Opinie o Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 o rekrutacji.

Branże: Szkoły podstawowe
Szkoły podstawowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 w Wrocław

Na stronie InfoPraca.pl zamieszczono 3 października kilka aktualnych ofert pracy do firmy Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Nauczyciel. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Maria

Warunki to tragedia , lepiej nie próbować bo szybko się zwolnisz . Pani wicedyrektor zapatrzona na swoim punkcie pali cały czas papierosy , pani dyrektor lansuje się

Romek

Może ktoś słyszał o ewentualnej pracy w szkole? Wprawdzie czas nieodpowiedni ale może?

@Romek

Nawet nie próbuj bo szybko się zwolnisz

W nawiązaniu do dyskusji nt. pracy w szkole: Do rodziców i byłych uczniów: To jest forum dla osób poszukujących pracy w tej konkretnej placówce. Pojawiły się uwagi do trenerów, wyobraźcie sobie, ze proszą i głaszczą dzieci, żeby podały piłeczkę. Przecież to śmieszne. Uczą dzieciaki dyscypliny i życia. Moje dzieci skończyły tę szkołę i bardzo ciepło wspominają trenerów. Panią od historii również wspominają bardzo dobrze. Wierzę, ze życzliwość wraca. Bądźmy wiec życzliwi dla innych a to samo do nas wróci. Jest takie powiedzenie „Obyś cudze dzieci uczył” i oznacza tylko jedno: jest to kawal bardzo ciężkiej pracy. Warto to zrozumieć. Do poszukujących pracy: najlepiej spróbować i sprawdzić osobiście, podpytać znajomych nauczycieli. Przyszłym i obecnym nauczycielom życzę pomyślności i wytrwałości a rodzicom więcej zrozumienia.

hjrthy

"Życzliwość wraca". Wymagasz od innych - wymagaj od siebie.

Szukałem ofert pracy, ale nic nie znalazłem. Posiada ktoś z pracowników informacje na temat tego, czy szkoła poszukuje nauczyciela języka angielskiego/niemieckiego? Jakie ogólnie warunki pracy jako nauczyciel?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 na stanowisko Przyjmę do pracy na stanowisko woźnej/sprzątaczki? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Życzliwy

Zgadzam się z Ave Silesia. Jako były uczeń znam realia tej placówki edukacyjnej. Szkoła jest tak zaniedbana że z braku dzrwi do toalety można oglądać korzystających z pisuaru (i spływający że ścian mocz oraz plantację grzyba na sufitach w starszym budynku). Za to z kadrą też nie jest najlepiej. Metodą jednej z nauczycielek historii jest znęcanie się i ośmieszanie wybranych uczniów. Nauczyciele nie zwracają uwagi na bójki na korytarzach. Nawet nie reagują na znęcanie się nad słabszymi uczniami. Pasją kilku wuefistów jest regularne uprzykrzanie życia uczniów (oczywiście za wyjątkiem sportowej "elity" szkoły). To wszystko skutkuje wyniszczeniem psychicznym uczniów . Zdecydowanie odradzam posłania dziecka do tej szkoły.

@Życzliwy

Dziękuje za poparcie. To wszystko prawda. Rozmawiałem niedawno z innymi absolwentami. Wspomnieli mi o powracających myślach samobójczych, których doświadczyli chodząc do tej placówki.

S.S.
@Życzliwy

Na lekcjach w-f dochodzi do rękoczynów w stosunku do uczniów. Nauczyciele lubią wyzywać i dokuczać uczniom.

Igor

To forum dla pracowników szkoły wiec uwagi rodziców nie tu powinny sie znaleźć.

ave silesia

Pragnę również wspomnieć o jakości obiadów w szkole. Miałem wrażenie i sami uczniowie mówili mi, iż obiady na talerzach się poruszają. To jest wręcz oburzające i obrzydliwe! Jak można coś takiego podawać dzieciom!

