Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

marek

Dajcie namiary na oscara.Ktoś je zgasił.

Ph

Najbardziej w tym filmie rozbawiło mnie ze wszystkie problemy załatwiane sa błyskawicznie... PROPAGANDA !!!

kosmiczne jaja....

and the Oskar goes to... najgorsze maliny, truskawki i inne! piękna propaganda. Jeżeli ten aktor nadal pracuje w Wawie to stawiam Ci piwo! Jeżeli jego ASM z którym klepie "5" nadal pracuje to super. Miły gość.... sorry wybuchłem śmiechem....

JTB

Ja składałem ale 0 odpowiedzi 0 kasy. Wniosek trafił w niewłaściwe miejsce. Trafił do BAT zamiast do PIP. Dzisiaj to wiem.Rumuński biznesmen Antal pokazał swój styl prowadzenia firmy. Nie wiem czy nie należy tych praktyk zgłosić do centrali BAT w EUROPIE. Nawet nie wiem gdzie jest.Ale sprawdze to i jak co to znam angielski. Myśle że tam nie wiedzą co się dzieje w POLSCE z ich firmą.

Przedstawiciel Handlowy

Dyspozycyjność Doświadczenie

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Parys

witam Wszystkich, czy ktoś z Was składał wniosek o wypłatę zaległych nadgodzin? proszę o pomoc w tej sprawie... uchwytny jestem pod e-mailem parys@op.pl lub telefonem (usunięte przez administratora)

marek

W marcu sprzedawałem 530tyśszt.Teraz ledwo wyciongam 460. Jak ludzie nie zaakceptują migracji to może mi spaść do 420. Wciskam wszystkim nasze faje na max a i tak przestają się sprzedawać. Chyba że ten spadek to sprawa hurtu.

wątły

dobrze marku co proponujesz....

marek

Kiedyś BAT kupił Sczndynavian Tobacco.Miał wtedy ponad 32%rynku. Postanowili migrować kupione marki i skończyło się na 23%. Po aktuanej migracji nie będzie więcej tylko mniej. Popalić daje też własna dystrybucja. My nie docieramy do wszystkich sklepów,a hurtownie ni są zainteresowane naszymi fajami bo na nich mniej zarabiają.

marek

Nie wiem jak u was ale umnie przez płatności sklepy wracają do hurtu. A co sądzicie o migracji vicer,pallmall.Mam wrażenie że to może być gwóźdź do trumny.

BAT
@marek

Pracuje kilka lat w BAT i z doswiadczenia wiem, że ta migracja się uda.

adam
@BAT

nie uda sie. zobaczycie pracowalem w hurcie wczesniej i byly goldeny, reven camelia,40, 20, a jak zamienili nam na pall mall i viceroy to sprzedaz ilosciowo siadla . wczesniej duzo wiecej sie sprzedawalo jakby zliczyc wszytkie marki do kupy. Ta firma kleka powoli w Polsce. Ja te z szukam pracy, bo to niewolnictwo a nie praca.

berol
@marek

Uważam , że migracja viceroy SS Vs Pall Mall SS to raczej niewypał... ale zobaczymy jaki scenariusz napisze życie!

haja

Pracuje uczciwie to nikt cie nie będzie popierała

gąska
@haja

dołącz słownik bo to chyba po rumuńsku

Ogier

Powstanie nowe pojecie: HANDLOWIEC PRZEZ "CH". ha ha ha analfabeta pracuje w BAT :-)

Anna Maria

Wobler, pisze się handlowiec nie "chandlowiec" to po pierwsze. Po drugie, nikt nie powiedział że AS nic nie robi, tylko że "podpier....a" a to jest różnica. Co do roboty, ma płacone dodatki za to co robi, więc nie wiem po co piszesz ile to on nie ma zadań. Po trzecie, jeżeli nie potrafisz poprawnie napisać jaki masz zawód to nie ma sensu rozmowa z tobą.

