Opinie o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. w Toruń Szosa Bydgoska 58

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. w Toruń Szosa Bydgoska 58

Tutti Frutti

Dokładnie nie mniejcie pretensji do kolegi o podobnej trasie, że on dostał a wy nie. To jest celowe zagranie farmady, żeby rozbić grupę i z kłócić ze sobą przewoźników. Twardo naciskajmy o podwyżkę stawek (stop,paczka,km)

Tutti Frutti

Witam, nawiązując do tego co się dzieje. Państwo farmada żeby ugasić to napięcie istniejące wśród przewoźników robi spotkania na temat rentowności tras,jeśli zapier.....i robisz" najczarniejsza robotę " to ci się nie należy ,bo na swoje wychodzisz. Jak masz mało punktów i paczek to parę groszy ci spadnie. Tu nie o to chodzi, wystarczy zwiększyć stawki które od prawie 10 lat się nie zmieniły. Pozdrawiam przewoźników którzy oczekują takich spotkań.

@Tutti Frutti

Gaszą pożar... Ale benzyną....

W całej Polsce już się gotuje.... strajk tuż za rogiem :)

Obiektywnyczyteżnie
@anonymous

Na co czekacie w takim razie,wszystko w waszych rękach.pozdrowirnka mobilni

Marcin Galka

Patrycja moze przedstaw sie z imienie i nazwiska!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O..
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Patrycja

@anonymous, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Czy masz na myśli to, że pracownicy firmy FARMADA TRANSPORT szykują strajk? Niezależnie od przyczyn kryzysu zawsze należy szukać wspólnego porozumienia, najpierw powinno się zacząć od rozmowy i dialogu. Czy zgłaszałeś swoje zastrzeżenia przełożonemu?

@Patrycja

Ups... niech pomyślę .... A czy ktokolwiek nie zgłaszał zastrzeżeń w... Całym Kraju ...? :)...

SRTAJK

W Gdansku wszyscy kierowcy odmowili wyjazdu na wiesc o nowych kombinacjach i dopiero wtedy zaczely sie rozmowy! Na innych magazynach szykuje sie to samo! Miarka sie przebrala tyramy jak woły a zostaja z tego ochłapy, teraz jest idealny czas na protest. cwaniaki z neuki powyrzucali spedytorow z polnocy pozatrudniali nowych w gadkach i beda restrukturyzowac, nie dajmy sie teraz trzeba sie zgrac, przedstawic postulaty, nie dac sie zastraszyc nawet posiadajac leasing do splaty. Jezeli nie wywalczymy podwyzek teraz kiedy sytuacja na rynku pracy nam sprzyja to pozniej bedzie to o wiele trudniejesze

Gks
@SRTAJK

Daj znać jakiego typu były rozmowy. Co udało się wywalczyć. U nas na,oddziale tez ma byc optymalizacja tras. Tez chcemy walczyć. I jak wy to i my staniemy.

Fred
@SRTAJK

Znam cię wiem kim jesteś

Olo
@Gks

Ty chyba jesteś na oddziale ale zamkniętym

protest
@Gks

Przewoźnicy na najsłabszych trasach mają otrzymać wyższe dodatki do pensji.Jak to zwykle w farmadzie to karkołomne kombinacje bo powinno się po prostu podnieść stawkę kilometrową i oddać za pierwszą paczkę. Widać jednak że można coś zdziałać

Fenix
@protest

A wiadomo jakiego rzędu maja byc te dodatki? Sam.mam trasę na granicy jakiej kolwiek opłacalności. Na co.można liczyć? Ochłap 200 ,300 zl gdzie na bak paliwa nie starczy.? Mowili konkrety ? Czy jak.zwykle w formie analizy "i kiedyś wam powiemy"?

@Fenix

Liczysz na więcej niż bak paliwa? Chyba krótko w farmadzie? ;)

Ostatnie raty leasingu

Jak sytuacja w Gdańsku ?? Strajk coś zmienił? Inne magazynu jak u was?cos się dzieje?

