Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Pewnie nie tylko on:)

Parys

nie zależy mi na papierze, chcę żeby mój były ASM odpowiedział za swoje wały i też dostał 52... a ma grubo za paznokciami

Lejka

Powodzenia żebyś wyszedł z tego. \\a Ci co dziobali nie wiesz bekli jakoś za to podobno nie mało ich było?

Parys

nic nie wziąłem, nic nie ukradłem i nic nie muczę oddać.

Przedstawiciel Handlowy

logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Paris...

czyżby tym chciał ratować reputację "kadry"? Jak dla mnie dziwne? mają coś co jest podstawą 52 i tak ową Ci wręczają a potem zmiana...? Nie wierzę! A co do papieru zadbaj o niego sam jeszcze Ci sie przyda a i może ugrasz więcej. Weź adwokata, mówię Ci.

Lejka

Ale co masz im jakąś kasę oddać i jaka to suma była?

Parys

Panowie, robiłem swoje i tyle... rok czasu gasiłem złe nastroje i nie jestem typem człowieka który ciągle narzeka, nie mam pretensji do firmy i nie boję się odpowiedzialności za swoje błędy... pamiętajmy tylko jedno, przykład idzie z góry. mam tylko pretensje do asma który nie wykazał się klasą. Dyskusja z ludźmi typu DHL czy Transformers nie ma sensu bo widzą jedynie czubek własnego nosa, a ich aroganckie wypowiedzi świadczą jedynie o braku intelektu... Lejka, dostałem 52 za 6 paragonów po pakiecie

Paris...
@Parys

kiedy dostałeś wypowiedzenie i zawartą w nim 52? Pamiętaj ze masz 7 dni na odwołanie się. moim zdaniem jak nie jest za późno to znajdziesz studenta prawa, który z przyjemnością weźmie Twoją sprawę. Przygotuje Ci papier i składaj odwołanie poprzez sąd pracy. Pamiętaj ta instytucja jest pro pracownicza. Nic nie stracisz a możesz zyskać wiele.

DPD

Warszawa,Zielona Gora,Łódz,Dabrowa Gornicza mam wrazenie ze skala PRZESTĘPSTW siega na całą Polskę.Gdzie prokurator,gdzie skarbówka? Co tu sie dzieje? Czy to naprawde mafia?

BAT

Pracownik nie jest winien swojemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa.Jest mu jedynie winien usługę za którą otrzymuję zapłatę, będącą nie łaską lecz zasłużonym wynagrodzeniem - Ludwig von Misses . Taki plakat powinien wisieć w każdej firmie przed każdym pokojem osób zarządzających zasobami ludzkimi. Transformes o jakim zarabianiu mówisz jak masz 6000 netto plus bonus to może tak ale nie zwykły szeregowy pracownik za marne 2000 zł które nawet do 15 nie wystarcza. Pacanie jeden. Weż się rozpędż i pókni się w to gupie czółko albo podaj adres to podjadę i jak Cię pókne. Aż się boję pomyśleć ile zarabiają od ASM w górę. A kto na Was zapee.....nieroby.

Dzisiaj

Wywalili go za niewinność par. 52. Lejka czy stulejka, tu nikt nikogo na siłe nie przyjmuje. Nie pasi, to szukam czego innego i dziękuję. To tak jak z tym płotem co jest narysowana na nim d...a - kto chce ten głaska :)

Lejka

Ludzie jak się to czyta to ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) A tak w ogóle to za co Cie w ogóle Parys wywalili jakie zarzuty masz i i czy masz coś oddać. A tak w ogóle to co z tymi ludzmi co podbno na grubą kasę tą firemkę przekręcili. Siedzą? MA ktoś jakieś info?

Dzisiaj

Czy widzisz ten las???

bialy

Z tego co pamietam pracuje tam 2 asm'ow.. I jeden chce sie wybielic.. Niezle. To ze ktos na L4 przychodzi tzn. Ze tuszuje? Z tego co mowili mi chlopacy to staral sie ogarnąć to co zrabalo sie wczesniej.. Bo ktos musi.

DHL

Jak jesteś inteligentny i chcesz się dochodzić swoich praw, to do Sądu albo do centrali na Iłżeckiej. A Ty biegasz tu bez majtek i próbujesz wzbudzić zainteresowanie małym ptakiem...

Transformers

Mam nadzieje ze firma pozbedzie sie wszystkich którzy wiecznie narzekaja i negatywnie wpływają na innych.Nie potrzebni nam tu są marudy,leserzy i brzydko pachnący lenie.Pracują tu ludzie którzy chca zarabiac,zarabiają i sa zadowoleni z pracy.Przykładem moze byc fakt ze u Nas w XD od poczatku nikt sie jeszcze SAM nie zwolnił i z tego cao wiem nikt nie planuje sie zwolnic a ja napewno.Nie mam zamiaru zamieniac pracodawcy z w miare dobrego na gorszego.Komu tu nie pasuje niech nie narzeka i niech zmieni prace,niech bedzie szcześliwszy gdzie indziej np. w Biedronce, Mc Donalds lub Powiatowym Urzędzie Pracy - gdziekolwiek. A kysz nieudacznicy, cieniasy i pierdoły życiowe ;-) A teraz "karzę Ci" się wypiąć i czekać... Popracuje taki jeden z drugim w w firmie parę m-cy i mądrala - idiota.

@Transformers

Zgadzam się z Tobą na 100%.

Transformers
@DHL

Jeden Pajac, a cyrk na całą firmę :) Do jutra o 6.00

@Transformers

6.05 :D

Parys

to jest do sprawdzenia...

Parys

daje ci słowo że poniesie... nie winię za to firmy, tylko jednego człowieka

DPD

Parys mam nadzieje ze zglosiłes to do policji skarbowej.. Jesli tak Cie załatwił to mam nadzieje ze poniesie konsekwencje swojego czynu

Parys

teraz są zbierane informacje na temat ASMa... potem trzeba je potwierdzić a wisienką na torcie bęsdzie wylanie go... ale to wymaga czasu

Anna Maria

DPD, o czym Ty piszesz? Dlaczego Parys nie pociągnął za sobą ASM_a? Wyleciał z roboty wczoraj, albo przed wczoraj, a Ty byś chciał żeby jego ASM już nie pracował? To tak samo jak z chłopakami z Dąbrowy Górniczej, chcieli walczyć o nadgodziny i trzeba było kogoś wywalić dla przykładu. Reszta się wystraszyła i był spokój.

Parys

twój problem "poszkodowany" jest prosty do rozwiązania... czekam na maila podam ci numer tela parys@op.pl

poszkodowany
@Parys

chodzi ,dokładnie o to,ze ktos tam nakradł fajek na gruuuuuba kase,opylił je na lewo,a ktos musi za to zapłacic,wiesz cos o tym,słyszałes,o mnie własnie ptubója wkrecic w taka płatnosc

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco