Opinie o Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. w Chełmno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. w Chełmno

nick

Chaos i wielkie nieporozumienie! Wystarczy wejść na pracuj.pl Oferta goni ofertę. Rotacja to mało powiedziane.Kumoterstwo, kolesiostwo i donosicielstwo.Wystarczy wiedzieć z kim trzymać i komu szepnąć słówko,a stanowisko zapewnione. Nie wszyscy potrafią się w tym odnaleźć.

@nick

Nick na jakiej podstawie oceniasz, że rekrutacje wynikają z rotacji? Z tego co wiem to są zupełnie nowe stanowiska, które wynikają z rozbudowy firmy a co za tym idzie ze zwiększeniem zatrudnienia. Pomyśl dwa razy zanim niesłusznie wydasz swoją opinię!

Gabriela

No też ogólnie czasem mnie to dziwi. No bo jak ktoś dodaje dużo ogłoszeń, to wcale nie musi oznaczać, że ma jakieś problemy z utrzymaniem pracownika. Co ty możesz napisać o pracy tutaj? Sama myślę o aplikacji, ale dobrze by było usłyszeć jak wygląda tutaj atmosfera?

Buła

Jeśli wywalenie pracownika nazywasz rozbudową to tak.

Jolanta
@Buła

No jakby nie patrzeć różne powody co do podziękowania za współpracę mogą wystąpić... w tym przypadku który obecnie przywołujesz to co to mogło być? Bo skoro aktualnie pracujesz to nie piszesz tego na bazie własnego doświadczenia... Czyli jeśli o ten cały rozwój chodzi to ile osób pracowało w tamtym roku a ile jest obecnie? i czy coś jeszcze się zmieniło?

Andree

2022... jak jest teraz? Widzę konkretny nabór robią..

Patryk

Nie wiem jak na innych działach to wyglądało, po prostu słyszałem różne pogłoski od współpracowników, ale na magazynie praca była świetna. Czasami duże obłożenie zadaniami, innym razem zastanawianie się co robić przez 2 tygodnie. Największym minusem byli ludzie dookoła; większość fałszywa, wystarczyło małe potknięcie i 3/4 magazynu stało w kolejce do kierownika lub obgadywało za plecami. Jeden z brygadzistów godny zaufania, pomocny, wie dlaczego objął takie stanowisko, drugi zaś wprowadzał poczucie dyskomfortu, napięcia i dochodziło do różnych niemiłych incydentów z jego udziałem. Spośród plusów ciężko było mi wybrać, więc będzie kilka: - wynagrodzenie na czas, - stosunkowo lekka praca, - pomocny, czasami za bardzo miły i dobry kierownik, - nieosiągalny limit nadgodzin (praktycznie można było mieszkać na magazynie), - 2 zmianowy system pracy, - zadbany i nowoczesny magazyn. Przykre niestety też jest to, że prezes zarządu Szanowny Pan Paweł Buławka organizuje imprezy integracyjne z wykluczeniem pracowników fizycznych. Fakt, nie musi tego robić, ale myślę, iż warto to rozważyć. No i najważniejsze jest to, aby pracownicy fizyczni zrozumieli, że bez biura nie mogliby pracować i to samo dotyczy zachowania pracowników biurowych do fizycznych, a także tych do samych siebie. Wszyscy Jesteście POTRZEBNI, współpracujcie, nie walczcie ze sobą. Pozdrawiam całą ekipę MEDOSu! :D

Teo

Kawa na dzień kobiet i wyjzd integracyjny dla biurowych z nielimitowanym dostępem do alko.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Na szczęście już tam nie pracuje. Strata czasu. Zarobki marne, Fam lepiej płaci i nie ma wiecznej nerwowki, zakazów niewiadomo jakich. A tu latanie z wrzaskiem wyciąganie klamek z okien, wysypywanie pracownikom kawy, szukanie odpadów po smietnikach itd. (usunięte przez administratora)

@Marek

Whaaat? Czy ty napewno pracowałeś w Medos?Ja nigdy nie zaobserwowałem tam czegoś odbiegającego od normy, przeciwnie - dobrze ją wspominam.

Zyga
@Tomek

???????????? dobrze wspominasz??????????nigdy więcej tego zakładu , NIGDY!!!! ????????????

