logo Vetrex

Vetrex

Tczew

Opinie o Vetrex

Alwaro 2012-01-17 20:11:57
(usunięte przez moderatora) Potrafią wyzwać pracownika, za to że źle zaparkował auto, ale nie jest pryszcz.Pracowałem w Vetreksie i mogę potwierdzić, że to prawdziwy o (usunięte przez moderatora).
Prezes ma głęboko ludzi w \"poważaniu\", ludzie, którzy ciężko pracują muszą siedzieć cicho a jak wspomną o podwyżkę to ich się zwalnia.Polska rzeczywistość, gnoje myślą, że wszystko im wolno.Sądzę, że za jakiś czas firma zmieni nastawienie do pracowników, jeżeli ludzi będą twardo walczyć o swoje prawa, inaczej wyjadą z tego kraju tam gdzie będą mogli godnie zarobić oraz szanowani i nigdy nie wrócą.

Pozdrawiam

Alwaro
Marcysia 2014-01-15 10:54:28
Mam kilka pytań: jak tam sie pracuje? trudna jest praca czy taka sobie? nie za trudna nie załatwa? w jakie dni sie pracuje?od poniedziałku dopiątku, weekendy wolne? czekam na odpowiedzi. :):)
Marek 2014-02-09 22:55:03
Pracować pewnie trzeba wszędzie Ja mam tylko pytanie za ile i czy są pensje na czas ?
SID 2014-02-28 06:55:19
Praca ciężka,od poniedziałku do piątku, w sezonie 2 zmiany w okresie zimowym świeżaki są zwalniani,chyba że potrafisz robić za dwóch z jęzorem na wierzchu.Kasa jak wszędzie.Potrzebne kwalifikacje,to chęc do zapierd...Pozdrawiam ex.pracownik 2010
Ex pracownik 2014-03-25 00:04:10
Praca ciężka,ale da się zarobic.Pozdrowienia dla K.S
Ex pracownik 2014-06-07 21:18:29
Karl,jeśli chodzi o zarobki to 3tyś udaje się zarobić tylko nielicznym pracownikom,którzy pracują min.5 lat.Dodam,że aby to zarobić muszą zapieprzać po 12 godzin dziennie przez cały miesiąc( tz. w sezonie przez jakieś 3 miesiące )Zaczynając tam prace zarobisz na początek jakieś 1600zl,a z licznymi nadgodzinami jakieś 2000zł.
Ex pracownik 2014-06-07 21:20:59
KARL,NIE MASZ O CZYM MARZYĆ!
Miniek 2014-07-24 19:19:19
Vetrex sprzedany Francuzom .Teraz trzeba będzie zasuwać razy dwa za tę samą kasę .Pierwsze co zrobią to zmienią ludzi na jeszcze tańszych Może nawet odejdą od profili Veka i wprowadzą to co się sprzedaje we Francji i ciepłej Hiszpanii a nie w zimnej Polsce no i na pewno ceny będą Paryskie .Generalnie dobry interes zrobił dotychczasowy właściciel co się pozbył problemu za kupę kasy .
laslo 2014-11-29 15:59:36
Cos cisza się zrobiła na forum od rzekomego przejęcia Vetrex przez francuzów, może jest ktos w stanie napisac co dokładnie się pozmieniało. Czy nowi wlasciciele wprowadzili juz jakieś zmiany, czy zaproponowali pracownikom nowe umowy o prace, czy nic się nie pozmieniało jesli chodzi o te sprawy? Pozdrawiam.
balto 2015-01-31 21:42:58
no cisza cisza, ciekawe od czego to zależy i czym jest spowodowane, może po prostu są jakieś zmiany w firmie i teraz każdy jest zadowolony i nie ma o czym pisać. ale to tylko takie moje gdybanie i domysły. Mam nadzieję osobiście, że pojawi się tu jakiś pracownik niedługo i powie jak sprawa u nich wygląda, bo sam jestem ciekaw
Kazik 2015-02-16 17:37:29
witam, ja wysłałem swoją aplikację i mam nadzieję iż nadejdzie czas kiedy zadzwonią...A tymczasem możecie mi udzielić info na temat tego jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa zazwyczaj. Słyszałem o dobrych zarobkach u nich więc na pewno wymagania co do nowych osob tez mają spore
