bortex

Opinie o bortex

anonim 2008-10-02 23:11:25
ok
anonim 2015-02-04 08:24:53
totalna porażka, szef który nie szuka pracowników, tylko osób, którymi mógłby pomiatać... organizacji w firmie 0, każdy robi to, co mu się podoba.
Julia 2016-06-30 17:34:27
ANONIM -zadnych konkretow, wiec wiadomo ile prawdy w tym co wypisujesz.

Pracowalam w BORTEX jako Przedstawiciel Handlowy i bardzo milo wspominam ten czas, a z ludzmi z firmy -w tym z Szefostwem; mam dobry kontakt do dzis.
Normalna atmosfera, ze wszystkimi w kazdym temacie da rade sie dogadac, i przy okazji mozna skorzystac -wiele swietnych jakosciowo artykulow do domu w atrakcyjnych cenach :)
Super firma, ktora zawsze chwale!
Anonim 2016-09-25 23:17:21
Bortex totalna porazka ludzie tam pracuja od 8 do 24 czasami 1-2 w nocy . Masz rodzine male dzieci widzisz je tylko w weekend w tyg zapomnij . Pan od logistyki niby fachowiec a glopszy od kury . Ludzie oki szef tez pieniadze tez oki . Ale w tej firmie nie patrza czy masz rodzine czy nie . Tam pracowac po 8 godzin graniczy z codem. Wozek widlowy wogole nie ma prawa jezdzic po ty magazynie klania sie inspekcja pracy .
Zostaw swoją opinię o bortex - Rumia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bortex