MZA

Opinie o MZA

Aktualność
Szanowni Państwo,

Miło nam Państwa powitać na profilu Miejskich Zakładów Autobusowych sp. z o.o.

Platforma GoWork to przestrzeń do wspólnej wymiany informacji. W tym właśnie miejscu, możecie Państwo poruszać istotne sprawy dotyczące pracy w Miejskich Zakładach  Autobusowych sp. z o.o. Zapoznajemy się z każdą opinią i komentarzem. Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i konstruktywne uwagi, dlatego zachęcamy Państwa do merytorycznej dyskusji.
Jednocześnie informujemy, że komentarze, które będą niezgodne z regulaminem tj. niemerytorycznie, zawierające wulgaryzmy czy godzące w dobre imię pracowników Spółki będą usuwane przez administratora.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu.
Rymas
@Roman

Był taki jeden co za dnia jeździł w firmie na a a nocami jeździł na uberze. Aby wyrobić wciągał nosem wspomagacze i wylądował pod wiaduktem.

Mazowieckie@poczta.fm

Szanowni forumowicze proszę o informacje jak realnie wyglądają w tej firmie przerwy na sporzycie posiłków. W jaki sposób firma zapewnia możliwość pr?ygotowywania gorącego posiłku. Pracodawca jest zobowiązany w sposób własciwy zapewnić takie warunki.

@Mazowieckie@poczta.fm

Zadał bym inne pytanie, czy u Toi Toi można przygotować posiłek?, jesteś zadowoleni kiedy mamy dostęp do Toi Toi

Zwłaszcza na lini 115 albo 119

@Aaaa

Czy to znaczy że posiłki są przygotowywane w toaletach?

@Mazowieckie@poczta.fm

Jeżeli są linię gdzie mamy udostępnione tylko Toi Toi, więc gdzie można przygotować posiłek i go zjeść, zgodnie z KP spożywanie posiłku na stanowisku miejsca pracy jest niedozwolone.

Waszka bez oka
@Aaaa

Aaaa poza firmą , poza firmowym Toi Toi oraz z posiłkiem przygotowanym w domku .

Czy pracodawca łamie prawo w tej kwestii

Czy pracodawca łamie prawo w tej kwestii

@Mazowieckie@poczta.fm

Pod względem zapewnienia pracownikom pomieszczeń socjalnych ( miejsc do spożywania posiłku) ,Tak, pracodawca uznaje przepisy UoCPK i rozporządzenia Ministra infrastruktury odnośnie zapewnienia takich miejsc przez pracodawcę, nie uznaje przepisów KP które nie uwzględniają wykonywanego zawodu, a nakładają wymagania zapewnienia tanich miejsc każdemu pracownikowi.

@3333

W Rembertowie na krańcu, możesz pójść za tory, tam jest miejsce do grillowania(115)

JBB
@terefere

Ja tam kiedyś trafiłem na ognisko gdzie był nasz kierowca i dostałem kiełbachę do ryja

Mazowieckie@poczta.fm Nowy wpis
@Waszka bez oka

Możesz doprecyzować swoją wypowiedź?

Zlecenie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 godzin.

Kiedy podwyżki stawek godzinowych dla kierowców zatrudnionych na umowę zlecenie? Braki coraz bardziej się dają odczuć

Bbbb Nowy wpis

Cieszę się, że sprawa kierowcy, który spowodował śmiertelny wypadek z udziałem 87-letniej kobiety trafiła wreszcie do mediów. Mam nadzieję, że spółka wyciągnie wnioski i zacznie kwestie bezpieczeństwa traktować poważnie

5567 Nowy wpis

Patrzcie co macie w grafiku a co na wyprawce bo lepsze linie dają tym na zlecenie a nas wysyłają na najgorsze bo musimy przyjść nie dzwonią tylko zmieniaja w komputerze i nagle suprise w aplikacji

Kierowca

Żeby się zatrudnić w MZA trzeba się zgłosić na ulWloscianska do działu rekrutacji wypełnić kwestionariusz i można być odrazu przyjętym jeśli się ma min 2 lata praktyki w zawodzie. Po przyjęciu podpisujesz umowr, robisz badania, wybierasz zajezdnie, stawiasx się do pracy, jezdzisx 5 dni z patronem i po zaliczeniu jeździsz sam według swojego grafiku. To jest cała polityka pracy.

