INTERHANDLER Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Interhandler Sp. z o.o.

Wystarczy przeczytać posty poniżej. Jestem zwykłym szeregowym pracownikiem,obserwuje wszystko z pozycji bezstronnej i widzę, że nikt kto nie jest w tzw. MT nie ma prawa głosu. Nasz MT ma własne oderwane od sytuacji na rynku wizje. Nie widzą i nie rozmawiają z konkurencją. Słuchają tylko Siebie na wzajem myśląc ,a wręcz wmawiając, że jesteśmy jedyną siłą na rynku. Jako bezstronny obserwator zauważam wielu bez wiedzy i pomysłów pozerów tj. nowy dyrektor serwisu przypomnę,że z BM a nie z CAT'a, pani dyrektor czy może kierownik logistyki, dyrekor działu BS i jego powiększąca się "drużyna". Zarządzie porozmawiajcie z ludźmi nie z towarzystwem wzajemnej adoracji.

@Ja czemu nie ma z kim?

Aneta

@Ja nie wiem tego, dlatego też proponuję jakąś opcję rozwiązania tej sytuacji, jaka Was ogarnęła w firmie Interhandler. @Greg trochę się zapędziłeś w swojej wypowiedzi. Nie możesz nikogo obrażać. Jeżeli jesteś lub byłeś pracownikiem firmy o napisz swoją opinię w sposób niełamiący regulamin.

Aneto, gdyby było z kim porozmawiać to nie było by tych postów.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Interhandler Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Doradca handlowy?

Szanowny Managemencie, nic się nie zmieniło. Wciąż przybywa rządzących dyrektorów, kierowników, psełdo specjalistów i ich, potrzebnych do lansowania swej miernej, niepopartej wiedzą, a i doswiadczeniem ubogim, pozycji. Dlaczego Wy, mimo upływu już 2-giego m-ca, nie przedstawiliście planów budżetowych w działach odpowiedzialnych za obsługę posprzedażną? Czy to przypadkiem nie oznacza, że powyżej wymienieni są całkowicie zbędni, a ich wypłaty, koszty hoteli i leasingów itd. to tylko, i wyłącznie pusty bezefektywny, koszt? Jak i czym Oni zarządzają, skoro jeden z najważniejszych, w spółkach handlowych, parametrów pozostaje tylko domniemany?

Aneta

@Ja dobrze, że tutaj napisałeś swoje sugestie związane z atmosferą w firmie Interhandler. Jednak napisałeś, że nie chcesz donosić. A nie jesteśmy w stanie Ci zagwarantować, że Twój pracodawca zajrzy na to forum i to przeczyta. Dlatego może grupowo przejdziecie się do pracodawcy i bez podawania nazwisk opowiecie o sytuacji w firmie z Waszej perspektywy?

PorcelanowA
@Aneta

Kim jest Aneta ?

Szanowny "Managemencie" czy zauważacie w ostatnim czasie wzrost aparatu niekompetencji? Wszelkiego rodzaju specjaliści i kierownicy produktu, którzy swoją pracą angażują innych, gdyż nie posiadają nawet podstawowej wiedzy o tytularnym produkcie ( no może poza tym, że jest żółty ). Szanowny "Managemencie" widać próby zmian, ale zmieniacie nie z tymi ludźmi. Nie pytacie, nie rozmawiacie - narzucacie to co mówią ludzie generujący koszty, a nie słuchacie tych, którzy na te koszty muszą zarabiać. My naprawdę widzimy co się dzieje, potrafimy czytać i pisać, i nawet skończyliśmy studia - niejednokrotnie kierunkowe, ale My nie lubimy donosić, nie idziemy po trupach i prawdopodobnie jako jedyni chcemy, żeby Nasza firma była lepsza i się rozwijała.

Aneta

@Wojt minął ponad miesiąc od Twojego wpisu, dlatego chciałabym zapytać czy zdecydowałeś się na zgłoszenie do firmy Interhandler? Jeżeli tak to może powiedz jak się ma to wszystko o co pytałeś i czy Twoja decyzja była zmianą na lepsze czy też nie?

Loco

Hallo, hallo jak obecnie sytuacja w IH bez sami wiecie kogo ?? W końcu można skupić się na pracy i nie robić pustych przebiegów aby tylko kilka osób bylo zadowolonych?

Wojt

Dzień dobry. Czy mógł by mi ktoś w sposób jasny i klarowny opisać sytuację jaka teoretycznie mogła by mnie spotkać po wstąpieniu w szeregi serwisu w Kostrzynie wlkp? Chodzi o kondycję firmy, atmosferę i zarobki serwisanta. Planuję zmienić pracę, nie muszę więc nie chciał bym wskoczyć w jakieś (usunięte przez administratora). Planuję zmienić bo wiadomo czasem można sobie polepszyć a nie chciał bym pogorszyć. Pozdrawiam.

Aneta

@ciekawy jestem moderatorem forum, a odpowiedzi na stawiane przeze mnie pytania są pomocne w podejmowaniu decyzji zawodowych. @Ja a możesz powiedzieć dlaczego Interhandler jest dobrym pracodawcą? Ważne, by swoje opinie uzasadniać.

ciekawy

@Aneta, a kim ty w ogole jesteś i jaką pełnisz rolę na tym forum ?

Leon

Tak narzekacie na tym forum a ja szukając pracy dowiedziałem się, że Interhandler to dobry pracodawca. Może ktoś napisać gdzie jest prawda ? Bardzo proszę.

@Leon

Interhandler to dobry pracodawca.

Nie byłem jakiś czas w serwisie w Łomiankach po przybyciu zobaczyłem zmiany,młody specjalista totalna porażka nie wie o co chodzi nie ogarnia tematów a nowy kierownik Ten sam poziom ,skąd oni ich wzięli .Już tam nie pojadę .

Endrju
@Marek

Przyjechał sobie Marek do serwisu w Łomiankach i się zadziwił chłopina - zastał wielką porażkę. Tylko nikt biedakowi nie powiedział, że ten serwis nie jest już w Łomiankach. O tak Mareczku - nie przyjeżdżaj więcej :D

Aneta

@Ja dzięki za odpowiedź. W takim razie osoby chcące aplikować powinny poćwiczyć nad tymi rzeczami. Czy ktoś chce jeszcze powiedzieć coś na ten temat?

Aneta

@Ja chcesz powiedzieć, że osoby ambitne z pomysłami nie dostaną się do pracy w Interhandler? A jak na rozmowie np. rekruter zbada, że osoba będzie donosić na innych? Może po prostu teraz jest taki zespół, a nie ma reguły kogo się przyjmie?

@Aneta

Moze taki zespol, moze tacy ludzie, moze taka rekrutacja, moze rekruter zapyta, moze okresli na podstawie rozmowy czy kandydat jest sklonny( brak wiedzy, niska pewnosc siebie, niezdecydowanie, lekka konfabulacja,brak sprecyzowanych celow) mozna mnozyc ..,moze,moze,moze...., Rzeczywistosc pokazuje powyzsze.

Zapomnialem dodac iz osoby zarzadzajace dzialami handlowym i ich wsparciem to chodzacy brak kompetencji i wiedzy. Najwazniejsze sa glupkowate usmiechy, samochody i opowiadanie bredni o swoim zaangazowaniu, i co to oni nie robia. Juz wiekszosc konkurencji sie z IH smieje i pyta retorycznie jak dlugo ta firma bedzie funkcjonowac na pomyslach bylego prezesa, poddawanych jako swoje przez obecnych dyrektorow, obecnemu prezesowi ktory wierzy im bezgranicznie.

drugi

Dobrze ujęte.

A co tu pisać. Nowo przyjmowani maja takie kryteria: Jesli ktos ma zerowa wiedze i nią nie przycmi przelozonego to sie nadaje. Jesli ktos potrafi dobrze donosic i zrzucac swoje bledy na innych to sie nadaje. Jesli ktos ma nierealne pomysly to sie nadaje. Takie przyklady mozna mnozyc.

Aneta

Może jakiś pracownik Interhandler odpowiedzieć na pytania użytkownika @Kandydat? Ważne to jest nie tylko dla jednego użytkownika, ponieważ są trzy oferty pracy i mogą one zainteresować wiele osób (http://www.interhandler.pl/kariera/).

Czy może ktoś napisać kilka informacji o Interhandler dla nowych chętnych? Jaka jest atmosfera? Na jaką umowę można liczyć na początek? Czy firma ma jakieś konkretne wymagania od kandydata na początek? Czytałem wpisy na tym wątku i mam bardzo mieszane uczucia.

Zostaw merytoryczną opinię o Interhandler Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Interhandler Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Interhandler Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interhandler Sp. z o.o.?

Interhandler Sp. z o.o.