logo Vetrex

Vetrex

Kościerzyna

Opinie o Vetrex

finer 2013-05-02 15:16:21
Tylko dlaczego nikt nie pisze jak młodych walą na godzinach ?
finer 2013-05-08 15:35:02
No i właśnie tak jest. Młodzi zasuwają, starzy cieszą się bo mniej robią, ale też nie bądź bezkrytyczny bo może się mijamy w szatni i wszyscy równo marudzą. To jest właśnie ludzka natura, zrobić drugiego w [usunięte przez moderatora]
..... 2013-05-10 16:47:26
A mi nie przeszkadza, a nawet powiem więcej jestem zadowolony z pracy w firmie. Różnie bywa, ale nie zamieniłbym jej na inną !
shame 2013-05-12 21:22:38
..... - 2013-05-10 16:47:26

lol tego nie napisal zaden chlopak z hali, chyba ze w innym vetrexie pracuje. wstyd, ze firma nawet w internecie mydli ludziom oczy.
Jamb 2013-05-25 23:25:06
Ja bym chętnie pracował, ale z takimi półgłówkami co 5 razy przekładają pakiet, bo im coś nie pasuje to danke schoon. co to za robota ? Gdyby ktoś w końcu zaczął ogarniać linie, to by nie było takich problemów i całą robotę można by robić 2 razy szybciej, a tak wszyscy robią, byle robić jak w tamtym ustroju.
Marek 2014-02-09 22:45:20
Jakie są obecne zarobki w tej firmie i czy są wypłacane terminowo ?
rafal 2016-05-18 10:35:22
friam bardzo znana chyba każdemu zajmują sie produkcja okien pcv, drzwi, w takich firmach musza chyba dobrze placic, poniewaz ich prpdukty mozna znalesc w kazdych sklepach w akseroriami do domu wykonczeniam, chyba jako jedni z najlepszych sa w tej branży
Zostaw swoją opinię o Vetrex - Kościerzyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vetrex