INVENT Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INVENT Sp. z o.o.

Ola

Wybieram się już po raz trzeci i jestem bardzo zadowolona z zarobków i atmosfery panującej w pracy. Serdecznie polecam!

@Ola

Dziękujemy za miłe słowa! :)

Katarzyna

Polecam pracę w firmie INVENT,koordynatorzy bardzo pomocni ,hotele bardzo dobre ,pokoje dwuosobowe ,byłam z firmą na pierwszym projekcie i zamierzam wyjechać jeszcze raz.

@Katarzyna

Cieszymy się, Pani Katarzyno, że pozytywnie wspomina Pani pracę u nas i spotkamy się ponownie! :)

Jedzie ktoś z Wrocławia 9? team 18

antkowiakmagda90@gmail.com

Ja też jadę :p napiszcie na meila to się zgadamy a.lorek03@gmail.com

Ja też jadę, 9 z wro

Rims

Praca w firmie Invent mi się bardzo podobała. Praca przyjemna polega na liczeniu towaru. Obsługa skanera jest bardzo prosta. Koordynatorzy byli pomocni. Organizacja była na bardzo wysokim poziomie. wypłata na czas. Dla osób co chcą jechać poraz pierwszy to nie muszą się niczego bać.

@Rims

Cieszymy się, że podobała Ci się praca z nami. Zapraszamy na kolejne wyjazdy. :)

Bardzo dobry

Bez problemu

Sznycel

Polecam pracę za granicą. Zakwaterowanie na bardzo wysokim poziomie. Pieniądze zawsze na czas. Firma rzetelna. Nie trzeba się o nic martwić. Praca przyjemna. Brak wymagań, każdy może zacząć pracę z inwentem. :)

@Sznycel

Cieszymy się, że spełniliśmy oczekiwania i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Agit

Polecam pracę w tej firmie. Praca zapewniona od poniedziałku do piątku, czasami też są soboty. Wypłaty na czas. Ludzie z którymi współpracuje są w porządku. Teraz jadę na mój trzeci wyjazd. Zobaczymy czy znów mnie zaskoczą. Warunki mieszkaniowe były 2 razy lepsze niż na poprzednim turnusie. :)

Jack Sanoa
@Agit

Nie bałaś się podawać przez internet nr. pesel i dowodu tożsamości ?

@Agit

Dziękujemy za tę opinię! Do zobaczenia. :)

Hop

Praca za granicą jest przyjemna. W wolne weekendy można pozwiedzać ciekawe miejsca np Berlin, Lipsk, Praga. Przeprowadzki są co tydzień. Do sklepów dojeżdżamy busami firmowymi. Praca trwa 6-10 godzin. Atmosfera jest oki. Obsługa skanera prosta. Polecam.

@Hop

Cieszymy się, że miło wspominasz pracę z nami :) Zachęcamy do kolejnych wyjazdów!

Tico

Polecam pracę w tej firmie. Praca prosta i przyjemna. Wypłata na czas. Dojazd do zakwaterowania do pracy za granicą za darmo i z pracy do pracy są darmowe i zapewnia to firma. Warunki mieszkaniowe są na bardzo wysokim poziomie.

@Tico

Dziękujemy za miłe słowa. :) Zachęcamy również do oddania głosu w formie gwiazdek w opiniach Google. Pozdrawiamy!

Mania

Lekka,fajna praca, pieniądze są ok,hotele na najwyższym poziomie.Polecam

@Mania

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne wyjazdy! :)

Kriss

Witam jedzie ktoś 16tego team 4

Kriss
@Kriss

Ja dostałem informacje że jestem zapisany na 16tego stycznia ale jeszcze musi przyjść zaproszenie więc czekam wypłata jest co miesiąc zaliczka jest po 5dniach 850zl

Anka93

Wyjeżdża ktoś 9 z Wrocławia?

@Anka93

ja ;pp

Adrian T

Polecam pracę w Invent. Praca łatwa i przyjemna, warunki mieszkaniowe na dobrym poziomie, wynagrodzenie na czas.

@Adrian T

Dziękujemy, Panie Adrianie! Zachęcamy do kolejnych wyjazdów. :)

Polecam współpracę przy inwentaryzacjach zagranicznych.Zakwaterowanie na dobrym poziomie.Przyjazna atmosfera, pomocni koordynatorzy.Terminowa wypłata.Na pewno zdecyduję się na kolejny wyjazd.

@Ania

Bardzo dziękujemy, Pani Anno, za miłe słowa. :)

Pracowałam przy inwentaryzacjach w listopadzie 2022.Ogólne wrażenia pozytywne.Warunki zakwaterowania dobre.Przyjazna atmosfera.Polecam????

ZofiaS

Witam, polecam pracę na inwentaryzacjach z firmą invent. Przyjemna praca, dobre warunki mieszkaniowe. Wypłata na czas. :)

Natalia

Witam jadę z inventem po raz trzeci po nowym roku i jestem bardzo zadowolona warunki super ,miła atmosfera,praca nie jest trudna ,przyjemna mam nadzieję że to nie będzie ostatni mój wyjazd z tą firmą .

Witam wszystkich obecnych,byłych i przyszłych pracowników firmy.Pamiętajcie że najlepszym sposobem na poznanie specyfiki pracy jej jej podjęcie.Ja wspópracuje z firmą 3 lata i nie mam powodów do narzekań,hotele na przyzwoitym poziomie busy również pieniądze na czas.Z ludżmi bywa różnie czasami trafi się jakaś maruda,ale na to nie mamy wpływu.Stawki oferowane przez firmę wiadomo mogłyby być wyższe,ale są jakie są i tyle,Ile jest w ogłoszeniu tyle wpływa na konto.Nie ma jakiś dodatkowych opłat na ubezpieczenie zdrowotne czy za pokój lub dojazd do pracy jak np.w nl.Wiadomo zawsze można znależć jakieś minusy,ale gdzie ich nie ma.Pozdrawiam i nie sugerujcie się bajkami o opiniach ,bo zamieszczanie ich tutaj jest rzeczą dobrowolną ,a sposobów działań marketingowych jest naprawdę wiele dotyczy to wpisów które sugerują jaką to kasę za nie się dostaje.

Basia

Przebywam na terenie Niemie ,już od kilku lat ,bardzo lubię wyzwania i nowe doświadczenia ,dzisiaj przeszłam rekrutację np tłumacza, i cytuję, rekrutująca która sama po niemiecku mówiła kali mieć klai chcieć, stwierdziła że mogę być tylko liczącą moje odczucie jest takie ,że to jest wybór, albo sympatyczny, albo przez protekcje, później Pani która moim zdaniem przez tel jako koordynadorka, zaproponowała mi pracę jako osoba do liczenia ,czytając opinie ,które są wystawiane przez osoby ,liczące kierowników ,tlumaczy niestety ,muszą to robić po zjeździe do Polski, gdyż nie zrobienie raporow i innych bzdur, nie zostanie wypłacona pensja . ..dziwię się osobą, które mają na buzi kaganiec, i od osób zaczynających w tej firmie nie udzielają żadnych konkretnych informacji. .zobaczę po ilu minutach komentarz zostanie usunięty

@Basia

@BASIA niestety Pani znajomość języka niemieckiego nie była wystarczająca do pełnienia dodatkowej funkcji na naszym wyjeździe. Podczas weryfikacji języka niemieckiego sprawdzamy konkretne rzeczy, aby mieć pewność, że dana osoba sobie poradzi przy codziennych obowiązkach i będzie miała komfort pracy. Natomiast zapraszamy do wyjazdu jako osoba Licząca dzięki temu będzie miała Pani okazję podszkolić język oraz poznać słownictwo branżowe, które ułatwi Pani w przyszłości pełnienie dodatkowej funkcji. Przy kolejnym wyjeździe może Pani ponownie przejść weryfikację języka, czasami nasi pracownicy po jednym wyjeździe czują się na tyle pewnie, że z łatwością przechodzą kolejną weryfikację. Weryfikacje językowe prowadzona są przez wykwalifikowanych pracowników, którzy znają język niemiecki w stopniu zaawansowanym i na co dzień komunikują się z naszymi niemieckojęzycznymi Klientami.

IzaM

Bardzo spodobała mi się praca w firmie INVENT. Świetne warunki, super ekipa. Już planuję kolejny wyjazd z tą firmą.

@IzaM

Pani Izo, dziękujemy za miłe słowa i zachęcamy do oddania głosu w formie gwiazdek w opiniach Google. :) Do zobaczenia!

Adrian.S

Właśnie wróciłem z półtora miesięcznego turnusu w Niemczech to mój pierwszy wyjazd zupełnie spontaniczny ale nie żałuję ,praca w miarę lekka, dobre warunki mieszkaniowe i możliwość poznania fajnych ludzi to plusy wyjazdu,trzeba jechać i przekonać się samemu ,następny wyjazd już w planie.Pozdrawiam team 15 .

@Adrian.S

Dziękujemy, Panie Adrianie, za tę opinię. :) Bardzo cieszymy się, że ponownie się zobaczymy!

Zostaw merytoryczną opinię o INVENT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVENT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1635.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1452, z czego 1203 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 198 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVENT Sp. z o.o.?

INVENT Sp. z o.o.