GTV bus

Ozimek

Opinie o GTV bus

jadźka 2017-03-20 15:14
Wracałam kilkakrotnie z tą firmą. Jak dla mnie wszystko ok. Kierowcy mili, obsługa w biurze również. Obsługa poinformowała mnie o opóźnieniu,także nie musiałam się nie potrzebnie denerwować.
Serdecznie polecam !
nina 2017-03-20 16:23
Wczoraj wracałam z firmą GTV BUS. Dojechałam cała i zdrowa. Kierowcy bardzo mili, także polecam !
lumpek 2017-03-21 10:57
Szacunek dla pracowników biura ..... zawsze pod telefonem, zawsze z kultura obsługa oraz sprawnie i szybko rozwiązują problemy i wszelkie niejasności. Rozmowa to sama przyjemność. Jazda spokojna, kierowcy doświadczeni. Polecam
Majk 2017-03-21 11:03
Najlepsza firma. Zawsze na czas i bezpiecznie!!! Polecam!
ja 2017-03-23 14:43
Polecam ..... miło
Karolina Kortas 2017-03-26 20:28
Mi się droga podobała z Tomaszem Szafran taki kierowca to skarb doborowym towarzysz. Bardzo polecam tą firmę
smerfetka 2017-03-27 14:53
Miałam okazję znów skorzystać z usług tego przewoźnika i ponownie pełne zadowolenie. Polecam wszystkim.
NICK 2017-04-03 14:24
polecam...... pełna organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik ... bezpiecznie i moło
Krasnal 2017-04-04 10:38
Jedyna firma która pracuję na święta .... mega poszanowanie dla klientów że chcą wrócić na święta do domu - dziękuje..... dzięki temu mogę te dni spędzić z rodziną i zaraz po świętach wrócić do pracy .....
zaręczona 2017-04-05 15:05
Jedna z lepszych firm przewozowych w woj. opolskim/ śląskim.... polecam ..... ceny tez przystępne.
Zadowolona 2017-04-10 09:38
Witam, firma solidna .... przyjazd kierowcy zgodnie z informacja podaną podczas rezerwacji .... droga minęła w miłej atmosferze i bezpiecznie.
amma 2017-04-10 13:53
Firma jak najbardziej na plus. Kierowcy odpowiedzialni, a ceny przystępne. Polecam
Zadowolona 2017-04-11 11:17
Jedyna firma która jeździ w święta ... ma jeszcze miejsca .... Dziękuję
Loiu 2017-04-29 08:30
Odradzam!!!22 h do Holandii.Co chwile jakies przerwy,postoje, czekanie na ine osoby.W autokarze fotele zrobone chyba z betonu!!!!Odradzam
Gerard 2017-04-29 11:18
Bzdura skąd te pozytywne komentarze , sami chyba sobie je piszecie . Może napisze prawdę a więc czego się może spodziewać nowa osoba jadąca gtv.

1. Niewygodne busy , jeśli ktoś ma doświadczenie i korzystał z innych usług przewożnika ma porównanie to wie o co chodzi .
2 Stanowczo za długi czas przybycia do celu , przykładowo Zabrze -Hillegom 16 godzin jest ich tradycją , gdzie u konkurencji jest to 10-12 godzin max. a wiec pomyśl za nim ruszysz bo 6 godzin w busie extra nie jest miłe
3 Kierowcy pyskaci ,cwaniakują , i nie mylić kierowcy który nic nie mówi że od razy jest ok itp

nie wierzysz spróbuj a się przekonasz
karmazynowy 2017-05-03 19:57
To jak tradycją jest 16H to po co jeździsz? a może korki wypadki? jak Ci tak źle to samolot człowieku......a nie da rady bo pewnie tyle bagażu nawalisz że żal za nadbagaż placić w liniach lotniczych bo by Ci ojro brakło
Okradziona 2017-05-05 11:41
My mamy przykre doswiadczenie kierowca z Elblaga ukradl bagaz i po wielu prosbach nie chce oddac sprawa trafila na policje.Firma umywa rece.
Okradziona 2017-05-05 11:44
Marek 2017-05-08 06:00
gosc 2017-05-08 07:51
masz racje zdecydowanie za dlugi czas przejazdu , zla organizacja rozwozenie docelowe w na duza rozpietosc kilometrow. Kiedys bylo 11-12godz a teraz 16 +
Nie nie nie 2017-05-08 22:58
Firma masakra!!!! (usunięte przez administratora) Niech firma zastanowi się kogo zatrudnia!
wiesiek 2017-05-09 15:06
Serdecznie polecam !!!
Kierowcy mili kontakt z biurem bez zarzutu .
Miła 2017-05-10 18:31
Ja polecam kierowce z busa 39.Z nim to zawsze i wszędzie.Tomek jesteś the best
Kierowca 2017-05-31 12:43
Gdyby Pani mąż nie zachowywał sie agresywnie po wypiciu alkoholu to jechał by do końca z tym kierowca, dobrze zrobił wrzucając go, kierowca zadbał o bezpieczeństwo innych pasażerów wrzucając tego Pana z busa, podać przyczyny jakie były w busie?? Siedział z tyłu zaczepial pasażerów, rzucił sie kierowce, zaczął drzec soe na całego busa jakies bzdury i wgl, zostal kilka razy upomniany to ile razy można dawac szanse by sie zachowywal spokojnie????
Waldek 2017-06-08 05:20
Powiem tak w jedna strone jechal bardzo zle ciagle tel navi i druga nawi i ciagle zjezdzal na drugi pas nie wiedzac co robi bo tel i navi najwazniejsze .jednym slowem pajacuja chlopaki za kierownica .uwazajcie na takiego w okularkach czarnego chudego ten to porobiony 103razy poprawial kolniezyk liczylem seria.do 125. Km kagance zalozyc moze sie naucza.
Paweł 2017-06-20 15:02
Miałem okazje wiele razy jechać z tą firmą. Sam rozumiem,że zdarzają się opóźnienia,opóźnienia na trasie także się zdarzały z powodu wypadków czy innych sytuacji na drodze jednak zawsze zostałem poinformowany o opóźnieniu. Jestem bardzo zadowolony z przejazdów z nimi. Ceny są przystępne,kierowcy mili a także cenię sobie bezpieczny dojazd na miejsce.
Lidia 2017-07-23 18:42
Jedni są zadowoleni drudzy nie. Każdy ma prawo do wypowiedzenia się na forum, tym bardziej, że to są wszystko przydatne informacje dla osób odwiedzających wątek. Jednak należy pamiętać o kulturalnym sposobie wypowiadania i argumentowaniu.
Pracodawca 2017-07-27 14:16
A może nie tyle co ukradl tylko Pani nawalony mąż nie wziął go z busa? Napisze też Pani o tym, że zagrozil on pasazerom i kierowcy próbując przeskoczyć za kierownice przez ich głowy.. i na nic zdawały się prośby aby się uspokoił. Przez takich ludzi jak Pani mąż dochodzi do tragedii.. a rolą pasażera jest zatroszczyć się o swój bagaż. Pomijając fakt regulaminu, który Pani mąż złamał i dlatego nie dojechał do pracy do holandii tylko skończył swoją wystrzalowa podróż na stacji w Niemczech. Gdybyn był na Pani miejscu wstyd byłoby mi bronić takiego człowieka. Kierowcy w firmie GTV są bardzo doświadczeni, a tacy pasażerowie jak Pani mąż zawsze i za każdym razem kończą podróż, w Polsce, w Niemczech, w zależności gdzie dochodzi do incydentu. Nie możemy pozwolić sobie w firmie na taką amatorke bo liczy się przede wszystkim dobro i bezpieczeństwo ludzi których wozimy oraz naszych kierowców.
ania 2017-08-02 20:45
Podróżuję z GTV od roku i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalni i bardzo pomocni kierowcy.
Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, kto szybko i bezpiecznie chce dostać się do celu. Ania
Pasazer 2017-08-12 23:58
Nie polecam tego przewoźnika! Po pierwsze kierowca był bardzo niemiły, po drugie cała drogę a jechalismy na noc kierowca słuchał cały czas głośno muzyki, przez co nawet nie dało sie oka zmrużyć.. do tego zamawialiśmy bilet jako para, a gdy dojechaliśmy do Opola okazało się że mamy wsiąść do dwóch różnych busów, co okazało się problemem, po kilku próbach udało się wsiasc do jednego busa
Chalupki 2017-09-02 15:40
Przepraszam, ale mój mąż pracował w gtv. Zwolnił sie gdyż nie chciał pozabijac ludzi. Do holandii jazda spokojna ale z powrotem to samobójstwo. Stąd wypadki ostatnimi czasy. Szkoda ze tak pogranicza kierowców. Pasażerowie nie mają ubezpieczenia w razie wypadków. Gdzie są również bilety za przejazd ?
Kierowca 2017-09-04 17:01
Widać, że chyba nie jechała Pani nigdy busem. Mąż chyba też nie...GTV posiada wszelkie ubezpieczenia krajowe i międzynarodowe. Bilety rozliczane są w zależności od zlecenia, co to znaczy "szkoda ze tak pogranicza kierowców"? Z tego co wiem w przypadku 120 busów nie było żadnego wypadku, w którym ktoś ucierpiał... Przejazd powrotny z Holandii to chyba wyjazd tylko w przeciwnym kierunku, często w podwójnej obsadzie...
Monia 2017-09-04 18:22
Jechałam ostatnio z dwójką dzieci. Kierowca spokojny i opanowany. Czułam się bezpiecznie. Polecam!!
JA 2017-09-05 09:30
Witam ...... polecam ...... firma staję na najwyższym poziomie ..... jak i obsługa biura tak i kierowcy
aga 2017-09-05 11:31
Witam. Z firmą GTV jeżdżę od kilku lat. Polecam każdemu. Kierowcy zawsze dzwonili do mnie i informowali, o której będą. Ostatnio wracałam z kierowcą,który okazał się Panią. Byłam bardzo mile zaskoczona.
Lolek 82 2017-09-08 13:34
Polecam w 100% Przewoźnik godny zaufania : ) Ceny ok obsługa telefoniczna zawsze pomocna.
Polecam ocena 10/10 Pozdro
Pasażerka 2017-09-09 18:54
Nie polecam tej firmy kierowcy muszą coś wciągać dotego chwala się że pracują bez umowy sugeruje zajść się ta firma
Kasia 2017-09-09 18:57
W podwójnej obsadzie raczej nie jeździcie na taki czas pracy w waszej firmie po 60godzin bez snu kierowcy masakra
piotr 2017-09-12 15:58
Świetna firma,którą mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Jak jeździć do tylko z GTV!!!
Leonardo 2017-09-13 15:32
Kierowca Januszek - mega kozak - kierowca ogarnięty , zorientowany, przygotowany do jazdy !!! Super koleś. Jechałem zawsze z nim na Rzeszów i było super. Takich pracowników oby więcej bo niektórzy kierowcy maja u mnie poprawkę. Pozdro dla miłych Pań z biura.
maria 2017-09-14 15:17
Osobiście jeżdżę często z tą firmą i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio jechała z nimi moja mama i muszę pochwalić kierowcę,że pomógł przy bagażach,co zdarza się bardzo rzadko w innych firmach.
Jednym słowem polecam!!!
konrad 2017-09-14 15:43
Jestem ciekawy czy ktoś ogólnie czyta komentarze (może ktoś,kto sugeruje się wyborem firmy przewozowej). Jestem zdania,że jest to jedna z lepszych firm. Zazwyczaj nawet w dniu wyjazdu mają miejsca dla takich jak ja. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę każdemu,kto chce bezpiecznie dojechać do domu i za niewielką cenę.
SzóstyZ 2017-09-15 13:38
Polecam GTV, codziennie jeżdżą wielki plus, ceny też są okej, kierowcy mili. Z czystym sumieniem POLECAM!!!
CoMamPowiedziećGdy 2017-09-15 13:44
GTV polecam, jeżdżę z nimi od trzech lat, i nie mam na co narzekać, busy na plus, tak samo kierowcy.
Nie mam żadnych uwag.
mega wrażenie 2017-09-18 20:44
Właśnie wróciłem z podróży z GTV,jestem mega zadowolony z mojej pierwszej podróży z nimi. Busy wygodne,cena ok. Szczególnie spodobało mi się,że kierowca w godzinach popołudniowych dzwonił i podał godzinę o której będzie.
Jola 2017-09-19 13:39
Kolejny raz miałam przyjemność jechać z GTV ... i kolejny raz 100% zadowolenia ... i z jazdy i z kierowcy. Pozdrawiam
@Pasażer 2017-09-19 20:34
Sugeruje Pani przestać coś wciągać, bo w GTV nie ma kierowcy bez umowy, każdy ma umowę o pracę!!
Kawa 2017-09-20 13:58
Miło i wesoło ...... jak zawsze.
jatowiem 2017-09-20 14:09
Świetna firma,którą mogę każdemu polecić z czystym sumieniem. Ceny konkurencyjne a najbardziej zachwycony jestem miłymi Paniami z biura,które udzielają wszystkich informacji.
Jola jolanta 2017-09-20 15:57
Może być kierowcy do poprawki co niektórzy ale nie ma źle .
Ocena 7/10
Zostaw swoją opinię o GTV bus - Ozimek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GTV bus