Harper Hygienics S.A.

Opinie o Harper Hygienics S.A.

Witam. Opowie mi ktoś jak aktualnie tam jest????Miałem być operatorem a zostałem zasilającym za 13 zł brutto czekam na odp.

pracuś

Trzeba spier... z tej firmy czym prędzej póki jeszcze jest z czego i póki płacą bo niedługo może być gorzej...

sulekdjcj

Z magazynu to takie pedaly robia ze glowa mala niech sie koncowkami postykaja,cioty nieroby ,elo

dede

Najgorsza firma w mmz (usunięte przez administratora) taki na mokrym zesie usiasc nie da ,paleciakiem z 200 razy dziennie przewozi palety po 400 kg ,za co?za 1500zl?na zmiany i co z tego,ludzie uciekac ,bo az zal (usunięte przez administratora) sciska ja do konca miesiaca i wypad,taka gowniana robota ze glowa mala,zapierdol nie z tej ziemi pracowalem i na przemyslowej a teraz na sosnkowskiego,harowajak skur....syn,masakra byc takim robolem,murzynkiem bialy tam robia ludzie bez wyjscia bo musza,dla tych co szukaja normalnej roboty to na pewno nie tam,strata czasu i zdrowia,smieszna firma,smieszne zarobki,porazka,narty

alo

No dokłądnie, niektorzy wymagają wiecej, chociaż tak naprawde powiedzcie szczerze, czy oni ak wogole patrza na to dosiwadczenie? cy ono jest ważne? musza jakoś napisac to w ogloszeniu, wiec do 3 lat czy 3 jest ok

nora

niekture firmy wymagaja wiecej

kierowca TIR-a

Pojebana firma z (usunięte przez administratora) robolami w biurze, o tych pedałach na magazynie nie wspomnę ! Załadunek w Garwolinie to tragedia, a czekanie na papiery to masakra!!!!

myszka

szczerze mówić młodszy operator za cały miesiac zarobi z 1500 zł tylko na papierach jest tak ładnie. Na szkoleniu mówią że niby pyłków nie ma a jest ich bardzo dużo i dlatego się przez te pyłki zwolniłam bo się wytrzymac nie da. Nie zbyt miła atmosfera dziwni ludzie. Całe 12 godzin trzeba stać nawet na chwile nie pozwalają usiaść. Nie polecam tej firmy.

arb

Siema, Może ktoś wie jakie warunki oferują PH? czy jest GPS i ile wizy trza wykonać w tygodniu? Jak z ciśnieniami w dziale handlowym i czy w małopolsce jakiś kierownik jest człowiekiem czy tylko spranym korporacyjnym mózgiem? Kontrole, wspólne prace itp?

Hammett

Cześć. Mam pracować jako pakowacz. Powiedzieli mi że wynagrodzenie zależy od zlecenia na dany dzień. Jak to wygląda? Wypłacają codziennie dniówki czy podliczają jakoś wielkości tych zleceń po miesiącu?

Aaa

Która Wiole? Bo jest ich dwie

stasia

prawda to że JW przejmuje produkcje na sosnkowskiego

pasekj

ja zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę już sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, chęć pokazania się z jak najlepszej strony chiałbym dobrze wypasc na rozmowie pomozecie na bazie wlasnych doswiadczen dziekuje bardzo

marta

ODP DO MYSZKA. scieżka twojej kariery to szerokie usta i wiecznie nawilzony zwieracz.Ja tez tak zaczynałam, jak sie turbany czesto nie zmieniajo to i badan nie bedziesz musiala robić często. a i niestety bukkake to czesto lubia chłopaki i te stare dziady też. Ale kąpiele 4 x dziennie a nawet nie bedziesz czula do siebie odrazy, czyba,że chcesz robić za 1500 z ta cała hołota z dołu ktora nawet nie stać na ubranie z markowego butika, bo chodza w brudach z sekntchundu/pappa martunia

ten zły

@natas rozwiń swoją wypowiedz ( proszę ) dobrze gadasz, co tam z JW ?

natas

właśnie.... dajesz wszystko z siebie i nie ma się efektów... za nadgodziny nie chcieli płacić wedle KP-ka i to jest najgorsze... heh ochyda i bezczelność .. a szczególnie skąpstwo JW ( WW L -> WW W ) to jest nawet niegodne...

natas
@natas

Jak kojarzysz ten JW (znana Twarz w Mińsku i nie tylko) heh wprowadza kwoty z nadgodzin jako 1,2 a nie jak jest to ujęte w KP 2 razy wynagrodzenie jak już jest ponad 40h pracy w tygodniu... Więc trza pomyśleć... Czy tam pracować... I jak już coś wie to ucieka i się chowa jakby był tchórzem albo tchórzofretką i nie lubi pisać maili (chyba myśli-po co)... żenada... wiem tyle że JW nie lubi mądrych i dobrych ludzi tylko traktuje ludzi jakby przedmiotowo... na razie tyle...

zaczynamy

SERDECZENIE POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO WSPOLPRACY Z MOJA OSOBA W ZAKRESIE JEZYKA WLOSKIEGO ANGIELSKIEGO ORAZ FRANCUSKIEGO ORAZ KOREANSKIEGO OD 1999 ROKU W WARSZAWIE, Z POWAZANIEM (usunięte przez administratora)

leszczyna

To tylko ladnie wyglada na papierze. W rzeczywistosci duzo fizycznej pracy zarowno w dzien jak i w nocy. Praca na pierwsze doswiadzenie i bye bye

zazdrosny

(usunięte przez administratora) jest super laska...

xxx

Jedyny plus to kilka fajnych dziewczyn na produkcji. Pozdrawiam Wiolę z patyczków.

Zostaw merytoryczną opinię o Harper Hygienics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Harper Hygienics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Harper Hygienics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Harper Hygienics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Harper Hygienics S.A.?

Kandydaci do pracy w Harper Hygienics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Harper Hygienics S.A.