprawie pracy.Na drugi dzień zadzwoniła zebym się zgłosiła do biura.Była bardzo miła .Jestem osobą niepełnosprawną.

Ile chce zarabiać...

Kierowca

To co wczoraj zobaczyłem w Sante to kabaret popadało troszkę śniegu i ujeździł się nie powiem zaraz posypywali ale czym.Patrzę a chłopak zasówa z wiaderkiem łopatą ze skrzyni, to opiewa na ironię czy takiego zakładu nie stać na posypywarkę.

hah
@Kierowca

i wszedłeś tu tylko po to żeby napisać o posypywarce??? o ludzie nieźle masz pod tą kopulą

@hah

Zabolało czy jesteś może za to odpowiedzialny?

hah
@Kierowca

nie jestem, ani mnie to nie boli, po prostu dziwi

@Kierowca

Nie pracuje ale często czytam zabieram się z cv.Niczym bociany do odlotu. Panie kierowco. W Półce zmienił się klimat ile tego śniegu. Co mi się nie podoba patrzysz na ludzi z taką wyższościa. Jedno co cie łączy domyślam się ze jeździsz ciężarówka. Ale to mało istotne. Może on jest zadowolony ze swojej pracy. W Polsce pokazujesz xo ty jesteś wart. Domyślam się ze za ta fajera nie jeździsz w koło komina.Ze puściles się na Europę. Leczysz w taki sposób swoje kompleksy. Przelicznik ile zarabia kierowca w Niemiecki.I co ci pozostaje być lepszym z portfelem zapchanym złotówkami.Kolego to nie euro. Są kierowcy co pracują dla zachodu. To są ludzie pewni siebie A teraz kierowca szefie bo mam dziewczynę drugi żonę i tyle tych tras a ja też kocham. Widać że krótko jeździsz bo każdy by wolał odpocząć w tym czasie. No ale niech mu będzie ze mu szerokości życzę. A pracownikom tej firmy nie brać przykłady z tego pana i szanować jeden drugiego.Dzielcie się wiedzą między sobą. I co taki powie kolega jeśli ich ma A ja widziałem jak ktoś sypał piaskiem. Nie ma co kręcić bajery w takich tematach. Pozdro.

@Belmondziak

Nie bardzo wiem do czego ty dążysz swoim wpisem . Może on i jest zadowolony ze swojej pracy tylko czy ma czym pracować?

@Kierowca

Maszyna to tez konserwacja .A tego sniegu jest tyle c kot naplakal . I tylko tyle ze ma byc bo ty tak chcesz.

Figo

Solidna firma, pracuję już dłuższy czas i jest przyzwoicie. Kasa okej, warunki pracy spoko. Jak ktoś się zastanawia, to warto spróbować

wlasnie
@Figo

Zgadzam się, zwłaszcza, że przez to, że firma tak jak mówisz solidna to i człowiek się nie martwi, że zaraz straci pracę itp. A to się zdarza ludziom...

Mela
@Figo

dla mnie super plusem są rabaty na te zabiegi do Studia, korzystam z nich od czasu do czasu

Rita
@Mela

Dokładnie, mi się udało parę razy skorzystać, godzina z hakiem drogi ale warto się wybrać.

@Figo

a jakieś benefity firma oferuje pracownikom?

Rita
@karol

No właśnie między innymi to o czym tu gadamy, opieka zdrowotna (wątek niżej), premie. Już pojawiały się takie wątki. Ogólnie sporo tego, jak na dużą firmę przystało :)

@Rita

fakt, nie zauważyłem innych wątków sorki

@Mela

na produkty ze sklepu też są?

@Figo

i rozumiem, że praca stabilna i nie trzeba się bać o swoje jutro w tej robocie?

Dama
@lubega

Stabilna kolega przecież mówił.Są własnie osoby które już tu robią dobrych parę lat i nie zanosi się na jakieś zmiany.Przynajmniej nic mi o jakiś nie wiadomo

um
@Dama

jest umowa o pracę od razu czy jak to jest rozwiazane?

um
@um

bo w sumie myślę o zatrudnieniu, ale nw czy mogę się od razu spodziewa uop czy raczej zlecenie na początek. Będę wdzięczny za odpowiedz