Patrycja

@Ojciec, twoja opinia jest bardzo krótka, może chciałbyś poruszyć jakiś dodatkowy aspekt? Czy jesteś zadowolony z warunków pracy oraz wynagrodzenia w firmie FARMADA TRANSPORT? Jak oceniasz stan floty pojazdów? Twoja opinia dla przyszłych kandydatów na kierowców w tej firmie może mieć kluczowe znaczenie.

jeszcze farmadziarz
@Patrycja

Jakiej floty Patrycja? Przecież to są samochody osób na samozatrudnieniu, coraz starsze ze względu na fatalne płace. Wszystko juz napisano. Bida r***a nędzę, przewoźnicy nie mają na niezbędne naprawy tak to wygląda. Przykład dlaczego? Ostatnio z NEUCĄ (farmadą) zakończyła współpracę Astra Zeneca. Podejrzewam że chodziło o jakość obsugi. A czemu była niska? Bo NEUCA płaciła farmadzie za paczkę astry 20 pln, a przewożnicy dostawali od farmady 0,65pln. I to nie pomyłka w piśmie :) Przykładów masa, forum długie i nie spychaj już niewygodnych postów na dół.

Cincin
@jeszcze farmadziarz

Od kiedy Astra zakończyła współprace? My cały czas wozimy.

Gufy

Panowie i Panie!!! Mam informacje z pierszej ręki. Wyrzucili naszego prezesa,który rzady sprawowal po naszym starym prezesie. U gory musi byc gorąco!!ogolnie nasza firma schodzi na psy,dyrektorek tez nie ma wesołej sytuacji, nie nadaje się do niczego jak kobiety kierowniczki.

Maciora
@Gufy

Te kierowniczki.. To niewiem jakim sposobem się dostały na te stanowiska.. Ale mogę się domyślać.. :)

Jak ja się cieszę
@Gufy

I bardzo dobrze!!. Niech się do reszty odbiorą co za biureczkami przy tabelach siedzą!

@Maciora

W naszym oddziale powiedziano, że zwolnienie prezesa miało związek z wprowadzeniem jakiegoś programu optymalizującego trasy. Prawda czy fałsz? Niech się wypowie ktoś wtajemniczony.

G.F
@Gość

A co to za optymalizację tras, czyli co zapowiada się znowu przeorganizowanie tras i zmiany tras przewoźnikom ?

Ojciec
@Gość

Wielka prawda:)

Witajcie, mam pytanie. Jakie stawki na dzień dzisiejszy są za punkt, paczkę oraz kilometrówke na 3 paletowym aucie, bo to u Was chyba tak się rozbijają płatności na trzy czynniki ?

Ojciec
@Nowy

4.55 od punktu 0,60gr 2 paczka i każda kolejna i jak się nie mylę to 0,56 gr od kilometra

Patrycja

@Nowy, czy jesteś zainteresowany pracą w firmie FARMADA TRANSPORT? Jeżeli posiadasz pożądane doświadczenie i umiejętności na pewno Twoja kandydatura zostanie dostrzeżona. Czy zdecydowałeś się już aplikować do tej firmy? Na rozmowie kwalifikacyjnej na pewno dowiesz się więcej na temat warunków pracy w tej firmie.

Wtajemniczony

Co tu dużo mówić rezygnują osoby które współpracowały z farmadą od lat wszystko to zasluga głównie pań kierownik dlaczego z jednym drugim nie było problemów przez ostatnie lata przyszła jedna z drugą która nie lubi jeśli ktoś się wypowie inaczej niż chce tego usłyszeć.Wszystkie trasy nie są przede wszystkim dochodowe jak Łysego czy konfidenta. Jedni kończą serwis poranny o 12-13 i jest dobrze bo du.e liżą tutaj chłopaki kończyli przed 9poranny wyjazd.Teraz przyszedł psiewoznik(kumpel Łysego) który myśli że wystarczy wstawić auta a robota sama się zrobi. Moze dział Handlowy się wypowie jaki (usunięte przez administratora) jest od 26 jakie opóźnienia towar nie wyjeżdża z dnia na dzień zostaje wszystko na magazynie na następny i następny dzień nowy chłopak zrezygnował po 3 dniach powiedział że pier.. li taka robote nie przychodzi na popołudniu.Wczesniej ogarniali trasy 2 samochodami rano popołudniowke 1 i wszystko było zrobione. teraz jeżdżą 3 rano i 2 popołudniu i jest (usunięte przez administratora) .Pani kierownik gdzie tu jest optymalizacja kosztów?!? Która wprowadzacie.Gosc który teraz rezygnuje potrafi również skończyć o 9 ma najlepsze czasy na magazynie Jak sama pani kierownik wysłała opóźnienia do aptek inni mieli w pierwszym miesiącu inni mieli po 200-300 opóźnień ten zły człowiek miał aż 4 opóźnienia za cały miesiąc!!.panowie dyrektorzy ,prezesie może u was zacznijcie szukać zgniłego jaja które doprowadzą do takich sytuacji bo zaraz na Krakowie zostanie wam 3 przewodnik-ow ktorzy na tą porę wystawiają po 14-15 tys netto fakturę za miesiąc a cała reszta 10 tys. Brutto ledwo wystawia nie ważne czy to trasa czy miasto jak to jest jakiś układ? Włażenie do tyłka ?

Do Sławka F.
@Wtajemniczony

Wtajemniczony - wyczułeś pismo nosem, że będziesz do wywalenia bo Ty i kierowcy kręciliście na kasie i teraz masz żal że ktoś na to wpadł. Nowy zrezygnował bo nie poradził sobie z gównem jakie zostawiłeś na trasie. Twój kierowca jeździł do wieczora bo tobie się (usunięte przez administratora) na popołudniowy kurs nie chciało ruszyć. Masz o coś zgrzyt to idź i powiedz to odbiorcom w twarz jak taki cwaniak z ciebie - ale nie lepiej anonimowo (usunięte przez administratora) ludziom obrabiać. Kierowniczki nie przyszły w tym roku - one są od kilku lat jedna zaczynała od dyspozytora i wie na czym praca kierowcy polega. Dorwała ci się do skóry i teraz jesteś niezadowolony bo źródełko Ci się skończyło.

@Do Sławka F.

Widzę ,że chcecie załatwiać wszystko na forum ok. ja nie mam nic sobie do zarzucenia. Zacznijmy dlaczego wzioł się wczorajszy wpis i kto mógł go napisać Po pierwsze 17.08.2018 wysłałem SMS do pani Agnieszki z zapytaniem 11:54 Slawek-"Hej co z ostatnim przelewem 2 miesiącce mija" Agnieszka-13:29 "A dostarczyłeeś fv?" Slawek-13:30"jaka fakturrę? Przecież sami generujecie" Agnieszka-13:32"Niee ostatnia wystawia zawsze przewoźnik. Dostałeś od Kasi wartość do wystawienia." Slawek-13:32"Nicc nie dostałem" Sylwia-15:06 "czescc Sławku wystaw fakture na $$$$" S-15:09 "Nettoo czy Brutto" Sylwia 15:11 "Nettoo"Slawek 15:24"już lepieej" 20.07. 2018 r 10:26. do Sylwi i Agnieszki wysyłam mailem fakturę wygenerowaną w pliku PDF. 12:22 Sylwia"Sławku masz błędny mail do Agnieszki!" FV musimy otrzymać w ooryginal" 12:29 Slawek "przeciez to jest ORI juz z 5 lat nie ma obowiązku przybijać pieczątek ani podpisywać na FV" po czym 21.08.2018 11:43 dostaje maila od sylwi z forwardami od ksiegowości Sylwia 13:57 20.08.2018r. "Hej Mmam pytanie czy nie podpisany skan FV wystarczy czy przewoźnik musi przesłać podpisany oryginał?" 20.08.201814:09 Starszy Specjalista ds. Analiz i Rozliczeń Transportu "Aby wypłacić wynagrodzenie, konieczny jest oryginał faktury." A tresc maila do mnie od sylwi to "W związku z poniższym czekam na oryginał. " A że byłem wtedy z znajomymi na kręglach i miedzy czasie odczytałem maila trochę mnie ta wiadomość wzburzyła znajomy pyta "ej co ty przeczytałeś walnołeś tą kulą tak ,że tor byś prawie rozwalił(nie to ,że sie chwalę to było moje drugie pójście w życiu na kręgle) 21.08.2018r. 17:48 Slawek "no i to jest ORI ale ok. podrzucę ***** podbitą podpisaną"(tak dla świętego spokoju) 23.08.2018r. wracałem z Francji a ,że droga była długa żmudna miałem czas na przemyślenia i tak sobie myślę dlaczego mam po raz kolejny ustępować skoro racja jest po mojej stronie ,a te osoby nie załatwiają sprawy inaczej jak krzykiem zastraszaniem karami wyciąganiem konsekwencji itp. wiec myślę dość teraz moja kolej jak po dobroci nie działa wyskrobałem maila do naszej świętej trójcy 23.08.2018r. 12:20 Sławek "A pro po tego maila w związku z czym? Tak doczytalem tego maila co za głupoty wypisywałaś do księgowości Jaki skan? Po czym domniemujesz że jest nie ORI faktura? Widzę że na księgowości znasz się równie dobrze jak na byciu dyspozytorem do jutra czekam na pieniądze inaczej to ja tym razem będę wyciągał konsekwencje. Tylko nie myśl sobie że juz nie mam za co żyć bez tych ****zl Pozdrawiam i czekam obym nie musiał jutro dzwonić/jechać " 23. 06. 2018 r. 13:59 Sylwia "Faktura wyszła do księgowości" 23.06. 2018 r. 14:14 Slawek "Następnym razem dowiedz się 2x zanim podniesiesz komuś ciśnienie" do czego zmierzam po tym długim żmudnym czytaniu cóż za dziwny zbieg okoliczności 23.08.2018r. 12:20 wysłałem maila o 13:59 dostałem odpowiedź ze jednak ta faktura jest prawidłowa o 14:14 napisałem zeby 2x sprawdzała zanim podniesie komuś cisnienie a o 14:31 taki piękny wpis oczerniający mnie na go work masz coś do mnie to sie ujawnij do reszty zarzucających mi czynów ustosunkuje się w kolejny odpowiedziach

@Do Sławka F.

Ciąg dalszy odpowiedzi zarzucanych mi czy czynów Żeby naświetlić temat miałem 2 trasy jak to w 3 kwartale zaczął się sezon a ,że trasy były dość odległe terytorialnie dyspozytor Michał(super gość) wpadł na pomysł żeby odciążyć trochę 2 rejony na sezon wrzucając 3 auto miałem jedno wolne a mówię nie ma problemu oczywiście obiecywano mi złote góry a wyszło jak zwykle...150km 9-13 punktów 40-80 paczek+100zł extra do trasy wtajemniczeni sobie szybko policzą ,że 200zł +-z tego było tym koszty (paliwo 75zł kierowca 1 wyjazd 80zł a gdzie amortyzacja i coś dla mnie) miedzy czasie okazało się ze owy kierowca faktycznie cos kombinuje z kasą a to za późno wpłacił(tłumaczył się tym ze skaner miał ustawioną inna godzinę i faktycznie tak było wielokrotnie zgłaszane pani Agnieszce aby zmieniła czas oczywiście jak o ścianę. Polegało to na tym chyba jak drukował KP do godziny powiedzmy 10:00 na KP drukowała sie np. data 22.08 23:59 a jak drukował 10:02 drukowała się np. data 23.08.2018r. 00:01 Od lutego kazano mi zmienić kierowce ja powiedziałem żeby spowrotem zrobili z 3 tras 2 bo to i tak mi się nie opłaca a i tak za te pieniądze nie znajde nikogo +- 1600-1800zł ,ale i trwało dalej później zaczął inną kombinację wpłacać na swoje konto do wpłatomatu(nie wiem po co ) tłumaczył się ,że nie miał czasu bo spieszył sie do drugiej pracy.Teraz pani Agnieszka niech się pochwali ile mi naliczyła kar za nieterminową wpłatę myślę ze 3000zł sie nazbiera I tu być dobrym znajść kierowcę(uczciwego) za takie pieniądze tylko na sezon nie mieć z tego nic poza problemami. Jeszcze ktoś mnie oskarży ,że to ja kręciłem na trasie wiec proszę mi powiedzieć w jaki sposób "kręciłem na kasie" bo to już jest poważne oskarżenie i tego nie odpuszczę możesz powiedzieć do mnie c..u ale nie nazywaj mnie (usunięte przez administratora) bo nikomu nic w życiu nie zabrałem. "Ty i kierowcy kręciliście na kasie i teraz masz żal że ktoś na to wpadł" cieżko na to nie wpaść jak były wpłaty robione po terminie i z konta osobistego co premie sobie przyznałaś za to odkrycie? mówiłem prosiłem wracamy do 2 tras... Nowy zrezygnował bo sobie nie poradził myślał ,że taka sielanka tu jest i kasa leci.Kolejne oskarżenie jakie (usunięte przez administratora) po sobie zostawiłem "FAKTY proszę to,że na trasie sobie radziliśmy 2 samochodami rano i 1 popołudniu ,a teraz jeżdzą 3-4 rano i 2-3 auta popołudniu.Proszę sobie przez byle kogo zadzwonić do obojętnie jakiej apteki i spytać się o Sławka z NEUCA(farmada transport) który jeździł do końca czerwca 2018r. i proszę się zapytać obojętnie kogo jakie g...o po sobie zostawiłem w Krakowie na dzielnice Bieżanów ,Wieliczkę,Dobczyce,Gdów,Łapanów,Raciechowice,Szczyrzyc,Wiśniowa,Królówka,Siedlec,Cikowice,Kłaj,Niepołomice,Zabierzów Bocheński, Podłęże "Twój kierowca jeździł do wieczora bo tobie się (usunięte przez administratora) na popołudniowy kurs nie chciało ruszyć." Tak pracownik Łukasz(ma na imię nie kierowca trochę szacunku)jeździł jak wszyscy w całej polsce pracujący dla farmada transport od rana do wieczora(lub jak kto woli od świtu do zmierzchu) popołudniu zrobiliśmy od 2017r. z 2 tras jedną dzięki czemu Łukasz jeździł poniedziałek,wtorek, środa ,a ja jeździłem czwartek,piątek (przecież są skanery są loginy wiadomo kto jechał w poniedziałek ,a kto w piątek i po co znowu takie głupoty pisać. Poza tym od poniedziałku do środy jeździłem w innej firmie robiąc ok 400 km (z którą współpracuje do dziś) w godzinach 9-16 wiec nie pisz że mi się nie chciało (usunięte przez administratora) ruszyć na popołudniowy kurs. A po co jeździłem gdzie indziej ,na trasie KK 24 w jeden dzień fiat doblo był za duży na drugi drugi fiat ducato za mały.Średnio 200km 20 punktów 80 paczek i liczymy 200km neuca płaciła 80zł 20 punktów 90zł 80 paczek z czego zabrane 20 36 zł co daje nam 206zł z czego na paliwo 100zł podatek dochodowy 20zł zostaje 86zł jeździłem sam jak bym dał kierowcy 80zł (jeszcze znajdź kogoś podkreślam uczciwego żeby za te pieniądze jeździł )zostało by mi 6zł na magazynie byłem o 2:40 o 4 musiałem najpóźniej wyjechać żeby się wyrobić do 8:30 aby zdążyć pojechać do następnej pracy I za to wszystko od listopada zostawało mi 80zł dziennie jak bym jeździł popołudniu było 3-7 punktów średnio 5 22,5zł punktów z 15 paczek(z czego zapłacili za 10 6zł 70-110 km srednio 90km (36zł) 63,5zł koszt paliwa 40zł zostaje mi 23,5zł (wow ma własną firmę kasy jak lodu)to było powodem odejścia a nie wyczucia pisma nosem skoro Agniesia nie miała czasu połączyć z powrotem 3 tras w 2 nie będę się prosił w nieskończoność aby móc coś zarobić i tak jak pisałem w ostatnim mailu "Następnym razem dowiedz się 2x zanim podniesiesz komuś ciśnienie"

@Wtajemniczony

"Kierowniczki nie przyszły w tym roku - one są od kilku lat jedna zaczynała od dyspozytora i wie na czym praca kierowcy polega" A skąd ma wiedzieć na czym praca kierowcy jedynie co to wie jak zgnoić człowieka Pozatym kto dzwonił do mnie 30 lipca "czy bym nie pomógł na swoich byłych trasach i czy mam prace" to jestem zły czy nie jestem zły " pozatym dostałem właśnie sms-a od pani dyspozytor Sylwi 15:14 24.08.18 "ze jest jej strasnie mnie żal blala bla i zebym ja zostawił w spokoju.... Wiec chyba jest juz oczywiste kto pisał Teraz tylko prosze aby tak samo na forum jak mnie oczerniłyście poprzyjcie to dowodami. Jeśli nie macie dowodów prosze mnie publicznie przeprosić na forum jesli nie puszczę sprawę dalej..... miłego weekendu widać co dzieczyny robią zamiast zająć sie pracą siedza na go work

xxxx
@Sławek.F

Kolego .. też jestem kierowcą ale ... zastanów się dobrze kto kogo zaczął oczerniać. Każdy który choć trochę myśli doskonale widzi po tym co piszesz ze masz ze sobą problem. Forum raczej nie jest od tego aby robić z siebie ofiarę - która z tego co widać nie potrafi pogodzić się w tym, że straciła robotę.

@xxxx

xxxx a czym zacząłem kogoś oczerniać zaraz się okaże ,że wszystkie wpisy to moja sprawka.Może i mam ze sobą problem ofiary z siebie nie robię ale nikt nie będzie mnie oczerniał dziwne ,że jak zacząłem upominać się o swoje ktoś mi wmawia po raz kolejny ,że tak nie jest a ja dość ostro zareagowałem i się wpis ukazał po kilku minutach oczerniający mnie.Jak pisałem napisała A niech napisze B i straciłem robotę hmm.. dziwne bo sam złożyłem wypowiedzenie dziwne,że to już 6 trasa w Krakowie od listopada która zakończyła współprace z neuca. Chyba każdy wie ,że jak by większość nie zaciągnęła pożyczek na samochody to połowa osób by już dawno zrezygnowała a tak to a jeszcze 3 lata zostało mi itp. tak to była nagonka na zmianę samochodów max. 5 lat bo wypowiedzą umowy ludzie się bali i brali kredyty/leasingi a góra się cieszyła mamy cię na 5 lat teraz ani mrukniesz(taktyka stosowana od lat w firmach kurierskich) i cięcia zabieranie za pierwszą paczkę podnoszenie wymagań. Jeździłem od 2007r. ducato z 2006r. a teraz przychodzą osoby które mają auta z tego rocznika lub jeszcze starsze byle koła się kręciły i jakoś jechało do przodu gdzie ten standard który był stosowany u starych przewoźników nowe auto max do 5 lat.

Stefan

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi?

GK
@Stefan

Kolego czytałeś te ponad 200 opinii o firmie zanim zamieściłeś tu swoją wypowiedź? Jeżeli nie, to bardzo polecam. Odpowiadając na Twoje pytanie - tak, firma poszukuje przewoźników. Poszukuje ich rozpaczliwie. Chcesz wiedzieć dlaczego ich poszukuje - polecam poczytać opinie. Tyle w temacie. P.S. Rozbawiłeś mnie swoim postem. Moje pierwsze wrażenie po jego przeczytaniu - jest tak oderwany od rzeczywistości, jakby napisany przez kogoś z kierownictwa.

Stefan ty głupku!

Inkognito
@Stefan

Tak. Takich jak Ty jak najwięcej :) naiwnych i do wycisniecia jak cytrynka :) zapraszamy

Oby do końca leasingu..
@Stefan

Gdzie słyszałeś? Hahahaha. Firma już nawet zaświadczeń o niekaralnośc nie potrzebuje, min formalności żebyś tylko wsiadł i jeździł bo nie ma komu. Pozdrawiam.

l
@Oby do końca leasingu..

A słyszałeś o czymś takim jak RODO??? To nie firmy wymysł tylko ustawa ogólna.

Byle do
@l

A co ma rodo do tego?