JEBAC_SSP72 PZDR

Ogl to (usunięte przez administratora) SSP72 jest ona (usunięte przez administratora)tak jak nie którzy nauczyciele.Pozdroo

@JEBAC_SSP72 PZDR

Bardzo dobra opinia. Zgadzam się z tobą w pełni.

ave silesia

Ta szkoła to żart... Przejeżdżając palcem po ścianie można powiedzieć, że idzie się na grzybobranie. Ta placówka oświaty się praktycznie rozsypuje, wieje biedą. Nie posiada dziennika elektronicznego co stawia ją w złym świetle na tle innych szkół. Ta szkoła nie jest przystosowana do uczniów z różnymi przypadłościami. Wuefiści faworyzują uczniów z klasy sportowej nazywając ich elitą obniżając poczucie wartości uczniów z innych klas. Jedyna nauczycielka od fizyki nie pomaga słabszym uczniom. Posiada również podejrzany system wystawiania ocen półrocznych i końcowych. Nauczyciele strasznie czepialscy. Na terenie szkoły trzeba się mocno pilnować, ponieważ prawdopodobieństwo zostania okradzionym rośnie razem z czasem przebywania w tej placówce. Toalety w opłakanym stanie rzadko kiedy można znaleźć w dozownikach mydło. To na razie tyle i jestem niezmiernie rad, że skończyłem tą szkołę.

matkaZ

Odradzam. Szkoła to klika. Ulubieńcy dyrektorki są faworyzowani reszta nauczycieli jest zastraszana. W klasach dzieci regularnie się leją i ani pedagog ani nauczyciele nic z tym nie robią. Pedagog szkolna siedzi cały czas w piwnicy i pali papierosy zamiast w swoim pokoju i opiekować się dziećmi. Córka koleżanki miała próbę samobójczą, bo była tak prześladowana przez inne dzieci w klasie, nie otrzymała w szkole żadnego wsparcia. Rodzic odbija się tam od ściany. Tylko pozoranctwo. Nauczyciel w tej szkole uderzy dziecko przy całej klasie i uchodzi mu to bezkarnie. I nie jest to odosobniony przypadek. Dla niektórych to może szkoła życia? Pani dyrektor w rozmowie potrafi powiedzieć, że jak się komuś nie podoba to proponuje przeniesienie dziecka do innej szkoły. Ha ha! Dodam tylko , że żeby dziecko mogło osiągnąć jakieś wyniki na egzaminach i mieć lepsze oceny to musi chodzić na korepetycje.

Rudolf

Ta szkoła to jest dramat weź daj spokój weźcie ją zlikwidujcie czy coś

Obrońca.demokracji

Ssp72 to jeden wielki żart. Nauczyciele wykorzystują swoją pozycję I nietykalność do zastraszania uczniów.

Amelia

Jestem była uczennica tej szkoły i uważam ze pójście do tej podstawówki było najlepszym wyborem w moim życiu. Trenerzy koszykówki zawsze uśmiechnięci i gotowi do pracy z młodszymi dziećmi. Nauczyciele mili i pełni humoru oraz żartu. Szkoła w stanie praktycznie idealnym, hala wf wyglada naprawdę jak nowa. W szkole pełno miłych ludzi którzy uwielbiają swój zwód. Poziom jest dobry, i uczniowie którzy nie uczyli sie wpisują w oponie ze szkoła jest na niskim poziomie co nie jest prawda. Polecam naprawdę ta podstawówkę ❤️

pufpuf

byłam uczenicom ssp 72 stanowczo odradzam tej szkoły!! oto kilka argumentów - angielski w klasach 4-6 jest starsznie na niskim poziomie -nauczyciele nie liczą się z słabszymi dziećmi -większość nauczycieli nie nadaje sie do pracy szkoła na dniach otwartych jest przyjazna dzieciom.. w świetlicach są panie które sie nie nadają do opieki jest stasznie dużo wad i mało zalet

filonek
@pufpuf

oj, taka wypowiedź bylej uczennicy to prawdziwa antyreklama szkoły. błędy ortograficzne i stylistyczne w każdym zdaniu...

beatakrz

Większość nauczycieli w tej szkole to dno.Moja córka co tydzień przychodzi z płaczem,jest oskarżana przez nauczycieli,którzy nie potrafią uczyć,mam dość spróbuję dowiedzieć się czy można ich zaskarżyć o zastraszanie i nękanie.

