INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Tomek.B.

Solidny pracodawca, wywiązujący się ze swoich zobowiązań i zapewniający dobrą atmosferę w pracy - szczerze polecam

Polecam

Polecam pracę na inwentaryzacjach zagranicznych, praca łatwa i przyjemna, luźna atmosfera, najlepsi koordynatorzy z działu drewno i metal, podobno od nowego roku już ma ich nie być… Pozdrowienia dla T18

@Polecam

Również pozdrawiam cały TEAM 18 SZCZEGÓLNIE chłopaków z DREWNA I METALU. WIDZIMY się 8

Jedzie ktoś 09.01 do team 18?

Krzysiu

Jadę do teamu 10 niestety, ale może akurat będzie dobrze

Kamila
@Krzysiu

a ten 10 jest jakiś gorszy, że piszesz o tym, że może będzie dobrze? dopiero w temat wchodzę, dacie znać coś więcej o tych teamach? dzięki

Magdalena

Witam kto wyjeżdża 9 stycznia i jest w teamie 18. Chciałby się poznać żeby było raźniej ?

Bardzo dobry

Bez problemu

Paulina

Szczerze polecam pracę na inwentaryzacjach zagranicznych. Dojazdy do i z pracy zapewnione wygodnymi busami. Zakwaterowanie na bardzo dobrym poziomie. Praca łatwa, jednak wymagająca skupienia. Kierownictwo kontaktowe tak samo jak koordynatorzy. Wydaje mi się, że jest to dobra praca jeżeli chce ktoś dorobić jak i na stałe.

@Paulina

To prawda, oferujemy pracę przez cały rok, a nie tylko sezonowo. :) Dziękujemy, Pani Paulino, za miły komentarz i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Iwona Kachel

Podjełam Prace w INVENT który obejmował wyjazd zagraniczny ( inwentaryzacja). Firma bardzo dobrze wywiązała sie z zawartej ze mna umowy. Od samego początku byłam bardzo dobrze informowana i prowadzona przez cały proces rekrutacji. Sama praca przebiegała spopkojni i w miłej atmosferze, na każde moje pytanie otrzymywałam rzeczową i solidna odpowiedz. Zakwaterowanie na wysokim poziomie, wynagrodzenie zgodnie z zawartą umową. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i już zapisałam sie na kolejny wyjazd.

@Iwona Kachel

Cieszymy się, Pani Iwono, że spełniliśmy oczekiwania i ponownie zobaczymy się z Panią :) Zachęcamy również do oddania głosu w formie gwiazdek w opiniach Google! Pozdrawiamy :)

Paulina

Polecam wyjazd z firmą Invent. Firma przez cały okres turnusu zapewnia nocleg i dojazd do pracy,nie trzeba się o nic martwić.Praca nie jest skomplikowana,poza tym można spotkać naprawdę fajnych ludzi.

@Paulina

Cieszymy się, Pani Paulino, że pozytywnie wspomina Pani czas z nami :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Lu

Praca idealna dla osób które chcą pozwiedzać oraz przy tym zarobić. Na jednym turnusie zwiedziłam dużo fajnych miejsc. Praca jest bardzo prosta tylko trzeba być skupionym. Mieszkania w bardzo dobrych standardach.

@Lu

Dziękujemy za tę opinię :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Dorota

Również polecam tą firmę.Jezdze już jakiś czas i jestem zadowolona.Pieniadze zawsze na czas i pozwiedzać ciekawe miejsca można;)

@Dorota

Dziękujemy, Pani Doroto, za komentarz. Zachęcamy do kolejnych wyjazdów z nami! :)

DamianJ.

Pracuję w tej firmie na inwentaryzacjach zagranicznych od kilku miesięcy. Praca nie należy do ciężkich. Warunki mieszkalne pozytywnie zaskakują, Kierownictwo i Koordynatorzy na duży +, wypłata na czas:) Oprócz pracy sporo czasu na zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc.

@DamianJ.

Panie Damianie, bardzo nas cieszy, że od kliku miesięcy jest Pan z nami. :) Dziękujemy za pozytywne słowa!

Grzegorz Z

Kolejny wyjazd z Firmą Invent, który także oceniam jako udany. Praca naprawdę nieskomplikowana i lekka, ekipa szybko się zgrała i czas zarówno w pracy jak i poza nią mijał w przyjaznej i miłej atmosferze. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre. Firma terminowo i uczciwie wywiązuje się z zobowiązań wypłaty wynagrodzenia. Stawki są adekwatne do zakresu i poziomu trudności pracy. Wzrastają w zależności od ilości przepracowanych dni i projektów. Podsumowując, biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenie z Firmą, mogę tylko zachęcić do podejmowania z nią współpracy. Pozdrawiam :)

@Grzegorz Z

Panie Grzegorzu, dziękujemy za pozytywne słowa. :) Zachęcamy także do oddania głosów w formie gwiazdek w opiniach Google. Pozdrawiamy!

Mariola k

Polecam pracę w invent. Firma zapewnią transport z Polski do Niemiec z Niemiec do Polski jak i również do pracy . A i oczywiście noclegi. Polecam bardzo !!!

@Mariola k

Dziękujemy za pozytywny komentarz i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Patrycja. K

Dla osób które chcą sobie szybko dorobić ta praca to idealne rozwiązanie, samo liczenie towaru nie jest trudne wymaga skupienia ,warunki mieszkaniowe bardzo dobre,wypłata na czas a na początku możliwość pobrania zaliczki .Myślę że warto spróbować zawsze to jakieś nowe doświadczenie a przy okazji możliwość poznania ciekawych ludzi .Byliśmy z mężem półtora miesiąca i planujemy następny wyjazd już w styczniu.

@Patrycja. K

Pani Patrycjo, bardzo cieszymy się, że praca z nami spełniła Pani oczekiwania. Zachęcamy do oddania głosu w formie gwiazdek także w opiniach Google. Pozdrawiamy! :)

Tomasz

Polecam pracę w firmie INVENT.Praca prosta,nie skomplikowana.Zakwaterowanie,dojazdy do pracy.z pracy zapewnione.POLECAM.

@Tomasz

Dziękujemy, Panie Tomaszu! Zachęcamy do kolejnych wyjazdów z nami. :)

Ar

Polecam, zwłaszcza z nadchodzącą wyższą stawką.

Iwona

Bardzo polecam firmę invent. Praca jest przyjemna i lekka.

Grzegorz

Bardzo polecam firmę Invent. Praca przyjemna i lekka.

Włodzimierz

Byłem na dwóch wyjazdach z Inventem. W Czechach oraz Niemczech. Praca nie jest trudna, obsługa skanera jest prosta a przed przystąpieniem do pracy przeprowadzone jest szkolenie z jego obsługi. Hotele były w porządku, kierowcy nie „szaleli” podczas dojazdów.

@Włodzimierz

Dziękujemy za pozytywną opinię. :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów oraz do oddania głosu w formie gwiazdek zarówno tutaj na platformie, jak i w opiniach Google. :)

Panie Stefanie, od stycznia proponujemy wyższe stawki, które są uzależnione od stanowiska: • od 295 zł na rękę - Liczący • od 330 zł na rękę - Liczący ze znajomością języka niemieckiego • od 375 zł na rękę - Liczący z prawem jazdy kat. B

KasiaaPatii

Polecam ! Praca lekka i przyjemna , zakwaterowanie na duży plus , ludzie bardzo pomocni .

@KasiaaPatii

Dziękujemy za ten komentarz :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Dawiddrewno

Polecam pracę w invent .praca nie jest trudna Bardzo fajnie się pracuje.Mila atmosfera. wsparcie polskich koordynatorów. Wypłata jest zawsze na czas. I oczywiście super hotele. Po prostu Polecam aplikujcie !!

@Dawiddrewno

Panie Dawidzie, dziękujemy za pozytywne słowa. Zachęcamy również do oddania głosu w formie gwiazdek tutaj na portalu i w opiniach Google. Pozdrawiamy! :)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1623.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1442, z czego 1193 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.