Opinie o NCR Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NCR Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NCR Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NCR Polska w Warszawa

Ami

Ja tam jestem zadowolona. Robota, jak wszędzie, czasem za dużo, casem nie tak zle. Ale ogolnie fajnie. Fajni szefowie, co się idzie dogadać, w zarządzie mądrzy ludzie. A firma podzielona na działy, że mozesz nie znac innych ludzi, bo jest ich tak duzo. Fajny wyjazd byl na wiosnę. Biuro bardzo przyjemne, takie dla ludzi. W wielu firmach słyszy się, że jest slabo, ale tu ludzie są super. Korporacja duża, ale co zrobić. Nie podoba ci sie korporacja, pracuje na wlasna reke. A ci, co narzekają, to chyba nie wiedza, jak okropnie moze być. Dla mnie to najlepsza firma jak dotąd.

Micha

Tak, moge cos powiedzieć. Jest kilka stanowisk do obsadzenia, ale niedużo ludzi odchodzi. Jakoś daje rade. Rekrutacja jest specyficzna - najpierw ktoś z Serbii dzwoni I rozmawia, bo tam jest centrum. Potem menadżer. Ale nie zawsze, bo moją koleżankę wyhaczył szef i się z nią spotkał. Ale chyba Serbia też dzwoniła. Ale nie ma tu dużo papirtologii. Mnie tylko mój szef i Serbia I nikt więcej. Przyjemnie się rozmawia. Sprawdzają język I czasem jakies pytanie z finansów zadadzą. Ale nie ma strachu czy napięcia. To wbijaj, jak oferta ci sie podoba.

byly pracownik

jestem bylym pracownikiem - nie serwisowym - ale w siedzibie przy al. krakowskiej, co do nadgodzin to wyglada to tak- nie ma zadnej ewidencji, ani zwrotu ani nie placa za nie. Co lepsze- wszyscy zatrudnieni tam juz od wielu lat ludzie pieja z zachwytu nad takim wspanialym rozwiazaniem poniewaz ' firma szanuje nasz czas' czy cos podobnego, ze niby robisz te nadgodziny ale nie za darmo, bo jak potrzebujesz wyjsc wczesniej do lekarza czy odebrac dziecko ze szkoly, to nie ma z tym problemu. Problem jest ( zaraz napisze jaki). Po drugie pracownicy NCR wierzyli tam w to, ze w innych firmach jest gorzej, ze panuje tam jakis terror- ze np. nie mozna wyjsc do lekarza, ani wczesniej z pracy , ze ludzie pracuja jak roboty... Co do wczesniejszych wyjsc i tego, jak firma szanuje czas pracownikow - wyglada to tak, ze jak trzeba siedziec w nadgodzinach to siedzisz i nikt nie pyta czy mozesz, czy chcesz, tylko robisz ( sprobuj powiedziec ze nie, to cie zwolnia). Jak chcesz wyjsc wczesniej z pracy, przyjsc pozniej - szef musi na to wyrazic zgode i musisz podac jeszcze powod. ( pomijam juz fakt ze tych nadgodzin w ciagu miesiaca narobi sie tyle, ze gdyby byla ewidencja to biuro by swiecilo pustkami - albo firma by placila - a ze nikt tego nie ewidencjonuje to jest wyzysk ). O chorobowym zapomnij - jak zlamiesz reke to musisz pracowac z domu. Wg mnie to ewenement na skale Warszawy - naprawde rzadko sie zdarza zeby duza korporacja w taki sposob postepowala z pracownikami.

MIM

Mi tam się dobrze pracowało, jak się chce to się dogada. Marudy zawsze są i będą niezadowoleni, jęczący i obrażający innych. Pewnie z zazdrości, ze sami szefami nie są i tak to jest w Polsce. Ze jak ktoś jest wyżej, to się go z blotem miesza i nazwiskami rzuca. Najpierw wy się wyleczcie z własnego niespełnionego ego, a potem możecie pracować w przyzwoitych firmach. A nie wieszać psy na caly swiat korporacji. Nie masz wlsasnej firmy, to się muszisz podporsządkować właścicielowi innej, jak chcesz mieć co miesiąc kase na koncie. Dla mnie było ok, ale gdzie indziej dali więcej kasy, wiec bez zastanowienia si poszło, teraz trochę zaluje, bo w nowym miejscu dużo gorzej...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie NCR Polska.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Jowisz

No nie wiem, w tym momencie przecież wakatów nie ma dużo, tylko na Customer Advocate, a i tak to ledwo 5 dni ma

Prosecutor

Warunki pracy w serwisie opisywane były przecież wcześniej. Nikt już nie ma siły żalić się na tej stronie. Jeśli nic się nie zmieni to wakatów będzie dużo więcej.

yebacka

@Nora Jak nie pracujesz w ncr to co sie odzywasz? TAK mylisz sie i TAK nie rozumiesz.

Tester

Dodam swoje 3 grosze. Aktualnie pracuję w NCR Polska w dziale Retail jako Tester. Pracę mam zwykle 8h dziennie, płacą ponad średnią krajową (to i tak kwestia indywidualna). Nie neguję poprzednich wypowiedzi, że w innych działach to jest tyle roboty że nie masz w co ręce włożyć, ale w Retailu (kasy samoobsługowe, systemy paliwowe) rzadko kiedy miałem nadgodziny (bezpłatne, do odbioru) Developerzy z mojego zespołu mają podobnie jak ja. Jeśli chodzi o rozwój - kwestia indywidualna. Dla testera rozwoju nie ma. Pozdrawiam

ciekawy
@Tester

Tester, to co Ty tam jeszcze robisz? roboty trzeba szukac.... ;)))

ce numer 2

"Związki zawodowe w takiej firmy chyba i tak dużo nie zmienią, ale mogę się oczywiście mylić." o widac ze menedzment tu zaglada

k

8 godzin???????????????????????????? gdzie ja sie pytam chyba w 4 godzinnym snie ci sie sni 8 godzin

gość

Ale co z zarobkami jak jest tak długo się pracuję i słyszałem że są dyżury weekendowa to dużo się dostaje

CE

CE. Wiemy że tutaj zaglądamy. Proponuję zgadać się na jakimś bezpiecznym "kanale" i założyć wreszcie związki zawodowe. Być może nasz wysiłek musiałby wreszcie zostać doceniony. Trzeba w końcu zlikwidować "polski folwark" w serwisie NCR.

obca

To jak tak długo się pracuje to ma sie wysokie zarobki

xyz

A zmieniło się coś pod względem narzędzi do pracy??

len z serwisu 2

Już od dłuższego czasu miałem zamiar wyrazić tutaj swoja opinie na temat tej firmy. Zdaje sobie sprawę, ze nic ona nie zmieni ale być może komuś pomoże. Na wstępie napisze krótko i na temat jeśli ktoś szanuje swoje zdrowie i życie radzę omijać tę firmę szerokim łukiem a szczególnie dział serwisu. Od wielu lat liczba pracowników pozostaje taka sama a liczba maszyn wzrosła kilkakrotnie zwalnia się dwóch serwisantów na ich miejsce zatrudnia się dwóch nowych po czym kierownictwo stwierdza, że przecież liczba inżynierów wzrosła... Niedobór pracowników prowadzi do wyeksploatowania do granic ludzkich możliwości praca od bladego świtu do późnych godzin wieczornych to w tej firmie codzienność a nadgodziny giną w niewyjaśnionych okolicznościach do póki się o nie nie upominasz jesteś w porządku ale, gdy tylko upomnisz się o swoje stajesz się wrogiem numer jeden i dostajesz statystki które zawsze są za słabe... Jeśli chodzi o zarobki to są one bardzo bardzo średnie biorąc pod uwagę presje czasu i wyników, stres itd. Tak jak ktoś trafnie powyżej napisał słowo "prawo pracy" wywołuje u kierownictwa reakcje alergiczna inżynier może nie jeść, nie pić, nie spać byle by tylko tyrał po 12-14h dzień po dniu i się nie odzywał. Wyzysk na każdym kroku tak więc jeśli ktoś się waha radzę się dobrze zastanowić czy warto niszczyć sobie zdrowie psychiczne i fizyczne.

zoran

Pytanie do pracowników NCR: zmieniło się coś w firmie/ organizacji pracy? Pytam bo widziałem oferty z pracą dla serwisantów. Wiadomo skąd taka chęć pozyskania nowych? Pozwalniali się z serwisu czy może zwolnili menago?

Maniek

NCR mianuje siebie liderem technologii transakcji konsumenckich (w wolnym tłumaczeniu) co za tym idzie - ciężko to zweryfikować. Nie wiadomo, czy opierają się na jakiś konkretnych badaniach, czy po prostu nie mają zbyt dużej konkurencji. Lista produktów jakie posiadają jest naprawdę przeogromna i wielobranżowa. http://www.ncr.com/product-catalog

zajechany

RZ RZ RZ RZ RZ! Te dwie literki powinny wystarczyć każdemu inżynierowi serwisu za cały sens życia i wypełniać jego duszę niebiańskim szczęściem. Siedzi taki ErZet w swojej kanciapce, wysyła inżynierów do pracy o 5 rano, gdy inżynier wróci dzień wcześniej o 21:00. Hasło "prawo pracy" wywołuje u niego reakcję alergiczną i wysłanie natychmiast pliku ze statystykami danego upierdliwego inżyniera. Choćbyś nie wiem ile tyrał, ile set km dziennie przejechał, statystyki zawsze są kiepskie. Dla nijakiego eRZeta życie rodzinne inżyniera nie istnieje. Ma zaiwaniać i wychwalać swego managiera. A ten jest zawsze zainteresowany życiem rodzinnym i wewnętrznym pracownika. I ten pracownik też jest zainteresowany zadowalaniem eRZeta. Jest nim jedna zdesperowana Serbka, niebywale hołubiona i otaczana troską, oraz ramionami erzetowskimi. Jej pozycja (tak pozycja) zawodowa jest nie do ruszenia. Wystarczy, że zwróci się jej jakąkolwiek uwagę, to za kilka min jest interwencja eRZeta. Cóż, inżynier serwisu nie ma takich "kwalifikacji", by na jego listy, prośby eRZet zareagował jakkolwiek. Chcesz pracować w serwisie to zapomnij o życiu osobistym, bądź gotowy na relokację w dowolny rejon Polski, zgadzaj się na ciągłe obniżki pensji (bo kryzys, bo odpływ klientów, bo duże koszty własne serwisu) i zaiwaniać.

karolinka

też jestem ciekawa tego jaki system pracy panuje w tej firmie, czy faktycznie nie jest to tak, że macie układany grafik bezpośrednio pod daną osobe i potem jest to dopasowywane do pracy całego zespołu? ja tak miałam w poprzedniej pracy i nie mam co narzekac, naprawde. Pozdrawiam wszystkim obecnych pracowników!

staż

duża firma z tego co wiem. tak siezastanwiałem nad stażem w polskim oddziale. Orientujecie się jak to mogę zrobić, w sumie mógłbym napisać do nich an fejsa ale nie za bardzo wydaje się mi to poważna ścieżka kariery, może nie wezmą na serio mojego zgłoszenia. Jak sądzicie? wiecie może coś o takich stażach?

Zostaw merytoryczną opinię o NCR Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w NCR Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NCR Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NCR Polska?

NCR Polska