Ex pracownik 2015-02-28 22:49:19
Kazik,nie wiem kto ci takich bzdur nagadał.Fakty są takie,że jeżeli chcesz tam pracować to zazwyczaj wystarczy iść pod bramę.Nie potrzebne CV,ale chęć do zapierd...Stawka początkowa to 8 zł na godzinę ( uwierz nie kłamie,TAK 8 CAŁYCH POLSKICH ZŁOTYCH)
Ex pracownik 2015-03-04 18:42:44
Farot dokładnie.Zarobić można tylko w sezonie,gdy pracuje się na dwie zmiany po 12 godzin od poniedziałku do piątku.Przeważnie zimą robili z dwóch zmian jedną zwalniając przy tym 30% załogi.Nie wiem jak teraz,ale wcześniej tak było.Nie chcę jeszcze bardziej zniechęcać,kto chce niech pracuje,ale na pewno nie jest to praca na dłużej niż parę lat(2 lub 3)
aga 2015-04-08 19:36:06
mój mąż po ponad 10 latach pacy przyniósł aneks do umowy. Dostał 9,50 na godzinę. Po zmianie właściciela nie będzie już tyrania 12 godz, a jeśli tak się zdarzy to te godziny idą w bank godzin i za nie kasy nie dostaniesz a znając firmę to wolnego też nie. Zostają tylko Ci co mają nóż na gardle bo za co rodzinę utrzymać. Kiedyś po 12 godz codziennie dało się zarobić w porywach do 3 tyś ale teraz to będzie połowa 1600 zł
Ex pracownik 2015-04-08 22:36:47
Roser,w jakim ty świecie żyjesz? Ja pracowałem tak przez 4 lata,wiec jeśli nie wiesz to nie wypowiadaj się na temat.Dla niedowiarków ,potwierdzam,że w sezonie pracuje się w systemie 2 zmianowym czyli po 12godzin,60 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku,umowa o pracę.
aga 2015-04-09 13:56:43
Roser, pracowali po 12godz 5 dni w tygodniu przez kilka/naście lat. Umowa o pracę na czas nieokreślony.
Teraz od kwietnia po 8 godz. Jak nie wierzysz to popytaj ludzi którzy tam pracowali. Do tego przez lata brak urlopów(urlop jest tylko wtedy kiedy w firmie jest mniej roboty grudzień- styczeń)
Ex pracownik 2015-07-22 18:51:23
Tak,tak przede wszystkim umowa o prace.Wtedy można wziąść kredyt i spłacać go do końca życia.Żałosne.Dlaczego większość stara się przedstawić umowę o pracę jako luksus skoro to normalne
bezrobotny 2016-01-15 14:39:35
a co z pracownikami biurowymi ? jakie mają warunki pracy ? jak się tam pracuje ? jaka jest atmosfera ? jak kierownicy ?
gość 2016-05-16 14:52:41
Czy ktoś wie jaki obecnie w tej firmie jest system pracy? Czterobrygadówka? Czy jak?
M.b 2016-07-19 12:40:50
Witam zostałem skierowany do firmy w dniu jutrzejszym nie wiem jeszcze dokładnie na ktora godzinę, możecie napisać cos o firmie jakie są kontakty pomiędzy pracownikami ???
Pete 2016-08-08 15:44:35
Dużo się zmieniło w firmie na lepsze.Pracuje ponad 7 lat . Kasa na czas są i premie kwartalne są, podwyżki były na początku roku. Atmosfera jest ok . Zatrudnili w końcu HR i tu oprócz profesjonalizmu rozmów z ludźmi ,dzięki niej mamy od czerwca również siłownie i medyczny. Jestem zadowolony z tej pracy chociaż czasem myślę ,że to przyzwyczajenie, ale polecić mogę nawet i okna .
ALA 2016-08-18 12:23:18
CZEŚĆ, NIE WIECIE ILE ZARABIA GŁÓWNA KSIĘGOWA PODOBNO SZUKAJĄ TERAZ.
Impresario 2016-08-18 13:32:32
Wiesz co główna księgowa to ponad 4000 zarabia z tego co wiem
Zostaw swoją opinię o Vetrex - Tczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vetrex