Polmotor Sp. z o.o.

Opinie o Polmotor Sp. z o.o.

Prawie 120 pracowników ST 3 Offshore w piątek wieczorem wystąpiło do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o pomoc. Chcą od niego "podjęcia skutecznych działań", by ratować firmę

Art

Straszna jest ich strona internetowa-ciągle wyskakujące okienka a brak zakładki kariera/praca.Chciałbym złożyć swoje cv ale nie wiem czy potrzebują ludzi - chyba trzeba wertować największe portale o pracy.....

Juliusz Cezar
@Art

Na stronie internetowej nie ma zakładki kariera, bo nie jest potrzebna. Jeżeli chcesz złożyć CV poszukaj ofert pracy lub po prostu przynieś do salonu. Chyba żeś leniwy, to może lepiej nie składaj ;)

Bardzo dobra firma to i na forum nie ma marudzenia!!

piston

Jakie zarobki mechanika ????

- rozmowa rekrutacyjna w siedzibie firmy

Pytania odnoszące się do wykształcenia, dotychczasowego doświadczenia i umiejętności. Rozmowa przeprowadzona w miłej atmosferze.

Michał K.

Jedni z najlepszych na rynku! Moje sugestie dla Polmotor Sp. z o.o.: Rzetelni, można dobrze zarobić o ile jest się zaangaowanym Lubię atmosferę w Polmotor Sp. z o.o. za: Jakość warunków pracy, możliwość dodatkowego zarobku

Gabriela
@Michał K.

Czy podpowiesz nam, czy ilość obowiązków w firmie jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Jak wygląda system premiowy w tym miejscu pracy? Czy dla najefektywniejszych pracowników przewidziane są premie uznaniowe? Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Gabriela

@Pedro, nie znalazłam aktualnych ofert pracy na żadnym z wiodących serwisów pracy. Na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie? @Były pracownik, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu?

Pedro

Słyszałem sporo dobrego o firmie, potrzebują ludzi?

Norbert

Może przesadzamy z naszymi radami? Nie zawsze władze firmy chcą zmieniać w sytuacji kiedy firma dobrze sobie radzi.

Wojtek

Jaki jest powód, że tak rzadko zaglądacie na to forum?

Nie jestem robotem
@Wojtek

Taki ze połowa prawdziwych komentarzy została usunieta.... czyli ktoś tu weższy...! ogólnie nic sie nie zmieniło do kwesti sobót oraz relacji załoga-firma . Mozna proponowac błagac, prosic grozic ale nikt Cie nie słucha nawet jak chcesz żeby było lepiej . "no nie przeskoczysz" "Cały czas źle i mało"

aaaaaa
@Nie jestem robotem

Myślę, że gdyby były prawdziwe to zapewne Administrator by ich nie usunął.

Widzę,że firma się wzięła z pisanie pozytywnych komentarzy. No cóż, nie pozostaje nic innego jak tylko potwierdzić WSZYSTKIE negatywne komentarze.. piszę to jako pracownik, który świadomie zrezygnował z pracy w tym miejscu,bo nie godzi się na kradzież swoich zarobionych pieniędzy . Ja wiem,że wszystko jest zgodnie z prawem, dla chcącego nic trudnego wybrać wygodne dla siebie paragrafy. Ale co tam.. dalej sobie z dzióbków spijajcie, odejście stamtąd to najlepsza decyzja . A tak na zakończenie - firma nie chciała mnie zwolnić ,moja praca była dobra ,ale kariery tam nie zrobię ,niestety nikt z mojej rodziny tam nie pracuje . Pozdrawiam

gg

Nie stety prawda w oczy kole i wiele komentarzy negatywnych acz prawdziwych o w/w firmie zniknęło widac polmotor zgłasza sledzi i zgłasza

witks

jest podstawa + premia, moim zdaniem całkiem niezła, ale konkretami nie chce tutaj na forum pisać.

203491

Grupa Polmotor. Polecam pracę w tym miejscu.

Majroks

Ewidentnie widać, że pisze takie informacje rozgoryczony pracownik bo co chwilę powtarza temat odnośnie kasy, inspekcji pracy i sobót. Ja uważam, że firma jest spox. Polecam.

Gula

Witajcie, pracuję w firmie Polmotor od nieco ponad pół roku na sprzedaży. Popieram opinie pozytywne w postaci dobrych premii oraz sprawiedliwego dzielenia kasy. Nie ma systemu rywalizacji a jest wspólny worek i mi to pasuje. Atmosfera ok. Nie mam nic tej firmie do zarzucenia. Nie interesuję się tak szczegółowo tym, że były jakieś inspekcje pracy czy też nie oceniam pracy księgowych. Wydaję mi się, że to co pisze ktoś u góry w komentarzach odnośnie złego systemu pracy, zarobków i inspekcji pracy to osoba, która z jakiś względów odeszła z tej firmy i wylewa swoje złe wspomnienia na forum. Wiele osób pracujących w Polmotor chwali sobie pracę oraz warunki. Nie ma chyba takiego miejsca w którym byłoby idealnie. Ze swojej strony polecam pracę w tej firmie.

Kahsjdnaj

Firma dobra na start i tylko tyle. Dziwią mnie komentarze odnośnie super atmosfery i jeszcze lepszych zarobkow.. Praca jest stresująca , bardzo dużo obowiązków,roboty papierkowej ,praca w nadgodzinach ,(usunięte przez administratora). Jest fajnie do czasu..(usunięte przez administratora)Ktoś kto napisał o roszczeniowej postawie młodego pokolenia chyba się zagalopował.. to oczywiste ,że ludzie za swoją ciężką pracę chcą zarabiać uczciwe pieniądze. Jeżeli ktoś zastanawia się nad pracą w Polmotorze,to niech pamięta ,że wszystko musi mieć na papier ,bo w przeciwnym wypadku godzi się na niejasności wynikające ze złej organizacji pracy oraz śmieszne pieniądze .

brikstone

Firma spox. Atmosfera i zarobki też nie najgorsze. Jest ok.

SX123

Polecam. Fajna firma i dobre zarobki oraz atmosfera.

Marita

Firma jest ok. Polecam wszystkich, którzy kochają motoryzację i planują rozwój w tym kierunku.

Bartek

Hej, pracuję obecnie w tej firmie. Mojemu przedmówcy prawda i obiektywizm wystrzeliły w kosmos :D Super firma i nie narzekam. Pracuje w niej nadal. Nie jestem marketingowcem. Mówmy o konkretach a konkrety są proste. Soboty ok, może coś tam nie do końca było jak każdy chce, ale premia zawsze wpływa na czas i jest godziwa do warunków pracy oraz obowiązków. Co do Szefów to mają raz lepszy humor raz gorszy, ale zawsze można na nich liczyć. Szef Jan super gość tak samo jak Szef Darek i nie ma z nimi problemu jak są jakieś problemy typu wyjście wcześniej z pracy lub wolny dzień w razie ,,wypadku". Młodzi przejmują interes, ale jeszcze dużo muszą się uczyć. Rozumiem, że niektórymi targają emocje i może jakieś kompleksy, ale na pewno są to byli pracownicy, którzy po prostu się nie sprawdzili i wylewają swoje żale na forum. Firma zatrudnia ponad 200 osób i jakby to był obóz pracy to już by ich nie było. Ja jestem zadowolony. Pozdrawiam wszystkich malkontentów :)

Zostaw merytoryczną opinię o Polmotor Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Polmotor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmotor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmotor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmotor Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polmotor Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmotor Sp. z o.o.