Na ul. Woronicza sprawdzają czy masz pojęcie o jeździe, przegubem jedziesz po placu i robisx łuk przodem i tyłem.

Staszek

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w komunikacji miejskiej. Smród, bród i ogromna odpowiedzialność za marne grosze. Zaczynasz pracę w środku nocy lub ją kończysz w środku nocy z prorokiem na plecach.

Mazowieckie@poczta.fm

Jakie są godziny rozpoczynania i zakończenia pracy kierowców. Czy zawsze jest to stałe miejsce?

@Mazowieckie@poczta.fm

Kierowcę obowiązuje równoważny system pracy, więc praca zaczyna się o różnych porach – wszystko zależy od linii, która danego dnia będzie obsługiwana. Miejsce rozpoczęcia i zakończenia pracy będzie zależne od zmiany (poranna, popołudniowa, dodatek) może to być zajezdnia autobusowe, kraniec/pętla. Zachęcam do kontaktu telefonicznego 22 568 77 65 – odpowiemy na wszystkie pytania.

@MZA

Czyli może być tak że będa to różne pory dnia i nocy i różne miejsca?

@Mazowieckie@poczta.fm

Dokładnie. Kierowcy otrzymują grafik na cały miesiąc, więc znane są im z wyprzedzeniem: linie, miejsca początku i końca zmiany.

@MZA

Czyli rozpoczęcie zmiany roboczej może być w innym miejscu niz zakończenie, o np 3 rano?

@Mazowieckie@poczta.fm

Zaczynasz o 3 czasem 4 jeździsz do 15 coraz bardziej popularne przez MZA jest robienie zmian po 10:46 bliżej 11h niedługo będziemy jeździć po 12 od 3 rano do 15

@MZA

Czy kiedy kierowca otrzyma grafik pracy, może on ulegać zmianie zaplanowanych godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy na inne godziny niż obowiązywały w danym dniu pracy?

@MZA

Nie zgodzę się z tezą. Kierowca dostaje grafik, ale jest zobowiązany do sprawdzenia wyprawek. Czasem może go spotkać niespodzianka, zazwyczaj. Życie jest pełne zasadzek

@MZA

Trudne pytanie zadałem więc nie liczę żebym uzyskał odpowiedź, sprytnie ominięte zostało że pracujemy w równoważnym systemie pracy w rozliczeniu miesięcznym, w tym przypadku nawet dla potrzeb pracodawcy nie można zmienić pracownikowi godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy bez jego zgody

@Aaaa

Są to sporadyczne sytuacje, ale mogą się wydarzyć. W każdym takim przypadku wcześniej kontaktuje się z kierowcą planista i/lub dyspozytor.

@MZA

Nie, nie prawda nie w każdym przypadku się kontaktuje proszę kłamcy nie kłamać.To kierowca autobusu komunikacji miejskiej zatrudniony w mza ma się dowiadywać czy nie zmieniono mu godzin pracy lub wydłużono godzin pracy.

@MZA

Wierzysz w to co piszesz?, jak sądzę sporadycznym przypadkiem jest że w grafiku mam zaplanowane 4 godziny pracy rezerwy, a na wyprawce jest 9 godzin Pracy i jakiś nikt się nie fatyguje zapytać się mnie czy miałem inne plany tego dnia niż dłużej pracować

Aaa

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w komunikacji miejskiej. Smród, bród i ogromna odpowiedźialność za marne grosze.

Aaa

Janusz

Pytanie mam do ludzi z Włościańskiej. Jakie konsekwencję poniesie gość ( milioner) zatrudniony na UZ ,który spalił autobus??? Chodzi mi o jego bierną postawę przy gaszeniu, o zignorowanie pierwszych objawów pożaru,o zignorowanie informacji od pasażera o wydzielającym się zapachu spalenizny,!!!!

Sprawiedliwy
@Janusz

A czy kierowca jest strażakiem, żeby wykazywać czynną postawę przy gaszeniu?

@Sprawiedliwy

Chcesz "sporzywać"? Może najpierw zajmij się polskim słownikiem ortograficznym?

Janusz
@Sprawiedliwy

A gaśnice w autobusach są dla strażaków tylko i wyłącznie?

Bartosz

Ile realnie jestem w stanie zrobić? Mam 18 lat doświadczenia na ciężarówkach w transporcie międzynarodowym. Postanowiłem przejść na autobusy by spróbować czegoś nowego. Mam wszystkie kat.prawa jazdy i kod 95.

@Bartosz

5300 do ręki ci wyjdzie za nominał 168h. Ogólnie nie warto bo ani nie zarobisz ani nie będziesz miał siły psychicznie Pozdro

@Nowy

Bartoszu, czy grasz w Lotto? Na pewno masz 5300 a co dalej? zagraj może się uda

3 cytryny

Mza czy to prawda że karacie swoich pracowników którzy są honorowymi dawcami za pójście oddać krew do stacji krwiodastwa lub na pogrzeb w kwocie 400zł ? Czy jeśli to prawda to czy to jest uczciwe?

@3 cytryny

To pewnie funkcjonuje jakas dziwna premia za gotowość. Moze pracodawca by się wypowiedział jak to wygląda. Bo jeśli tak jest to faktycznie całkowicie zmienia to postać rxeczy w kwestii zarobków. Przyznam że kwoty brutto jakie spółka proponuje, nie powalają. Jesli dodatkowo pozabierają dodatki to już masakra

@3 cytryny

Nie jest prawdą, że za nieobecność spowodowaną oddaniem krwi zabierana jest premia w wysokości 400 zł. W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego 22 568 77 65 – z chęcią na wszystkie odpowiemy.

@MZA

Czy wobec tego zabierana jest jakaś inna kwota za nieobecność spowodowaną krwidastwem lub inną nieobecnością? Jesli tak to jaka?

@Mazowieckie@poczta.fm

Premia, o której Pan wspomina uległa zmianie od 01.04.2024 r., zachęcam do zapoznania się z regulaminem w Dziale Kadr na Pana oddziale.

@MZA

Czy mogę prisić o odpowiedz tutaj na forum. Jestem zainteresowany pracą więc chyba mam prawo znać zasady ewentualnego przyszłego uposarzenia?

@MZA

Czy spółka przewiduje podwyższenie stawki godzinowej dla pracowników zatrudnionych na umowę zlecenie? Pozdrawiam

@900

Nie ma czegoś takiego jak zatrudnienie na umowę zlecenie. Zatrudnianie w tej formie jrst niezgodne z prawem.

@900

Wszystkich zainteresowanych pracą w spółce Miejskich Zakładów Autobusowych zachęcamy do kontaktu telefonicznego 22 568 77 65 lub mailowego kierowcaautobusu@mza.waw.pl - podczas rozmowy rekrutacyjnej z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie MZA oraz do zapisów na dni otwarte w Oddziałach Spółki na terenie Warszawy. Pracowników oraz zleceniobiorców, zapraszamy do kontaktu z właściwymi komórkami spółki, w celu uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące wynagrodzenia.

R 4
@MZA

Oddaję regularnie krew i ZAWSZE zabieraliscie 400plus i na dodatek 20 zł z innej premi. Prezes na spotkaniu klubu HDK na Ostrobramskiej, powiedział że nie będzie to zabierane. I co ??? I zabierał nadal premię.

@R 4

Zachęcam do zapoznania się z regulaminem premii motywacyjnej – dostępny w kadrach na każdym oddziale.

1. Umowa zlecenie jest zgodna z prawem. Kandydat może wybrać sposób współpracy z MZA ( umowa o pracę , umowa cywilno-prawna). 2. Zmiana przepisów dot. emerytury pomostowej nastąpiła w styczniu 2024 r. – prawo nie działa wstecz, każdy kandydat który zdecydował się na podjęcie współpracy w ramach umowy cywilno-prawnej do końca 2023 roku i jest na emeryturze pomostowej wykonuje zlecenie nie tracąc świadczenia z ZUS-u. Więcej informacji na temat łączenia pracy/ zlecenia z pobieraniem świadczenia emerytalnego na głównej stronie ZUS.pl, dodatkowo pracownicy mogą uzyskać informacje w komórkach kadrowych spółki.

@MZA

Czy wiesz dlaczego został wprowadzony Regulamin Pracy w 2014 roku?, odpowiem gdybyś zapomniał żeby nie było różnych dodatków a tylko stawka wynagrodzenia, a dziś co mamy 1/3 wynagrodzenia to różne dodatki

Mazowieckie@poczta.fm

Twierdzisz że pisze nie prawdę? Jeśli masz wątpliwości to w ramach zaspokojenia Twojej ciekawości moge złorzyć wniosek o przeprowadzenie kontroli do Inspekcji Pracy. Czy jesteś zainteresowany wyjaśnieniem tej sprawy to końca?

Mazowieckie@poczta.fm

Podałem Tutaj podstawę prawną która wyrażnie zabrania wykorzystywania umowy cywilno prawnej zamiast umowy zlecenia. Teraz może Ty sie wypowiesz na ten temat w sposób bardziej cywilizowany niz człowiek pierwotny.

@MZA

Czyli jednak pobory są zmniejszane jeśli ktoś skorzysta z dnia wolnego aby oddac krew?

@MZA

@ MZA. Mam pytanie dlaczego zamiast edukować ludzi na temat poprawnego sygnalizowania podczas podjazdu na przystanki na żądanie jak i nie wysiadania oraz wsiadania podczas sygnału dźwiękowego przyjmujecie skargi i każecie na nie odpisywać kierowcą. Ile jeszcze kierowcy będą wysłuchiwać obelg ile będą obrażani i wyklinani za to że ktoś w ostatniej chwili przypomniał sobie ze będzie wysiadać lu wsiadać.

Elektro

Tak oczywiście wszystkie twoje nieobecności w grafiku liczone -40 zł

@Mazowieckie@poczta.fm

Tak, były zmniejszane nie wiem jak jest od 1 kwietnia, przestałem zajmować się regulaminami wprowadzanymi przez spółkę, to nie ma sensu, przepisy prawa dla spółki są takie jak je interpretuje

@Mazowieckie@poczta.fm

Pytałeś się czy umową o pracę jest zamieniana na umowę zlecenie. Pracodawca tego nie wykonuję, ale kierowcy chcąc mieć wyższe wynagrodzenie składają pisma o zmianę umowy i są zatrudniani na nowych warunkach

Taka prawda
@MZA

Proszę nie (usunięte przez administratora) bo to prawda. Byłem na krwi, należalo mi sie za to 2 dni wolnego. Poza tym przepracowalem uczciwie caly miesiac, a premii 400zł nie dostałem właśnie za to że byłem oddać krew

Mazowieckie@tlen.pl
@Aaaa

Czy wykonują wtedy te same obowiązki co poprzednio pracując na umowie o pracę. Czy coś sie wtedy zmienia po za takimi rzeczami jak odpowiedzialność 100 procent w przypadku winy pracownika w porównaniu z tym co Ci zatrudnieni na umowę o pracę, którzy ponoszą ewentualną odpowiedzialność tylko o ograniczonym zakresie?

@Mazowieckie@poczta.fm

Jest w pełni zgodne z prawem nie wiem skąd wziąłeś informacje. Gdyby nie zasilający plany na każdej zajezdni w życiu by nie wyszły. A to że ktoś nie chce pracować według harmonogramu pracodawcy a swojego jest raczej zaletą a nie wadą.

@MZA

To dlaczego słyszę od kierowców którzy byli oddać krew że zmniejszono im pensję o 400 zł? To w takim razie pójście na pogrzeb jest karane kwotą 400zł?

@Mazowieckie@tlen.pl

Nie znam kwoty odpowiedzialności, tą kwotę spółka zawiera w umowie o pracę z kierowcą zatrudnionym na umowę zlecenie

@3 cytryny

Prosimy o zapoznanie się z naszymi wcześniejszymi wpisami. Dość szczegółowo zostało to wyjaśnione.

@Taka prawda

Nikogo nie wprowadzamy w błąd – zasady premii motywacyjnej zmieniły się z początkiem kwietnia 2024 r. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami w dziale kadr.

@Mazowieckie@tlen.pl

Podczas wizyty kandydata w rekrutacji przedstawiane są warunki, odpowiadamy na pytania. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z rekrutacją MZA.

@MZA

Kłamcy to jest niestety prawdą i nie kłamcie kłamcy i nie wprowadzajcie w błąd bo jeśli kierowca pracujący u was oddał krew honorowo w stacji krwiodastwa lub wziął dzień urlopu wypoczynkowego czy dzień urlopu na pogrzeb członka rodziny to był i jest karany w kwocie ponad 400zł.

"Uposarzenia" powiadasz??

@3 cytryny

Zachęcamy do kontaktu z kadrami i zapoznaniem się z regulaminem premii motywacyjnej.

Mazowieckie@poczta.fm

Prosze o informacje jak wyglądają jadalnie dla kierowców. Czy są zgodne z przepisami?

@Mazowieckie@poczta.fm

Każdy oddział posiada zaplecze socjalne dla kierowców, są one wyposażone w mikrofalę, lodówkę oraz miejsce, gdzie można swobodnie zjeść posiłek. Posiadamy również maszyny vendingowe z szerokim dostępem do artykułów spożywczych.

@MZA

Czyli wszyscy kierowcy w czasie swoich obowiązków mają możliwość przygotowania sobie ciepłego posiłku? Piszą tutaj forumowicze że to nie jest prawda. Proszę o informacje jak to faktycznie wygląda?

Magda

Jak to wygląda z tymi noclegami zapewnianymi przez pracodawcę?

@Magda

Kierowcy zainteresowani pracą w Miejskich Zakładach Autobusowych i mieszkający poza aglomeracją warszawską mają możliwość skorzystania z zakwaterowania przez maksymalny okres 15 miesięcy. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 22 568 77 65.

M

Linia 200 / Patkowskiego w str Mokotowa godz. 8.55. Autobus nawet nie spojrzał na przystanek. Może kierowca powinien być rajdowcem. To przykre, bo autobus powinien się zatrzymać zwłaszcza, że ludzie na gali rękoma, aby się zatrzymał. Spóźniłam się do pracy!

@M

@M Czesto ludzie nagaja jak autobus mija przystanek. A po drogie może autobus miał zamknięte oczy oczy i pojechał na pamiec

WesołyZiemniak
@M

Zły autobus, bardzo zły! a fu! :)

Jacek

Nieorofesjonalna kierownik Działu Szkoleń, (usunięte przez administratora), która wyklucza kandydatów do szkoleń na podstawie własnego widzimisię i osobistych uprzedzeń. Łatwo się podcina skrzydła młodym ludziom, tylko kto będzie nas woził autobusami. Odradzam tego pracodawcę!!!

@Jacek

Program „Dofinansowanie” ma jasno określone zasady, które mają na celu sprawdzenie czy kandydat ma predyspozycje aby zostać kierowcą zawodowym z kategorią (usunięte przez administratora) Informacje o programie i zasadach można uzyskać na stronie internetowej MZA/zakładka Ośrodek Szkolenia lub pod numerem telefonu 22 50 28 500.

@Jacek

@Jacek. Widocznie się nienadajesz na kierowcę autobusu. Z tego co widzę jeżdżąc to cały czas nowi się szkola. Więc nie sądzę że jest to wina Pani Eli Kapalki zresztą bardzo miłej kobiety

@MZA

Kto normalny chce pracować u pracodawcy u którego jest się numerem czujesz się jak w karnym zakładzie penitencjarnym ciągle kary. Swoją drogą ciekawe kto wziął łapówkę za zakup Ursus Autosan Solbus autobusów które ciągle się psują i nie spełniają wymagan kierowców a producent nie bierze tego pod uwagę. Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez firmę już poszło do prokuratury mam nadzieję że CBA zajmie się wszystkimi przetargami i zarząd skończy jak (usunięte przez administratora) pruszkowska w celi.

Staszek

David

Kierowca autobusu linii 132 o numerze 5405 poczekał na mnie i na narzeczoną, widząc że biegniemy. Serdecznie dziękujemy!

Gabriela

Autobus strasznie się spóźnia przez co ja nie mogę zdarzyć do szkoły już 8 minut nie pozdrawiam kierowcy 401

@Gabriela

dzień dobry, Dziękujemy za wiadomość, chciałam od razu zaznaczyć, iż jest to miejsce, gdzie może wypowiadać się na temat pracodawcy, jakim jest MZA. Wszystkie informacje dotyczące opóźnień lub innych zagadnień z zakresu niewłaściwie wykonanej usługi przewozu, proszę przesłać na adres skargi@mza.waw.pl. Proszę wpisać dane dotyczące kursu, godzinę, nr taborowy /jeśli znany/ kierunek jazdy etc. Pozdrawiamy

GreG

A jak ma to wyglądać jeśli rozkład jazdy nie uwzględnia przejazdu w korkach gdy caly ursus i okolice stoją, 8 minut to i tak tyle co nic...tam na niektórych brygadach opóźnienie wychodzi ponad 20+ minut. Aczkolwiek rzecz jasna to wszystko wina kierowcy, kierowca zły i do tego chłoptaś do bicia, ba do tego z nawiązką i propozycja zgłoszenia skargi!

Aaaa

30% obecnych pracowników spółki zatrudnionych jest na preferencyjnych warunkach niż dotychczas zatrudnieni pracownicy na umowę o pracę. Część pracowników na niedozwoloną umowę zlecenie gdzie stawka wynagrodzenia wynosi 55 zł/h, nowo przyjęci pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę otrzymują rzeczowe wynagrodzenie w postaci mieszkania. Pytanie: Dlaczego spółka nie docenia pracowników długo pracujących i daje im niższe wynagrodzenie?

@Aaaa

1. Kandydat z kategorią D w MZA ma możliwość wskazania formy współpracy tj. zawarcie umowy o pracę lub podjęcie współpracy w ramach umowy cywilno-prawnej. Obydwie formy są zgodne z prawem. 2. Program zakwaterowania w hostelu, skierowany jest do nowo zatrudnionych pracowników mieszkających poza aglomeracją warszawską, maksymalnie do 15 miesięcy (szczegółowe informacje dot. tego programu oraz innych można uzyskać w rekrutacji pod nr tel. 22 568 77 65). 3. Spółka docenia każdego pracownika i nie jest prawdą, iż osoba nowo przyjęta na stanowisku kierowcy autobusu ma wyższe wynagrodzenie niż długoletni pracownik.

@MZA

Program zakwaterowania w hostelu, skierowany jest do nowo zatrudnionych pracowników mieszkających poza aglomeracją warszawską .... Jest to Benefit który otrzymuje nowo zatrudniony pracownik. Benefity są częścią rzeczową wynagrodzenia od którego pracownik ma obowiązek odprowadzić składki ZUS. Nowo zatrudniony pracownik poza wynagrodzeniem pieniężnym otrzymuję od spółki wynagrodzenie rzeczowe którego wartość nie otrzymują pracownicy pracujący w spółce na tym samym stanowisku pracy.

@MZA

Gdybyś tego nie wiedział to nauczę, nieodpłatne lub częściowo odpłatne zapewnienie lokalu mieszkalnego pracownikowi stanowi dla niego również przychód, nie musisz posiadać zgody pracownika na rozliczenie na liście płac świadczeń pozapłacowych, ale musisz je wykazać

Rymas
@Aaaa

A poza tym wszystkim to ja akurat nie chciałbym mieszkać w hostelu. To takie współczesne hotele robotnicze. Pokój a w nim ze 4 łóżka, czyli 4 lokatorów, na nich jedna łazienka, nie wiadomo czy w takim hostelu funkcjonuje coś w rodzaju stołówki itd. Musiałbym być bardzo zdesperowany. To moje zadanie.

@Rymas

Mówię o przychodzie pracownika, a nie gdzie mieszka. Kiedy firma zapewnia pomieszczenie mieszkalne pracownikowi jest to jego przychód który uwzględnia się na karcie wynagrodzenia. Przykład: miesięczne zapewnienie pracownikowi pomieszczenia gdzie mieszka dla firmy koszt 1500 zł, tyle dodatkowo stanowi przychód pracownika do świadczeń pieniężnych które otrzymuje pracownik.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Pytanie do Mza. Dlaczego przyjmowane są skargi od pasażerów którzy nie potrafią zastosować się do punktu 6 regulaminu przewozów? W dodatku wyzywają kierowców..

Zostaw merytoryczną opinię o MZA - Warszawa

• Jak się pracuje w MZA?

Zobacz opinie na temat firmy MZA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1883.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1724, z czego 297 to opinie pozytywne, 363 to opinie negatywne, a 1064 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MZA?

Kandydaci do pracy w MZA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MZA