VETREX Sp. z o.o.

Opinie o VETREX Sp. z o.o.

Pete

Dużo się zmieniło w firmie na lepsze.Pracuje ponad 7 lat . Kasa na czas są i premie kwartalne są, podwyżki były na początku roku. Atmosfera jest ok . Zatrudnili w końcu HR i tu oprócz profesjonalizmu rozmów z ludźmi ,dzięki niej mamy od czerwca również siłownie i medyczny. Jestem zadowolony z tej pracy chociaż czasem myślę ,że to przyzwyczajenie, ale polecić mogę nawet i okna .

Nik
@gość

Zgadzam sie w 100%

Katarzyna Nowy wpis

Zastanawiałam się czy nie przyjmują teraz na produkcje ale na stronie widnieje komunikat o braku ofert. zapraszają ewentualnie do tego by wysłać CV, ale czy jest sens? Dostał się tak ktoś z was? chce się po prostu dowiedzieć po jakim czasie dają feedback i czy w sytuacji gdyby nie byli zainteresowani to też dadzą znać?

Mal

(usunięte przez administratora) i brud. (usunięte przez administratora) na hali, na maszynach, w szatni, na stołówce i w wc. Pełną gembą firma krzak. O wszystko trzeba wręcz błagać, a wymagania z kosmosu. Nic nie da się załatwić, bo brygadzista ma ludzi w (usunięte przez administratora) Wymagania i wymagania i wymagania. Brygadzista chyba myśli, że praca na akord. Ciągle mało. Dziewczyny nie raz płakały po rozmowie „motywacyjnej” z „brygadzistą”. Ludzie się zwalniają, ciagle braki w ludziach, a kolejni co przyszli się zwalniają. Nie chcesz robić na akord, to zawsze możesz „iść za bramę”.

@Mal

Szanowny Internauto, Podane informacje nie są prawdziwe. Vetrex dba o warunki pracy na terenie zakładu. Firma oferuje pracownikom stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju. Zakres obowiązków na poszczególnych stanowiskach jest precyzyjnie zdefiniowany. Liczba pracowników utrzymuje się na stabilnym poziomie. Z wyrazami szacunku, Zespół Vetrex

Pani
@VETREX Sp. z o.o.

Chyba ktoś jest ślepy informacje nie są prawdziwe!!! . Wszystko co jest napisane jest prawdziwe ludzie odchodzą co skutkuje brakiem ludzi. Najlepiej aby jeden człowiek pracował na 3 stanowiskach, brygadzista M.gania ludzi jak psów i nie miło się odzywa. Dyrektor też nic lepszy pilnuje pracowników jak by byli niewolnikami i jeszcze gwiżdże na nich jak za wolno pracują może góra zejdzie na dol i zobaczy co na hali się dzieje. I czy naprawdę jest czysto i pachnące kible

Martinez
@VETREX Sp. z o.o.

No cóż, trzeba robić P-R do "wrogiej propagandy". Niejedna firma to robi, byle pozyskać pracowników, bo grunt się pod nogami pali i nie ma komu wyrabiać "planu na miesiąc".

As
@Martinez

No taka prawda.

Db9
@VETREX Sp. z o.o.

Właściwie to sam prawda stała rzeczą która jest w tej firmie to zdenerwowanie i rozczarowanie kasa słaba premi brak podwyżki w zakresie "jak się nauczysz to dostaniesz" G prawda co najwyżej do dzioba i wytrą taba podłogę z ludzi robią (usunięte przez administratora) zwodzą cały czas z miesiaca na miesac obiecujac podwyżke brak jakich kolwiek szkoleń stanowiskowych po materiały musisz załatwić sobie sam wszelke braki musisz w materiale musisz sam załatwić kierownictwo ma cie w D brygadzista to samo wszelkie rozmowy z wyższym kierwonitwem "dyrektorem" przynoszą rezultat zerowy starasz się a masz kopa w D i rob dalej więcej szybciej tu nie chodzi o jakość tylko ilość premia twojego brygadzisty musi się zgadza bo Ty nie dostaniesz nic, stabilna liczba pracowników no nie sądzę cały czas brakuje ludzi przychodzi nowa osoba robi Góra tydzień i nie chce pracować za takie pieniądze w tak na prawdę nie komfortowym miejscu krótko mówiąc. (usunięte przez administratora) bałagan brak organizacji miejsca zła wręcz fatalna atmosfera ludzie spoko ale to nie ludzie na hali produkcji psują ta firmę kierownictwo nie nadaje się do wsopracy z ludźmi. Jakby produkcja była by z aromatyzowana jestem pewien że też by mieli problem z komunikacją. Chcesz tu pracować bardzo dobrze się zastanów nie polecam tej Firemki nikomu nie życzę żeby wlazł w takie (usunięte przez administratora)

