Opinie o Gomar w Pińczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gomar. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gomar o rekrutacji.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gomar w Pińczów

diego

6.11 to możesz sobie jedynie krosty na tyłku policzyć. Wypłatkę dostaniesz w poniedziałek.

obecny
@diego

zasady są jasne i przejrzyste , co to za filozofia policzyć ile dostaniesz , ale jak widać nawet proste dodawanie i policzenie przerasta jeszcze niektórych

obecny

właśnie policzyłem kasę za październik i jestem mega pozytywnie zaskoczony do tego co było, nie ma wśród nas malkontentów i nierobów i od razu plany zrobione ( chodzi o mój region ) jak tak dalej pójdzie to okaże się że Gomar nie jest wcale taki zły, życzę powodzenia pozostałym

były
@obecny

to uszyj sobie worek i odłóż tą kasę na później ..napisz jaką wypłatę wziąłeś w grudniu albo najlepiej w styczniu...Bo nie zrobisz targetu zadaniówki lub matrycy a grupa nie zawsze zrobi plan to twoje wyniki będą kiepskie....i kasa też tylko się wtedy nie popłacz i nie pisz jak to dobrze płacą ....Życzę ci planu 100000 to jeszcze tysiaka przygarniesz ha ha

była

Wcale nie dziwie sie tak duza iloscia negatywnych opinii na temat Gomaru. Pracowałam w tej firmie jako PH przez 1,5 roku i jestem szczesliwa ze to przeszlosc.2200 brutto po roku pracy,wczesniej 1800. Deputaty zawsze byly co m-ac,tu bez zarzutów.Uważam,że nie ma sensu obrażać i wyzywać poszczególne osoby.Odeszłam sama bo nie widziałam już dłużej perspektyw w tej firmie,kontroli,gps i ciaglego czepiania sie o drobne rzeczy.Nie za te pieniadze.A pensja z m-ca na m-ac byla coraz mniejsza bo niestety plany(nie wiem kto je wymyslał) jak w znanych i rozpoznawalnych firmach, nie do osiagniecia= brak premii. Mysle ze Gomar ma problemy z zarzadzaniem ludzmi i brakiem pomysłu na siebie. Ogólnie nie polecam.Dziekuje

nowy

a ja byłem na rozmowie i mam pochlebną opinię o firmie i o ludziach jakich tam poznałem, a zarobki jak wszędzie, nie jest najlepiej ale tez nie najgorzej, praca w porządku, ci co uczciwie podchodzą do pracy i mają wyniki mogą zarobić, a dla nierobów niestety nie ma miejsca, i znam kilku tych co pouciekali jak piszą do firm z TOP listy i tak dużo mają zarabiać, tzn. mieli zarabiać jak z nimi rozmawiano bo rzeczywistość jest okrutna i jakoś nie widzą tej kasy i nie zobaczą jej szybko

pracuś
@nowy

Nowy możemy porozmawiać jak popracujesz tam trochę to zobaczymy czy nie zmienisz zdania,... jak nie wyrobisz planów ,zadaniówek.odsprzedaży a twoja matryca wyjdzie na zero i zarobisz 1600 to zobaczę czy nie będziesz sam leniem......za młody widzę jesteś i masz kapustę w głowie więc bierz się do pracy ..powodzenia

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gomar? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
blee

A ten nowy kiero co jest na północy to szczyci się tym że pracował już w parunastu firmach... jest się czym chwalić!!!

była północ

Nigdy więcej wojny i Gomaru. Wszędzie brak pomysłu i zero inwencji. Kierownictwo to matoly bez przygotowania . Nareszcie jestem wolna id tego syfu.Bylo paru dobrych ph na północy ale zobaczyli co jest grane i ucekli w te pędy. Rynek zbudowany mieli i nic firma nie zrobiła by to piescic. Odeszli do firm z top listy i tam mają 3-4 tys za to samą pracę co w Pinczowie 2200.Wiecie o kim mowa.

