Harper Hygienics S.A.

Opinie o Harper Hygienics S.A.

michalinka 2010-12-20 21:29:20
Porażka....(usunięte przez administratora).. daj z siebie wszystko ...i jeszcze oddaj z wypłaty należną ci premię ....buuuuuuuuuuuuuuuu
hubert 2011-01-07 00:29:34
zgadzam sie dalem CV do nich byłem na dwoch rozmowach
jeden powiedzial ze za godz roboty to bedzie placone 9zł groszami drugi 10zl z groszami i nawet nie zadzwonili chamy jedne
anonim 2011-01-23 21:16:50
michalinka - 2010-12-20 21:29:20

Porażka..(usunięte przez administratora) daj z siebie wszystko ...i jeszcze oddaj z wypłaty należną ci premię ....buuuuuuuuuuuuuuuu

Zgadza,się robiłem w tym burdelu.Wytrzymałem 1,5 miecha co nowi po dwóch dniach niepokazują się bo mają dosyć tyrania za psie pieniądze.Nic tylko normy i wydajność,ale niema co się dziwić .(usunięte przez administratora).
selerna end wacik 2011-03-07 11:53:58
oj tak, jedna z najgorszych firm w mińsku mazowieckim, syf ,smród,i dziadostwo, obóz pracy ,aż dziw ,że to się nie rozsypało jeszcze , doradziłabym zutylizować ten twór. na pohybel. kania
anonim 2011-04-23 09:43:59
To jeszcze nic znowu ogłaszają ze szukaja do pracy nawet dali do PUP a i tak mowie ludziom ze odradzam isc pracować
MarOP 2011-05-09 11:49:03
Pracowałem tam uwaga............... 1 dzień ;-) zmyłem się na koniec zmiany i powiedziałem o nie. Przyszedłem w piątek na 6 rano a na następny tydzień mi kazali na 22 do 6 rano . Cały tydzień bym nie spał w nocy w domu dla niecałego tysiąca złotych na miesiąc , hańba i śmiech na sali
anonim 2011-08-11 16:32:31
Własnie byłem na rozmowie na regionalnego PH. - rozmawiałem z tym cwaniaczkiem - nie za miły gośc mało tego jeszcze mało kompetentny i profesionalny .A tak wogóle to słyszałem ,ze firma i warunki nie zaspecjalne - moze cos wiecej wieciw - piszcie.
Gluś 2011-12-28 19:25:44
Tak kolego !!! same cwaniaki...pensja nie za ciekawa i .(usunięte przez administratora)....trzeba i nie szanuje sie tu nikogo ...a na jaki rejon byłeś ...pewnie Lublin!
Pracowałem w tej firmie i powiem tak NIE POLECAM!!!! chyba ze ktoś ma nóż na gardle....ale i tak warto poszukać czegos normalnego.
Wszyscy zestresowani.....masakra......
kandydat 2012-04-16 14:04:59
Siema. Ja też chcę ostrzec przed tą <
SZYMONEK 2012-10-01 17:02:38
odradzam prace na przemyslowej ostry za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za psie pieniadze
dzwiganie palet po 25kg i ladowanie kartonow na palete po 10 kg
pieklo i tyle jak by ktos chcial do harpera ODRADZAM I TYLE
zarobki marne okolo 1500zl brutto i odejma ci tak z 380zl na zus podatek dochodowy zdziesrtwo i tyle
bebe 2012-10-24 13:50:40
Jeden wielki balagan ,brak szacunku dla pracownika strasznie ciezka praca za psie pieniadze ,jak chcesz isc na zwolnienie bo jestes chory to zapomnij wylecisz na zbity pysk
redbuck 2013-01-13 12:15:44
nie polecam, duża rotacja we wszystkich działach firmy, pieniądze małe, chyba że ktoś musi pracować i nie przeszkadza mu poniżanie. Firma fatalnie zarządzana, co jakiś czas ciągły nabór na te same stanowiska....
moszna 2013-01-15 13:35:46
Widzę ogłoszenie na stanowisko: SPECJALISTA ds. ROZWOJU PRODUKTU. Jako, że jestem chemik i szukam roboty, to spytam - jak się robi w Harperze? O opinię proszę osoby, które przewinęły się przez dział B&R.
Kemerzp 2013-04-15 18:33:13
"Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy."

