MEDOS

Chełmno

Opinie o MEDOS

ph 2014-09-18 14:51:03
Pracuje tam jakis czas i coraz bardziej jestem zaniepokojona. Obiecali premie za wyniki i nic. Wyniki robie. Poczekam do konca roku. jak nic sie nie zmieni to sdpadam.
kris 2014-11-29 11:03:24
czy mozecie cos wiecej napisac o pracy PH
ja 2015-10-20 11:40:12
Medos Skarżysko -( usunięte przez administratora )po 16 godzin na dobę, mydlenie oczu nadgodzinami szczególnie kierowcom, co w praktyce oznacza przerwę w prowadzeniu auta 8 godzin na dobę. Dodatkowo wymagania kierownika (chłop bez pojęcia, z przypadku, odnoszący się do podwładnych bez szacunku) oraz wyjazdy z firmy o 5 rano, powrót około 20-21 + czas na rozliczenie itd itp., Tragedia nie polecam, zanim zaczniecie pracować zapytajcie załogę o specyfikę pracy.
Jeszcze peacownik 2016-03-19 21:03:11
To wszystko PRAWDA !!! Jeżeli ktoś napisze że w Medosie są nadgodziny to oszukuje .Oczywiście pracownicy pracują o wiele dłużej niż to przewiduje jakakolwiek norma pracy ale MEDOS w imieniu pracowników wystawia chore umowy- zlecenia za wszystkie przepracowane nadgodziny nie płacą tzw. 50% czy 100 % .Jednym słowem naprawdę oszukują pracowników i PIP . To wszystko....
maro 2016-04-24 18:33:06
ale jednak ma się stabilność zatrudnienia, nie uważasz, że to naprawdę istotne zwłaszcza, jak brać pod uwagę sytuację bezrobocia w chemnie? poza tym faktycznie, może powinno to inaczej wyglądać, jednak każdy się na to zgadza więc tak jest
Zostaw swoją opinię o MEDOS - Chełmno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDOS