Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

Parys

a co do pracy, to dopiero zaczynam poszukiwania... ale będzie dobrze

Parys

złość na kubę i niezadowolenie jest co raz większe w zespole... tylko nikt oficjalnie nic nie mówi bo chce pracować... ale w kuchni co rano aż huczało między chłopakami. ja już nie pracuję więc mogę powiedzieć. a policja skarbowa? zapraszam ją, w takim razie Bat w ciągu następnego roku zwinie się z polski.

Pawciozwawy
@Parys

To że Bat zwinie dss jest pewne , pozostaje tylko pytanie -kiedy?

Rysiek

Lepiej nam Parys powiedz jak sie szuka pracy teraz? wykasowałeś już rok pracy w BAT z CV? :D Parys - popełniłes przestępstwo finansowe, masz na karku policję skarbową, naprawdę nie ma sie czym chwalić, więc miej troche wstydu i zakończ tą polemike

Wiem ze góra to czyta, proszę sprawdzić cala 600tke w Warszawie!zwijają nagrody i wina co miesiąc a w liczarni chwalą się paragonami i towarem walonym przez sklepy do hurtów!

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Rysiek

W Krakowskim X-docku nikt nie praktykuje akcji z "paragonami" ani nie jest do tego namawiany, a z waszych wypowiedzi wynika, że reszta Polski to jedna wielka banda złodziei

a i jeszcze jedno " Czemu zacząłem tu pisać? bo wiem że dyrekcja firmy też to czyta, " te słowa świadczą nadal o tym że robisz wszystko pod publiczkę i o tym że nie masz po prostu innych możliwości wylania swojego żalu do Kuby .

Parys

wszędzie mówi się o paragonach w "kuluarach" nigdzie oficjalnie

Parys

paragony? 75% ph z BAT to praktykuje. mam kontakt z ludźmi z całej polski i jestem w szoku jaka to skala, prawie wszyscy z którymi rozmawiałem mówili że dostawali sugestie od przełożonych, a jak to załatwiono? wypowiedzenie umowy przez firmę lub rozwiązanie na mocy porozumienia stron, ale jest jeszcze sporo miejsc gdzie przymyka się na to oko.powiem tak, kubie pali się grunt pod nogami, dlatego musiał odwrócić od siebie uwagę i się wykazać więc zwolnił mnie. Nawet do klientów kuba jęczy jaki to ma zespół zlych przedstawicieli i jacy z nas wszystkich (usunięte przez administratora) i oszuści... chcesz wiedzieć więcej to mój mail parys@op.pl zdzwonimy się i porozmawiamy.

?

Jesli masz jakąs wiedze o paragonach w innych regionach to napisz.Napisz tez jak to według twojej wiedzy załatwiono...

Parys

po za tym z tego co piszesz, to Kuba sprzedaje każdemu taką "prawdę" jaka jest mu wygodna.

@Parys

Nadal nie chwytasz niuansów mojego wywodu . Powiem bardziej dosadnie jak smród koło (usunięte przez administratora) to stałeś się Janosikiem jedynym sprawiedliwym . Czemu wcześniej nie sprzeciwiłeś się tym niecnym procederom . Jeżeli ktoś posiada wiedzę o przestępstwie i nie ujawni jej odpowiednim organom podlega tak samo karze jak przestępca i tym się różnimy ja wbrew swoim przekonaniom nic nie zrobię i nikt mnie do złego nie namówi ani nie każe

Arbiter

Widzisz Parys masz wiecej przeciwników niż zwolenników a to już Twoja zasługa. Jesli masz jakieś ale do BAT to wywalcz to na drodze sądowej i po wygranej wtedy wygłaszaj żale na forum...

@Arbiter

AMEN

Parys

a jak chcesz pogadać to zadzwoń do mnie...

Parys

i nie zawsze mi szło dobrze... taka robota, raz idzie lepiej, raz gorzej... jak każdemu

Marek Łódź

PS A pojechałeś tam bo Ci w tym dniu gówniane szło i taka jest prawda .

Marek Łódź

Generalnie nie pisuję na tego typu forach bo tu jest 80 % kłamstw . Tak samo jest u ciebie Parys . Ja przekazałem Kubie info o śmierci klientki , rozmawiałem z córką bo się z nią przyjaźnię i wiem wszystko jak się zachowywałeś dzień wcześniej na wizycie , oczywiście nie przyczyniłeś się bezpośrednio do śmierci i ten który tak pisze to skończony debil ( znaczenie słownikowe człowiek nie zdolny do samodzielnego myślenia ). Ale reszta twoich wypocin to stek bzdur . Nikt Ci nie kazał tam jechać i ją przycisnąć a pojechałeś tam dla tego że zawsze chciałeś błyszczeć , nie dzwoniłeś do żadnego PH bo PH który obsługiwał tę klientkę do niedawna byłem ja a zawsze za wszelką cenę chciałeś mieć skuteczność na poziomie 100 % aby pokazać jaki jesteś dobry i stąd po prostu te twoje oszustwa a byłeś zwykłym van-selerem tak tak van-selerem . I twoja skuteczność na trasach 70 procentowych na poziomie 90% cały czas budziła moje wątpliwości ale nie mój cyrk nie moje małpy . Dziś piszę tylko dla tego że nie potrafisz odejść z honorem i z podniesionym czołem a robienie z siebie męczennika teraz tylko mnie śmieszy . Mleko się wylało i trzeba umieć przyjąć to na klatę a tak wszyscy się z ciebie śmieją i już chodzą anegdoty o tym jak to rozpowiadałeś na prawo i lewo jaką to ty masz pozycję w firmie i co ? dupa

0lek

To co sie dzieje w naszej firmie to efekt targetow i zadan nie do wykonania. Jak to sie nie zmieni to nasza firma bedzie spadac na wykresach prawdy. Dla nas to bedzie koniec tak jak dla naszej firmy. Bez kombinowania nie da sie wykonac niewykonalnych zadan. Ciekaw jestem ile kolegow sie teraz zwolni. Premie sie oddalaja.

Normalny

Proponuję tego gościa który nazywa siebie Parysem całkowicie zignorować. Facet szuka poklasku i chce być w centrum uwagi pisząc te wszystkie wypociny. Proponuję innym na miesiąc zrezygnować z wpisów o BAT a zobaczycie w jaką depresję ten gościu wpadnie. Będzie sam dokonywał wpisów, potem na te wpisy sam odpowiadał a śmiechu będzie po pachy.

Patryk

Cześć Jacek, teraz mozesz już powiedzieć, że coś pisałem na gowork. Pozdrawiam. :)

Parys

Ktoś się podszywa pode mnie. Ja nigdy bym nikogo nie wzywał i obrażał. A że pisałem pod 2 nick-ami to oznacza że umiem przyznać się do błędu.

Parys

następny który jaj nie ma i podszywa się pode mnie... maasz nasrane gościu

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco