Aliplast Sp. z o.o.

Opinie o Aliplast Sp. z o.o.

AAA Nowy wpis

Analityk działu logistyki ma (jeśli wierzyć deklaracji z oferty pracy) możliwość rozwoju poprzez szkolenia. Rzucicie przykładami, jakie szkolenia można mieć? Duży jest na to budżet na osobę? Raczej chodzi mi o szkolenia zewnętrzne, może wyjazdowe, niż online, czy przez kolegę :3

Piotr Nowy wpis

W aliplaście co dział to inna praca (inny system, inne zarobki, inne warunki), więc nie ma co generalizować. Wypowiedzieć się mogę o ekstruzji - na plus, to płaca nie jest aż tak bliska minimalnej jak w innych firmach, dodatkowo jak ktoś nie ma życia to może nadgodzin nałapać. Przełożeni całkiem w porządku zwłaszcza że 3/4 mistrzów produkcji sama była operatorami. Dodatkowo firma organizuje szkolenia UDT na wózki i suwnice jak ktoś nie ma. Trzy dni wyjęte z życia i trzy dni wolnego. Te dwa największe święta z założenia wolne. Na minus - praktycznie cały czas na stanowisku "w gotowości", czasem pół zmiany się przesiedzi czasem 12h (usunięte przez administratora) różnie bywa. Dodatkowo w lecie cieplutko - 40 stopni nieraz pęka.

Od kiedy jest zatrudnienie jako analityk działu logistyki? Widzę w ogłoszeniu , że oferta aż do czerwca jest. A ja powiem szczerze szukam czegos najlepiej od zaraz, no i to mnie zmartwiło. Ktoś rozmawiał już i może wie coś na ten temat?

Młodszy Specjalista IT po jakim czasie może liczyć na awans? Jestem zainteresowany ofertą ale też chciałbym znać perspektywy na przyszłość po prostu. Będę wdzięczny jak ktoś bardziej rozeznany coś napisze.

Emil

Czy są tu kierowcy CE? Interesuje mnie praca dodatkowa na tzw skoczka.

Go
@Emil

Aliplast nie ma własnej floty. Dla aliplast jeździ podwykonawcą firmą Tunko. Tam kieruj zapytanie

Anula

W sieci widnieje oferta pracy na stanowisko młodszego specjalisty IT. Mój narzeczony szuka zatrudnienia, więc pomagam mu coś znaleźć. Chciałabym dopytać odnośnie tego ogłoszenia. Firma wymaga znajomości języka angielskiego. Na jakim poziomie? Oferowane jest tutaj atrakcyjne wynagrodzenie. W jakiej wysokości? Jest ktoś w stanie podać chociaż widełki? Z góry dziękuję :)

Ewcia

W internecie wisi oferta pracy na stanowisko młodszego specjalisty IT. Do obowiązku pracownika należy pełnienie dyżurów telefonicznych w systemie rotacyjnym (dodatkowo płatne). Jak często takie dyżury mają miejsce? I ile można za nie dostać (tak około)? Szukam pracy, więc każdy szczegół na temat tej oferty mi się przyda. ;)

Bartek

Nie lubię pisać opinii. Jednak czytając opinie o tym pracodawcy uważam że są mocno krzywdzące i zbyt demonizowane. Dziś co prawda jest ostatni dzień mojej pracy(tak się trafiło że jest to akurat nocka). Pracowałem rok czasu na tworzywach. Praca stabilna bez spiny i całkiem lekka. Śmiem twierdzić że lżejszej pracy to chyba w życiu nie miałem w swojej 20 letniej karierze. Bardzo fajna i pomocną załoga. Wprowadzą do pracy zawsze pomogą. Zespół młodych fajnych osób. Praca w systemie ciągłym co w moim przypadku było na plus bo przeważnie było 16 dni pracy w miesiącu. Więc pozostałe dni mogłem poświęcić by sobie spokojnie dorobić. Ogromnym plusem było że nigdy nie było problemu z urlopem - nawet z dnia na dzień. Kierownictwo też bardzo w porządku - bardzo wyrozumiałe nie robiące żadnych problemów. Zarobki myślę że adekwatne do wykonywanej pracy i nawet na dobrym poziomie.Sqoja droga korposzczury w krawatach i na obsłudze klienta często zarabiają mniej a mają jeszcze targety do wyrobienia. Tu do tego naprawdę dobra premia świąteczna i premia roczna (ja akurat się nie załapałem bo za krótko pracowałem). Dodatkowo można wyrobić uprawnienia na wózek oraz zdobyć w tym zakresie wiedzę praktyczną.Podsumowując osobiście polecam prace w tej fabryce.

Beti
@Bartek

A dlaczego rezygnujesz skoro całkiem jest u nich dobrze? No właśnie a co do tych premii, to podałbyś jakie są stawki? Bo jeśli są to stawki całkiem ok, to bym do nich zaaplikowała, bo sama podstawa mnie nie przekonuje, jeżeli jest mniej niż 4 na rękę...przynajmniej ktoś tutaj tak napisał, a żeby zarabiać więcej niż 4 to trzeba robić nadgodziny w soboty i w niedziele, jednak nie chciałabym mieć pracy 7 dni w tygodniu.

@Beti

Każdy dział ma inny format pracy. Tworzywa pracują w systemie 12 godzinnym: 2 dniówki, 2 dni przerwy, 2 nocki, 2 dni przerwy. W miesiącu to 15, 16 dni pracujących. Nadgodziny mniej więcej wypadają z systemu pracy jaki jest: od 8 do 24 godzin nadgodzin. Przy płacy na wejściu około 4200 brutto wychodzi około 4000 na rękę (przepracowane wszystkie dni bez zwolnień lekarskich i urlopów branych w dni kiedy są nadgodziny- zawsze to pierwsze dni pracy w miesiącu.

@Roman

A odejmowane jest coś kasy za zwolnienie lekarskie lub urlop? Można się w wyjątkowych sytuacjach dogadać na tryb 8 godzinny?

Roman

W przypadku zwolnień lekarskich zabierana jest premia uznaniowa- 600 zł brutto.

Roman

Tryb 8 godzinny odpada ale jeśli czasami wypadnie ci coś to te kilka godzin można odrobić w innym dniu bez utraty premii.

Bartek pracował na tworzywach.W przeciwieństwie od większości komentujących, którzy piszą,bo słyszeli od kogoś, kto znał kogoś,kto tam podobno pracował ,pisze o własnych doświadczeniach. Skąd wiem? Bo tam pracuję i znam Bartka.

Rafał
@Marek

Czyli sam też dobrze znasz warunki zatrudnienia. Jeśli chodzi o szkolenie to nie ma problemu żeby firma je sfinansowała? Bartek pisał o kusie na widłaki. Nadal można tu taki zrobić?

@Rafał

Tak,firma robi kurs z Udt.

Sebo

Ale z ciebie detektyw. Myślisz że jak komuś robota pasuje to do razu pisze dyrektor? A co z premiami świątecznymi bo też była o nich mowa. Nie byłeś z niej zadowolony? ile dali w tym roku?

Pracuje w aliplast od kilku miesięcy wcześniej było abm i Ball. Co mogę powiedzieć że aliplast najlepiej płaci i do tego jest swobodna atmosfera. Mnie nie dziwią jakoś dobre opinie bo ja jestem mega zadowolony z pracy.

@Roman

A na urlop na żądanie można iść, czy za niego tego też premia jest zabierana? Co do L4 to od razu, nawet po jednym dniu zabierają całość premii?

@Roman

I po ilu dniach nieobecności jest zabierana ta premia? Czy w przypadku jednego dnia L4 też zabierają od razu całość? Czy jakąś część?

...

Na czym polega praca kobiet na produkcji?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Aliplast Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier?

xxx

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko Magazyniera. Pracodawca wymaga od kandydata umiejętności pracy pod presją czasu. Czyli rozumiem, że bardzo liczy się tutaj sprawność i terminowość. Czy w takiej sytuacji zdarzają się nadgodziny? Skoro ważna jest praca zgodnie z terminem, to stawiam, że nie można sobie pozwolić, aby przełożyć coś na kolejny dzień... Jeśli faktycznie dodatkowego godziny mają miejsce, to czy są wypłacane, czy oddawane w dniach wolnych? ;-)

Jest świeża oferta dla pracownika produkcji przy produkcji pergoli.Ktoś pisał wcześniej że mona zarobić ponad 4 tys jak się człowiek przyłoży. Nadal zmiany po 12 godzin i jeszcze dodatkowo płatne nadgodziny? Są jakieś limity ile pracownik może ich zrobić czy do oporu?

@Adam

Na pergolach jest tylko jedna zmiana od 6 do 14. Nie ma nadgodzin. Zapomnij też o 4 na rękę.Nie ten dział

Część a ile na rękę wyjdzie na jedną zmianę? I czy jest rekrutacja?

Hej, zastanawiam się nad aplikacją do nich na Regionalnego Przedstawiciela Handlowego, bo na stronie mają info, że poszukują. Moim regionem byłoby Podlasie, ktoś powie jak praca w tym rejonie? Da rade wyrobić cele sprzedażowe? Jaki procent od sprzedaży ma handlowiec? No i pytanie z zakresu samochodu służbowego - da radę z niego korzystać w celach prywatnych?

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Hej, jest tu jakiś handlowiec? Znalazłem ofertę pracy, niestety widełek brak. Ile na rękę oferuje firma? W ofercie pisza, o systemie motywacyjnym uzależnionym od sprzedaży. Często handlowcy rezygnują z pracy lub sami są zwalniani, ze względu na niewystarczające wyniki? Jak to wygląda w firmie?

