Aliplast Sp. z o.o.

Opinie o Aliplast Sp. z o.o.

didi

Mam pytanie do pracowników - czy nie wiecie ile mniej więcej zarabia się w biurze?

Mieczysław
@didi

Interesuje Cię praca biurowa w firmie Aliplast? Widziałem, że obecnie firma poszukuje jedynie pracowników produkcyjnych, dlatego zastanawia mnie, czy słyszałeś może o zapotrzebowaniu na pracowników biurowych? Jeżeli możesz, to napisz również, dlaczego akurat to miejsce pracy zainteresowało Twoją osobę? Będę wdzięczny za informacje.

@didi

W biurze Ci nie powiem ale powiem Ci ile na produkcji:Na okres próbny daja teraz 2550zl brutto i 500 zl premi+ premia za nocki.Jak przyjdziesz w weekend to sobota 100% płatna a niedziela 350 zl brutto.(za taki weekend z 420zl wleci na reke) nie trudno sobie policzyc ze jak wpadniesz chociaz na 2 weekendy w miesiacu to juz wyplaty ponad 3 tysie przytulisz i to juz na probnym .Fajnie bo w weekend sa przeważnie ranne zmiany i tak np. idziesz w sob na 6 i o 14 jestes wolny a niedziela na 4 i do 12 . Po okresie próbnym dostałem jeszcze podwyżkę. Przerwy masz pół godziny można sobie dowolnie ją wykorzystywać np 2x15min. Praca nie jest taka ciężka bo to amelinium:) nie stal. Dodatkowo na swieta się premie dostaje,na wczasy dofinansowanie,nie wspominajac juz o karcie multisport. Wiec jak sie chce pracować to można bardzo dobrze zarobić:) Pozdrawiam!

Mieczysław
@pracownik

Dziękuję za rzetelną odpowiedź. Mógłbyś napisać, jakie warunki należy spełnić, aby każdego miesiąca móc otrzymać premię, o której wspomniałeś? Taka premia znacząco zwiększa wynagrodzenie końcowe, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy ciężko taką premię otrzymać. Liczę na Twoją dalszą aktywność.

@Mieczysław

Żeby otrzymać premie wystarczy być obecnym ,nie chodzić na zwolnienia.

@pracownik

Pytanie, skąd masz informacje o multisporcie? Pracuje w tej firmie od dłuższego czasu i kierownik twierdzi cały czas ze firma nie daje takich kart..

Frodo
@pracownik

Zaciekawiła mnie kara multi sport Bo pracując na dziale CNC nie mam takiej możliwości. Z jakiego działu jesteś?

@Frodo

Z Twojej wypowiedzi wynika, że nie wszyscy pracownicy mają takie same benefity. Napisz jakie rodzaju dodatki do wynagrodzenia Ty dostajesz i czy możesz liczyć premie? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/aliplast-sp-z-o-o,367539 jest oferta rekrutacyjna na stanowisko księgowej. Osoby, które zdecydują się na złożenie CV, proszę o wpis na forum jak przebiegała rekrutacja.

Sylwia
@Mieczysław

Czy oferta pracy jest dalej aktualna?

amadeus

jakie 500 zl premii mordo

jajajaja
@pracownik

pracuje na produkcji i warunki o których tu piszą to marzenie ściętej głowy

Zofia
@pracownik

dofinansowanie na wczasy? serio? możesz powiedzieć jak to się robi?

xxx
@pracownik

W jakiej formie jest dofinansowanie do wczasów?

Prqcownik
@pracownik

Widać że pisał to ktoś podstawiony, jakie wczasy jaki Multisport ? Pic na wodę ! A o rozwoju można zapomnieć co najwyżej wstecznym

Mietek
@pracownik

Bajki kolego piszesz? Czy jesteś którymś kierownikiem? Dodaj jeszcze że za byle "g" ucinają 300zl premi anie raz i 500 natomiast niedziele za 350 brutto są tylko dla brygadzistów czy pociotków kierowników.

Mietek

(usunięte przez administratora)eśli masz powiązania rodzinne lib koleżeñskie z kadrą kierowniczą masz luz. Pracujesz spokojnie, a w zasadzie to nie pracujesz tylko udajesz. Jeśli jesteś z ulicy to (usunięte przez administratora) Jesteś jak chłop pañszczyźniany. Nie masz urlopu w dogodnym Ci terminie, premie miesięczne i roczne ucięte do połowy. Dostajesz najcięzszą i najgorszą robote. Przymusowe urlopy w termine dogodnym pracodawcy a nie pracownikowi to już norma od lat. Kodeks pracy działa ale za bramą. Ogólnie pañstwo w pañstwie. Nie polecam. Zmarnowalem kilka lat na tej plantacji bawełny.

qwerty

Widzę, że jest teraz oferta na pracownika IT. Jak wygląda tam praca? Jak zarobki?

Qwe
@qwerty

Od czasu rozmowy na stanowisko specjalisty IT minął już miesiąc. Nadal bez żadnego odzewu z ich strony. Jak dla mnie oznacza to, że Pan który prowadził rekrutację jest niepoważny i ma lekceważący stosunek do innych ludzi. W dobrej firmie informuje się kandydata zarówno o pozytywnym przejściu etapu, jak i negatywnym.

Jakie wartości są cenione w Aliplast?

ktoś kogo znasz...

Wartości? Degrengolada ot co.

Miś Koralgol

Twój czas... najlepiej codziennie...

Don perinion

(usunięte przez administratora) dwulicowość, hipokryzja i spychologia.

Don Pedro

Dzisiaj impreza hmm ciekawe co tym razem wymyśli ''człowiek dyrektora''???

Miś Koralgol
@Don Pedro

Tym razem obyło się bez sensacji i miłosnych uniesień. Wrócił do domu nawet z czystymi rękawami...

Czarny_Jeździec

Witam, Mam pytanko do was są w tej chwili jakieś przyjęcia do Aliplastu? czy raczej nie, bo ponoć Belgia zarządziła zwolnienia... tyko z jednej strony po co zatrudniać ludzi przez agencję np. Full Job, Manpower, IMAR potem ich przejmować przez firmę w tym wypadku Aliplast by później ich zwalniać, mija się to z celem,

Jaja

To jak z tym multi sportem? Jest czy nie ma, bo od 2 lat pracy kadra kierownicza wmawia że nie ma!

Amelinium
@Jaja

Nic nie ma, tak samo wizyt u lekarza np w Luxmedzie brak. Ale za to mozna dwa razy w roku się nayebac na koszt firmy na imprezie.

@Amelinium

Ot racja m.in. Grill nad Zalewem itp...

Małgorzata
@Jaja

Takie spotkania integracyjne niewątpliwie wpływają na dobre relacje między pracownikami. Szkoda jednak, iż Aliplast nie oferuje Wam żadnych benefitów. A jak - mniej więcej - kształtują się tam zarobki? Można powiedzieć, że są na w miarę przyzwoitym poziomie? Ciekawi mnie to.

Xxx
@Amelinium

Nie za darmo tylko za dwie dychy ..

Łukaszek

Pracuję w Aliplast już kilka lat i osobiście uważam, że jak na warunki lubelskie, nie jest źle. Wiadomo każdy chciałby od razu zarabiać kokosy najlepiej nic nie robiąc i z zerowym doświadczeniem, ale trzeba zejść na ziemię. Praca zmianowa nie należy do najprzyjemniejszych, ale do wszystkiego można przywyknąć. Uważam, że Aliplast daje dużą stabilizację, bo nie jest to kolejna firma (usunięte przez administratora), która się "zwinie" z dnia na dzień. Nie muszę się martwić czy dostanę wypłatę czy nie. Dzięki tej pracy mogłem pozwolić sobie wziąć kredyt i kupić mieszkanie, zresztą jak wiele osób które tam pracują. Śmiać mi się chce jak czytam komentarze, że "kierat i ciągłe podkręcanie tempa" czy że ktoś kogoś (usunięte przez administratora) albo, że po kilku dniach rzucił pracę bo wszystko i wszyscy źli, a on był taki cudowny... Ludzie dorośnijcie to jest praca, a nie przedszkole i nikt nie będzie was głaskał po główkach! Czasy, że czy się stoi czy się leży 2 tys. się należy już minęły. Jak ktoś rzeczywiście chce pracować to będzie, no a jak nie to zawsze zostaje mu opcja "zawód syn" czy "zawód córka".

