Aliplast Sp. z o.o.

Opinie o Aliplast Sp. z o.o.

Snd

Jakie zarobki i zmiany jako magazynier

dzidzia

siema! jest ktos w stanie opowiedziec rzetelnie o pracy w dziale technologii? system pracy, przelozony, wspolpracownicy, atmosfera, itp?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Aliplast Sp. z o.o.?

Genek

Nie ma żadnego stylu, chyba widać to po komentarzach. A wogóle co to za pytanie?

Agnieszka

Jest ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. reklamacji, prosze o opinie o pracy w biurze Aliplast.

Radził był szefostwu przyjrzeć się dokładniej elektronicznej liście.ludzie wychodzą na papierosa i nie wypisują się lub wypisują się na papierosa a nie wypisują się na przerwę i stan przerwy się zgadza. Jak ja wychodzę na papierosa łącznie na 15 min(3x5 min) to na przerwę schodzę nie na 30 min a na 15 min niestety mało kto tak robi i nikt tak naprawdę tego nie kontroluje firma traci zaryzykował bym stwierdzeniem że opłaciło by się firmie wynająć osobę która by tylko tego pilnowała.Mam nadzieję że karty elektryczne(jak wejdą) troche to poprawią ale myślę że potrzebna jest też lepsza kontrola.Bo reszta nowych musi za starych kombinatorów robić.

Szukając pracy

Mam pytanie odnośnie stanowiska pracownik produkcji. Jak się pracuje w aliplast. Ile można wyciągnąć. Czy tempo jest duże? Jaki system pracy. Dziękuję z góry za odpowiedzi.

Natala

Witajcie mam pytanie . Czy szukaja kobiet do pracy i jak wygląda praca jakoe warunki ??

abrakadabra

zacząłem pracowac w aliplast i zastanawiam sie czy zmuszaja do pracy w weekendy dodam ze jestem studentem zaocznym i pracuje przez agencie man power z ktora dogadywamel sie ze praca jest od poniedzialku do piatku a weekendy dla chetnych

Buba

Widzę że szukają mechanika do utrzymania ruchu. Proszę o opinię jakie godziny pracy, zarobki, szefostwo i czy są jakieś szkolenia. Poza tym czy warto tam iść do pracy i jakie relacje są między pracownikami oraz jak wygląda park maszynowy.

bombardino
@Buba

(usunięte przez administratora) Kasują negatywy na GW, biorą ludzi z produkcji byle miał kto robić. Zmuszanie do nadgodzin w dni wolne to norma. Przedmiotowe traktowanie pracownika. Jak im ktoś nie pasuje wyrzucają nawet najlepszych. System 3x12h dzień 3 dni wolne 3x 12h noc 3 dni wolne. Poza tym określone dni kiedy masz przyjść w wolne. Szkolenia tylko te niezbędne dla pracodawcy, reszty naucz się sam. Szefostwo kasuje posty.

Czy na stanowisku kontrolera należności wymagany jest język angielski Czy to wymóg konieczny?

Tak, to jest wymóg konieczny. Jesteśmy firmą działającą na rynku krajowym jak i europejskim, mamy wielu zagranicznych kontrahentów więc oczekujemy od kandydatów znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie.

knur

czy anodownia należy do aliplast,czy pod extrusion,a jeśli pod aliplast to rządzą tam ci sami kierownicy co są w biurze na lakierni ?

Bluberry
@knur

Anodownia jest w Aliplast Extrusion i tam kierownikiem jest p. Łukasz Tołoczko.

ojtamojtam

Pitu pitu - po co takie bzdury pisać to niewiem

Laszlo Wagner
@Bluberry

Anodownia to systemy, Extruzja to całkiem inny wydział.

XxX
@Laszlo Wagner

Anodnownia to dział spółki Aliplast, a Aliplast Extrusion to odrębny podmiot gospodarczy

Laszlo Wagner
@XxX

Dokładnie

Lubelak

Poszukują do pracy na produkcję, czy warto? Jakiego rodzaju jest kadra kierownicza? Czy można się dogadać z kierownictwem czy raczej mają przerost ego i są typowymi dorobkiewiczami? Czy firma płaci na czas i czy są to stawki normalne, czy też najniższa krajowa i obiecane wirtualne premie których nikt nigdy nie zobaczy.Czyli czy firma po prostu jest wiarygodna w tej opinii jaką próbuje o sobie kreować, czy też jest kolejnym tworem w którym pracuje się za najniższą krajową a firma uważa się za łaskawego i wspaniałego pracodawcę a pracownik nic nie znaczy.Proszę o rzetelne opinie.

byłem tam...
@Lubelak

Żenada, kiedyś było fajnie ale potem zaczęło się psuć i psuje się do tej pory. Mają przerost EGO szczególnie (usunięte przez administratora)zmian. Podostawali się z wyboru a nie dlatego że coś potrafili, najwyżej jakieś studia skończyli i tyle, 0 logicznego myślenia a tylko realizowanie zadań postawionych przez dyrekcję. Opowieści przy tablicach i ciągłe nakręcanie "motywowanie" znaczy. Firma płaci na czas,stawka jak sobie wynegocjujesz tak masz, premia jest ale nie spodziewaj się kokosów ona jest raczej dlatego ze musi być w rozliczeniu. Pracownik nic nie znaczy, najwyżej zastąpią go innym. Ogólnie jak nie masz gdzie iść to pracuj, jak masz to idź gdzie indziej.

Lubelak
@byłem tam...

Dziękuję za odpowiedź, po prostu widzę że szkoda zachodu i jest to tylko miejsce dla desperatów.Ja na szczęście do nich nie należę.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Aliplast?

Góral

Rozpadające się co chwilę bo utrzymanie ruchu nie nadąża naprawiać.

Lelumpolelum

Jeszcze jedno pytanie. Czy po zatrudnieniu przez agencję pracy firma "przechwyca" pracownika i nawiązuje z nim normalną umowę?

Lel i Polel
@Lelumpolelum

Normalnych umów to tam już od dawna nie ma. Jedynie co firma może przejąć to część twojego wynagrodzenia np za używanie komórki w pracy.

Taaa
@Lelumpolelum

Tak się mówi a chłopaki juz ponad rok przez agencje zasuwaja .

Lelumpolelum

Jak wygląda zatrudnienie przez agencję pracy np Manpower w Aliplascie?

vnm

Ludzie piszecie tu 2 różne rzeczy,stąd moje pytanie bo można przeczytać ze wszytko jest obowiązkowe tzn.3 zmiany i weekendy,ktoś z kolei piszę że weekendy są dobrowolne. To jak to jest? W sumie weekendy nawet za dobry hajs by nie poszedł,a te kasę to se mogę łatwo na buku wygrać co proponują bo analizę sportową prowadzę od lat z sukcesami.

stefan
@vnm

Aliplast to Aliplast Extrusion(produkcja) i Aliplast Systemy(lakiernia) produkcja leci w weekendy, a systemy juz nie, chyba ze nadgodziny.

Kropek
@stefan

Nie zgodzę się ,że weekendy wolne. Pracowałem tam i było trzeba pracować 2 soboty w miesiącu. Nie polecam aliplastu nikomu.

stary z lakierni

Pracuje juz klika lat i jest coraz gorzej, premie dla wybrańców, obecne zarządzanie to przypadkowi ludzie, nikt nad tym nie panuje. Na hali zadymienie ze nie ma czym oddychac, pan ma swoich wybranców którym daje premie a reszta traktowana jest jakby nie istaniala. Wszyscy boimy się koronawirusa ale straszenie nas że jak pójdziemy na zwolnienie to nie będzie wypłat jest słabe.

Młody31

Nie polecam pracy w tej firmie. Kierownik zamiast budować zespół to niszczy go od środka. O grafiku na kolejny miesiąc dowiadujesz się ostatniego dnia miesiąca, gość nie myśląc wpisuje jak popadnie zmiany i nie liczy się z pracownikami którzy też mają jakieś plany na życie.

wykolejeniec 1992

Czy ktoś wie jak wygląda praca zmianowa tzn na trzy zmiany? W jakich godzinach? Czy zmiany nocne są obowiązkowe? Czy praca jest ciężka? Czy są przerwy? Jak wygląda wynagrodzenie i ewentualny system premiowy? Czy praca w weekendy jest obowiązkowa? Czy zmiany nocne są obowiązkowe? Jak wyglądają przerwy w pracy? Dział - pracownik andanowni.

wykolejeniec 1992
@wykolejeniec 1992

I jeszcze jedno pytanie - w jakim wieku są pracownicy średnio? Czy wiek jest zróżnicowany ?

Kwas
@wykolejeniec 1992

Praca w hałasie oparach kwasów i roztworów soli metali, szkodliwa dla zdrowia. System odciągu oparów jest bo jest ale nie działa. Kazda zmiana obowiazkowa.

Zenek007

Witam.czy ktoś wie gdzie w tym roku będzie impreza integracyjna i kiedy dokładnie?i co się dzieje na takich imprezach u was?

Xxxx
@Zenek007

Nie wiadomo jeszcze gdzie ale chodzą pogloski że śledzik ma być 7 grudnia haha a co się ma dziać picie jedzenie i tańce jak co roku

Natalia
@Xxxx

Super wiedzieć, że zatrudniając się w Aliplast będzie można od czasu do czasu liczyć na jakieś spotkania firmowe. Wpływają one przecież na poprawę relacji między współpracownikami. Ale mam nadzieję, iż wszyscy pracownicy mogą tam w nich uczestniczyć?

Amelinowy
@Natalia

Tam bawi się głównie grupa trzymająca władzę i ich oklaskiwacze.

Zostaw merytoryczną opinię o Aliplast Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Aliplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aliplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aliplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aliplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aliplast Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aliplast Sp. z o.o.