Opinie o Gomar w Pińczów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gomar. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gomar o rekrutacji.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gomar w Pińczów

Co jaki okres czasu w Gomar można ubiegać się o podwyżkę?

Dżem

Co 20 lat...

@Dżem

To dosyć zdawkowa odpowiedź, ale i tak dobrze, że zechciałeś dodać coś od siebie. W ostatnim czasie raczej niewiele osób wypowiada się o Gomar. To w takim razie może rozwiniesz swoją poprzednią wypowiedź? Jak dokładnie wygląda system premiowania i wynagradzania w tej firmie?

Dżem
@Agnieszka

Nie wygląda wcale. Byłem kierownikiem regionalnym ph i cholernie tego żałuję. A potrącenia są kosmiczne, flota nie istnieje, bez pomysłu wszystko.

Renata

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze ale to również znak, że dobrze się w firmie pracuje.

wierny konsument

firma super, najlepiej lubię ich czekodżemy..mmm pycha

Agnieszka

@Dawid Widzę, że masz już bardzo sprecyzowaną myśl na temat stanowiska, jakie chcesz objąć w Gomar. Zauważyłam na ich stronie, że prowadzą raczej otwartą rekrutację: http://www.gomar.net.pl/cms/gomar.net.pl/pl/aktualne-oferty-pracy Pod wskazany adres e-mail musisz wysłać po prostu swoje CV z zapytaniem o tę konkretną posadę. Zdecydujesz się?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gomar? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
zainteresowany

słyszałem że są wiceliderem w segmencie dzemów,ponoć deptają po piętach łowiczowi...

Agnieszka

@Byly Może warto zatem byłoby te usterki zgłosić już nie tylko działowi logistycznemu, ale i samemu zarządowi firmy Gomar. Jak myślisz? @A zwroty beda ... Widzę, że masz nieco inne zdanie niż @Byly. Warto poznać odmienne punktu widzenia, by poznać zarówno plusy, jak i minusy pracodawcy. Jak długo tam pracujesz?

Byly

Firma jakich mało. Być przedstawicielem w tej firmie to igrać z zyciem. Samochody nie sprawne,stare wraki strach nimi jezdzic.zglasza się do logistyki usterki i nie reagują ,ba mowia ze wszystko w porzadku a potemi dziwią się ze wypadku są. Zero deputatow,zero marketingu. Niepolecam

A zwroty beda ...
@Byly

Firma nie jest idealna ... Towar w jak najlepszym porzadku, godny polecenia. Samochody nie byly nowe lecz dawaly rade, nie zgodze sie z Toba, widac ze nie pracowales w innych firmach jako dostawca. Natomiast jezeli chodzi o sprawy zwiazane z Polityka firmy. Zostawie to bez komentarza. Nie kazdy musi sie zazebic z ta firma na dluzszy czas, pracuja osoby przez dlugie miesiace czy nawet lata jako handlowce i sobie chwala.

Agnieszka

@Anonim Twoje zarzuty względem osoby dyrektora firmy Gomar są bardzo poważne i należałoby to zgłosić wyższym instancjom. Czy masz podstawy, by tak sądzić? @Jasiek Co masz przez to na myśli? Jesteś albo byłeś tam pracownikiem i znasz temat z własnych doświadczeń?

Jasiek

Może to nie wszyscy pracownicy spełniają oczekiwania firmy i teraz tak chcą oczernić firmę?

Super firma dla ukrywajacego swój dochód dłużnika alimentacyjnego-dyrektora.

Agnieszka

@kolorowejarmarki, @sony, forum na na celu opis warunków pracy w Gomarze. Obrażanie i uwagi na temat innych pracowników nie powinny się tutaj pojawiać. Czy zamiast tego możecie podzielić się informacjami na temat odbywających się praktyk, do których firma zachęca na swojej stronie?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie Gomar?

KoloroweJarmarki

Powąchaj od środka, usiądź bo przewrocisz się z wrażenia.

mały

beata rozwineła rynek..:)

Sony
@mały

Dobrze,że nie zdjęła majtek.

obecny

:) zostało tyle...

Feliks

Czym jest spowodowane tak długie milczenie na forum?

na szczęście były
@Feliks

już nie ma kto pisać i nikogo oni już nie interesują i nie obchodzą czyli tak jak by ich już nie było :)

Były
@Feliks

Nie ma o kim i o czym pisać. Dział handlowców jeszcze trochę przestanie istnieć . Pewnie do końca roku.

ciekawa

Czy ktoś wie, co się dzieje w tej firmie? Czy będzie praca, czy mają kłopoty finansowe?

Z.S

Firma widmo.. udają że coś robią... I robią wszystko żeby nikt się nie skapnął że udają....żenada.

Agnieszka

@były może skontaktuj się z firmą bezpośrednio http://www.gomar.net.pl/kontakt.html ?

były

czy ta firma jeszcze istnieje ????? chciałem kupić kilka artykułów ale nie nigdzie nie ma , czy muszę pojechać do Kielc lub Pińczowa ???

Maks

Dzień dobry, czy ktoś może mi powiedziec czy jest tutaj praca? Szukam czegoś na dłużej, najlepiej właśnie z umową. i jeśli to możliwe jakąś w miarę godziwą stawką, lubię pracować, nie jestem leniwy w ogóle

Zostaw merytoryczną opinię o Gomar - Pińczów

• Jak się pracuje w Gomar?

Zobacz opinie na temat firmy Gomar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gomar?

Gomar