Kazimierz
@Zyga

Hmmm, a możesz napisać dlaczego tak bardzo odradzasz pracę w Medosie? Jaka panuje tu atmosfera i ile można zarobić? Są jakieś premie? Daj jakieś szczegóły w odpowiedzi. :D

@Kazimierz

Atmosfera jest moim zdaniem w porządku

Roman

Weźcie się już nie ośmieszajcie, za chwilę zabraknie imion do zachwalania. Ktoś zaczyna wpadać w panike... od razu widać, że to ściema. Wszyscy wiedzą jak jest w tej firmie. Andrzej ma rację, donosiciele to podstawa w tej firmie. Atmosfera nie do zniesienia, szczególnie w biurach.

@Roman

Nikt tutaj nie zachwala, nawet to podkreslilem na poczatku,nie wiem kiedy tam pracowaliscie, ale teraz jest w porzadku.

Janek
@Karol

Oo poniedziałek, powrót do pracy widzę. Przestańcie się ośmieszać i pisać te sztuczne peany na cześć medosa. Nikt przy zdrowych zmysłach w to nie uwierzy. Jakie to smutne, strasznie, że zamiast lepiej traktować swoich pracowników, niektórzy posowaja się do takich śmiesznych i sztucznych akcji pseudo PRowych;) apel do Szefa Medosa - naprawdę ludzie nie są głupi, wyczuja fałsz na kilometr, to już nie te czasy...

@Janek

Przesadzacie według mnie, albo to ja za mało wymagam. Mnie nic złego tu nie spotkało

Maria
@Karol

też mi sie tak wydaje :/ pracowalam i nie kojarze takich sytuacji, ale jezeli sie wydarzyly to wspolczuje. Mnie w medosie bylo okej

Zuzanna
@Maria

A jakie były Twoje doświadczenia w tej firmie? Możesz opisać warunki i atmosferę, jaka tam panuje? Zastanawiające są te rozbieżności .

Zyga
@Roman

Zgadza się ...

Justyna

Czy jeśli chodzi o grafik pracy w Medosie dla operatora, to czy jest on elastyczny? Czy można brać czasami dzień wolny lub zamienić się z kimś zmianami?

XYZ

Widzę że Medos ogłosił nabór na stanowisko sekretarki. Czy warto aplikować? Jak atmosfera w pracy?

Mark

Nie polecam, marne zarobki a wymagania coraz to większe bez żadnego pokrycia w poprawie komfortu pracy.

MiniMi

Nie polecam. Jeszcze dwa lata temu na montażu pracowało się w miarę dobrze bez stresu. Teraz po zmianie brygadzistki jest tragedia, przydział prac po znajomości, wiele rzeczy robione po złości aby nowej brygadzostce się nie nudziło i coś się działo. Ogólnie robota spoko ale brygadzista zmiany powinien być po odpowiednich szkoleniach uczących jak zarządzać zespołem i nie być stronniczym.

Justyna
@MiniMi

Jestem ciekawa, jak sytuacja po ponad pół roku, czy dogadujecie się już lepiej z brygadzistką. Widziałam, że jest dużo ofert pracy https://www.medos.pl/careers/ Czy monterzy wyrobów też mają ten roczny bonus 1000 zł i czy jest płacony od pierwszego roku zatrudnienia?

Tomasz

Medos jest stabilnym pracodawcą, nie oczekuje nie wiadomo czego, a on daje nawet wiecej. Dobre zarobki, przede wszystkim terminowe wyplaty, w porzadku atmosfera. Bardzo okej.

@Tomasz

Wierzysz w to co piszesz??? Atmosfera...zarobki... To już było...i nie wróci. Staczamy się w szybkim tempie. Nie widzisz tego czy tak każą pisać?

@Piotr

A Tobie każą? pracuje juz troche a jakos niespecjalnie widze roznice. Medos wciaz trzyma poziom

dklsdn
@Piotr

serio, nie lubie sie udzielac na forach itd, ale o co chodzi? Wszystko co @Tomasz napisal nie odbiega od prawdy. Narzekasz na atmosfere, czy zarobki? Bo ani ja ani nikt z moich kolegow czy kolezanek tez

@dklsdn

Po odpowiedzi wyczuwam, że pracujesz z Tomaszem w marketingu. Rozumiem, że musicie się przypodobać. Cóż, nic więcej nie pozostało...tylko możemy sobie my pracownicy na wzajem współczuć. Na pocieszenie, jak się postaramy to na pewno w przyszłości gdzieś praca znajdzie się.