Beata
@beatakrz

Jeśli potrafisz użyć słowo "dno"w stosunku do drugiego człowieka, to współczuję..

Aneta
@beatakrz

Nie wiem po co trzymasz tam swoje dzieci skoro nikt nie potrafi nauczyć tam twoich dzieci. Twoja wypowiedz jest dnem. Nie wiem o co może być twoja córka oskarżona ze przychodzi z płaczem i o co ty chcesz zastraszać. Weź się babo za siebie i przypilnuje swoje dzieci bo twoja wypowiedz jest na poziomie twojego dziecka. Nie wiadomo o co ci chodzi

Beata

Lubię atmosferę w Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 za: Mam syna już w ósmej klasie, wiec mogę coś na temat tej szkoły powiedzieć. W między czasie zmieniło się wiele na lepsze. Chociażby kwestia obiadów, która była problematyczna w pierwszej klasie. Już od dawien dawna tych problemów nie ma, więc są rozwiązywane na bieżąco. Szkoda, że najczęściej piszą osoby niezadowolone ze szkoły oczerniając również wielu wspaniałych nauczycieli jakich miałam okazję poznać. Wszędzie jest lepiej gdzie nas nie ma? Ilu Rodziców włącza się w życie szkoły pomagając tym samym uczniom i swoim dzieciom? Ile osób współpracuje z wychowawcą w klasie lub na rzecz szkoły? Ile osób unika jakiekolwiek zobowiązania i milczy na zebraniach w szkole i w klasie? Najłatwiej tak krytykować innych a wybielać własne dziecko. Owszem, bolączką jest brak dziennika elektronicznego. Ale dostępu do nauczycieli nie brakuje. Każdy z nich wysłucha i porozmawia. Nie spotkałam się przez te wszystkie lata z jakąkolwiek odmową czy złym nastawieniem, chociaż mój syn nie należy do orłów i najgrzeczniejszych nastolatków. Zawsze miałam i mam fantastyczny kontakt z wychowawczyniami (zarówno z klasy I - III i obecnej IV - VIII). Może po prostu nie zauważacie Państwo jak Wy traktujecie tę szkołę, tych nauczycieli i co przekazujecie swoim dzieciom. Zanim rzucicie kolejnym kamieniem, pomyślcie trochę czy Wy tacy idealni.. Najpierw rozmowa, a nie krytyka w internecie. Polecam. Pozdrawiam grono pedagogiczne w szkole SSP72 i dziękuję za wszystkie lata. Mama ucznia z 8 c. Rocznik 2004, upierdliwy ale kochany :-)

