GTV BUS

Opinie o GTV BUS

Marek Marchlewski

Najlepszy kierowca z Ostródy. Bardzo sympatyczny kontaktowy profesjonalny driver Najlepszy w GTV z którym jechałem a jade juz nie pierwszy raz

@Marek Marchlewski

Dzień dobry Panie Marku, Dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszych pracowników. Cieszymy się, że zapewniliśmy Panu bezpieczną i wygodną podróż. Do zobaczenia na trasie w zielonych busach GTV :) Pozdrawiamy, Zespół GTVBUS

Cześć, wiem ze już przy formalnych sprawach trzeba się kontaktować bezpośrednio z Pracodawcą tak jak wskazano w jednym wątku, ale czy jest tu ktoś kto pracował jako lakiernik na Zakładowej? Właśnie widzieliśmy z kolegą, że potrzebny jest lakiernik oraz jego pomocnik, będziemy wstępnie się zastanawiać. Pytanie tylko jakie tam mają warunki? chodzi nam o wyposażenie głównie i atmosferę. zarobki są rynkowe jak na Opole?

Dzień dobry, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji pod numerem telefonu 538 623 442. W trakcie rozmowy zostaną omówione szczegóły zatrudnienia oraz odpowiemy na nurtujące Pana pytania. Pozdrawiamy, Zespół GTVBUS

misiek

Plus dla kierowcy i nic wiecej reszta porażka, mieszkam 20km od granicy wsiadłem o 18 w busa granicą przekroczona o 24 czekanie na zimnym 1.5h na auktoar na miejscu w holandi o godzinie 11 mam 700km jechałem 16h

@misiek

Dzień dobry, planujemy trasy w oparciu o zamówione biletu z konkretnymi adresami odbioru. Staramy się aby trasa Państwa przejazdu była realizowana po najkrótszej linii, jednak specyfik naszej działalności nie zawsze nam na to pozwala. Poza tym chcemy wspomnieć, że gwarantujemy wszystkim naszym Pasażerom dojazd z drzwi pod drzwi, co oznacza, że w pojeździe znajduje się 8 Pasażerów z różnymi adresami docelowymi. Przykro nam, że podróż nie spełniła Pana oczekiwań. Prosimy o bezpośredni kontakt z działem reklamacji, który jest dostępny telefonicznie pod numerem telefonu: 606 200 002 wew. 3 lub mailowo reklamajce@gtvbus.pl. Pozdrawiamy, Zespół GTV BUS

klientka

Jest sporo dobrych kierowcow, ale czesc tych mlodych to istne (usunięte przez administratora) i pali taki mlodzian, z bezczelnymi odzywkami do klientki, zamiast spokojnie sie zachowywac i wyjac walizke, potem sobie palic. Bardzo bezczelny na trasie na polnocne Niemcy - wiem, ze nie kazdy, po prostu taki sie trafil. Dosc, ze GTV tak zmienia czas, ze dojezdza sie wiele godzin wczesniej, w nocy, nie potrafi taki powiedziec czasu, tzn myli sie co do czasu duzo dodatkowo, potem nie ma cierpliwosci, aby klientka spokojnie zorientowala sie na miejscu - mlodzian oali i bezczelnie dogaduje klientce, zamiast pomoc, nawet nie wyjal bagazu tylko palil dalej, ja musialam zrobic to sama. Laptop dodatkowo obity.

@klientka

Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z działem reklamacji pod numerem telefonu: 606 200 002 lub mailowo reklamacje@gtvbus.pl Zespół GTVBUS

@klientka

Dobrzy i pracowici się wypalili i odeszli przyszła młodzież i kozaczy but i do przodu. Może nowa władza ulży kierowcom busów

@Jaro kierowca

Przyszła młodzież? To jaki jest teraz średni wiek zatrudnionych kierowców? to nie jest preferencja Pracodawcy tylko taka tendencja się trafiła ze strony kandydujących? Ne ma przy tym żadnych braków? I czy wiadomo cos na temat przyszłych zarobków? czy maja zostać przyznane jakieś podwyżki?

W przypadku zainteresowania ofertą i bieżącym zapotrzebowaniem zachęcam do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji pod numerem: 538623442 Pozdrawiamy Zespół GTVBUS

Kierowca b

O

Ale podczas rekrutacji zapewniano mnie iz firma Opłaca cała działalność gospodarcza czy to prawda ??

Karol

Kto choć raz jechał z GTV Bus- nie będzie jeździł z inną firmą.....busy wygodne...miejsca dużo... a kierowcy to bajka...zawsze zadbają o pasażerów....mówiąc polecam- to za mało - zalecam jazdę z GTV

@Karol

Witamy Panie Karolu, bardzo się cieszymy , że sprostaliśmy Pana oczekiwaniom. Takie opinie są dla nas budujące i motywują nas do ciągłego podnoszenia jakości naszych usług. Do zobaczenia na trasie! Pozdrawiamy Zespół GTVBUS

Chcę zacząć jeździć z nimi jako kierowca busa, jedyna rzecz jaka mnie zastanawia to forma współpracy. W ogłoszeniu widnieje b2b, a czy w ogóle są otwarci na negocjacje w tej kwestii? Nie ukrywam, że wolę umowę o pracę. Jakie są stawki teraz na trasy NL? A no i czy mimo tej formy B2B to stabilność jakaś jest, nie kończą współpracy z byle powodu?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji pod numerem: 538 623 442 lub mailowo: rekrutacja@gtvbus.pl Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy ofertę oraz szczegóły współpracy. Pozdrawiamy, Zespół GTVBUS

Czarna
@GTV BUS

A czy szukacie większej ilości pracowników? Ile jest wolnych miejsc na stanowisko kierowcy? No i ja też chciałabym wiedzieć czy jakaś szansa na tą umowę o pracę jednak istnieje?

@Czarna

Ilość dostępnych wakatów oraz oferta są zależne od zapotrzebowania w danym regionie, zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji pod numerem 538 623 442 lub mailowo: rekrutacja@gtvbus.pl Zostanie przedstawiona oferta oraz omówimy szczegóły współpracy. Pozdrawiamy, Zespół GTVBUS

Gładki

Tu nie ma miejsca na negocjacje. Jesteś na rzekomym B2B, ale to działalność pozorowana. Masz same obowiązki i jednocześnie jesteś pozbawiony praw, które miałbyś na umowie o pracę. Stawki na międzynarodówce są zawsze takie same, bez względu na to gdzie pojedziesz i o której godzinie skończysz trasę. Nie licz na stabilną pracę, tu nikt z nikim się nie liczy. Robotę możesz stracić z godziny na godzinę, pod byle pretekstem. Sam rozglądam się za czymś normalniejszy za sensowną kasę, więc nie polecam GTV.

@Gładki

Z założenia umowa współpracy różni się formalnie od umowy o pracę. Już na etapie rekrutacji zwracamy szczególną uwagę na kwestie komunikacji z kandydatem. Zapewniamy pracę przez cały rok. Jeżeli charakter pracy nie spełnia Pana oczekiwań, to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z dyspozytorem odpowiedzialnym za planowanie Pana tras. Wychodzimy z założenia, że zawsze można dojść do porozumienia. Zespół GTVBUS

Kumaty
@GTV BUS

Tak tak takie brednie to sobie możecie 5 letniemu dziecku wciskać a nie dorosłym ludziom. Zatrudniacie ludzi na działalności gospodarczej po to aby nie płacić za nich składek. Ktoś zachoruje i zostaje bez dochodów bo płacicie tylko za kursy a składki i podatki trzeba opłacić a raczej nikt nie chciał by jechać w trase do holandi z kierowcą który ma grype i 40 stopni gorączkim. Nie stać was na zapewnienie godnych warunków pracy i płacy dla kierowców to podnieście ceny klientom albo zamknijcie tą firme skoro was nie stać na kierowców.

Przyznam zainteresował mnie temat. O jakich karach finansowych mowa, za co mogą być przyznane? Rozumiem, że wszystko tylko wg umowy może być potrącane? Te stawki, o których piszecie, są w ogóle do negocjacji z czasem jeszcze?

Kaja

Ja miałam nie miłą sytuację z tą firmą poniewaz zapłaciłam z góry a pani kierowca nie zabrała pasażera bo stwierdziła że jak będzie przesiadka to niewiadomo czy go zabiorą bo miał walizkę torbę podręczną i plecak a teraz ani kasy ani podróży

Witam, trochę poczytałem o pracy jako kierowca, a coś wiecie o stanowisku mechanika w firmie? Jest tutaj taka oferta i w sumie fajnie, że podali od razu stawkę. Podobno jest od 5700 zł średnio na rękę mies. przy założeniu że przepracujemy 168 h. Zdarza się, że tych godzin jest mniej, jakieś przestoje?

Witam, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji pod numerem: 538 623 442 lub mailowo na adres rekrutacja@gtvbus.pl Zespół GTVBUS

Becka

Witam .Jestem stałym klientem ktory przemieszcza sie z Gdyni na Bawarie.Na Bawari mieszkam,a do Gdynii jezdze do synów.Mam problem zawsze ale to zawsze z kierowcą z przesiadki.W pierwszym zawsze mily zajete miejsce,a drugim nigdy nieprzeczytane uwagi przez drugiego i wypiecie sie na mnie ,ze nic nie poradza.Rozumie,zeby jakas fatyga ze strony kierowcy byla dobre checi dobry uczynek cokolwiek.Rozumie,ze kazdy by moze chcial zajete miejsce miec ale kazdy napewno nie ma stelazu metalowego w calym kregoslupie.Kazdy nie jest po operacjach az 3trzech nie ma niepelnosprawnosci ruchowej kqzdy.Raz byla taka sytiacja,ze 21 letnia pani kierowca zagrozila ,ze jak nie przestane plakac na tym siedzeniu przy niej to odwiezie mnie w nocy gdzies na dworzec.To łatwiej bylo by jej wziasc pasazerow za zakladnikow..wozic ich po nocach gdzies po dworcach dac im dluzej dojechac z wydluzonym czasem ,a daleko byl najblizszy niemiecki dworzec niz wziasc powiedziec ,zeby zostawiono miejsce z lewej wolne bo stala klientka jest z implantami po 3 operacjach kregoslupa i nie moze siedziec na siedzeniu przy kierowcy pod katem prostym bo oparcie sie nie rozklada.Nie moge siedziec przy kierowcy,a w przesiadce zawsze jest tylko to nie wiem jak to sie dzieje ale dosiadam ostatnia.Pytam sie czy tym drugim kierowocom ,az tak ciezko cokolwiek zrobic w tej sprawie? przede wszystkim przeczytac uwage kierowana wlasnie so niego!cokolwiek zrobic tym bardziej,ze bilet kosztuje w jedna strone 640zl to niemalo ,a ja jezdze 3 razy w roku lub wiecej w dwie strony.Moj wyjazd chce zarezerwowac teraz 27 pazdziernika ale sie juz zaczynam zastanawiac czy jechac gtv busem czy tym razem bedzie bezpiecznie dla mojego kregoslupa.Chcialabym by tego meila przeczytali prezesi firmy .Becia

@Becka

Witam, komfort podróży naszych pasażerów jest dla nas bardzo istotny, nie prowadzimy rezerwacji miejsc, natomiast staramy się w miarę możliwości dostosowywać miejsca do potrzeb pasażerów, nie zawsze logistyka na to pozwala. W sytuacji kiedy kierowca w nieuprzejmy sposób oznajmia że takie dane miejsce jest już zajęte proszę kontaktować się z działem reklamacji bezpośrednio mailowo na adres reklamacje@tvbus.pl lub telefonicznie pod numerem 606 200 002. Pozdrawiamy Zespół GTVBUS

Użytkownik

Polecam z całego serca kierowcę Andrzeja. Jeden z najmilszych kierowców.Dziękuje za biezpieczna podróż

@Użytkownik

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że sprostaliśmy oczekiwaniom i mamy nadzieję na więcej wspólnych podróży. Zespół GTVBUS

@Użytkownik

Serdecznie dziękujemy. :)

Coś tu piszecie, że kierowcy pracują na działalności. Da się wynegocjować UoP czy nie ma szans? Widziałem na stronie wiele ogłoszeń teraz, trasy międzynarodowe albo krajowe. Jak bardzo różnią się stawki między tymi dwoma opcjami? Podobno jest nawet 6480 zł netto przy 9 kursach, to niezbyt pasuje do tego co tu kierowcy pisali o stawkach. Zweryfikujecie czy serio jest to realne?

Zapraszam do kontaktu z działem rekrutacji pod numerem 538 623 442 lub mailowo: rekrutacja@gtvbus.pl Zespół GTVBUS

Grzesiu69

Chciałbym się dowiedzieć na temat warunków pracy w biurze firmy, obecnie jest rekrutacja na dyspozytora? Czy warto składać dokumenty?

@Grzesiu69

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z działem rekrutacji pod numerem 538 623 442 lub pod adresem mailowym: rekrutacja@gtvbus.pl Zespół GTVBUS

Paulina

Jechałam z Polski do Bawarii, , coś okropnego,,.Listopad, zimno w nocy , temperatura była bardzo niska.Kierowca całą noc nie włączył ogrzewania .. ale .. miał włączoną klimę i otwarte okno .Na prośby pasażerów w ogóle nie reagował, nie ustąpił .Pomarzliśmy strasznie i później należało zmagać się z chorobą…NIE POLECAM ..a te wyżej opinie są zapewne od pracowników ..

@Paulina

Witamy Pani Paulino, zachęcam do kontaktu bezpośrednio z działem reklamacji telefonicznie pod numerem 606 200 002 lub drogą elektroniczną reklamacje@gtvbus.pl Pozdrawiamy Zespół GTVBUS

@Paulina

Pani Paulino to dlaczego kierowca nie włącza ogrzewania to proste żeby nie zasnąć i bezpiecznie dostarczyć Państwa pod wskazane adresy Pani tylko w jedną stronę a kierowca za dwie godziny powrót,to też człowiek i wielka odpowiedzialność na nim ciąży i tym się ratuje a w firmie niestety nie ma normy godzin i dlatego nos do kierownicy i do przodu

Jaro kierowca

No niestety i tak jesteśmy (usunięte przez administratora)i dopóki nie będzie w busach tachografów to nie ma widoków na poprawę i jeszcze na zagranicę gdyby było dwóch kierowców można by było to ogarniać i to że jeździmy po 12 i więcej godzin jakoś to nikomu nie przeszkadza ani ITD , ani władzy GTV , ani PIP a przecież wozimy ludzi .

Jaro kierowca

Wiecie co nie wiem kto wystawia takie ładne laurki bo to aż się wierzyć nie chce że jest tak cukierkowo.Z miejsca kierowcy odpowiedzialnego za ten cały bałagan wygląda to inaczej 1. Pracuje na własnej działalności i żeby coś z tego było i miało to sens musze zrobić około 400 godzin to teraz pomyśl ile jest w tym wypoczynku ,a ile jazdy z zamkniętymi oczami bo firma tego nie widzi dla nich ważne kurs a reszta szczegół.2. Stawka nie jest ewidentna do wykonywanej pracy.3 Zamontować tachografy i w tedy dojdziemy do normalności i do bezpiecznie wykonywanej pracy . Jeżeli w firmie jest tak bezpiecznie i dba ona o bezpieczeństwo to skąd na placu tyle uszkodzonych pojazdów podejrzewam że każdy pracownik biura na zmianie ma do napisania kilka laurek o firmie

@Jaro kierowca

400 przepracowanych godzin w miesiącu? Możesz napisać, jeśli to sobie kiedyś policzyłeś, ile byś zarobił pracując 168 godz., czyli etat? I czy jest tu opcja pracować na umowę o pracę?

Pablito

Pracując 168 h w miesiącu zarobisz w gtv 3024 zł netto. Tak jak kolega wyzej napisał jeśli chcesz mieć fajną wypłatę niestety musisz dygać jak (usunięte przez administratora) :/

Pablito
@Jaro kierowca

Kolego, masz rację, jeszcze jak ciągle masz kąty to spoko bo pośpisz, chociaż też z kątów robiąc nawrotke wyjeżdżasz o 6:00 i do 19:45 dygasz do bólu za 18zl/h przykre to jest robimy robotę a stawka niestety pozostawia wiele do życzenia...

Jaro kierowca

Przy 200 godzinach licho ponad 3 tysiące ,nie ma opcji pracować na umowę bo firmie tak wygodnie nie masz urlopu , chorobowego ,socjalnego nic masz tylko zamykać oczki i do przodu 3 godziny snu w samochodzie i to jest ten wypoczynek o którym głośno mówi firma

strażak

dzień dobry mam pytanie ile kosztuje przejazd z Polski do Holandii koło Belgii przy holenderskiej granicy

Super kierowcy !! Wielkie podziękowania dla Pana Mateusza z auta 606 ktory 19.09.23 umilił mi podróż ciekawą rozmową. Jak się cieszę że nie poleciałem nudnym samolotem :)

@Paweł

Witamy Panie Pawle, bardzo się cieszymy, że sprostaliśmy Pana oczekiwaniom, mamy nadzieję na więcej wspólnych przejazdów. Codziennie staramy się podnosić jakość naszych usług i takie opinie pokazują, że warto. Pozdrawiamy Zespół GTVBUS

Tobiasz

Na jakie jeszcze korzyści, prócz pensji może liczyć ten, kto uzyska angaż na stanowisko Kierowcy kat B w przewozie osób na trasach międzynarodowych? Nie licząc oczywiście podziwu, który jest tu wyrażany? Stawka za kurs od 660 do 750 zł, to kwoty netto? I czy prócz zlecenia oraz kontraktu b2b, można robić na umowie o pracę? Nie zajmuję się i nie zamierzam się zajmować prowadzeniem własnej działalności.

@Tobiasz

Panie Tobiaszu, stawki o których Pan mówi są stawka mi netto, docelowo jedyną formą zatrudnienia jest kontrakt B2B. Jeżeli ma Pan jakieś wątpliwości odnoście prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej lub chciałby Pan poznać szczegóły oferty i warunki zatrudnienia zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem: 538 623 442 lub mailowo: rekrutacja@gtvbus.pl Pozdrawiamy, Zespół GTVBUS

Alicja
@GTV BUS

A czy są u Państwa stanowiska, w których oferowana forma współpracy to Umowa o Pracę, czy wszyscy pracownicy firmy pracują na kontrakcie? I takim osobom, które zakładają własną działalność gospodarczą oferujecie co jakiś czas podwyżki?

@Alicja

Docelową formą zatrudnienia jest umowa współpracy B2B. Co jakiś czas są aktualizowane (zwiększane). Proszę skontaktować się z działem rekrutacji, gdzie wszystko będzie wyjaśnione i szczegółowo omówione. Telefon: 538 623 442. Pozdrawiamy Zespół GTVBUS

Halina

Jestem bardzo zadowolona z usług jakie ta firma świadczy. Pan kierowca z Busa Nr 584, który dnia 14.09.23r odebrał mnie z Olsztyna z wiózł do miejsca przesiadkowego był miły, uprzejmy i pomocny dla wszystkich podróżujących tym busem. Chętnie będę z tą firmą podróżowała i polecam innym.

@Halina

Witamy Pani Halino, dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że udało nam się sprostać Pani oczekiwaniom oraz, że była Pani zadowolona z naszej obsługi. Pani ocena jest dla nas dużą motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług. Pozdrawiamy i mamy nadzieję na na kolejne wspólne podróże. Zespół GTV BUS

@klijet

Jechałem dziś gtv bus nr 181 jestem bardzo zadowolony z kierowcy pana Adama oraz personelem z autokaru bardzo profesjonalny serwis moja ocena⭐⭐⭐⭐⭐⭐ dziękuję bardzo

@@klijet

Bardzo się cieszymy, ze jest Pan zadowolony z jakości naszej usługi. Codziennie dokładamy starań aby czas spędzony w podróży był czasem miłym i dobrze zapamiętanym, ponieważ " podróż z nami jest czasem dla Ciebie". Zespół GTVBUS

@@klijet

Dzień dobry, dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jest Pani/Pan zadowolona(y) z naszej obsługi. Pani/Pana ocena jest dla nas dużą motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług. Dziękujemy za wybór naszych usług i życzymy udanych podróży w przyszłości. Pozdrawiamy, Zespół GTV BUS

Zostaw merytoryczną opinię o GTV BUS - Ozimek

• Jak się pracuje w GTV BUS?

Zobacz opinie na temat firmy GTV BUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 326.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTV BUS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 136 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GTV BUS?

Kandydaci do pracy w GTV BUS napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GTV BUS