InMedio Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o InMedio Sp. z o. o.

dbomb

O widzę, że nareszcie mam do czynienia z solidną firmą jaką jest inmedio. Czy może ktoś powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy?

Ja pracuję u super ajentki i bardzo sobie chwalę :)

didżej

no właśnie. a tak naprawdę to produkty spożywcze są tam jedynie takim dodatkiem do całej otoczki InMedio

Jawisię

W końcu na czymś muszą zarobić. Ale to prawda, Inmedio sprawia wrażenie dobrze prosperującej maszynki.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie InMedio Sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
bdg@@

Nie jestem w stanie Ci odpowiedziec czemu akurat w Bdg,bo nie wiem tego:/ My bylismy tylko pracownikami,wiec skad mozemy wiedziec dlaczego akurat tak jest w Bydgoszczy

bdg@@

Bo to zalezy od ajentow,a ze akurat Bydgoszcz trafila na takich ajentow;)

bdg@@

Z tego co wiem to tylko w Bdg tak jest,poczytaj sobie opinie w internecie z innych miast

bdg@@

Niee...nie ma szans,a tyle ile ci oferuja to jest szczyt marzen bo zazwyczaj robi sie za 5zl,nie radze sie w to pakowac

bdg@@

6,5zl dla tego kiosku to juz jest duza kwota,ale policz sobie ile wyjdziesz na reke,jezeli dostaniesz umowe zlecenie.Nie oplaca sie za takie pieniadze pracowac,tymbardziej ze trzeba zostawac po godzinach,sprzatac itd. za darmo!!Caly czas musisz stac,nie mozna siedziec,zeby zarobic 1000zl musisz miec 200 godzin przerobionych!!!

bdg@@

6,5zl to juz i tak duzo!praca bez umowy,o glupia umowe zlecenie trzeba sie prosic! na poczatku jest wszystko super,jestes najlepszym pracownikiem dla szefostwa a po jakims czasie robia afery,oskarzaja o rozne rzeczy,co miesiac odciagaja pieniadze za glupoty,nie polecam!MASAKRA!!

Wiesz... czasami nie trzeba wiele... wystarczy dobra atmosfera w pracy i traktowanie człowieka z szacunkiem, na który każdy sam sobą i swoją postawą zapracowuje. Nie zapłacono mi za napisanie tego tekstu. Zrobiłam to, bo chciałam, ale zapewne niektórym będzie trudno w to uwierzyć... z tym, że to już nie jest mój problem. Pozdrawiam

mentor

Kasia - 2011-03-25 21:34:59 Witam serdecznie. Chciałam się odnieść do wypowiedzi ANONIMU który bardzo niepochlebnie wypowiadał się na temat pracy w Inmedio w CH RONDO. 1) Po pierwsze \ Ile Ci zapłacili za ten tekst?? ;)

gal anonim

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) nie dawajcie się nabrać na słodkie gadki zapomnijcie ze dostaniecie wypracowaną kwote pieniędzy zawsze znajdzie się jakiś minus a oni tylko zacierają ręce ze wyrolowali kolejnego człowieka

nie idzcie tam do pracy,jaa za 345 godzin dostalam 270 zlotych wyplaty,bo [usunięte przez admina] wymyslila,ze mam tyle przywalonych zwrotow,a to nieprawda,to ona zwozi gazety z innych sklepow i wmawia.....................

maggggggggg

tyraja ludzi po 15 i 12 godzin dzien w dzien czeba isc do inspekcji pracy co wy na to?

zgadzam sie z wami. dokładnie wszystko tak jak napisaliście. pracowałam tam chwilkę bo długo się nie da. nie wiem co chcą uzyskać ci ludzie takim podejściem do pracy i swoich pracowników. Jednak ten fakt , że co tydzień jest tam ktoś inny świadczy tylko o jednym.....smutne ale prawdziwe.

anonimus - 2009-08-28 16:27:54 znam ich.. pracowałam na glinkach i widziałam jak tam często się dziewczyny zmieniają. Dziewczyny przychodziły zawsze o wiele wcześniej niz wszyscy i wychodziły długo po zamknięciu. rotacja w tym punkcie była ogromna. Tak zybko się obsada zmieniała ze nawet imion nie miałysmy okazji się dowiedzieć. Nie polecam tych ludzi. Jako ich pracownik nie miałam okazji ich poznać ale jako ludzi zawsze wydawali się dziwni. S[usunięte przez moderatora]. Hehe...Ja też tam pracowałam i popieram TRAGEDIA:) Mnie klienci ostrzegali...już samo to,ze [usunięte przez moderatora] miała opinie niesympatycznej i niezrownoważonej dalo mi do myslenia,mialam noz na gardle i wytrzymalam pol roku,ale tez mnie[usunięte przez moderatora]-podobnie jak poprzedników.Szukam kontaktu z Sebastianem-tez u nich pracowal,moze kiedys,ktoś przypadkiem...Beata

anonimus

znam ich.. pracowałam na glinkach i widziałam jak tam często się dziewczyny zmieniają. Dziewczyny przychodziły zawsze o wiele wcześniej niz wszyscy i wychodziły długo po zamknięciu. rotacja w tym punkcie była ogromna. Tak zybko się obsada zmieniała ze nawet imion nie miałysmy okazji się dowiedzieć. Nie polecam tych ludzi. Jako ich pracownik nie miałam okazji ich poznać ale jako ludzi zawsze wydawali się dziwni. Szczególnie [usunięte przez moderatora]

Mało tego zatrudniaja w Billi a pracujesz na 2 stoiskach-Billa-Carrefour.I maja gdzieś,że wykupiles bilet miesieczny na jedna linie.[usunięte przez moderatora].Uwaga!Nie łapcie się na to ,ze wmawiaja Wam [usunięte przez moderatora].Próbują na wszystkim zarobić.Zarobki marne i nieproporcjonalne do wykonywanej pracy.

Jesli caly czs sa ci sami wlasciciele to ja serdecznie odradzam.Zarobki niskie-jak ci dadza 1000zl to musisz sie cieszyc i calowac ich po rekach-za to zapieprzasz 240 h w mies.Na poczatku staraja sie wprowadzic przemila atmosfere,udawadniaja jacy oni sa wspaniali i przyjaznie nastawieni do pracownika...nawet zabiora na miasto,kupia zapiekanke,loda,piwo...i jak widza,ze juz jestes ich to po przyjacielsku prosza...przyjdziesz jutro na 12h???Znam wielu ludzi przez nich [usunięte przez moderatora]...propononuje powaznie robic wywiad wsrod pracownikow innych stoisk-kazdy(jest wielu zyczliwych ) powie ci,ze tam pracownicy odchodza bardzo szybko....Ja szczerze odradzam...A jesli juz sie zdecydujesz i cie [usunięte przez moderatora] to proponuje isc do Panstwowej Inspekcji Pracy...Zycze powodzenie.Dbaj o swoje interesy i nie daj sie-w szczegolnosci walcz o umowe o prace na caly etat.Pozdrawaiam

Zostaw merytoryczną opinię o InMedio Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w InMedio Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy InMedio Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InMedio Sp. z o. o.?

InMedio Sp. z o. o.