Zosia Samosia

a ja była na rozmowie i niestety śmieszna pensja , firma po dużych zmianach . kierownik bo taka osoba ze mną rozmawiała moim zdaniem mało kompetentna osoba , chwali się tym że już pracował w paru firmach ... to jakoś kiepsko ... brak wiedzy i kompetencji , a najgorsze było to że MIAŁ BRUDNE PAZNOKCIE . Ludzie szok!!! Zamiast zachęcić ludzi to on mówi że GOMAR PINCZOW JEST BIEDNĄ FIRMĄ , ŻE SA BRAKI TOWARÓW NO I ASORTYMENT BIEDNY. To tak jest jak kogoś zaczyna ciagnąć się za język prowokując do rozmowy bo niestety czułem się jak to ja bym przeprowadzał rekrutacje.

ktoś

pensja 1800 brutto czyli netto 1300 , mniej niż nawet osoba na monitoringu w centrum handlowym . Mówią ze poprawiło się w firmie na lepsze tylko czemu PH pouciekali z firmy???. Nie polecam firmy , braki towarów , skromy sortyment .

młody nowy

witam może ktoś podać przybliżone zarobki PH i jaka jest sytuacja czy dostaje się starego matiza i w teren ? jakie są warunki nic z tego waszego narzekania się nie dowiedziałem jeśli mogę prosić kogoś życzliwego o wniesie jakiś obraz sprawy poza komentami uciekać uciekać nie polecam.Wielka prośba o jakieś konkrety komuś kto nie pracuje chyba nie zrobi problemu podać ile zarabiał i ile można zarobić jak się tyra dziękuje i pozdrawiam

Kris

Przepraszam za literówkę ... poprawiam Widzę!!!

Kris

Wisze ogłoszenie na stanowisko PH możecie przybliżyć pensje ,oraz jakie warunki pracy są oraz narzędzia ? Chętnie się wolę zorientować niż w kolejne bajoro się wdeptać.

pracownik123

jak masz wybor nie pchaj się w (usunięte przez administratora) zwane Gomar.

Były

Na podwyżki dla starych to nie ma a młodzi przychodzą i od razu maja stawki takie same jak ww po 3 latach pracy.

konkurencja

Przyjdą nowe ASY na 3 miechy aby do wiosny ....zorientują się w czym siedzą i zwieją....

znajomy x

oj oj oj ,,,dochodzą nowe słuchy że wypracowana Łódź może paść na kolana....Zdziwiony jestem że puszcza się takie osóbki pracowite jak Zochna.....oj to chyba źle się dzieję????? Sofii życzę Ci powodzenia

sofii
@znajomy x

Dziękuję za słowa uznania i tak pochlebną opinię.Życzę wszystkim których znam i którzy znają mnie dużo Sukcesów , Radości z tego co robią...Moje odejście jest moją decyzją i bardzo proszę o niekomentowanie tego... Każdy z Nas ma prawo wyboru..

stary

ciekawe dlaczego piszecie takie dziwne rzeczy, zmieniło się duzo i zmienia cały czas i to na lepsze, można teraz więcej zarobić ale trzeba pracować, co do pupilków, wszędzie w każdej firmie tacy są, może coś się zmieni że inni też będą dodatkowo wynagradzani za ciężką pracę , jak na razie wszystko zmierza w dobrą stronę i tego trzeba się trzymać , niech zarządzają tak aby każdy zarobił

znajomy x
@stary

szybciej nogi wyciągną niż zarobią .zmienia się na lepsze??? chyba Tobie !!!! to powiedz czemu jest taka duża rotacja???? Każdego nazwiesz nierobem??? Odpowiem Ci stary....nie szanujecie ludzi którzy dobrze pracują albo raczej pracowali ....wszystkich macie za leniuchów i złodziei...

ja 5

Pupilki są nadal... mało tego zarabiają kasy jeszcze więcej...Inni tyrają a w życiu nie będą w stanie tyle wypracować ... ciekawe jak oni to robią????dla nich podwyższki ,premie a dla innych ochłapy.Nowy system też stworzony pod nich ...Ciekawe jakby ich tak oddelegować na inne tereny czy pokazali by klasę sprzedaży.A miało być tak pięknie... dobrze że z stamtąd odszedłem bo nigdy nie było mądrych głów do rządzenia i sprawiedliwości.Czas na zmiany jak to pisał znający szczegóły bo efektów się nie doczekasz gościu takim postępowaniem zastanów się lepiej gdzie masz te wymierne efekty???? czarujesz chyba albo marzysz w obłokach. Powodzenia wytrwałym bo jeszcze pare osób tam normalnych pracuję i wielki szacunek dla Nich

ha ha

Zwolniłem się sam. A ten pajac T.S... ktoś napisał leser a ja dodam pie...... !!! Świetnie że wyleciał :) A nowe kierownictwo pewnie niezłą kasę przytula popracują do wiosny i wylecą . Pewnie post zostanie wykasowany trudno ?!

doktorek

Ty możesz być następny ......hi hi ha ha

ha

Wywalili z firmy byłego trenera T.S świetna wiadomość :) hip hip hura !!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gomar - Pińczów

• Jak się pracuje w Gomar?

Zobacz opinie na temat firmy Gomar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gomar?

Gomar