Byle było
@Byle do

I to że szkoleń już żadnych nie robi dla nowych pracowników tylko zrzuca wszystko na przewoźników to też Rodo? :)

Xyz... A

Wszystko ma swoje Granice. GDAŃSK już odmówił wyjazdu. Pieniążki się znalazły. Więc nie mówcie że problemu nie ma.

kimiii

Tyle się ostatnio mówi o krytycznej sytuacji Farmady, o braku przewoźników do pracy. No nie wiem..... Pracuję w jednym z odziałów od wielu lat i jakoś nie widziałem i nie słyszałem o żadnym przypadku by ktoś dobrowolnie oddał swoją trasę. Chłopaki jeżdżący u kogoś kto ma z firmą umowę, owszem zmieniają się, rotacja jest widoczna, ale z trasy nikt zrezygnować nie chce. I dopóki taki stan będzie się utrzymywać, nie dostaniemy ani złotówki podwyżki, bo Farmada jak na razie problemu nie widzi. Najzwyczajniej go nie ma. Ot co!

Nick1
@kimiii

Pracuje tu wiele lat i mam podobne spostrzeżenia , z tym ze trochę inaczej to widzę Jeszcze ok 2010 roku nie było tu żadnych rotacji ( zdążały się sporadycznie ). Mimo tego ze w tamtym okresie firma jest już strasznie roszczeniowa , podczas trwania umowy dokłada obowiązków ,nie rekompensując tego finansowo ,oraz przerzuca finansowo co tylko może na barki przewoźników Ok 2014 roku zaczynaja się już widoczne rotacje na trasach głównie wśród kierowców Kasa na poziomie z 2010 r + odjęte pieniądze za pierwsza paczkę reszta bzdur na podobnym poziomie Ponieważ firma od 2014 roku do dzisiaj realnie nie dodała przewoźnikom ani złotówki ( nie licząc premii , której nikt nie otrzymuje ze względu na nierealne wymagania ) a wszystkie koszty zdrożały , nie trudno przewidzieć co następuje W tej chwili są bardzo duże rotacje wśród kierowców , u nas ludzie poodchodzili bo Kasą ich już nie zatrzymasz nie ma z czego podnieść wypłat ,nie moglą pójść na urlopy, bo nie ma ludzi na zastępstwa .reszta jest powszechnie znana praca 10-12 godzin wszystko w biegu i stresie. Dodatkowo zaczynaja rotować przewoźnicy , bo na słabszych trasach jazda kompletnie się już tu nie opłaca W tym roku zaczęła się tzw reorganizacja w farmadzie ( czytaj prezesi zarobili za mało )zwolniono od groma ludzi Porezygnowalo sporo dyspozytorów , którzy byli doskonale zorientowani na swoich lokalizacjach . Jezli teraz był problem z egzekwowaniem swoich reklamacji i roszczeń , to teraz nie będzie na to żadnych szans + brak kasy + brak ludzi do pracy + pierwsze bunty ludzi i grozby strajków Mówiąc krótko zmierzamy we właściwym kierunku .

Don Karleone

Witam ponownie.Po pierwsze nie czytajcie tego co tu pisze pani Patrycja bo to konfidentka,to widac ze probuje zalagodzic spraweodn pracy w Farmadzie,sory.... zgnilej Farmadzie. Pracowalem tam i skontaktowalem sie z kolega ktory pracowal jako przewoznik w Gadkach,z tego co slyszalem jeden z lepszych kierowcow bo kazdy go w aptece milo wspomina. Zlozyl wypowiedzenie a Farmada i tak po paru dniach go zutylizowala nie placac wynagrodzenia do dnia dzisejszego wiec co tu mowic o Farmadzie?? ZLODZIEJE. To patologiczna firma, zreszta co tu mowic jak sie ma takich dyspozytorow Jackow, Esterkow ktorzy nie robia nic,absolutnie nic, wiecej fajek zjaraja jak komputer ma klawiszy i nic poza tym.Slyszalem ze pan dyspozytor J nawet tel nie odbiera i w (usunięte przez administratora) ma kierowcow. duzo by tu pisac ale farmada idzie na dno a ja narezszcie odzzylem pracujac w innej firmie. O Farmadzie sa znane zle opinie w calej polsce wiec o czym to swiadczy???? Zal mi pozostalych kolegow ktorzy jeszcze tam dychaja bo musza splacic auta i sa zwiazani tymi chorymi umowami. Pozdrawiam

Koszalin
@Don Karleone

Na jakiej ppdstawie ciulu piszesz ze pani Patrycja to konfidentka skoro nawet jej nie poznaleś to jest przewoźnik z Gda. I z tego co my wiemy to jest prowodyr obecnej sytuacji w gda

Gdansk

Jeszcze w 3 miescie chcą trasy ucinac.. Tyle godzin pracy i jeszcze im dołożymy.. Musimy coś z Tym zrobić!!! Niestety zwolnić się nie mogę bo kredyty na auta :/

@Gdansk

Jeszcze troszku ... lada moment ma wejść ustawa że firmy jednoosobowe świadczące usługi dla firm będą mogły zakładać zgodnie z prawem związki zawodowe ... I skończą się wyzyski... Albo się obudzą... W co wątpię... Albo zatrudnią obcokrajowców bo taniej będzie....

J
@Gdansk

To ucinać czy dokładać w końcu? bo nie rozumiem tak źle tak niedobrze.

@J

Kasę ucinac, dokładać pracy zmieniając trasy tak abyś spędzał jak najwięcej dnia w samochodzie dojeżdżajac do pracy, wracając z niej.

Fredek

Ale możesz ! Na twoje miejsce jest dziesieciu chętnych!hahaha

@Fredek

Dziesięciu?? To Ty chyba niewiesz gdzie pracujesz. Tu już mało komu chce się robić

Fredek
@Prezes

Prezes ty (usunięte przez administratora) małó kumaty jesteś dlatego pewnie tam (usunięte przez administratora) ja zresztą też w tym gownie siedzę 10 wedlug nich

Ecik..

a jak tam Kierowniczki w Katowicach???

x
@Ecik..

Zdrowe

Y
@x

X Dalej oślepiają innych w swojej zaj......sci? Ważniejszy dalej się bawi w Rutkowskiego i śledzi kierowców? Za każdym razem jak to powiedziała innym samochodem?

son
@Y

Jestem po 18 latach wydzialu operacyjnego Policji niech za mną pojeździ to szybko jej przejdzie jak zadrzwonie do kolegow jak ją (usunięte przez administratora) na glebę jak jej auto przetrzepia nie bedzie zmiluj się a i tak wyladuje na komisariacie

Ktoś napisze mi czy jak podpisywaliście umowę z tą firmą, to musieliście podpisać pusty weksel in-blanco, dodatkowo znaleźć dwóch wierzycieli,którzy zarabiają min 3000 brutto-pewna firma farmaceutyczna zaproponowała mi takie warunki,dodatkowo musiałem na start wyłożyć 4,500 zł na jakąś lodówkę, nie wspomnę o rejestrator temperatury za która musiałem płacić co miesiąc.I tez reklamacje,pieniądze, w stanie w bankach, a jak się spóźnisz z płatnością to firma nalicza sobie 15% kary za każdy dzień spóźnienia.Nie zgodziłem się na ich warunki.... ale z tego co widzę wszędzie jest tak samo. Pewna firma chce płacić za 1 kilometr 90 groszy, wiec nie ma szału przy obrocie około 500 km dziennie, Nigdzie nie będzie lepiej, wszędzie wyzysk

Czarnuch farmady
@anonymous

Chyba pomyliłeś farmacol z farmada.Napewno mimo tych wszystkich oboszczeń o niebo lepiej niż w farmadzie tam przynajmniej masz stałą pensję czy sezon czy poza sezonem.A w farmadzie w sezonie nie wiesz w co ręce włożyć o jak spakować (ich to nie interesuje )więc tnie się pojemniki przepakowywane itp.a poza sezonem wozisz powietrze popołudniowe wyjazdy w tej chwili to albo dołożysz do interesu albo wyjdziesz na zero. Trzymajcie tak dalej farmadzie transport nie wróżę dalekiej przyszłości

Ted
@anonymous

My takich warunków ja kty to nie mamy ktoś cie na starcie z niechęca weksel tak rejestratory też ale reszta nie

Kiedyś każdy chciał tam pracować, dziś jak słyszę nikt już niechce tam robić ????

Ortec = koniec farmady. Oszczędności wyjdą bokiem. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 0 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.
1.6/5 Na podstawie 168 ocen.

FARMADA TRANSPORT SP. Z O.O.