rodzicssp72

ZDECYDOWANIE ODRADZAM SSP 72!!!! Dyrektorka i wice zważają tylko na własny interes. Zapraszają polityków, uśmiechają się na apelach i mówiąc w skrócie lansują. Nie przyjmują nawet nie mówię krytyki, ale chociażby uwag co do jakości pracy i zaniedbań ich nauczycieli. Wszystko są w stanie zamieść pod przysłowiowy dywan nawet kosztem uczniów!!!!!! Oczywiście zdarzają się pedagodzy przykładający się do pracy, ale nikt wam nie zagwarantuje, że do takiego traficie. Szkoła wygląda przyzwoicie, na dniach otwartych omami was różnorodnością zajęć, pomocy dydaktycznych, zabawek i dostosowaniem do pracy z małymi dziećmi ale nie wierzcie w to. Na dniach otwartych ławeczki będą ustawione tak, by pracować w grupach - nie wierzcie w to!!! normalnie ławki nigdy nie zmieniają klasycznego ustawienia a dzieci spędzają w nich większość czasu!! Dywany w klasach leżą na podłodze ale raczej pełnią funkcję ozdobną. W młodszych klasach nie ma dzwonków i standardowych 45 minutowych lekcji, nauczyciel obserwując dzieci decyduje kiedy potrzebna jest przerwa. Założenie dobre ale czy się sprawdza? niekoniecznie, znowu zależy to od mądrości nauczyciela... w efekcie- patrz wyżej. Język angielski na nauczaniu początkowym jest na żenującym poziomie. Otrzymacie informacje o sukcesach uczniów w konkursach - owszem ale z wiedzą zdobytą prywatnie. Książki do języka od lat te same, nudne i na poziomie pozostawiającym wiele do życzenia, jeśli chcecie by wasze dziecko naukę angielskiego ograniczało do kolorowania obrazków to dobrze trafiliście. Mnóstwo zajęć przepada i w tym też nikt nie widzi problemu. Muzyka (nauczanie początkowe) realizowana po łepkach lub wcale!! Zobaczycie szeroką ofertę zajęć dodatkowych, ale to też nie do końca jest prawda, z wielu zajęć dzieci nie będą mogły korzystać bo są przeznaczone tylko dla konkretnej klasy, więc z całej listy okaże się, że tylko jedno lub dwa są dla was, ale może niekoniecznie z kręgu zainteresowań waszego dziecka. Zajęć dodatkowych typu tańce, szachy itp. prowadzonych przez firmy zewnętrzne nie ma, bo o dziwo nie są w stanie dojść do porozumienia z dyrekcją!! Świetlica to też ciekawy wytwór. Plusem jest to, że sal świetlicowych jest kilka więc nie ma przeludnienia, ale niestety nie ma też planu pracy, rozkładu dnia. Plac zabaw przy szkole stary i przechodzony i szczerze wątpię by w najbliższych latach miało się to zmienić. Szkoła nie bierze udziału w popularnych we Wrocławiu programach finansowanych przez miasto, choćby tych podstawowych jak codzienne owoce czy mleko, o bardziej zaawansowanych nawet nie wspominam. Obiady raczej dostosowane do nauczycieli i starszych uczniów, na pewno nie dla małych dzieci, a w szkole są przecież 5 i 6-cio latki, którym niekoniecznie służy fasolka po bretońsku z bułką lub zupa grzybowa. Szkoła zakupiła niedawno świetny, drogi piec ale mam wrażenie że go nie używa, bo nic się nie zmieniło po jego uruchomieniu. Uczniowie klas młodszych bardzo rzadko wychodzą poza placówkę, spacery się praktycznie nie zdarzają, kilka wyjść na przedstawienia do Radia i Telewizji na Karkonoską i to wszystko. Dzieci nie odwiedziły jeszcze żadnego muzeum, wystawy, o zoo nie wspomnę. Nie liczcie że uczniowie klas 1-3 będą jeździć co roku na wycieczki a tym bardziej "zielone szkoły", takie atrakcje są przewidziane tylko dla klas starszych. Kolejny minus - szkoła nie organizuje półkolonii ani w ferie ani w czasie wakacji. Są obozy i kolonie ale nie każdego rodzica na nie stać, na miejscu nie ma w tych okresach nic (poza dostępnym basenem w ferie), a szkoda. Oczywiście nie wszystko jest w tej szkole złe. Sekcja sportowa działa dobrze, nawet bardzo, w końcu to szkoła sportowa. Nauczyciele zaangażowani, dużo jest zajęć ruchowych, szczególnie w klasach sportowych. Jest wiele szkół we Wrocławiu, dlatego radzę się dobrze zastanowić nad wyborem, żeby nie stresować później dziecka przenosinami do innej placówki- nie jest to łatwe. SSP 72 pod względem sportowym ok, ale sport to nie wszystko, więcej czasu dzieci spędzają na nauce i rozwoju a z tym jest tu słabo. Życzę dobrych i przemyślanych wyborów i pamiętajcie: basen i ładna sala gimnastyczna powinny być atrakcyjnym dodatkiem do szkoły, która z założenia oferuje coś więcej. W SSP 72 tego więcej właśnie brakuje.

dorian
@rodzicssp72

Podpisuję się obiema rękoma pod tekstem rodzica spp72. Rzeczywiście, nawet rodzicom z rejonu radzę się dwa razy zastanowić, zanim oddadzą tam swoją pociechę.

