Webinterpret SAS

Opinie o Webinterpret SAS

Koniec kwartału

Pinky: Móżdżku, co będziemy robić dziś w nocy? Mózg: Dokładnie to samo co robimy każdej Pinky, opanowywać świat! Tak wygląda każde podsumowanie kwartału. Każdy kto pracuje bez trudu odgadnie który z tandemu to Pinky, a który to Mózg.

Patrycja

@Kiwi, co możesz powiedzieć o pracy w Webinterpret? Twoje wypowiedzi wnoszą mało informacji na temat pracy w tej firmie. Zachęcam Cię do rozwinięcia wypowiedzi. Komentarz z dodatkowymi informacjami na pewno będzie pomocny dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Webinterpret. Powiedz jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca? Jaka atmosfera panuje w firmie?

Patrycja

@Johny, co przez to rozumiesz? Mógłbyś rozwinąć ten temat? Czy są organizowane szkolenia przez pracodawcę? Na pewno zaglądają tu osoby, które są zainteresowane pracą na dłużej i chętnie poznają więcej szczegółów dotyczących pracy w Webinterpret SAS.

owca.
@Patrycja

nie licz na za dużo :) pzdr

Kiwi
@Patrycja

tak, tylko trzeba się samemu zainteresować. Polecam:)

Patrycja

@K., a możesz powiedzieć czy zostały Ci zaoferowane jakieś benefity pozapłacowe? Czy w Webinterpret można liczyć na premie? Czy według Ciebie w firmie jest możliwość rozwoju? Zachęcam również pozostałych pracowników Webinterpret do wypowiadania się na temat pracy w tym miejscu.

K
@Patrycja

Benefity opieka medyczna, karta sportowa, lekcje językowe w biurze :D I tak mam premie :)

Johny
@Patrycja

Firma daje ogromne możliwości rozwoju, tylko trzeba się tematem zainteresować, być proaktywnym. Ja polecam szczególnie dla osób które chcą popracować dłużej w jednym miejscu.

Patrycja

@Gigi, @Ola, @Mateusz, jeśli jesteście obecnymi lub byłymi pracownikami firmy Webinterpret SAS to zachęcam Was do tego, abyście wyrazili merytoryczne opinie o pracy w tym miejscu. Napiszcie proszę jak oceniacie atmosferę pracy i warunki zatrudnienia w tej firmie. Będą to pomocne informacje, dla tych który zastanawiają się czy aplikować do Webinterpret SAS. @Tymoteusz, na stronie firmy jest sporo ofert pracy. Tutaj wklejam link, który przekieruje Cię do strony, gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat: https://www.webinterpret.com/us/careers/

K.
@Patrycja

Pracuje od paru miesiecy. Atmosfera w zespole świetna, ludzie naprawdę super i dzięki nim chce się wstawać do pracy :) Pierwszą umowę mam na 6 miesięcy z tego co widzę to każdy ma tak samo.

Ana

Hej, jak sie pracuje we wsparciu klienta w Webinterpret? dobrze trzeba znać angielski?

Mia
@Ana

pracuje sie dobrze , ja pracuje od poczatku roku, angielski mocne B2 to minimum. Ja jestem zadowolona :)

Krys
@Ana

Angielski to podstawa bo dużo osób nie mówi po polsku, więc wszystkie spotkanie masz po angielsku

Alan
@Ana

Musisz znac angielski i to w zasadzie tyle. Praca nudna. Placa dosc slabo. I jest sztuczna przerwa obiadowa tzn. np. Jak zaczynasz o 9 to wychodzisz z pracy o 17:30 - a nie o 17. Siedzisz tam 8.5h za zawrotne 3,5 netto :)

Ana
@Alan

dla mnie 3,5 netto to dobra kasa, wiec dzieki za info :)

mariano italiano
@Ana

Jeśli wspierasz klienta GB, to raczej logiczne, że wymaga się wiele więcej :) Jeśli nie, to znajomość angielskiego nie musi być perfekcyjna.

potencjalny posuwacz Any
@Ana

Niziutko się cenisz i nie dając nikomu tyłka wysoko w życiu nie zajdziesz...

Kocia
@potencjalny posuwacz Any

@Ana przynajmniej bardzo dobre B2

Piotr.
@Kocia

Możesz w sumie ledwo dukać bo i tak nigdy z klientem nie będziesz rozmawiać. Kontakt tylko w formie pisemnej.

Ola
@Piotr.

ten kontakt w formie pisemnej to zalezy na jakim stanowisku. A dukac raczej nie mozesz bo sie w biurze nie dogadasz, wiec nie wiem co kolega ma na mysli...

Tymoteusz

Słyszalem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy potrzebują ludzi?

Patrycja

@Piotr, głównie chodzi mi o stanowiska związane z marketingiem, jesteś w stanie powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy w ogóle szukają kandydatów na podobne stanowiska? Jeżeli tak to jak wygląda tam sytuacja?

Tom
@Patrycja

@Patrycja widziałem na portalu pracuj ze maja jakies ogloszenie do dzialu marketingu.

Patrycja

Witam, szukam informacji na temat Webinterpret SAS. Możecie coś więcej napisać odnośnie atmosfery oraz jakości firmy? @K. o co pytali Cię na rozmowie, jakie kwalifikacje trzeba mieć aby w ogóle aplikować? Pozdrawiam!

Piotr.
@Patrycja

A w jakim dziale i jakie stanowisko? Generalnie nie polecam. Dużo toksycznych osób mozna spotkac. Kadra zarządcza nic nie nie robi. Są od tego aby całymi dniami wstawiać kolorowe zdjęcia w prezentacje które mają po 10 stron.

Świeżak

Hej, czy ktoś był u nich na stażu? czy ktoś się orientuje jak się na taki staż dostać i czy w ogóle organizują coś takiego? Firma wydaje się ciekawa i chciałbym spróbować tylko nie wiem jak się tam wbić :/

Iza

Webinterpret ma opinię dobrego pracodawcy. Warto aplikować.

Patrycja

@Ana, zdecydowałaś się aplikować? Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna w Webinterpet? Może ktoś był ostatnio i podzieli się opinią? Jak Wam się pracuje w tej firmie? Na jakim poziomie trzeba znać język angielski? Wystarczy B2?

Zu
@Patrycja

ja aplikowałam i byłam na rozmowie. Rozmowe wspominam pozytywnie, bardzo miła rekruterka, team leader tez wydawal sie bardzo spoko. Angielski B2 wystraczy jesli nie boisz sie mowic bo cala rozmowa jest po angielsku. Czekam na info zwrotne z ich strony i zobaczymy.

Feliks

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

pikus
@Feliks

tak, wejdz na strone i zakladke kariera

Orientujecie się ktoś jak się pracuje u nich w Marketingu? Mają ofertę z niemieckim do tego działu i ciekaw jestem jaka jest tam atmosfera. Będę wdzięczny za info:)

Mac
@Tomek

Jeśli znasz dobrze niemiecki, to jest wiele znacznie lepszych możliwości wykorzystania znajomości języka niż praca w Webinterpret. Chyba że interesuje Cię zarabianie ok. trzech tysięcy na rękę i wegetacja od wypłaty do wypłaty. Mnie osobiście dla takich pieniędzy nie chciałoby się rano zrywać z łóżka, zwłaszcza w zimie.

Ona
@Mac

Mac jesteś zwykłym Trollem! Miałam znacznie większą stawkę niż trzy tysiące na rękę na tym stanowisku. Nie oceniaj jak nie masz pojęcia.

Roro
@Ona

3,5 tysiaca na reke. I nie ma umowy o prace tylko agencyjna przez Hays.

Laura

Warto aplikować, mam małe doświadczenie. Czy rekrutacja jest ciężka?

@Laura

Zależy co rozumiesz przez ciężka i o jakie stanowisko chodzi? Ja byłem i zaczynam w za msc. Rekrutacja jedna z przyjemniejszych jaką miałem.

Mat

Jak myślicie, mając 37 lat i znając dobrze 3 języki oraz posiadając 10-letnie+ doświadczenie, w tym za granicą, dostanie się 12k brutto na poziomie specjalisty czy lepiej odpuścić sobie aplikowanie do firmy Webinterpret?

eM.
@Mat

wszystko pewnie zalezy od profilu stanowiska

MK
@Mat

odpuść sobie nigdy takich pięniędzy nie zobaczysz w Webinterpret.

Laura
@MK

Skąd wiesz ?

rozważający powrót na stałe
@Mat

Dołączam do pytania. Jestem w Polsce na święta i Nowy Rok, przy okazji robię research rynku, jestem w podobnym wieku, też znam parę języków i też celuję w podobny przedział finansowy. Widzę na Pracuj.pl, że szukają pracowników, i jestem ciekaw, na ile mógłbym liczyć, gdybym zdecydował się na podjęcie pracy np. od wiosny. Myślę, że 9-10 tysięcy zł brutto to by było takie minimum, które chciałbym zarabiać w przypadku zatrudnienia na cały etat. Kiedyś pracowałem za ok. 7 tysięcy brutto, ale wtedy byłem młodszy, miałem mniejsze doświadczenie i ceny były niższe (widzę to chociażby po biletach ZTM, które znacznie podrożały).

Hej, byłam już na drugim etapie rozmów z Webinterpret. Jak narazie wszystko przebiga sprawnie i sympatycznie. Mają mega biuro!!! trzymajcie kciuki za mnie :D

Patrycja

@eM, dziękuję za odpowiedź, w takim razie takie postępowanie ze strony Webinterpret SAS jest fair, bo jeśli nie pasuje Ci od początku to nie fatygujesz się na rozmowę rekrutacyjną. @Krystian, bo też odnosisz się do kwestii stawek, na jakiej umowie są takie stawki? Bo przecież polskie prawo wprowadziło stawki minimalne?

Patrycja

@AH owszem, natomiast pytanie, czy w praktyce firma oferuje tyle, ile oczekujesz - i czy jesteś w stanie dowiedzieć się tego, tak jak radzi @Rafał, telefonicznie? To, że istnieje taka rubryka w praktyce niczego nie przesądza.

eM
@Patrycja

Jesteś w stanie dowiedzieć się telefonicznie.

Patrycja

@Rafał a rozmawiałeś o stawkach godzinowych z pracownikami Webinterpret SAS? Czy tutaj można uzyskać takie informacje już właśnie na etapie rozmowy telefonicznej?

AH
@Patrycja

przeciez wpisujesz oczekiwania w formularzu do aplikacji, to wiedzą jakie są twoje oczekiwania przed telefonem

Zostaw merytoryczną opinię o Webinterpret SAS - Warszawa

• Jak się pracuje w Webinterpret SAS?

Zobacz opinie na temat firmy Webinterpret SAS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Webinterpret SAS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Webinterpret SAS?

Kandydaci do pracy w Webinterpret SAS napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Webinterpret SAS