Bartek
@Paweł

Ja nie pracuje w zadnym marketingu, a nawet nie pracuje juz w medosie. Ale zgadzam sie z osobami na gorze. Doszukujecie sie czegos strasznie na sile

@Paweł

Nie pracuje już w firmie. Polecam.

Łukasz
@Tomasz

Dobrze rozumiem, że już nie pracujesz i innym też nie polecasz? Co było powodem Twojego odejścia? Jeśli nie byłeś zadowolony z pracy w Medosie, to chętnie wysłucham czego dotyczyło Twoje niezadowolenie.

@Łukasz

Dostałem lepszą ofertę pracy i tyle.

Lol

Dobre zarobki?? To chyba żart

Zawiedziony

No fakt 1300 zł ale w terminie wypłacone

MEN

Jaki jest okres wypowiedzenia w firmie Medos?? Jak odejsc na dobrych warunkach umowa na czas nieokreślony?

Emma
@MEN

Okres wypowiedzenia w rzeczywistości jest w trybie natychmiastowym z dnia na dzień za "porozumieniem"stron lub dyscyplinarnym jesli protestujesz.

Jak szefostwo w Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.? Spoko traktują ludzi?

Pluton

Tych, którzy trzymają szefostwu palec wiadomo gdzie i grzecznie przytakują - tak. Reszta nie zna dnia, godziny ani powodu.

Oliwia

Jak Dostać się do pracy w medosie ?

Julia
@Oliwia

Na wiodącym portalu bez problemu znajdziesz oferty pracy od Medos. Aplikować można bezpośrednio poprzez przycisk "Aplikuj", który tam znajdziesz. Ale na te moment firma ta szuka jedynie Przedstawicieli Handlowych. Byłabyś zainteresowana pracą w takim charakterze?

Nie polecam tam pracować, atmosfera jest bardzo toksyczna, a pieniądze nieadekwatne do wykonywanej pracy

Johhn

Czy przyjmują pracowników nowych do medos????

Ludzie. Nie jest źle w medosie. (usunięte przez administratora)Ale nie ma co narzekać. Ogólnie jest w miarę spoko. Znacie lepsze zakłady? Dajcie namiary, ciekaw jestem.

Nienie nie zgadzam sie
@Nowy

Trochę szalał? Proszę Cie człowiek dorosły, wykształcony nie powinien przekraczać pewnych granic i zapominać że pracuje z ludźmi. Każdemu należy się szacunek- bezwzględnie! Jesteśmy pracownikami, myślących doroslymi ludźmi, nikt nie ma prawa traktować nas tak jakbyśmy byli gorsi od zwierząt. Litości! Pracodawca nam płaci za nasza pracę, pracując u niego nie stajesz się jego własnością!

Przemysław
@Nowy

Twój komentarz niewiele mówi o Medos. Dlaczego masz takie zdanie o tej firmie?

Bartek

Firma Wala Spółka z o.o. z Wilkowic jakość,cena,terminy,obsługa pierwsza klasa

Stary

(usunięte przez administratora) Nie tlumacz się "Nowy". To jest tylko twoja "racja". Wszyscy mają odmienne zdanie . Twoje usprawiedliwienia nic tu nie zmienia. Do biznesu trzeba się nadawać.

Karol

Równiez raczej zastrzezen co do medos nie mam. Nie bede zachwalac, bo mija sie to z celem, ale czy bylo zle? nie powiedzialbym, bylo po prostu okej

Kamil

Nudzisz się P... , nie dziwie się. Biznes kuleje to czas na fora.

Pawel
@Kamil

Nie pracuje juz w medosie, ale za moich czasow (kilka miesiecy temu raptem) bylo ok. Bez szalu, no praca jak praca, ale zarobki przyzwoite, bez natloku obowiazkow, mnie to odpowiadalo

Zostaw merytoryczną opinię o Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. - Chełmno

• Jak się pracuje w Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.
4.1/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Magazynowa 3
    86-200 Chełmno

Medos Marian Buławka Ewa Buławka sp.j.