Opinie o Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. w Chełmno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. w Chełmno

To co napisał @Marek to niestety prawda, zdarzają się takie szalone akcje, ostatnio coraz częściej, to pewnie przez cisnienie w firmie, jak coś nie idzie to niektórym puszczają nerwy. Ogólnie na produkcji praca ciężka( chodzi bardziej o warunki pracy, upał, chemia w powietrzu itp), słabo płatna bo to przeciez małe miasteczko z dużym bezrobociem to ludzie się zawsze znajdą więc po co im więcej płacić?ogólnie wielkie wymagania a słaba kasa. W tzw biurze też nie jest lepiej, rodzinna firma więc znajdzie się rodzina, kumple itp reszta dzieli się na donosicieli i zwykłych pracowników. Nie spodobasz sie rodzinie przyjaciołom i donosicielom to możesz się pakować. Typowa firma z małego miasteczka z przerosnietym ego. Nie polecam, choć jak widać starają się bardzo zagłuszyć negatywne opinie, to może lepiej zacząć szanowac zwyklych pracowników A nie tylko swoje uprzywilejowane grupy. To i negatywne opinie znikną.Taka drobna rada na przyszłość.

@Andrzej

Zgadzam się w 100 % dodam jeszcze że uprzywilejowana grupa pomimo wątpliwych kwalifikacji oczywiscie zarabia najlepiej. Pensja całej reszty to niestety jakiś żart. Więc jak nie musisz to lepiej szukaj czegoś innego. A medosa unikaj.

Maria
@Andrzej

Jejku, jest mi wręcz przykro, że tak odebrałeś pracę w medosie... ja troche pracowalam, nie jakos mega dlugo, bo 3 miesiace, jednak nigdy nie odebralam tak pracy, ani uwazam, ze nigdy nie bylam traktowana protekcjonalnie. W zasadzie dobrze wspominam ten okres, nie zarabiałam wcale mało. Jak ktos mnie pyta to polecam, bo ja naprawde nie uwazam ze jest zle

Miłosz
@Maria

też widziałem tą pracę w inny sposob. Zawsze chwalilem atmosfere, az przykro ze ktos w taki sposob ja odbierał :/

@Maria

Dziekuje Ci od razu mi lepiej, gratuluję też poczucia humoru, 3 miesiące hahaha, naprawdę wiarygodna opinia. Swoją drogą to śmieszne są te Wasze pseudo pozytywne komentarze. Naprawdę sądzicie że te sztuczne 5 gwiazdek i śmieszne wpisy coś zmienia? Opinia w środowisku lokalnym jest znana wszystkim i stąd wasze problemy z pracownikami na produkcji, żadne banery i reklamy w mieście tego nie zmienia. A to że najlepiej ma się w firmie rodzina,przyjaciele i donosiciele to też wszystkim wiadomo. Oj kogoś strasznie boli że ludzie zaczęli o tym pisać. Niestety nie wszystkie opinie da się skasować co??

Maria
@Andrzej

Panie (usunięte przez administratora), ale ja nie chcę się z Panem kłocic, mowie jedynie o swoich odczuciach. Według mnie praca no byla w porzadku i nie bede na sile sie czegos doszukiwac zeby powiedziec ze nie...

Praca w porząsiu, pieniadze na czas, optymalne, a atmosfera to duzy plus ;) dementuje wszelkie negatywne komentarze

Patrycja
@Monika

O to ja też w takim razie dementuję. Pracuję tu już od 2 lat i uważam, że medos jako pracodawca trzyma poziom. Nie narzekam.

OK

Też zadnych obiekcji wobec medos, jako pracodawcy, nie mam. A juz troche przepracowalem. Kasa na czas, calkiem dobra przy tym, atmosfera na plus, a z szefostwem da sie dogadac.

o nie
@OK

Otóż to. Czego ludzie oczekuja? Z medosem zadnych problemow nie ma

Hania

dziwia mnie te negatywy, bo sama tu przyszlam po to, zeby pochwalic. Wczoraj zakonczylam wspolprace z medos, ale cieplo ja wspominam. Nigdy nie bylo powodu by narzekac

kaja
@Hania

Dokładnie, mnie to bawia te smieszne komentarze, pełne absurdow. Praca jak najbardziej w porzadku, zlego slowa nie powiem

Elka
@Hania

Już nie pracują i zaglądają tu, ciekawe. Tak dobrze i zakończyłaś współpracę? Jak jest, każdy wie. Ja jeszcze pracuje ale już na szczęście nie długo.

Hania
@Elka

Ja ogólnie bardzo duzo siedze na goworku, bo lubie. A Tobie skoro tak zle to po co jeszcze pracujesz? Pewnie dlatego, ze wcale zle nie jest, ale lubisz narzekac Totalnie sie przekwalifikowałam, z reszta czemu ja sie tlumacze. Medos jest dobra firma i tyle

marysia
@Hania

ja czesto widzialam te negatywy, lapalam sie za glowe, ale nic nie pisalam, bo jakos nie specjalnie lubie sie udzielac na forum. Medos jest dobrym pracodawca, inaczej nie pracowalabym tu juz 3 lat. Nie narzekam, a nawet chwale.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Paul

Ciekawe ile jeszcze imion wymyślisz? jesli jest dobrze to nikt o tym nie pisze. Taka jest zasada.

Kacper
@Paul

Drogi Paul, zakładam że komentarz był skierowany do mnie. Co ja takiego napisałem? Ani nie lukrowałem, napisałem jak jest. Nie, to ty masz takie podejście, że wolno pisac, ale tylko negatywnie. Ja wypowiedziałem się pozytywnie, zachowując neutralizm. Opanuj się, nie wszystkim jest źle. Pozdrawiam

jest okej
@Kacper

hahha, no właśnie. Źle, że ktoś napisał ze jest dobrze. Praca w porzadku, nie mam sie o co przyczepic: poczawszy od zarobkow, po atmosfere i warunki pracy

Kacper

Dla mnie medos to dobry rzetelny pracodawca. Nigdy żadne problemy mnie spotkaly, swoje zarabiam, jestestem zadowolony. Nie ma sie nad czym rozwodzic

@Kacper

Dokładnie. Praca jak praca, w mojej ocenie dobra, lepsza niz moje poprzednie.

Bartek

Nie pracuje w medosie, ale pracowałem na tyle długo, że mogę się coś tam wypowiedzieć. Nigdy nie mialem zadnych uwag, ani nikomu nie narzekalem. Zarabialem dobrze i na czas, nie siedzac nad swoimi obowiazkami miliony godzin. Nikt z reszta firmie tak zle nie mial. Atmosfera byla na tyle dobra, ze w koncu by sie ktos odezwal, gdyby bylo cos nie tak, a jednak zadna taka sytuacja nie miala miejsca

Wiktor

Zaangażowanie ludzi w to żeby firma dobrze prosperowała i żeby atmosfera była fajna to bardzo dużo. Polecam pracę w firmie bo warto

bbb
@Wiktor

(usunięte przez administratora)!!!

Pracownik Medos
@Wiktor

Na forum Chełmna był post , że to (usunięte przez administratora). Został skasowany, wiadomo dlaczego. Ludzie masowo zwalniają się. (usunięte przez administratora)

adam
@Pracownik Medos

Pracuje w medos i czy ja wiem, jakos nie widze masowych zwolnien, w zasadzie w ogole ich nie widze. Co do wlasciciela, tez nie mam zadnych obiekcji

szukam pracy natalia

proszę o informację jak wygląda aktualnie praca w tej firmie? czy szukają kogoś do pracy. jakie są warunki zatrudnienia proszę o informacje

@szukam pracy natalia

Szwagier pracował miesiąc, tylko tyle tam wytrzymał. Psychika siada, pieniądze marne,(usunięte przez administratora), ktoś już o tym pisał. Szkoda zdrowia i czasu. Dobre czasy tego zakladu minęły. Pracownicy uciekają, a to o czymś świadczy.

AAA
@szukam pracy natalia

Jak praca wygląda??? (usunięte przez administratora)Nie polecam tam iść. (usunięte przez administratora)Tyle lat nikomu nie przeszkadzało palenie a teraz nagle co zakaz palenia chore. Ludzie sami się zwalniają po takim czasie pracy gdzie od początku tej firmy tam pracowali. Ludzie którzy tam pracuje nie mówię o wszystkich ale o części w łyżce wody Cię utopia. Nie długo to się tam wydać nie będzie można bo zaloza kamery w łazienkach żenada!!!! Dno, dno i jeszcze raz dno.