Robert

Witam, jak wygląda praca na stanowisku Produkcji Rolet Zewnętrznych. Czy jest tam ciężko, jak z godzinami na zmianie. Pozdrawiam

Alanik mmmpuuu

Witam jak obecnie wyglądają u was zarobki jest możliwość zarobienia ponad 4 tys z sobota lub niedzielą .

Norbert
@Alanik mmmpuuu

Można zarobić dużo więcej. Kwestia chęci.

Kolo

Witam ile zarabia się na początek i jak ogólnie wyglądają zmiany ile godzin 8 12.

@Kolo

Też ciekawi mnie kwestia zarobków. Liczę też na to, że ktoś pracujący obecnie w Aliplast powie coś na temat atmosfery panującej w zespole, to zawsze ważny czynnik. Liczę na jakiekolwiek informacje!

DŻORDŻ
@Kolo

3400 BRUTTO PRACOWNIK PRODUKCJI ,OPERATOR LINI 3750, PLUS DODATKI NOCNE I W CHHUJ NADGODZIN, 100% PLATNE, PREMIE MIESIECZNIE 100-200 ZL, ROCZNE ALE 100% OBECNOSCI MUSI BYC. I OSTRA TYRKA PRZEZ 12 GODZIN.

DŻORDŻ
@DŻORDŻ

ROBOTA PO 12 GODZIN. 6-18 I 18-6. WEEKENDY TEZ.

Kolo
@DŻORDŻ

A czy są przyjęcia do pracy bo zamierzam zmienić pracę zewzgledu na dojazd w aliplascie bym miał bliżej i lepsze pieniądze z tego co piszesz. I czy cv osobiście lepiej przynieść czy też e-mailem lepiej wysyłać.

Koko
@Kolo

2650 brutto tylko nie zapomnij mieć uprawnień sep i na suwnice i wózki udt i byc gotowym do pracy w swieta o weekendy

NICK
@Koko

TE WSZYSTKIE UPRAWNIENIA FIRMA ROBI ZA FREE :)

Korposzczur
@Marcin

Jeżeli masz cechy korposzczura lubisz ślepo wykonywać polecenia masz kredyt lub 5 dzieci na utrzymaniu i chętnie poświęcisz całe swoje życie firmie to jest praca właśnie dla ciebie...

Bingo
@Korposzczur

Bo tam pracuje.

@Bingo

Pracujesz? I co? Zarobki się poprawiły od ostatnich wpisów? Nadal trzeba robić w święta i wolne dni?Jak to wygląda jeśli chodzi o grafik? Weź wrzuć jakieś aktualne informacje.

Esg

Witam, czy możecie opisać jak wygląda atmosfera i warunki pracy w biurze firmy? Jakie mniej więcej zarobki, podejście przełożonych do pracowników? Interesuje mnie ogłoszenie na stanowisku Kontrolera należności. Dziękuję

@Esg

Atmosfera pracy w biurze pozytywna, a warunki dobre. Zarobki jak na lubelskie warunki całkiem przyzwoite. Podejście przełożonych do pracowników również pozytywne

Esg

Bardzo dziękuję za rzeczową informację. Pozdrawiam

Megie
@Esg

Szkoleń wstępnych nie ma, wdrożenie nijakie, musisz klikać sobie sam po programach i uczyć się metoda prób i błędów. I możesz zadawać pytania ale nie mogą się powtarzać bo tam jest taki pan co odpowiada tylko raz bo jak sam mówi "szkoda tracić energii" i wszystko go irytuje. I radź sobie sam. Dziękuję.

zuza
@Esg

zastanawiam sie kto pisze negatywne komentarze . syn pracuje od września , jest zadowolony, kasa dobra , atmosfera dobra , kierownik fajny. nikt nikogo nie zmusza do nadgodzin i pracy w dni wolne, ludzie sami się zapisuję bo za sobotę lub niedziele bardzo dobrze płaca .

Wiśnia
@zuza

A ja się zastanawiam ile syn ma lat ,i czy ma na utrzymaniu dom bądź mieszkanie ,rodzinę, auto ,kredyt .Moje szwagierki syn też pracuję w aliplast,on także nienarzeka ale ma dopiero 19 lat i mieszka z matką, tak więc nic go nie obchodzi .Reasumując twoja wypowiedź nijak ma się do reali.

grześ

Ale o co chodzi

Hanna

Przeglądałam oferty w internecie i wyszukałam że poszukują tu pracowników produkcji pergoli. W ogłoszeniu nie ma informacji na temat zarobków. :/ Wcześniej pojawiały się informacje, że na start można dostać 4000 zł brutto + premia. Czy na tym stanowisku też można na taką stawkę liczyć? I na dodatkowe pieniądze z premii? Czy tutaj kwestia finansowa wygląda zupełnie inaczej?

Zostaw merytoryczną opinię o Aliplast Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Aliplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aliplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aliplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aliplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aliplast Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aliplast Sp. z o.o.