Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

ja piszę tylko z jednego loginu... Pozdrawiam Cię Kuba

Informatyk

Posprawdzałem IP postów, prawie wszystkie są wysyłane z jednego komputera. Pozdrawiam gościa który ma rozdwojenie jaźni. IDŹ SIĘ LECZYĆ

informatyk 2
@Informatyk

nie da się sprawdzić IP postu bez zezwolenia administracyjnego gowork.pl. No chyba że sie im włamałeś do serwera. Jest to raczej mało prawdopodobne, bo juz by Twojego postu nie było, gdyby to była prawda.

masakra

to co niektórzy pisza na tym forum woła o pomste do nieba!!! wylewajcie swoje gorzkie zale gdzie indziej... zaraz sie okaze ze bat to jeden wielki dom publiczny z meskimi przyzwoitkami... ludzie szanujcie sie...

masakra

Parys wez jeszcze napisz ze kuba nie myje rak po sikaniu, powinienies pracowac w spozywczaku i rozdawac klientom paragony skoro tak cie to kreci...

Przedstawiciel Handlowy

ELPLC S.A.
Gm

Ha ha ha dobre :-)))

Julian

Parysek Baton w Polsce gdzieś mieszka, Czarne ma myśli ten nasz koleżka. Mści się usilnie przez całe ranki Pisząc oszczerstwa i połajanki. A gdy do domu z myślami wraca, Pisze, szkaluje - to jego praca. Aż mama krzyczy: "Parys, łobuzie!" A Parys głupią nadyma buzię. Ciocia powiada: Parysku, ta pusta głowa to czyja? A on na to cioci - zamknij ryja. Wujek powiada: "Nie Chodź na worka, jak do kąpieli", A on się nie boi, wie że się wybieli. Nawet Święty Boże nie pomoże Kiedy prokurator ostrzy noże. Szkoda, że Parys to kanalia złamana, Ale dobrze, że nie chodzi z nami na Vana. Nastrzelałeś wszystkim po pysku A ABW powie: to już koniec Parysku

GM

Chyba ze jestes tak naiwny i myslisz ze sad tylko pogrozi Ci paluszkiem. Dla BAT to bedzie pokazówka wiec wydadza z 1 mln zł na prawników a Ty same koszty sądowe bedziesz z 10 lat spłacał

GM

Pojdziesz siedziec to sie wtedy posmiejemy

Parys

literówka w zarzucie z kk?? dobry jesteś...

Parys

jest podane moje imię i nazwisko do wiadomości publicznej. poczytaj kodeks. jestem po konsultacji z prawnikiem

...

wogóle to się ogarnij i nie wypisuj głupot na ty forum, juz wystarczająco dużo bzdur tu się pisze. Idź do sądu i tam udowodnij swoje racje, taki negatywny rozgłos nie przyspoży Ci popularności !! Myślę, że wręcz przeciwnie . Kto Cię przyjmie do pracy widząc jak Ty się zachowujesz ? No chyba, że już nie musisz pracować

Fifo

Za cienki jestes i gdybys mial troche mózgu i podstawy prawa to bys wiedział ze nikt na podstawie opisu gdzie pada tylko jedno nazwisko ,nie ma innych nazwisk,adresów i dat to prokurator nie rozpocznie postepowania na podstawie tak slabych faktów...

Parys

A zarzut spowodowania śmierci jest już za gruby... idą z tym jutro na policję. oni dojdą do numeru ip komputera z którego była wysłana wiadomość

Parys

"niech pierwszy rzuci kamieniem ten, który jest bez winy" ja mam jaja żeby nie być anonimowy i powiedzieć prawdę. Potrafię się przyznać. masz rację w tej sytuacji powinni tak jak mnie wylać 90% ph. I masz rację 90% ph nie wpadło by na to hurtem sami... od początku przykład idzie z góry. od doświadczonej kadry

Parys

Panowie, byłem właśnie u klienta. Faktycznie Mama klientki zmarła. Wyrazy współczucia dla córki. Byłem u tego klienta bo miałem go w trasówce. Przed wizytą u tego klienta na początku października dzwoniłem do przedstawiciela który ma tego klienta a ten prosił abym go przycisnął. pamiętajmy że jeśli klient był w trasówce to miałem obowiązek go odwiedzić. na koncie klienta występowały 2 zaległe faktury pierwsza z dnia 24.07.2014. nie miałem wiedzy że klient jest w Kruku. o tym fakcie dowiedziałem się od klienta, tak jak i o tym że do dnia moich odwiedzin klient nie otrzymał wezwania do zapłaty. klient mi też powiedział że Jakub Pietrzak obiecał mu wycofanie sprawy z Kruka i więcej się nie pojawił. Panowie, nie zabiłem tej kobiety, jeśli jest inaczej to jestem w stanie poddać się dobrowolnie wymiarowi sprawiedliwości. po wizycie u klienta zadzwoniłem do kuby z zapytaniem o co tak naprawdę chodzi z tym klientem na co zdziwiony kuba stwierdził że zapomniał go wykasować i nie powinienem tam w ogóle jechać a klienta nie powinno tam być... po śmierci Mamy klientki Kuba nakłaniał klientkę do złożenia doniesienia do prokuratury o tym że przyczyniłem się do spowodowania śnierci. Dzisiaj w trakcie mojej wizyty u klienta podałem mu wszystkie moje dane i poprosiłem żeby takie doniesienie na mnie złożył jeśli uważa że jestem winien smierci jej Mamy. o dziwo klientka powiedziała że nie obwinia mnie o śmierć mamy i pełną winą obwinia firmę i personalnie Kubę bo kuba dawno obiecał że temat załatwi a mnie tam w ogóle nie powinno być bo umowa z kubą była zupełnie inna.Nie powiedziałem tej kobiecie że jest oszustkom, to od niej dowiedziałem się jakim brakiem kompetencji wykazał się kuba. Klientka poinformowała mnie również że kuby znać nie chce i on nie ma wstępu do jej sklepu. Kuba jesteś nikim innym jak jedynie nędznym faryzeuszem... powinieneś się wstydzić bo jesteś ostatnią osobą która ma prawo zakłócać spokój zmarłej 70 letniej staruszki.

maka
@Parys

Za śmierć mojej mamy obwiniam firme i system zadłużenie powstało przez system chciałam zapłacić kasę i zapłaciłam i w momencie kiedy pan Marek wypisał kp i chciał się zalogować żeby zrobić zamówienie system mnie zablokowal poprosiłam żeby anulować kp i oddał mi kasę bo nie mogę sobie pozwolić na to żeby przez tydzień nie było papierosów i pojechałam do hurtowni i tam kupiłam za tydzień przyjechał pan Michał chciałam zapłacić ale pan Michał nie chcial przyjąć kasy bo to musi być marek bo on anulowal kp za tydzień następny nikt się nie zjawił a za następne tyg przyszedł list z Kruka Kuba powiedział ze spróbuję to odkręcić i potem cisza aż do momentu wizyty pana paryska który rzeczywiście krzyczał i był bardzo nie miły bo pytałam moich klientów którzy byli świadkami i to jest cała prawda nie było by sprawy gdyby pan Michał przyjął kasę mam żal do wszystkich którzy brali w tym udział i do Michała ze rozpowiada ze moj punkt to pomyłka i porażka jakoś jak nie było tych busów i porabanego systemu tylko przedstawiciele tacy jak ewa i wcześniej Kuba to wtedy byłam bardzo dobrym punktem jednym z lepszych i nie życzę sobie zęby ktoś taki jak on wypowiadal się na mój temat ale i tak z nim nie długo się spotkam bo będzie musiał do mnie przyjechać jako do nowego klienta bo to jego trasowka bardzo proszę o skaczenie rozmowy na mój i mojej mamy temat to i tak jej życia nie przywróci

Petro
@maka

Proponuję wrócić do szkoły podstawowej i przypomnieć sobie na czym polega interpunkcja. Tego się nie da czytać!

Bolek
@Petro

Żal mi ciebie chłopie !!! Napisala oboba z zewnatrz o tym jak wygladala sytuacja ktora byla tutaj walkowana tyle czasu. Napisala prawde i ja czuje ze te osoby ktore oczernialy Parysa teraz powinny zamknac sie i ladnie przeprosic za te wszystkie wpisy. To co sie dzieje w calym kraju to masakra i ten projekt powinno sie zamknac bo wszyscy spotkamy sie w sadzie za falszowania, oszustwa itd.

Parys

Paris anal ma otwarty kiedy przegra z Kubą w karty :)

@Parys

Miało być odwrotnie. Pomyliło mi się.

PH DSS

W każdym XDOCKU wystawiane są lewe faktury. Podejrzewam, że na rekach jednej reki policzymy osoby, ktore tego nie robily. Kazdy mial swoje powody, skuteczność, wolumen, wynik regionu, cheć zarobku dodatkowe 50gr. lub 1 zl. na pakiecie szału nie robi. Ale jak idzie 1500 pakietów to juz jest kasa. Niech kazdy z Nas uderzy sie w pierś i sam sobie odpowie czy nigdy tego nie robił, to okaże sie, ze w niektorych XDOCKACH należało by wymienić blisko 90 % załogi, pytanie tylko kto pojedzie w trase jak nas zwolnią. W szeroko pojetym interesie firmy jest aby pozamiatać to pod dywan. Praktyki te wzieły sie z hurtu, ktory do dziś tak sprzedaje fajki, pytanie tylko kto powiedział nam komu, gdzie i jak mamy to robić...... Sami bysmy to wymyślili w tylu XDOCACH nie majac z sobą kontaktu. Dziś w obawie o zwolnienie dyscyplinarne wiele osob szuka innej pracy albo juz sie zwolniło, bo już wiadomo, ze my zostaniemy kozłami ofiarnymi doodstrzału, a osoby odpowiedzialne za to zostana na swoich stanowiskach bo sa wygodne dla firmy. Jest sprzedaż, jest wolumen to gitara, a firma przymyka oczy i udaje, że nie ma pojecia o walkach. W koncu to PH sa winni..... I oni za to bekną.....

ale była mowa o par. 217kk

Xdock Łódź

To była literówka chodziło o 271KK, teraz zadowolony

Piękny we własnej osobie

Parys, skończ oczerniać, ASM który Cie zwolnił ma pełne poparcie w swoim zespole, każdy z nas mu nadal ufa i został on o tym w pełni zapewniony. Każdy z nas jest pewien że Kuba w żaden sposób nigdy na zebraniach ogólnych (w swojej grupie podobno też) NIGDY nikomu nie pozwalał wystawiać lewych faktur. Co ważne, owy ASM robił i robi wiele kontroli po których solidnie wytyka chłopakom błedy, niezgodności, uwala premie lub wlepia nagany. Jednak przy Twoich wałach to mały pikuś, dlatego Ty po wielu ostrzezeniach dorobiłes sie w końcu 52paragrafu. Jeżeli pan (usunięte przez administratora)ma jakiekolwiek wątpliwosci co do jego pracy to zapraszamy do Łdz na mały wywiad lub wspólne jazdy. Zobaczy profesjonalizm ASM i jego PH na żywo. Na koniec dodam że jestem lekko zaskoczony tym co tutaj przeczytałem w ostatnich kilku postach. Parys jaki był i jest każdy w Łodzi wie, nikt sie tutaj nie wspisuje bo wszyscy stwierdzilismy że nie ma sensu na kłamstwa reagować, trzeba je zlewać. Dlatego prosze wszystkich aby sie tutaj nie wspisywali, bo(usunięte przez administratora)nie tak durna polemika. PS. Jedynym błedem (usunięte przez administratora)jest to że tak późno Cie zwolnił! Aha. Myśle że wspisałem się w imieniu całego XDOCKU łódzkiego.

Xdock Łódź
@Piękny we własnej osobie

AMEN

Napakowany

Panie Parys fakty są takie że popełniłeś przestępstwo zagrożone karą wiezienia.Dla mnie mało wiarygodny jest ten kto łamie prawo-ba jak mówia statystyki to wczesniej lub w przyszłości popełnisz je ponownie. Dodatkowo słownictwo wobec drugiej osoby w stylu "zamknij ryj" pokazuje z jakim szacunkiem darzysz drugiego człowieka.Nawet to ze nazywasz kogoś osłem pokazuje ze jesteś słabiutkim emocjonalnie człowieczkiem z kompleksami. Tak dla Twojej wiedzy nie jestem Twoim byłym ASM-em ani osoba która znasz bo jestem z innego regionu.Opinie na Twój temat wypracowałem na podstawie Twoich wypowiedzi... Zawsze też możesz sobie jednak wmawiac ze jestem Twoim ASM-em,Jarkiem,Antalem badz inna osobą jesli to Tobie ulży.Podoba mi sie Twój tekst "bo ASM mi kazał" - jak dziecko z podstawówki :-)))

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco