brak logo

LAMA Hurtownia firan i zasłon

Siedlce

Opinie o LAMA Hurtownia firan i zasłon

admin 2016-07-22 19:45
Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat LAMA Hurtownia firan i zasłon, bo jakoś zapadła cisza. Czekamy na newsy od pracujących.
handlowiec 2016-12-05 15:00
Witam
Czy ktoś może napisać coś o tej firmie,bo nie wiem czy aplikować tam czy to nie będzie strata czasu.Dziękuje
zainteresowany 2016-12-07 13:51
Wysłałem swoje CV i mam nadzieję, że sprzedaż jest z katalogu, a nie z samochodu....
Teren pracy wydaje się duży Podlaskie, Mazowieckie i Warmińsko-Mazurskie
Ciekawe czy codziennie w domu czy również nocleg w hotelu i ile wizyt dziennie
Handlowiec wyślij aplikację to nic nie kosztuje....
Jarosław Wasiński 2017-06-12 10:34
Lama Siedlce Hurtownia ? firan. Niestety odradzam, hurtownia to obskurne stare popegeerowskie magazyny. Szyją na akord starsze panie, też część bez umowy.Co do pracy handlowca, - ogłoszenia ukazują się kilka razy do roku to totalna nedza. Pan konrad czy jak mu tam, to niedoswiadczony mlody pseudocwaniaczek, kudly na gel, lakerki ;-) obiecanki cacanki jak to w Lamie. Kasa zawsze nie zgadzała się z wyliczeniem handlowca ! Wizerunek tej firmy to bylejakość, brak nawet konkretnej strony www.
Sprzedajesz szmaty z wzornika z wielkiego pudła. Produkty to w większości chińszczyzna , częsta reklamacje, potem zerwanie współpracy. Auto stare, wiecznie coś się psuje z dala od domu, więc kisisz się w hotelu i nie ma czym pracować. ogólnie arogancja do wyrobnika, porobisz kilka m-cy i wypad, następny de...il się znajdzie. Brak szacunku tam to standard. Odradzam wszystkim, którzy myślą o wyrobnikowaniu tam. Tutaj opinie na tym sprzedajnym portaliku znikają, jak wykupią sobie dostęp do kasowania opiniii ( w sumie za...sty biznes) tak więc, łajnem podszyte, oszustwa, manipulacje i mierzwa. Szczerze odradzam Lama - swoją drogą kazdemu klientowi kojarzy się z głu..pkiem strasburgerem i familiadą, wpiszcie lama familiada ... więcej niż jedno zwierzę , ;-) tak jak i w tej niby firmie na peryferiach siedlec , magazyny pgr, kasy nie zarobisz, doświadczysz tylko baraku szacunku za pracę i wieczne czekanie na wypłatę. ODRADZAM,chyba, że dla desperatów i spadochroniarzy na 3 mce.
4
Zostaw swoją opinię o LAMA Hurtownia firan i zasłon - Siedlce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAMA Hurtownia firan i zasłon