I te nowe osoby na wyższych stanowiskach nie polepszyły w żaden sposób jakości pracy? Co do tych podwyżek to co trzeba w takim razie zrobić, żeby móc je dostać? Udaje się w ogóle komuś wynegocjować podwyżkę?

Możesz rozwinąć kwestie inspekcji? Chyba poprzednio nie pisano o tym by przychodziła do firmy? jeśli jakiekolwiek odwiedziny miały miejsce to jaki był tego skutek? zaciekawiło mnie to, że ludzie chyba odradzali pracę tu we wpisach a na stronie nie ma żadnych ofert. rotacji mimo wszystko brak?

nik
@Martinez

tak jest do dzisiaj tylko mało, mało i ciągle mało, wlazł młody na kierownicze stanowisko i robią co chcę szmacą wszystkich dookoła liczy się tylko ich własny nos i interes, były teraz opinie na temat co pracownik sądzi o firmie Vetrex nie wygodne są usuwanie żeby prezes widział tylko pozytywne opinie płakać mi się chce jak to widzę.

Michaił Nowy wpis
@Pani

Ta pani nie jest ślepa bo takie są fakty i to wszyscy mówią co tam pracowali. Odradzam.

Dzień dobry. podobnie tak jak ktoś niedawno zauważył na stronie firmowej faktycznie nie ma wystawionych żadnych ofert o prace, nawet tych poglądowych a chciałam się dowiedzieć na jakich stanowiskach można zatrudnić się w biurze. administracja pewnie jest a jakieś jeszcze inne opcje?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w VETREX Sp. z o.o.?

Pracownik Produkcji

rozmowa cóż pytanie czy chę pracować , pracują tyle i tyle. Jakie mam wykształcenie i to tyle

Czy wiem że to ciężka pracy i czy będę pracowac 12 godz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Praca dla takich , którym VETREX OKNA, ratuje życie , z innych prac wyrzucanie, a w VETREXIE , Praca słabo opłacana ale stabilna SORRY ALE TAKA PRAWDA , PRACA WŚRÓD BYDEŁKA

NeverEver

Unikać jak ognia. Jako pracownik biura, który przepracowal w firmie lata i niejednokrotnie poświęcał się dla dobra firmy w sytuacjach kryzysowych (np. brak osób do pracy), po powrocie z macierzyńskiego postawiono mnie przed faktem, że nie mam po co wracać, bo nie jestem potrzebna. "Nie mam Pani nic do zaoferowania i ma Pani jeszcze trochę czasu przed końcem urlopu na poszukanie nowe pracy". Tam nikt nie szanuje pracowników, a na rozwój czy podwyżki nie ma co liczyć.

Michaśka
@NeverEver

To do jakich przeistoczeń musiało dojść w tamtym okresie, że taka sytuacja wynikła? O jakim mniej więcej okresie jest mowa? I co przy tym z innymi działami? Tez dochodziło do redukcji czy wręcz przeciwnie?

Zniesmaczenie
@Michaśka

Nie dochodziło do przeistoczeń czy redukcji, a nawet szukano nowych pracowników :) W innych działach to samo :) Nie polecam

@Zniesmaczenie

Wtedy w maju szukano gdy to było pisane, tak? upewniam się, bo ja teraz ofert nie widzę, no chyba ze jeszcze w innych miejscach są dodawane? fakt faktem interesuje mnie bieżąca sytuacja a najlepiej ta która może wystąpić od kolejnego roku, bo na ten okres pracy będę szukać. Co sadzicie o warunkach? jakie są plany / przewidywania?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w VETREX Sp. z o.o.?

Pytam

Jak firma Vetrex rozwiązuje kwestie urlopów? Cały zakład pracy idzie w jednym czasiena urlop a jeśli tak to z jakim wyprzedzeniem informują państwo o terminie urlopu? Czy jednak jest odowolność w składaniu wniosków urlopowych i pracownicy mają go w różnych terminach

Paulina

Polecam bardzo.Pan Radek który robił u nas przegląd techniczny spisał się na ???? %.z okien w końcu nie wieje.Pelna kultura i profesjonalizm.Paulina

Teresa
@Paulina

I to tylko jedna osoba przyjeżdża na takie zlecenie i ogarnia usługę? Wiadomo, ile tak z ciekawości mogą płacić na serwisie za jedno zlecenie? I czy są jakieś napiwki?

Teresa

na stronie jest info, że szukają kogoś teraz na produkcję stolarki PVC. Jak oświadczenie wpływa na ostateczną stawkę? Pisali, że jest mile widziane, więc na co nastawiać się może wstępnie osoba, która ok dwa lata pracy ma już za sobą? Teraz przy produkcji to ile osób pracuje i jak rotacja wygląda?

Piotr Przemyśl

Witam ,polecam Pana Aleksandra serwisant ogarnięty mega.kultura osobista na najwyższym poziomie. Nie wspominam już o wiedzy i praktyce. Taki człowiek jak ten Pan powinien szkolić i nadzorować montażystów wtedy ten świat był by inny ???? Serdecznie polecam Pzdr

Temat troszkę ucichł, pisaliście, że jest spora rotacja pracowników, że jeden musi pracować za 3 bo brakuje ludzi. Z jakich takich głównych powodów ci ludzie odchodzą? Czy wynagrodzenie się do tego wlicza? Możecie powiedzieć jaka jest teraz aktualna stawka za h pracy?

Military

Praca w biurze spoko, kasa na czas, do menedżerów można iść z każda sprawa, dodatkowe benefity, raczej nie ma nadgodzin, można się dogadać delikatnie co do godzin pracy (np wczesniejsze wyjscie lub zostanie dłużej i odebranie innym razem) ogólnie idą na rękę. największy niesmak to plotki obgadywanie ludzi i interesowanie się innymi oraz wieczne narzekanie na wszystko ludzi którzy pracują to x lat i nic nie zmieniły aby było lepiej

polecam firmę Vetrex w szczególności Pana serwisanta Aleksandra który fachowo usunął wszelkie nieprawidłowości. Widać że jest to fachowiec który zna się na rzeczy. Serwis sprzedaży fachowy i pomocny. Polecam

@Michał

A w czym konkretnie Ci pomógł i jak kosztowo wyszłaś. Też szukam kogoś fachowego, więc będę wdzięczna za info :)

Biuro

Bardzo brudno w toaletach i w exporcie. Zapachy okrutne. Sprzątaczki w ogóle nie używają chemii i nie myja. Wstyd. W biurze wdrozen, BHP, logistyki podłogi nie myte tygodniami, korytarze nie lepsze. Kuchnia (usunięte przez administratora) kosze w każdym biurze usyfione klapy, w biurach nie ma worków w koszach. Nie chce nawet myśleć w jakim (usunięte przez administratora) muszą prać biedni ludzie na produkcji .....

Paula

Czy to prawda, że na start dostaje się umowę na 2 tygodnie przez agencje pracy? Jakie są zarobki w tej firmie?

Paula

Jakie są zarobki w tej firmie? Czy to prawda, że na start ma się umowę na 2 tygodnie przez agencje pracy?

Klaudia

Witam, jakie są zarobki ?

Czy osoby po 50 -tce mają szanse na zatrudnienie w tej firmie?.

Pan x

Witam i czytam firma czysta i pachnąca dbająca o ludzi super. Ale w rzeczywistości jest inaczej ludzi nie szanują brygadzista myśli że jest bogiem dyrektor stoi nad ludźmi i traktuje ich jak (usunięte przez administratora) Jak za wolno robią to gwiżdże na nich aby ich pospieszyć, dziewczyny pracują po 2 lub 3 stanowiska przecież można. Brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o VETREX Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w VETREX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VETREX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VETREX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VETREX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VETREX Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VETREX Sp. z o.o.