INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Jerzy

Byłem z Inventem w Niemczech. Praca dobra więc wybiorę się pewnie jeszcze nie jeden raz.

@Jerzy

Zapraszamy, Panie Jerzy! :)

Wiktoria

Polecam prace w Invencie. Jest to praca łatwa, nie wymagająca dużego wysiłku. Byłam na wyjeździe zagranicznym w Niemczech około 6 tygodni i naprawdę nie mam na co narzekać! Byliśmy w 5 różnych miejscowościach, gdzie każde miejsce zakwaterowania było na wysokim standardzie, w każdym obiekcie znajdowały się pokoje z własną kuchnią oraz osobną łazienką. Niestety nie zawsze były pralki dostępne, ale dawaliśmy rade nawet i bez. Obsługa skannera jest prosta, koordynatorzy na początku wszystko nam wytłumaczyli, a w razie potrzeby zawsze byli dostępni. Pracowaliśmy od poniedziałku do piątku, a sama praca trwała 8-9 godzin, w zależności od wielkości sklepu oraz porządku w sklepie. Z dojazdem do pracy bywało rożnie bo raz jechaliśmy 40 minut a w następnym dniu 1,5h. Polecam chociaż raz w życiu wypróbować wyjazd zagraniczny z inventem, można się nauczyć języka, poznać super ludzi i do tego trochę pozwiedzać! Super atmosfera była w pracy dzięki ludziom z teamu 18, w styczniu wracam znowu do tego samego teamu.

Andy
@Wiktoria

Alicja
@Wiktoria

Wiki do zobaczenia w styczniu ????

RuTeK

Jak długo czeka się na "zaproszenie" czyli pewną informację o dostanie się na inwentaryzację zagraniczną?

RuTeK

Jak długo czeka się na decyzję czy udało się dostać na inwentaryzację zagraniczną?

Bardzo dobry

Bez problemu

Dżesika

Serdecznie polecam współpracę z firmą INVENT. Atmosfera w pracy jak i ludzie jak najbardziej na plus. Warunki mieszkaniowe również bardzo dobre. Planuję dlaszą współpracę. Polecam!

Polecam pracę z firmą Invent. Zakwaterowanie super , do pracy dojazd zapewniony z kraju i na miejscu za granicą. Warto spróbować współpracy z tą firmą.

@Andrzej

Dziękujemy, Panie Andrzeju, za tę opinię. :) Zachęcamy do kolejnych zapisów!

Pracowałem w firmie Invent od 20 listopada do 18 grudnia 2022r. Cały wyjazd do Niemiec odebrałem bardzo pozytywnie. Zakwaterowanie w na ogół w kilkugwiazdkowych hotelach, w pokojach z pełnym wyposażeniem, gdzie można było rozluźnić się po dniu w pracy. Sama praca nie była ciężka. Na początku pracy szkolenie z obsługi skanera i praca na ogoł po 6-8 h. Wszystkie osoby bardzo pomocne , jak miało sie wątpliwości to na spokojnie wszyscy tłumaczyli. :) Złego słowa o tej firmie powiedzieć nie mogę , wszystkie negatywne opinie są raczej dawane przez osoby wolące spożywać alkohol niż rzeczywiście pracować

@Marcin

Dziękujemy, Panie Marcinie, za pozytywne słowa. :) Cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania i zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Tomek B

Solidny pracodawca, wywiązujący się ze swoich zobowiązań i zapewniający dobrą atmosferę w pracy

@Tomek B

Dziękujemy za tę opinię. :) Zachęcamy również do oddania głosu w formie gwiazdek w opiniach Google.

Kornelia

Miałam przyjemność współpracy z tą firmą. Podczas wyjazdu wszystko było w najlepszym porządku. Kierowniczka sympatyczna i pomocna! Zapisałam się już na kolejny wyjazd.

@Kornelia

Bardzo cieszymy się, że znów się z Panią zobaczymy! :)

marzen

Zapewnione dojazdy i zakwaterowanie - w jak najlepszym porządku. Wypłaty na czas. Miła atmosfera w pracy.

@marzen

Cieszymy się, że miło Pani wspomina czas spędzony z nami. :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Katarzyna

Z Inventem wyjechałam pierwszy raz w listopadzie i na pewno nie ostatni. Praca łatwa, umowa jasno sformułowana, kontakt z firmą o każdej porze, wszystko zgodnie z umową, noclegi na wysokim poziomie, ludzie pozytywni.. także polecam... ;)

@Katarzyna

Dziękujemy za tę opinię! Zachęcamy również, Pani Katarzyno, do oddania głosu w formie gwiazdek w opiniach Google. :)

Dawid

Bardzo polecam bylem na jednym turnusie i wybieram się na następny przyjemna atmosfera Dobra komunikacja z kierownikiem i koordynatorami dobre warunki mieszkaniowe

@Dawid

Bardzo cieszymy się, Panie Dawidzie, że spełniliśmy Pana oczekiwania. :) Zapraszamy na kolejne wyjazdy!

Celka

Super polecam z całego serca .Wspaniała ekipa .uczciwe zarobki

@Celka

Dziękujemy za miłe słowa! :) Zachęcamy do zapisów na kolejne wyjazdy.

Iza

Serdecznie polecam firme INVENT. Kierownik i koordynatorzy bardzo mili i pomocni.

@Iza

Dziękujemy, Pani Izo, za tę opinię. Zachęcamy również do oddania głosu w formie gwiazdek w opiniach Google. :)

Weronika

Polecam wyjazdy za granicę z firmą invent,super ludzie i zakwaterowania,kolejny turnus przede mną,koniecznie sprawdzajcie terminy na kolejne turnusy.

@Weronika

Dziękujemy, Pani Weroniko, za miłe słowa. Do zobaczenia! :)

Sylwia

Polecam firmę invent! Łatwa praca,godne zakwaterowania i dojazdy za granicą.Pomocni koordynatorzy i super zespół. Już od stycznia nowe stawki i kolejne turnusy na ich stronie!

@Sylwia

To prawda, od stycznia stawki wzrastają, dlatego zachęcamy do zapisów! :)

Iwona

Polecam pracę z Invent. Jest to fajna możliwość połączenia pracy zarobkowej z podróżami w ciekawe miejsca i poznania fajnych ludzi.

@Iwona

Pani Iwono, dziękujemy za tę opinię! Zachęcamy również do zagłosowania w formie gwiazdek w opiniach Google. :)

Dominika O

Polecam wyjazd z firmą Invent.Własnie wróciłam z kolejnej zagranicznej inwentaryzacji i planuje już następny wyjazd. Praca nie jest ciężka zakwaterowanie na dobrym poziomie a pieniądze zawsze na czas.

@Dominika O

Dziękujemy, Pani Dominiko! Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

Dorota

Pieniądze zawsze na czas,praca ok,polecam;)

Dorota

Polecam pracę w tej firmie.Mozna zwiedzić fajne miejsca,a przy okazji zarobić.Praca nie jest ciężka,można się przyzwyczaić no i można poznać super ludzi;)

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1624.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1443, z czego 1194 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.