GM

Widze ze temat sprzedaży na paragony przewija sie tu kolejny raz. Czy naprawde w BAT jest tak spokojnie łamane prawo? Jak zapatruje sie na to firma? Nie słyszałem jeszcze aby ktoś został oficjalnie ukarany za sprzedaz do klientów "widmo" Czy firma czasem nie chce widziec takich zeczy?

kluka

Witam uważajcie na ASów podobno mają płacone za donoszenie na kolegów, u mnie w x docku jest AS, który ostro to robi nawet już sam ASM przy ludziach mówi, że nie można tak donosić, kolega AS chyba liczy na szybka kariere, ale chyba się przeliczył. uważajcie co mówicie ASom.ASy .(usunięte przez administratora)

AS...też człowiek...
@kluka

u nas ASowie są spoko. Bardzo dużo pomagają szczególnie jak odszedł jeden z najlepszych ASM. to wynika z tego jak ich przygotował i prowadził nasz zespół . Szkoda chłopa był naprawdę normalny. o życiu i pracy człowiek porozmawiał, zawsze miał czas na rozmowę. My mamy normalnych ASów i nie ma sie czego bać by z nimi rozmawiać w końcu pracujemy na ich premie.

BAT

Kolego popieram u mnie było kilku pospi... razem Asami niektórymi włącznie. ASM nie ma opcji żeby pomógł chyba że zjebał przy kontroli i postarzył że masz czas jeszcze miesiąc do poprawy. Przydało by się spiknąć i przemówić co niektórym do rozsądku kulturalnie w ciemnej bramie:););).Ja już tam nie pracuje i jestem wolnym człowiekiem i nie muszę o 5 rano iść do tego kołchozu. Praca ok ja byłem zadowolony ale warunki ludzie zarządzający tą firmą i ich przydupasy do odstrzału. Pozdrawiam wytrwałych.

Kwinto- Centrum- nie Wawa

Powiedzcie mi, koledzy i kolezanki, czy u Was w XD tez jest tylu kapusiów, którzy poprzez sprzedawanie probuja sobie ustawic zycie w firmie ? Podpierdziele ziomka, to dostane wieksza premie albo ASM dorzuci mi 300 zł dodatku, bo przecież ma na to budzet, o czym nie wszyscy wiedzą. Dzieki temu ten przymknie oko na to, ze sprzedaje na paragon, chociaż było to juz wielkokrotnie zgłaszane. Opiszcie mi proszę swoich kierowników. Ja na swoich nie mogę patrzeć, nie mogę liczyć. Zreszta cieżko nazwac kogoś, kogo jedynym zadaniem w tej pracy jest kontrolowanie i nastawianie ludzi przeciwko sobie kierownikiem. Załatwienie najprostszej sprawy zajmuje tygodnie. Oczywiscie, jesli sie przypomnimy. Jesli nie, pozamiatane. Tak jak gdzies wyzej przeczytałem, jest kilku vanowców, ktorzy nie nadaja sie na bycie "dostawca". Tak samo, na pewno jest wielu ASMów, ktorzy nie powinni byc na tym stanowisku. Ogolnie praca jest w porzadku, ale nie w takich warunkach. Człowiek człowiekowi wilkiem. Pijesz, a pozniej sprzedajesz.

Ranny ptaszek

Kurcze panowie to nie jest normalne ze ja juz od tej godziny na nogach zeby dojechac do pracy. A skoncze pewnie znowu ok 16-stej i o 17 w domu a nadgodziny ani jednej nie zobacze:-(

Leszek

Słyszałem że BAT ma sie wycofać z bezpośredniej dystrybucji. Podobno to go przerosło zarówno finansowo jak i organizacyjnie. W tej sytuacji możemy należnej kasy za nadgodzinki nie zobatrzeć. Podobno hurtownie sprzedają coraz więcej,a nas gonią z targetami nie do zrobienia.Kolega z hurtowni potwierdza to.Podobno hurtownie dostają za target extra kase.W zw z tym ja szukam nowej roboty.Nie dla mnie ta firma.

co ma na ch....meszek
@Leszek

prawie uwierzyłyem....gdyby nie Twoja pisownia i ortografia. Fakt w BAT dobrze się nie dzieje ale takich jak Ty na pewno nie zatrudniają, więc pracuj sobie dalej w hurtowience i siej ploty....

UBOZ

super dziadowska firma...im większa korporacja tym bardziej dziadują

DrWitt

700 zł ? Ktoś puścił famę w eter. ZERO kasy !

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco