Polmotor Sp. z o.o.

Opinie o Polmotor Sp. z o.o.

Pracuje w tej firmie - polecam tego dealera. Szefostwo, dyrektorzy obiektów, kierownicy działów jak również współpracownicy - atmosfera jak najbardziej na WIELKI PLUS. Wynagrodzenie + atrakcyjne premie zawsze na czas, także nie ma się do czego przyczepić. Czytając te negatywne opinie zastanawiam się, czy aby na pewno niektóre osoby nie pomyliły firmy :) Pracowanie w soboty za darmo ? Nigdy w życiu. Zawsze wynagrodzenie za soboty jest dorzucanie do podstawy, a premia? Jak nie pracujesz (czyli nie zapierdzielasz, nie sprzedajesz) - nie masz premii :) Gorąco polecam!!!

Matcom

Firmę Polmotor polecam wszystkim a zwłaszcza salon przy Rondzie Hakena. Dobra atmosfera i sporo pracy jak wszędzie gdzie chce się więcej zarobić.

Remik

Rozwojowa firma. Bardzo pozytywni ludzie i dobry system prowizyjny. Polecam !

Pati

To dobra firma. Polecam wszystkim.

- rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

Pytania odnoszące się do wykształcenia, dotychczasowego doświadczenia i umiejętności. Rozmowa przeprowadzona w miłej atmosferze.

Zadowolony obecny pracownik

Bardzo fajna firma. Polecam pracę w tym miejscu. Świetna atmosfera i rozwojowa firma.

Widzę że firma wzięła się za wypisywanie pozytywnych komentarzy... Pracowałem w Polmotorze wszystkie negatywne komentarze są 100% prawdziwe!! nie polecam tej firmy. Chyba że ktoś lubi być oszukiwany i pracować za darmo w soboty :)

Mati

Świetna firma i jest szansa rozwoju ! Polecam !

Deni

Hej wszystkim ! Pracowałam w Polmotorze. Zmieniłam pracy ze względów zawodowych. Jednak muszę stwierdzi, że całe hejty wylewane na tej stronie są pisane przez osoby, którym jak widać kariera w tej firmie nie wypaliła. Świetnie dogadywałam się z ludźmi. System prowizyjny do koszyka a nie z podziałem na sprzedawcę w systemie indywidualnym. Nie ma dzięki temu walki na sprzedaży. Ludzie ok. Kierownictwo wymaga, ale również jak trzeba pomaga, wspiera i daje wolne jak potrzeba lub puszcza wcześniej do domu w razie potrzeby. Nie mogę zgodzić się z opinią, że kasa słaba. Z płatnością za soboty faktycznie pogmatwane, ale premie dostawaliśmy całkiem sporę. Wszystko było uzależnione od sprzedaży oraz bonusów. Jest również bardzo dużo dodatkowych premii za sprzedaż samochodów lub aktywacje których jest sporo. Dużo pracy i czasami jest ciężko, ale porównując do firm z tej branży nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa. Pozdrowienia serdeczne dla ekipy

Gosc

Skupię się na skomentowaniu tylko ostatniej wypowiedzi, ponieważ mogłoby zabraknąć ilości znaków dostępnych. Od kiedy płacą za nadgodziny ? Za moich czasów szefowie nie znali takiego slowa. Może ktoś w końcu im pokazał je w slowniku. Atmosfera - jeżeli kręci Cię niezdrowa rywalizacja to jak najbardziej. Kamery w firmie nie służą do zapewnienia bezpieczeństwa , a inwigilowaniu pracowników. Premia to zawsze czarna magia, ponieważ nigdy nie masz zielonego pojęcia ile faktycznie zarobisz. Fakt pieniądze, może nie jakoś super duże ale przychodziły na czas. Podwyżka ? Tu podobnie jak ze słowem nadgodziny. Osoby zarządzające personelem kompletnie nie mają pojęcia o tym co robią. Kary finansowe to ich główny argument do motywowania personelu. Niestety zgodzę się też z opinią, że w firmie panuje kumoterstwo. Z robotami oczywiście też się zgadzam, ponieważ były płacone do podstawy Ale odejmowane od wypracowanej premii uznaniowej, na która po próbie ugodowego rozstania raczej bym nie liczył :)

@Gosc

Tutaj widać Gościa najwidoczniej niespełniona kariera w tej firmie. Ja pracuje w Polmotorze od dwóch lat. Wcześniej pracowałem u innego dużego dealera który robił takie numery pracownikom ze nie da się tego wszystkiego w jednej książce zmieścić. Oczywiście w firmie jest różnie raz lepiej raz gorzej ale gdzie jest idealnie ? Premie są dobre No chyba ze marzysz Gościu o Ameryce to tam jedz. Co do kamer to nigdy się z tym nie spotkałem. Brak obiektywizmu osób piszących negatywne opinie. Firma rozwija się prężenie i jak widać byłych pracowników to boli... Aha a co do kumoterstwa to gdzie go nie ma ? Powodzenia wszystkim w idealnym miejscu pracy.