Costek
@um

ja mam umowę o pracę normalnie

tenek
@um

pewnie można się dogadać, ale trochę zależy od stanowiska też. Sporo osób jest na uop, ale są też np na b2b niektórzy

tenek
@tenek

Sorka, bo nie zauważyłem statusu, pracownik powinno być

Belmondziak

A ja zadaje pytanie ok.Jak szybko wcisnolem czerwone. Myślałem że lampka czerwona rozmowa skończona Czy pracują w waszej Firmie osoby ze Wschodu. A dlaczego pytam bo miałem przyjemność pracować z przyjaciółmi ze wschodu. W zakładach produkcyjnych. I jeśli chodzi o pracę to nie panimaju Taki kwiatek twierdzi tłumaczylem mu on nie zna polskiego. Ale już z kierownikani i Brygadzistami.to się dogaduje. To nie chodzi o wasz zakład. Odpowiadam bo.ktoś może stwierdzić że brygadzisci i kierownicy znali ich język. To napewno nieznali bo ja znałem ich wykształcenie. To było wykształcenie za wysokie na wschodni a zaniskie na zachodni. I tylko liczył sobie miechy do wyjazdu. I stwierdzenie częste Weź to ty zrób bo jak ja mu zacznę tłumaczyć to się zejdzie słowa przełożonych. Motyle w brzuchu jaki to człowiek doceniony. I ta niezapomnianą radość i myśli czy zacząć mówić po rosyjsku i twierdzić że pracując z nimi zapomniałem języka. To znajdzie kogoś co za nas wszystkich to zrobi. Czytając wasze wpisy wiem uciekam juz. Ostatnie stwierdzenie Życie to nie Raj a ludzie to nie anioły. Tego się nauczyłem.

№####

Ludzie nie fajni

mwwmsy

W Sobolewie jest też biuro, czy tylko produkcja?

@mwwmsy

ja kojarze że glownie na pewno produkcja

@wrak

A polecasz jakieś stanowisko?

@wrak

nie mam za bardzo doświadczenia, robiłam przez chwilę kiedyś przy mięsie.

Wiesiek
@mwwmsy

ja znów przy przy sałatkach :P i nie wiem co dobre heheh

@mwwmsy

nie no, nie pracuję tu przecież

@mwwmsy

nie bez powodu mam podpis "kandydat", więc ciężko mi polecać cokolwiek, sam rozumiesz...

sama* przepraszam za błąd

@mwwmsy

ale na stronie widzę, że jest oferta na pracownika produkcyjnego, nie wymagają doświadczenia, więc myślę, że to dobry trop dla ciebie

Kenso
@mwwmsy

a jakie ma znaczenie twoja robota przy miesie? chyba nie liczy sie przy czym tylko jak to wygladalo

@wrak

jezu nie zauważyłam, rzeczywiście. dzięki za informację właśnie patrzyłam na to i chyba się zgłoszę.

Luks
@mwwmsy

I jak, byłaś na rozmowie?

Nicki

Macie tutaj jakąś opiekę zdrowotną?

Tak

Jest Medicover

@Nicki

A jakieś dodatki jeszcze oprócz tego?

@Nicki

Dodatki są różne, a co cie interesuje?

@berry

no ogólnie jakieś premie czy coś?

Premie są

@Nicki

Można calkiem sporo wyciągnąć w zależności od obrotów albo są też uznaniowe

@berry

a jakieś paczki na święta itd? niektórzy dają.

Tureczek
@karol

paczki na święta, paczki na dzień dziecka, co tylko dusza zapragnie hahaa

Lolek
@Tureczek

Możesz powiedzieć coś o warunkach osób niepełnosprawnych?

@karol

Na jakie Święta listopad masz dopiero. Miales na mysli 1 listopada i 11 listopad Na świeczkę i flage to mysle ze jak bym tam poszedl to zrobił bym .

@Belmondziak

No ale zapytał przyszłościowo, nie ma zasady, że o to czy pracodawca zapewnia paczki na święta, trzeba pytać w grudniu...

@Lolek

Nie są dobrze traktowani

@Lolek

To beznaczenie o Sony niepełno sprawne traktują jak te pełno sprawne ty le że niepełnosprawne częściej mają nie przyjemne roboty

kubu
@,,...........

jest gdzie zaparkować jako kandydat na rozmowe?

@kubu

Tak

omega

Na operatora mile widziane w wymaganiach jest doświadczenie na linii ekstruzji - czyli co to jest konkretnie, na czym polega praca na takiej linii, bo to obcy dla mnie termin

@omega

Ekstruzja – przetwarzanie surowców i materiałów pochodzenia biologicznego na cele spożywcze lub paszowe polegające na ich przetłaczaniu przez ekstrudery pod wysokim ciśnieniem i w wysokiej temperaturze (140–180 °C) do komory schładzającej. Ekstruzja poprawia strawność składników pokarmowych. proszę bardzo, info prosto z wikipedii. nie żebyś sam mógł je znaleźć....no ale dobra, niech będzie.