Ola

Mam pytanie ile mniej więcej można zarobić na produkcji?a konkretnie kobiety? Będą jakieś przyjęcia ? Bardzo dziękuję za informacje

Xxxx
@Ola

Co do przyjęć jest brak przestoj i nie na produkcję bo na produkcji sami faceci są jedynie co to na pakowanie a z kasą to lipa 2500 okres probny po 3 mies 2750 oczywiście brutto haha i prepo całe 150 brutto

Kierowca@

Czy firma posiada jakieś solówki i czy poszukuje kierowcy? Wiecie coś na ten temat?

Natalia
@Kierowca@

Niestety, na chwilę obecną Aliplast chyba nie szuka Kierowcy. Widziałam jedynie, że chcą tam zatrudnić Pracownika produkcji: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-lublin,oferta,6973890 Ale zawsze może do nich napisać i jeszcze o to dopytać: https://www.aliplast.pl/kontakt Jak zatem zrobisz?

ANDRZEJ
@Kierowca@

Aliplast współpracuje na zasadzie outsourcingu z firmą TUNKO

TomTom

Pracowałem kilka dni na tworzywach. Już po tak krótkim czasie byłem wstanie stwierdzić że chłopaki tam są ostro (usunięte przez administratora) przez firmę.... Kierownik tego działu to istna pomyłka chodzi do pracy jak mu się zywnie podoba, jeśli już jest na 8h to gra w gierki na kompie. Kompletna demotywacja pracownika jak i bezczelne oszukiwanie prezesa firmy jak i przełożonych. Za kwotę 3 tys brutto stajesz się niewolnikiem bo trzeba tyrac w weekendy, jeśli nie to :"tam są drzwi" :) pozdro dla chłopaków których poznałem, chyba jedyni normalni ludzie dzięki którym ten dział jako tako funkcjonuje.

Małgorzata
@TomTom

Dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie Aliplast. Być może zachowanie kierownika o którym piszesz pracownicy powinni zgłosić pracodawcy? Rozumiem, że stosunki z pozostałymi pracownikami były dobre?

ok

Dyrektor Rysio z lakierni jest ok

michu
@ok

Dyrektor Flasiński? Jak tak to faktycznie w porządku człowiek. Przynajmniej się wydaje. Dużo kontaktu z nim nie miałem, byłem miesiąc na praktykach

Aleksander
@michu

Po ukończeniu praktyk nie myślałeś o tym, aby próbować dostać się na stałe do pracy w firmie Aliplast? Jeżeli możesz, to napisz również, czy w trakcie praktyk udało Ci się nauczyć czegoś, co może przydać Ci się w przyszłej karierze zawodowej.

Buba

Kłamcy kłamcy i jeszcze raz kłamcy. Wobec podwładnych jak i przełożonych szczególnie na tłoczni.

Artur

Czy ktoś jest w stanie mi napisac jak wygląda to wszystko na dzień dzisiejszy? Pytam odnośnie produkcji. Czy jest przymus weekendowy? Na jaki dział teraz są przyjęcia i jakie godziny pracy w weekendy?

Sylwia
@Artur

Rozumiem, że pisząc o przymusie weekendowym masz na myśli nadgodziny w firmie. Widzę, że jesteś żywo zainteresowany podjęciem pracy w Aliplast - daj znać, czy zdecydujesz się na wysłanie swojego CV! Ze swojej strony obiecuję trzymać kciuki. Czemu akurat tego pracodawcę bierzesz pod uwagę przy szukaniu pracy?

on100

Mam pytanie praca jest pn-pt na 3 zmiany,a czy w te soboty i może nawet w niedziele na nadgodziny to musisz(każą ci)przychodzić czy przychodzą tylko chętni ?

@on100

Przeważnie są ludzie w wekendy do pracy bo jest spoko wynagrodzenie i tylko w nielicznych sytuacjach zmianowy namawia do przyjscia tak ogolnie to nie trzeba przychodzic ale warto od czasu do czasu przyjsc.

Mimohuj

Witam chciałbym zapytać jak tam jest ze spawaczami, czy idzie zarobić? Czy są wyciągi, przyłbice z filtrem? Bo amelinium to bardzo szkodliwe jest. Czy spawają tylko metodą mig, czy też tig?

zainteresowany

Chcial bym się dowiedzieć cos o pracy na Lakierni w tej firmie.Ile można zarobić,czy jest tam ciężej niż na innych dzialach?

Tata
@zainteresowany

Jak lubisz kierat i podkręcanie tempa to polecam. (usunięte przez administratora) Ludzie stamtad uciekają i rotacja duża.

@Tata

A jak z weekendami czy są obowiązkowe czy kto chce?Czy jak się przyjdzie w weekend jest dzień na tygodniu oddawany?

Tata
@zainteresowany

Dobrowolne jak nie chcesz przyjsc kiedy trzeba im ludzi to kierownik juz ma nakaz pracy wypisany dla ciebie w biurku

adek
@zainteresowany

Lakiernia pion - wykładanie zawieszanie profili do 7m gorzej jest na kontroli jakości tam przechodzisz od 13 do 20 km dziennie oklejasz profile i fasady reszta stanowisk w miarę dobre. weekendy do bólu za nadgodziny dostajesz 2 wypłatę. nie polecam!!!

@adek

Dzięki za info.A ciężkie te profile są do zawieszania?Czy zmiany sa 6-14, 14-22,22-6?

Zbulwersowany

Praca nie jest zła. Każdy kto wie jak wygląda życie będzie zadowolony bo przy 2 niedziela pracujących da się wyciągnąć te 3,6tys.(po kilku latach stażu oczywiście) młodzi w tych czasach nie mają czego szukać w tej firmie bo by chcieli wszystko odrazu bez pracy... Jedyna porażka firmy to kadra kierownicza, najgorsza ponoć na plastikach, ale to tylko opinie ludzi z firmy czyli "nieistotne" ..

Zaba
@Zbulwersowany

Nie ma sie co łudzić pracownik to tylko zasób i tak jest traktowany do zużycia i nastepny byle tabelki były.

cykr

Doświadczeni pracownicy zarabiają zdecydowanie za mało,nowy pracownik ma obiecywane gruszki na wierzbie,a jak widzi że coś nie gra to słyszy już znany tekst-MUSIELIŚMY SIE ŹLE ZROZUMIEĆ

Uprzejmy
@cykr

Miesięcznie wyciągnie 50 ton profili.

porki

moj kumpel ostatnio wyciagnol prawie 8 tysza miesiac z nadgodzinami

porki

moj kumpel ostatnio wyciagnol prawie 8 tysza miesiac z nadgodzinami

Bongo

Kazdy tam wali z ucha, po trupach do celu. Jakby mogli to rodziny by sprzedali

Zielony

Praca w Aliplast to porażka. Zmuszają cię do pracy w soboty i co najgorsze do niedziele na dwie zmiany a w poniedziałek na 6rano do pracy. Głupota ludzka bo ludzie się na to zgadzają. Płaca na początek najniższa krajowa plus 500brutto. Odpowiedz sobie czy warto bo ludzi to tam maja za nic zwłaszcza na lakierni, madrzy w biurze to powinni kartofle zbierać a nie ludźmi zarządzać. Aliplast Extrusion to co innego tam możesz startować ale nie systemy.

Czerwony
@Zielony

@Zielony Jak nie pasuje to na budowę - tam jest miejsce dla takich jak ty! Nam jest dobrze a jak jesteś tępy to i nie zarobisz! Na EXTR to można zarobić ale bólu krzyża i nic więcej bo każdy ucieka stamtąd do Systemów - czy to o czymś nie świadczy? Zastanów się co piszesz a nie robisz czarny scenariusz dla tego na co wszyscy ciężko pracują!

qwe
@Czerwony

Bez nadgodzin zarobisz na miskę zupy. Jak lubisz pracować za darmo to pracuj..

Zostaw merytoryczną opinię o Aliplast Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Aliplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aliplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aliplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aliplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aliplast Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aliplast Sp. z o.o.