Mateusz
@szukam pracy natalia

Medos zatrudnia setki pracownikow, wiec wydaje mi sie ze kogos szukaja napewno ;) pracuje dosc dlugo, wiec moge zareczyc ze praca jest stabilna, wynagrodzenie terminowe, swoja droga calkiem niezle. Kwestia umowy to juz do ustalenia ;)

Tomasz
@szukam pracy natalia

Tj pisali, napewno kogos szukaja, to bardzo duze przedsiebiorstwo. W mojej ocenie praca bardzo dobra, wysoko wynagradzana. Co do warunkow - konkretne kwoty sa droga negocjacji, to samo z umowa, zaleznie na czym ci zalezy to dostaniesz, nie ma z tym zadnego problemu

Mateusz

Bardzo rzetelny pracodawca, złego słowa nie powiem. Wywiązuje sie ze swoich zobowiazan

ALEXIA

Brak słów na tą firmę. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Ludzie tam pracujący dwulicowi każdy każdemu (usunięte przez administratora) obrabia. Masakra. Młodemu szefowi się w (usunięte przez administratora) przewraca.

Roma

W medosie pracuje ponad 5 lat i pracuje mi sie bardzo dobrze, ludzie fajni i kierownik też jest super dla ludzi. Szef także. A że niektóre nieroby i cwaniaki narobili głupot i dlatego teraz wszyscy bedziemy ponosić za to winę, ja bym wyrzuciła ich za takie (usunięte przez administratora) lekceważenie obowiązków.

Witold

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w MEDOS mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi? Czy powiecie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w tej firmie. Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne i jak często? Przekazane przez Was informacje mogą okazać się ważne!

Adam.S

Drogi Uranosie. Dziękuję Ci za te jakże wykwintną I pełną obiektywizmu wypowiedź. Czuję się zaszczycony, mogąc obcować z tak tęgim umysłem jak Ty. Doprawdym niegodzien. Ufam, iż masz na tyle jaj, żeby przekazać mi swą opinię wprost. Czekam z niecierpliwością.

Yoł

Medos Skarżysko-Kamienna , dno i metr mułu......

maro

ale jednak ma się stabilność zatrudnienia, nie uważasz, że to naprawdę istotne zwłaszcza, jak brać pod uwagę sytuację bezrobocia w chemnie? poza tym faktycznie, może powinno to inaczej wyglądać, jednak każdy się na to zgadza więc tak jest

Jeszcze peacownik

To wszystko PRAWDA !!! Jeżeli ktoś napisze że w Medosie są nadgodziny to (usunięte przez administratora).Oczywiście pracownicy pracują o wiele dłużej niż to przewiduje jakakolwiek norma pracy ale MEDOS w imieniu pracowników wystawia chore umowy- zlecenia za wszystkie przepracowane nadgodziny nie płacą tzw. 50% czy 100 % .Jednym słowem naprawdę (usunięte przez administratora)pracowników i PIP . To wszystko....

Medos Skarżysko -(usunięte przez administratora)po 16 godzin na dobę, mydlenie oczu nadgodzinami szczególnie kierowcom, co w praktyce oznacza przerwę w prowadzeniu auta 8 godzin na dobę. Dodatkowo wymagania kierownika (chłop bez pojęcia, z przypadku, odnoszący się do podwładnych bez szacunku) oraz wyjazdy z firmy o 5 rano, powrót około 20-21 + czas na rozliczenie itd itp., Tragedia nie polecam, zanim zaczniecie pracować zapytajcie załogę o specyfikę pracy.

kris

czy mozecie cos wiecej napisac o pracy PH

ph

Pracuje tam jakis czas i coraz bardziej jestem zaniepokojona. Obiecali premie za wyniki i nic. Wyniki robie. Poczekam do konca roku. jak nic sie nie zmieni to sdpadam.

Zostaw merytoryczną opinię o Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. - Chełmno

• Jak się pracuje w Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.
4.1/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Magazynowa 3
    86-200 Chełmno

Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.