VETREX Sp. z o.o.

Opinie o VETREX Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) brud i ubustwo! Poczawszy o brudnych kibli do syfu w biurze i w zarządzaniu. Kupowanie nie potrzebnych maszyn, gdzie później zastanawiaja sie gdzie je ustawić. Zamawiane przez firme komponenty nie sa reklamowane gdy nie spelniaja norm lecz zamawiane poniwnie, nazywaja to oszczędnościami. Podwyzki następny problem firmy, ludzie pracujacy kupe lat zarabiają najniższą krajową + premie zero doceniania starych pracownikow, chodz by premią za staż. Jednym zdaniem (usunięte przez administratora) i robi sie coraz gorzej

FILIP

1. Mobing. Pseudo liderzy ( głąby z produkcji ) , nawet do toalety za mna chodzili, gdy sikałem pytali czy nie mam co robic. 2. 0 szacunku do pracownika ze strony przełożonego. Czy to " lider " czy " kierownik " czy też sam dyrektor. Bezczelne odzywki typu " do siebie " i machanie palcem jak do psa. 3. Ludzie pracuja po 12 i srednio co 3 sobote maja obiecane podwyzke, ponieważ przy okazji sobota ta jest " przumusowo-pracujaca ". ( stawka 9zł po 12 latach pracy na produkcji, ktora nie ulega zmianie ). Jesli ktos nadal ma pytania to moge wymienic całą listę superlatyw tego typu, lecz wydaje mi sie, że punkt 1, oraz stawka daje wiele do myślenia.

Alwaro

(usunięte przez moderatora) Potrafią wyzwać pracownika, za to że źle zaparkował auto, ale nie jest pryszcz.Pracowałem w Vetreksie i mogę potwierdzić, że to prawdziwy o (usunięte przez moderatora). Prezes ma głęboko ludzi w \"poważaniu\", ludzie, którzy ciężko pracują muszą siedzieć cicho a jak wspomną o podwyżkę to ich się zwalnia.Polska rzeczywistość, gnoje myślą, że wszystko im wolno.Sądzę, że za jakiś czas firma zmieni nastawienie do pracowników, jeżeli ludzi będą twardo walczyć o swoje prawa, inaczej wyjadą z tego kraju tam gdzie będą mogli godnie zarobić oraz szanowani i nigdy nie wrócą. Pozdrawiam Alwaro

marak
@Alwaro

A czy zatrudniają Ukraińców ?

Operator
@marak

W takim tępię tu ludzie odchodzą że pewnie niedługo Ukraińców zaczną ściągać ale i po jakimś czasie i ci uciekną..........w tej firmie taki mamy klimat.

@Operator

Ciekawe czy francuscy właściciele znają obecne nastroje w swojej firmie ?

operator
@Marek

Pewnie Francuzi nic nie wiedzą albo udają że nie wiedzą byle by Euro w portfelu było a pracownik to tylko maszynka do ich robienia...............dobrze że teraz jest tyle pracy że można w każdej chwili się zwolnić bo po co w takiej firmie siedzieć na chama!

Vetrex to żenujący poziom zarządzania. Menadżerka na poziomie podstawówki, brakuje im wiedzy i umiejętności. Dorwali się do dobrej kasy i za wszelką cenę sie trzymaja stanowisk. Porządni pracownicy, którzy maja pomysły i świeże spojrzenie sa hamowani przez swoich marnych przełożonych. Zarobki sa gorzej niż marne zero benefitów bo chyba nikt nie traktuje multisporta jako coś ekstra? Firma z garażu, której daleko do zachodnich standardów ale z taka kadra menadzerska nic sie tam nie zmieni.

Pracownik Produkcji

rozmowa cóż pytanie czy chę pracować , pracują tyle i tyle. Jakie mam wykształcenie i to tyle

Czy wiem że to ciężka pracy i czy będę pracowac 12 godz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ryko@interia.pl

Masakra pracowałam 3tygodnie uciekłam bo dziewczyny masakra

Manyy

O ile poszły do góry zarobki w Vetrexie po przejęciu firmy przez francuzów ? A ile było podwyżek cen okien ?

Patrycja

@karuzojakie konkretnie masz zastrzeżenia do Vetrex jako pracodawcy? Możesz powiedzieć coś więcej? Dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które są w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia. Co powinny wiedzieć o tym, jak wygląda praca w tej właśnie firmie?

karuzo

wszedzie jest lepiej niz w vetrexie niech nikt tu nie przychodzi pracowac za marne piniadze wiem co mowie bo pracuje juz bardzo długo

Patrycja

@Majki rozumiem, że Vetrex jako pracodawca najlepiej wypada na tle innych firm, w których pracowałeś. Możesz powiedzieć coś więcej na temat plusów pracy właśnie w tej firmie? Chętnie też dowiemy się czegoś więcej o Twojej codziennej pracy.

ja..
@Patrycja

dla mnie najlepie j . Nie ma spiny i hitlerowcow jakiś czasów liczenia czy norm. dziwi mnie ze niektozy do flexa czy pres glas odchodzą za 1zl wiecej idą w kołchoz powodzenia

Marek34

A ile można zarobić jako kontroler jakości ?

Tczewiak

lider zarabia na czysto 2300-2500zł

Impresario

Wiesz co główna księgowa to ponad 4000 zarabia z tego co wiem

ALA

CZEŚĆ, NIE WIECIE ILE ZARABIA GŁÓWNA KSIĘGOWA PODOBNO SZUKAJĄ TERAZ.

M.b

Witam zostałem skierowany do firmy w dniu jutrzejszym nie wiem jeszcze dokładnie na ktora godzinę, możecie napisać cos o firmie jakie są kontakty pomiędzy pracownikami ???

gość

Czy ktoś wie jaki obecnie w tej firmie jest system pracy? Czterobrygadówka? Czy jak?

bezrobotny

a co z pracownikami biurowymi ? jakie mają warunki pracy ? jak się tam pracuje ? jaka jest atmosfera ? jak kierownicy ?

Ex pracownik

Tak,tak przede wszystkim umowa o prace.Wtedy można wziąść kredyt i spłacać go do końca życia.Żałosne.Dlaczego większość stara się przedstawić umowę o pracę jako luksus skoro to normalne

aga

Roser, pracowali po 12godz 5 dni w tygodniu przez kilka/naście lat. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Teraz od kwietnia po 8 godz. Jak nie wierzysz to popytaj ludzi którzy tam pracowali. Do tego przez lata brak urlopów(urlop jest tylko wtedy kiedy w firmie jest mniej roboty grudzień- styczeń)

Ex pracownik

Roser,w jakim ty świecie żyjesz? Ja pracowałem tak przez 4 lata,wiec jeśli nie wiesz to nie wypowiadaj się na temat.Dla niedowiarków ,potwierdzam,że w sezonie pracuje się w systemie 2 zmianowym czyli po 12godzin,60 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku,umowa o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o VETREX Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w VETREX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VETREX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VETREX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VETREX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VETREX Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VETREX Sp. z o.o.