mamassp72
@rodzicssp72

Ja także się podpisuję pod tą opinią. Moje dziecko wprawdzie już skończyło te szkołę, mamy sporo dobrych wspomnień i wiem, ze dobrzy nauczyciele tam też pracują, ale ta szkoła dba TYLKO o klasy sportowe!!!!! Jeśli wasze dzieci nie będą chodzić do klasy sportowej to nie liczcie na basen, czy inne dodatkowe zajęcia sportowe, wręcz przeciwnie wf w normalnych klasach odbywa się na 1/3 sali gimnastycznej. Potwierdzam także opinie o dwóch nauczycielach wf-u w tej szkole; tak jak ktoś wcześniej napisał wyśmiewają, wyszydzają i drwią z dzieci, prowadzą zajęcia w klasach sportowych a prawie codziennie w szkole zajadają hamburgery z popularnej sieci fast foodów. Jak będziecie Państwo odwiedzać tą szkołę w ramach otwartych drzwi to zaglądajcie w zakamarki (niejednokrotnie brud i grzyb na ścianach) o stanie sufitów nie wspominając. Niektóre klasy są pomalowane owszem, ale rękoma rodziców!!!!!!

Zuza

Czy szkoła stawia przed nowymi kandydatami jakieś konkretne wymagania?

DB

Czytam i oczom nie wierzę czy napewno moje dziecko chodzi do tej samej szkoły. Nauczanie podstawowe moje dziecko odbywało w prywatnej szkole i żeby nie trzymać jej pod kloszem jak również ze względu na zacięcie sportowe przeniosłem ja do SSP 72. Póki co jestem bardzo zadowolony, a glownie dla tego ze moje dziecko jest zadowolone. Matma na odpowiednim poziomie i nauczyciel bardzo zaangażowany, niemiecki super, angielski Ok, pozostałe przedmioty bez zarzutu. Tenis i WF genialnie, szkoda tylko ze basen nie jest dostępny dla klasy TK. Co do obiadów w szkole, pomijając kwestie ceny ( w prywatnej płaciłem trzy razy więcej ) tez super, moje dziecko jest prawdziwym niejadkiem i naprawdę nie narzeka...

bd
@DB

DB, chyba ktoś Cię zmanipulował. Wow ;> Uważam, że masz blade pojęcie o czym piszesz. W prywatnych szkołach może być jeszcze niższy poziom, to żaden punkt odniesienia. Da jednego będzie genialnie, dla innych bardzo słabo, zależy do czego równasz.

Rodzic
@DB

Widać kolejny Przydupas Pana Piotra i jego kolesiów, Tak trzymaj a bedzie twoje dziecko promowane bo pan lubi takich jak ty.

Wilku
@Rodzic

@Rodzic - Haha! Piękne pieczenie nie powiem czego. Popłacz się. Jak rodzice są fair i chcą pracować nad swoimi dziećmi to jest ok. Sam mam dziecko w tej szkole i widzę pajacowanie innych rodziców co myślą, że ich dziecko to pępek świata. Obudźcie się. Później te wasze pociechy nie poradzą sobie w życiu

AS
@Rodzic

"Kolejny przydupas Pana Piotra"?!! Co to za tekst? Zamiast napisać coś z sensem, bo inni rodzice szukają merytorycznej opinii na temat tej szkoły to urządza się jakieś osobiste wycieczki! i co z tego wynika? Tyle, że Rodzic nie chce by chwalono Pana Piotra? Dlaczego??? Wychodzi na to, że sami sobie powinniśmy odpowiedzieć. Proponuję: bo czegoś zazdrości, bo nie lubi jak się chwali kogoś innego, bo nie lubi ludzi, bo... Może następnym razem Rodzic zanim coś napisze to wcześniej pomyśli po co?

Maria

Ludzie szkoła to nie jest lekarstwo na całe zło świata. Każdy sam powinien wychowywać swoje dziecko. Nauczyciel ma uczyć przedmiotu i ewentualnie ogólnych zasad dobrego wychowania. Sami poleżymy a nauczyciel niech chowa nam dziecko?

wilku
@Maria

Brawo! Im więcej rodziców to zrozumie, tym więcej LUDZI wychowamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 - Wrocław

• Jak się pracuje w Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72?

Zobacz opinie na temat firmy Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72
2.4/5 Na podstawie 52 ocen.

Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 72