Manu
@wikipedia

a douczają do tego czy przyjmują tylko osoby z doświadczeniem?

@Manu

Wyżej masz, że jest "mile widziane" więc jeśli go nie masz, to zadbają o to, żebyś nauczył się tego, co masz umieć.

Manu
@wikipedia

a tak mniej więcej ile trwa takie wdrożenie?

@Manu

Zależy jak szybko załapujesz, to indywidualne dość ale nie jakoś długo

@Manu

I czy współpracownicy są wspierający, czy raczej poganiają proces nauki?

Dama
@lubega

Nie ma co poganiać bo jeszcze potem się okaże że się czegoś nie zrozumiało i problem gotowy.nie ma co

@Dama

Ale mi nie chodziło o poganianie tylko takie podejście ludzi na początku do świeżej osoby, która jednak nie ma jeszcze tak wprawy???

remo
@lubega

nie spotkalem sie ze zlym traktowaniem nowego pracownika. tutaj pracuja calkowicie normalni ludzie ktorzy maja szacunek do siebie nawzajem

remo
@lubega

wiec nie musisz miec zadnych obaw co do tego. poza tym tez wiadomo wszem i wobec ze ludzie traktuja innych tak jak sami sa traktowani wiec badz dobrze nastawiona i otwarta i bedzie ok

@remo

To dzięki, mam nadzieję że się uda jakoś. A co do traktowania to się zgadzam, przynajmniej ja zawsze staram się tak robić.

,,...........

Jedni mają 3tysiące Inni 2tysiącece Cały czas nie równo Wszystko to prowadzi że firmy można nienawidzić i kierowników kowalskiego

@,,...........

no ale chyba w każdej firmie jest tak, że stawki sa zależne od kompetencji danych osób, od stanowiska i tak dalej, nigdzie nikt nie ma po równo...

Parking

Będzie tam gdzie zaparkować na rozmowę jak mnie zaproszą?

iks
@Parking

gdzieś tam zaparkujesz, najwyżej przejdziesz kawałek.

@iks

Zależy jak duży to jest kawałek bo też wtedy musiałbym odpowiednio wcześniej wyjechać

@iks

Chociaż w sumie może i tak wyjadę bo lepiej wcześniej niż się spóźnić

@Parking

zawsze lepiej w tę stronę

paula

witam mam pytanie. chciałam się dostać na produkcję ale przedtem wole dopytać czy praca nie jest za ciężka i czy sobie poradzę jak nigdy nie robilam wcześniej na produkcji. pozdrawiam

imo
@paula

nie wydaje mi się żeby praca była za ciężka. produkcja nigdy nie jest lekka, ale też nie tak żeby nie dać rady no już bez przesady

Tabata
@paula

Idź do pracy, popracuj chwilę i sama będziesz wiedziała czy jest za ciężko dla ciebie

paula
@Tabata

no chyba tak zrobie dzięki za odpowiedzi. pozdrawiam

Eryk
@Tabata

długo już pracujesz na produkcji? było wcześniej jakieś doświadczenie w tej pracy czy to pierwsza produkcja dla ciebie?

<(((<((((

Bo tam pracuje i widzę i tak jest

Jakie są stawki dla nowy pracowników ?

Goguś
@Gość

No to zależy chyba od przebiegu rozmowy i stanowiska na jakie startujesz, ciężko tak walnąć jakąś konkretną kwotą...

Barteel
@Gość

pamiętaj, że w cenie zawsze jest doświadczenie, więc jeśli je masz to możesz na rozmowie zaproponować stawkę od siebie, która by ci pasowała i zobaczysz czy się zgodzą, czy nie

DjOk
@Barteel

A jaka jest atmosfera na rozmowie? bo nie w każdej da się tak swobodnie gadać o kasie, przynajmniej ja tak mam.

Nopes
@DjOk

wiesz tu nawet nie chodzi o to, żeby sobie swobodnie zacząć gadać o kasie jak z kumplem, tylko zyczajnie zapytać i tyle, to nie jest nic złego, po co tak się bać wszystkiego? przecież ewentualnie odmówią, a nie oszukujmy się, że głównym celem każdego człwoieka, który idzie do pracy jest przeciez właśnie zarabianie pieniędzy, więc moim zdaniem poruszenie takiego tematu na rozmowie nie jest niczym dziwnym

DjOK
@Nopes

Nie wiem, ale zawsze jakieś takie skrępowanie trochę czuję. No ale niby racja, jak nikt nic nie powie na rozmowie to ja ewentualnie zapytam i zobaczę, co wyjdzie.

Nopes
@DjOK

ja bym się tam nie krępował, na luzie pytaj

n2
@DjOK

mi powiedzieli od razu stawkę, ale to stanowisko produkcyjne, nie wiem na jakie ty aspirujesz

@DjOk

Serio? Wstyd ci zapytać o, nie oszukujmy się, najważniejszy aspekt dla pracownika? Myślę, że rekruterzy dopiero byliby w szoku, gdybyś nie poruszył tego tematu...przecież to normalne, że na rozmowie o pracę rozmawia się o kasie, negocjuje stawkę itd.

@Kim

właśnie też nie kumam niektórych

@Kim

przecież to jest główny sens chodzenia do pracy, nikt tego nie robi charytatywnie przecież

@Kim

poza tym ja zawsze patrze tak, że jak sam zaczne gadać o stawce to nawet będzie widać, że tak bardziej wiem czego chce, że umiem sie cenić, a nie tak że nic sie nie odzywam i ile dacie to super, troche odwagi

Erdin
@Beth

wszystko fajnie i ogólnie sie zgadzam, bo tez nie ma problemów z poruszaniem różnych spraw na rozmowie, ale trzeba uważać, żeby też nie przegiąć w drugą stronę i nie zrazić do siebie pracodawcy, o takich przypadkach też słyszałem

@Erdin

ok, ale swojego bronić też trzeba a nie zawsze chodzić na ustępstwa

@Gość

Zależy na jakiej linii Sn 3tysiące Ciastka 2 tysiące Sprzątanie 1 tysiąc masakra jeszcze uważać by mandatu nie dostać I tylko łaszczyć się się na pieniądze w firmie i nic wiecej

Milena

Nie wiem czy ktoś będzie na tyle zorientowany, żeby mi powiedzieć, ewentualnie mogę gdzieś przedzwonić, ale najpierw chciałam zasięgnąć trochę opinii tutaj. Jestem teraz na drugim roku na ekonomii i czytałam, że firma przyjmuje na praktyki do siebie i że w zasadzie przyjmują przez cały rok. To dla mnie naprawde ciekawa opcja, bo raz, że ta praca mnie ciekawi a dwa, że już będę miała wyrobione praktyki na studia. Ktoś byl i może coś powiedzieć? I czy CV mozna wysłać w każdej chwili?

@Milena

Nie byłem, ale znam dziewczynę, która była na stażu tutaj i była bardzo zadowolona

@Milena

Potem ją zatrudnili na etat, więc jest też na to szansa, jak ktoś się sprawdzi

@Milena

Także nie wiem na ile przydatna będzie moja sugestia, ale ja bym się zgłosiła na twoim miejscu

łokieć
@Kim

No na pewno po stażu w Sante nawet jakbyś zmieniła zakład to problemów ze znalezieniem innych mieć nie będziesz.

@łokieć

To na pewno, renomowana marka w cv zawsze w cenie

Momo
@Kim

A wiecie może czy są oferty na praktyki w dziale kontroli jakości albo laboratorium? Teraz na zimę nie podejrzewam, ale przymierzam się bardziej na wakacje, a to raczej teraz już trzeba zacząć o tym myśleć. Później już może być ciężej z miejscami.

Bloo
@Momo

na stronie ci wypisali nawet na jakie dzialy przymują - marketing, badan i rozwoju, technologiczny, eksportu, sprzedazy, wlasnych marek, it, hr i finanse, z tego możesz wybierać

Klamka
@Momo

Przez cały rok możesz się zgłaszać alenie mam pojęcia czy już robią zapisy na wakację, najlepiej do nich przedzwonić.

Klikas
@Klamka

pytanie brzmi czy mozna sobie zająć miejsce tak wcześnie i w sumie to ciekawi mnie, czy jak można sie zglaszać przez caly rok to przyjdzie jedna osoba i ma praktyki np? czy czekają az sie uzbiera grupka? nie żebym byl mega zainteresowany ale zastanawia mnie to

Momo
@Klikas

Myślę że akurat obłożenie to jest spore, tym bym się nie przejmował.

Klikas
@Momo

tak podejrzewam, ale wszystko trzeba zrobic z glową chociaż zwykle młodzi raczej sami już zbierają sie w jakieś grupki albo przynajmniej pary, żeby iść na praktyki tak po sobie pamiętam

Ciekawy

Jest sporo ofert na do SObolewa, zadziało sie cos we firmie?

Lando
@Ciekawy

Zadziało się tyle, że jest naturalne zapotrzebowanie na pracowników, po prostu. Nic specjalnego.

hehs
@Ciekawy

to chyba dobrze że są oferty, szczególnie dla tych którzy na nie czekali

Ciekawy
@hehs

No wiadomo, że dobrze, po prostu mnie to zastanowiło bo wcześniej nie pojawiały się oferty i na pewno nie w takiej ilości. Myślałem, że może jakaś rozbudowa

oj chopie

Takie spamowanie jest strasznie bezsensu bo i tak nikt cie nie traktuje poważnie...

miczi321
@Ciekawy

ja bynajmniej nie widzę jakichś niepokojących rzeczy jeśli o to chodzi. pracuje się całkiem dobrze.

Refund
@Ciekawy

ludzie to jednak by sie wszędzie dopatrzyli gdzie nie trzeba nie ma ofert źle bo by chcieli pracować, są to też zaraz podejrzane wielce bo jak to mozliwe ze sszukają ludzi do pracy, nie czaje takiego myslenia

Kojot
@Refund

Ale on tylko się zapytał czy jest rozbudowa że szukają ludzi. Nic złego przecież nie powiedział...

Refund
@Kojot

i dostał odpowiedź poniżej

Belmondziak

Siemka. Mam pytanie. Interesuje mnie Stodzew. Są tam przyjęcia. To jest podczepione pod Sobolew.Rozumie ze praca jest podobna jak w Sobolewie.Praca no dajmy na to pakowania. Bo kiedyś nie u was to była produkcja magazyn i pakowania no tam zasyp ale to i teraz chyba tak działa w zakładach.

@Belmondziak

a gdzie jest to pytanie bo nie widzę żadnego znaku zapytania i ciężko zgadywać na co właściwie trzeba odpowiedzieć?

@..

Jak dla mnie to pytanie brzmiało czy na Stodzew są przyjęcia

@Belmondziak

Ale to raczej jakby były jakieś aktualne oferty to coś by gdzieś na stronie albo na portalach wisiało

@..

Jak masz po drodze to po prostu tam podbij i zapytaj na miejscu albo cv zostaw. chyba że to już nieaktualne

Masz?

wm

trudna praca na produkcji? pod fizycznym katem

Avez
@wm

nie jest to nic trudnego. nawet jeśli nie masz doświadczenia to nie jest to żadna ciężka przeszkoda do pokonania. spokojnie sie wszystkiego nauczysz na poczatku pracy

Dejv
@wm

Ale jakoś łatwo tez nie ma, to trzeba mieć na uwadze. To jednak fizyczna praca, więc trzeba się trochę wysilić, ale nic ponad siły

Dejv

To dobrze, bo przychodzą czasem tacy co sobie łapek robotą boja skalać

@Dejv

Tacy długo miejsca nie zagrzewają

@Dejv

Nikomu nie zależy na obibokach w pracy, ani firmie ani nam

@Nicki

a tobie to jaką różnice w zasadzie robi?

@Nicki

przecież każdy chyba odpowiada za siebie i swoją prace a nie robi coś za kogoś innego

@hmm

No sporą

@hmm

Jak ty nie zrobisz swojego, to ktoś będzie musiał za ciebie odbębnić...produkcja nie może stanąć kiedy jeden trybik nie działa jak należy...

@Nicki

a chyba, że w ten sposób

Kitt
@wm

wiadomo, czego można sie spodziewać po pracy fizycznej, raczej nie mozna oczekiwać lekkiej roboty, ale na pewno nie powiedziałbym, że nie można dać rady. Pracy spokojnie można się nauczyć, a jak sie złapie tempo już potem leci i nawet sie tak bardzo nie odczuwa tej fizycznej pracy

Mickiewicz
@Kitt

Odczuwać się odczuwa zawsze, wiadomo organizm się przyzywczaja, ale już nie przesadzajmy

@Nicki

Trybik powiadasz a ja myślę że obserwacja innych osób powinni się zajmować osoby do tego wyznaczone. Nie ze pracownik pilnuje pracownika. Wtedy zaczynają się skargi itp.

Zostaw merytoryczną opinię o SANTE - Sobolew

• Jak się pracuje w SANTE?

Zobacz opinie na temat firmy SANTE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANTE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANTE?

Kandydaci do pracy w SANTE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANTE