Opinie o NCR Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NCR Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NCR Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NCR Polska w Warszawa

Czy jest możliwość pracy w NCR Polska na część etatu?

Legas

Nie znam nikogo, ale może można się dogadac.

AR

można pracować na 1.5 etatu za 60% od wynagrodzenia za 1 etat

Lesli

Bardzo dobra praca. Z szefem się mozna dogadac. Ludzkie podejście, spoko.

karampuk
@Lesli

ale są mozliwości awansu? bo wczesniej ludzie pisali że w Finansach tam to nierozwojowa praca..

AR team
@karampuk

brak rozwoju

Dominika

@Ania a sylwester ?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie NCR Polska? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Ostatnia była.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie NCR Polska.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Pomocy

Jak sądzisz, praca w dziale finansowym jako analityk jest dobra? dziwne godziny pracy 11-19 Czy łatwo przejść przes period próbny? jak jest z urłopami ?

@Pomocy

Praca w dziale finansowym jest (usunięte przez administratora) 3 razy na rok zmienia się kierownik oraz reguły gry, jak ucinanie home office albo wymuszenie pracować do nocy. Co do pracy podczas COVD-19, to nadmierna eksploatacja ludzi, brak podwyżek, micromanagement - to wszystko NCR.

@pracownik

Coś chyba Ci się pomyliło. Wszyscy pracują z domu, a szefostwo jest w porządku. Spróbuj gdzie indziej popracować, to zobaczysz. Nie jest to robita dla obiboków to na pewno. Bo trzeba się spinać, alevfajni ludzie i atmosfera.

Zytka

@Santa a wewnętrzne?

Czy w NCR Polska są szkolenia zewnętrzne?

Santa

Nie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie NCR Polska?

Legas

Z tego, co wiem, to umowa o pracę. I wygląda na to, że wszyscy tak mają.

A
@Legas

Nie, nie wszyscy. Niektórzy pracują na zlecenie.

@A

Ja znam tylko studenta jednego, a reszta ma umowę o pracę. A w jakim dziale jesteś!?

Tomaso

Jesli chodzi o prace w NCR Polska to zgadzam sie z tymi opsiami czasem lepiej czasem gorzej. Faktem jest ze jak juz pracujesz 3 lata i nadal masz te sama pensje z 2017 to czasem odechciewa ci sie tam isc.. Ale 2 strona medalu jest taka ,ze ludzie sa serio spoko , szefowie tez mozna ze wszytskim sie dogadac i bez podlizywania sie -kazdy ma takie sama prawa .. mam ochote pracowac HO np ... chce wyjsc wczesniej -przyjsc pozniej tez nie ma problemu .. Jak sie wykazujesz i cos soba reprezentujesz to pewnie,ze mozna isc dlaje zmieniajac dzial , stanowisko itp itd i wtedy jest lepsza kasa..

Kamila

Jakie wymagania trzeba spełnić, żeby dostać się do NCR Polska? Czytałam, że firma oferuje usługi informatyczne. Trzeba być absolwentem studiów wyższych?

@Kamila

Zobacz na stronie career ncr, bo są różne stanowiska. Bez studiów też znam ludzi.

Micha

Chyba ci sie firmy pomyliły? Bo tu nie ma takiej pracy I magazynu.

ZiomZioma

"Podlegał bym pod Ukrainiec który nie mówi po polsku??? " Serio? mordko też bym cię nie zatrudnił nauczy się pisać po polsku i tego że to skąd pochodzisz nie ma znaczenia. Ale raczej to powinieneś wiedzieć

Lasocki
@ZiomZioma

Owszem ma znaczenie. W Holandii Polacy nie dostają pracy powyżej pewnych stanowisk. I nie tylko tam "patrioto"

Radla

Ja tu pracowałam i firma jest dobra. Typowo amerykańska, więc dużo się zmienia, ciągłę resturkturyzacje. Ale jak sie ktoś odnajdzie, to już siedzi. Ludzie tu pracują po 10, czy 20 lat. No i dużo nowych było przyjmowanych. Bo się SSC rozrastało. Teraz chyba też. Szefostwo jest ok, ale wymagające. W finansach na koniec miesiąca trzeba siedzieć w nadgodzinach, ale jak pracujesz w finansach, to tak jest i już. Ale jest kontakt z innym krajem, jak znasz język i chcesz. Można się dogadać z szefami, jest sporo swobody, stół do ping-ponga, i karta na jedzenie, w okolicy biurowce, dobre jedzenie, ale trochę kosztuje. Także ja nie narzekałam. Poszłam, bo znalazłam pracę bliżej domu. I też jest ok.

Franek

Jeśli ktoś ma kompetencje żeby pracować w dziale finansowym to nie będzie narzekał.

Markowski

Posiada ktoś kontakt – może maila gdzie można wysłać swoją aplikację?

Ulka

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Na awans trzeba sobie zapracować i z pewnością w firmie to można osiągnąć!!

Rozczarowany 3 lata w firmie

Praktycznie brak możliwości jakiegokolwiek awansu, to co wywalczycie na rozmowie ws pensji później niewiele sie zmieni, w sensie podwyżek. Ocena roczna excelent, podwyżki brak... Elastyczny czas pracy aczkolwiek przełożony skrzętnie to wykorzystuje. Edenreda jako Benefity doladowywany cyklicznie ale w różnych odstępach czasu. Siła firmy to super ludzie ale przy obecnym rynku należało by ich doceniać co niestety nie ma miejsca.

Julita

@Lady in |Red., możliwość rozwoju zawodowego w miejscu pracy jest niezwykle ważna. Rozumiem, że to mógł być powód wyjaśniający to, że nie jesteś już pracownikiem NCR Polska. Czy mogłabyś jednak przedstawić jakieś mocne strony tego pracodawcy, które mogą zachęcić do aplikowania do tej firmy?

djarek

O kurcze - a dzisiaj mam rozmowę kwalifikacyjną. Na szczęście nie w serwisie, tylko w biurze (analizy finansowe). Może ktoś coś powiedzieć na ten temat?

Lady in |Red.
@djarek

Pracowałam w tym dziale jesli o tym mowisz, i stanowczo odradzam, pierwszaq firma w której jest tak mało perspektyw na rozwój a awanduja tylko ci ktorzy liza (usunięte przez administratora)

Julita

@Ja, jeżeli atmosfera i zachowania współpracowników są takie jak mówisz, to może powinieneś zgłosić je przełożonym? Co sądzisz o takim rozwiązaniu tych problemów?

@Julita

O super pomysl :) przelozony wiodl prym w tego rodzaju zachowaniach. Ja juz tam nie pracuje cale szczescie.

Zostaw merytoryczną opinię o NCR Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w NCR Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NCR Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NCR Polska?

NCR Polska