Prima KL Polska Sp. z o.o.

Tczew (okolice)

Opinie o Prima KL Polska Sp. z o.o.

ajajaj 2016-08-06 15:20
Wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na inżyniera produkcji? Posiadanie rocznego doświadczenia jak i wykształcenia technicznego nie stanowi dziwnego wymogu do spełnienia, a przynajmniej wiadomo, że w zamian będą zapewnione dwuskładnikowe zarobki. Dzięki
Snake 2017-05-04 18:23
Też się zastanawiam jaka tam panuje atmosfera oraz jakie jest podejście do pracownika bo wiadomo że sam Vetrex nie ma dobrej opinii ale to nowa i inna firma......oraz jakie są zarobki i czy jest jakiś social.Proszę o cokolwiek na temat tej firmy?
Kojot83 2017-05-08 17:33
Praca spokojna,swoje trzeba zrobić nikt nikomu się nie wpiernicza,atmosfera dobra pracownicy zgrani.Brak socjala i miesięcznych premii ale co miesiąc karta sportowa na basen,siłownie i medyczna.Zarobki jak na warunki Tczewskie możliwe,pewnie mogły by być większe....... ale nie można mieć wszystkiego na raz.
Zuzanna 2017-05-25 12:12
@Kojot83 na jakim dziale firmy praca wygląda tak jak to opisujesz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w Prima KL Polska? Jak wygląda Twój typowy dzień pracy?
Kojot83 2017-05-31 18:40
Firma dzieli się na dwa obszary produkcyjny i montażowy,na produkcyjnym przygotowuje się materiał i wstępną obróbkę a na montażowym z wyrobionych materiałów składa się konkretny wyrób.Typowy dzień pracy to jak w każdej firmie produkcyjnej np. przygotowanie materiału pod zlecenie,praca na maszynach,składanie-montaż gotowego wyrobu,wysyłka do klienta a do tego dobra atmosfera i sympatyczni ludzie są dobre i złe dni jak w każdej pracy ale jak na tczewską zakład to naprawdę dobrze się pracuje w tej firmie i oby to się nie zmieniło..................bo mało jest takich firm.
Max 2017-06-07 18:30
Praca w miłej atmosferze, którą budują przede wszystkim ludzie.Ekipa jest zgrana,szef wyrozumiały i bardzo miły.Uważam iż jest to jedna z lepszych nowo powstałych firm w Tczewie. Poza tym są ogromne możliwości rozwoju w sam raz dla osób chcących się rozwijać.
Xxx 2017-06-11 06:52
A skąd wiesz,ze szef jest miły i wyrozumiały? Że pracownicy to zgrana "ekipa" ? Pracujesz tam na codzień czy wiesz to od innych ludzi?
Zuzanna 2017-06-14 14:58
@Kojot83 dziękuję za odpowiedź.
Wielu użytkowników zwraca uwagę na bardzo dobrą atmosferę jaka w firmie panuje i zgrany zespół. To na pewno ważny element tego, że praca przebiega przyjemniej i bardziej efektywnie. A jak przyjmowani są nowi pracownicy, którzy do pracy muszą się jeszcze wdrażać? Czy mogą liczyć na szkolenie, czy też wystarcza pomoc innych współpracowników?
Kojot83 2017-06-15 18:32
Jest wstępne szkolenie ale więcej informacji przekazują współpracownicy którzy oferują swoją wiedzę i doświadczenie co przekłada się na szybszą i efektywniejszą pracę.
Gringos 2017-06-15 18:45
Coś za pięknie opisujecie tę firmę a przecież to nic innego jak stary Vetrex,wiadomo jaka praca jest w tej firmie i na pewno nie różni się aż tak ma swoje dobre i złe strony.Vetrexie jest fałsz,donosicielstwo,kolesiostwo,wypłaty nie zawsze wpływają na czas,kierownictwo obgaduje pracowników itp ale są dobre strony karty multi sport chociaż tak można odreagować na stres i posiadamy karty medyczne aby pracownik był zawsze zdrowy haha.....więc chyba Prima KL nie jest tak inną firmą gdyż łączy ją wiele z Vetrexem :)
Były2012 2017-06-15 18:50
To prawda co piszesz.Pracowałem kiedyś w vetrexie i nie jest tam tak miło i sympatycznie trzeba tyrać uważać co się mówi,ciężko z urlopami nie dają tak łatwo i cienkie pensje.
toja 2017-06-15 19:50
Owszem, firma jest za blisko z Vetrexem żeby mogło być w niej idealnie. Ale nikt w firmie nie chce robić z niej kołchozu-"Vetrex2" łącznie z szefem produkcji.
Dla pracowników pewnie lepiej było by budować firmę większym nakładem (poziom automatyzacji i komputeryzacji w firmie mógłby być lepszy) i niezależnie ale wizja francuskich właścicieli jest jaka jest...

Firma ma dopiero rok, sporo czasu zajęło opracowywanie produktu. Sporo jest jeszcze do dopracowania. Dążymy do sprawnej i wydajnej produkcji , która zaowocuje (mam nadzieję) m. in. większą niezależnością np. własny dział finansowy nie powodujący poślizgu w wypłacie pensji.
korporacja2017 2017-06-16 19:01
Nie ma domku bez ułomku,pewnie mogło lub może być lepiej w tej firmie wszystko zależy od pracodawcy czy chce by zakład był przyjazny pracownikowi lub tylko dla zysku i wykorzystywaniu pracownika.Trzeba pamiętać aby pracownik był zadowolony i wydajny trzeba coś mu dać a nie stać nad nim z batem lub odbierać mu na dzień dobry cokolwiek miał dobrego.Podstawą dobrego działania to inwestycja,szkolenie,podnoszenie kwalifikacji,dobra atmosfera i dać coś dobrego pracownikowi a on odpłaci się dobrą i rzetelną pracą bo nie da z niewolnika -pracownika.
Zuzanna 2017-09-11 11:24
@korporacja2017 czy pracujesz w firmie Prima KL Polska Sp. z o.o.? Czy w firmie nie ma żadnych szkoleń? Możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracujesz? Nie ma jakichkolwiek możliwości na awans?
Tiger91 2017-09-11 17:51
Firma jest świeża więc nie ma jeszcze tak mocno rozwiniętego zaplecza szkoleniowego ale można zdobywać doświadczenie (szkolenie) na innych stanowiskach pracy.Pracodawca ceni i docenia pracownika,więc jeżeli Prima się rozwinie to i awanse się pojawią wszystko z czasem.
Zostaw swoją opinię o Prima KL Polska Sp. z o.o. - Tczew (okolice)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prima KL Polska Sp. z o.o.