Anonim Gall

Pracuję tu już ponad rok, wszystko zgodnie z tym jak zostało ustalone podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pracy faktycznie jest sporo, ale każda nadgodzina jest płatna, nie ma problemu z sobotami, premie są wysokie jak na pracę u konkurencji. Jeżeli ktoś szuka roboty, aby przesiedzieć 8 godzin i to lepiej żeby szukał gdzie indziej. Pracy jest na prawdę sporo, ale ludzie są bardzo fajni, każdy sobie pomaga, jest sporo dodatkowych możliwości dorobienia, od niedawna jest karta multisport, firma organizuje wigilie firmowe. Ja nie narzekam.

Misio

Wszystkie ciekawsze i prawdziwe opinie są tutaj wycinane więc całej prawdy o tym (usunięte przez administratora) dowiecie się tutaj - pracadokitu.com

Bata

Mam wrażenie czytając tę negatywne opinie, że piszą je osoby którym podziękowano za współpracę, a te nie wiedzą jak się "zemścić" więc przelewają całą swoją nieporadność do internetu który przyjmie wszystko :-) również tam pracowałam, soboty są płacone w wypłacie . Premie tez zawsze o czasie. Dziwią mnie te hejty... Atmosfera w pracy b. fajna! Owszem, pracy jest sporo. Rotacja wg mnie spowodowana coraz bardziej pretensjonalnym i roszczeniowym podejściem młodego pokolenia. Dziękuję.

Mistrz

Pracuję w tej firmie. Jestem bardzo zadowolony i nie mam problemu z otrzymaniem premii. To co czytam powyżej to dziwne opinie z którymi nie można się zgodzić. W firmie faktycznie jest dużo pracy, ale też za wyższe wynagrodzenie. Handel to handel, jak nie sprzedasz to nie zarobisz. Soboty są płatne. Klimat fajny. Rotacja bo nie każdy spełnia się w tym co robi a to normalne. Każdy kto chce się rozwijać może spokojnie pracować w Polmotorze. Ja jestem zadowolony. Pracuje w tej firmie ponad 6 lat.

kajak

Oszukuja na soboty był PIP nic nie pomogło w fimie rzadzi układ, kolesiostwo, brak poszanowania dla pracowników, brak organizacji pracy

Prz

Nie polecam pracy w tej firmie, oferuja na poczatek wysokie zarobki, potem sie okazuje ze to kwota brutto !!! W firmie jest totalny zapieprz bo w kazdym dziale sa braki kadrowe, nikt z doświadczeniem nie chce tam pracowac, spora rotacja.

Nie polecam !!! To niepoważna firma.

iooxon

Potwierdzam i zdecydowanie nie polecam , firma nie liczy się z pracownikiem kieruje się zasada nie pasuje to wyp... OSZUKUJĄ NA SOBOTY po próbie wyegzekwowania dnia wolnego za sobotę wręczają wypowiedzenie praca w tej firmie to stracony czas.

gosc

Potwierdzam poprzednie opinie, nie polecam pracy w Polmotorze, szczególnie na warsztacie w Ustowie. Brak narzędzi serwisowych, za wadliwie pracujące urządzenia, finansowe konsekwencje ponoszą pracownicy. Wymagają pracy co drugą sobotę w ramach umowy. Popieram pomysł z pozwem zbiorowym.

Zdecydowanie nie polecam pracy u tego dealera. Oszukują z wypłatami, nie płacą za przepracowane soboty tzn. płacą ale odbierają to w premii za sprzedaż. Nie płacą za nadgodziny, nie liczą się z pracownikiem mimo braku ludzi właściwie we wszystkich działach. Dużo obowiązków i stresu za śmieszne pieniądze.

J

a jak wyglądają widełki płacowe? Zastanawiam się właśnie nad robotą tam, ale niewiele na ich temat mogłem znaleźć. Mają chociaż normalną umowe o pracę od razu?

kkkkkkj
@J

Dostajesz 2000zł brutto w podstawie, a premia jest uznaniowa, nigdy nie będziesz się mógł jej doliczyć i zawsze będzie czegoś w niej brakowało, przede wszystkim -300zł z premii za dwie przepracowane soboty. Za nadgodziny nie masz płacone, bo "to taka branża" podobno. Jeżeli chodzi o podwyżki, nie masz na co liczyć, podstawa jest marna, jak zachorujesz albo pojedziesz na urlop licz się z tym, że premii nie zobaczysz nawet przez dwa miesiące bo 'wyrównują" do większej podstawy. Omijają prawo i oszukują pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotor Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Polmotor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotor Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotor Sp. z o.o.