Rekrutacja na stanowisko ph.
Pokonujesz 700km spedzając w samochodzie 10h(łącznie),wydając na podróż 300zł. kwotę zasiłku,za który nierzadko musisz przeżyć przez miesiąc.Szanując swój czas i innych jesteś punktualnie i czekasz.Rozmowa trwa pół godziny.Uzyskujesz informację, że do końca tygodnia firma się z Tobą skontaktuje bez względu na wynik czy będą co do ciebie na tak czy na nie???? i że bardzo prawdopodobne, że takowa decyzja będzie możliwa do ogłoszenia następnego dnia.Wracasz więc do domu,uzbrajasz się w cierpliwość i czekasz.Tydzień mija, a w telefonie cisza.
Szanowni Państwo..przygotowując się do rozmowy natrafiłam na dwie b.istotne dewizy,którymi ponoć się kierujecie, a mianowicie :
1* Szacunek i należytą uwagę okazywaną każdemu
2* Uczciwość i etyczne podejście
Tyle,że szkoda,iż ten szacunek i uczciwość do każdego jest tylko przysłowiową utopią.Państwo nie liczycie się z potencjalnym kandydatem bo i po co skoro za wasz czas poświęcony na rekrutację firma wam zapłaci,auto zatankujecie za służbowe pieniądze i nie spędzicie 10godzin w podróży,bo stać was będzie na hotel.
Niezwykle profesjonalne podejście do rekrutacji - pogratulować.
anonim77 2014-02-14 15:32:25
porażka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 12 godzin 2 przerwy po 15 minut i musisz się wyrobić , nie można usiąść na chwile , a płacą co kot napłacze 6.85 na rękę za taką harówę i jak chcesz pracować i zarobić to nie tam , ciągle daja umowę zlecenie a na umowie tej jak nie ma pracy odsyłają do domu .
mikołaj 2014-05-31 16:46:25
Harper Hygienics obecnie ma kilka ofert pracy, zainteresowała mnie oferta technologa procesowego, ktos wie, czy warto aplikowac do tego działu?
rej 2014-06-05 16:14:47
Pracowałem 12 miesięcy, syf, kiła i mogiła. Zatyrać się można, zero szacunku, wielkie dno, kasa marna, minimalna krajów, pracuje tam Garwolin i okolice ponieważ mają darmowy autobus na każda zmianę tania siła robocza. Omijać szerokim łukiem takie firmy 0/10
xxx 2014-06-05 16:18:39
Jedyny plus to kilka fajnych dziewczyn na produkcji.
Pozdrawiam Wiolę z patyczków.
zazdrosny 2014-06-17 17:26:45
(usunięte przez administratora) jest super laska...
zaczynamy 2014-10-07 20:41:45
SERDECZENIE POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO WSPOLPRACY Z MOJA OSOBA W ZAKRESIE JEZYKA WLOSKIEGO ANGIELSKIEGO ORAZ FRANCUSKIEGO ORAZ KOREANSKIEGO OD 1999 ROKU W WARSZAWIE,

Z POWAZANIEM
mort 2014-10-13 18:50:19
nie pracuje tam ale u nas w Garwolinie tania siła robocza to Ryki i okolice których wożą za darmo bo wchodzą w anal bez wazeliny.My bedoki mamy swój honor
natas 2014-11-07 14:00:35
właśnie.... dajesz wszystko z siebie i nie ma się efektów... za nadgodziny nie chcieli płacić wedle KP-ka i to jest najgorsze... heh ochyda i bezczelność .. a szczególnie skąpstwo JW ( WW L -> WW W ) to jest nawet niegodne...
ten zły 2014-11-07 18:24:42
@natas rozwiń swoją wypowiedz ( proszę ) dobrze gadasz, co tam z JW ?
majonez 2014-11-11 13:26:54
masz racje robiłem w AVONIE te RYKI to wrzud na tyłku pokupowali chaty w bedocji a na basen jeżdzą do siebie co do HARPERA to żadna rewela wszyscy jedziemy na żałosnych warunkach ale trzeba coś robić żeby nie zgłupieć
natas 2014-11-14 06:58:29
Jak kojarzysz ten JW (znana Twarz w Mińsku i nie tylko) heh wprowadza kwoty z nadgodzin jako 1,2 a nie jak jest to ujęte w KP 2 razy wynagrodzenie jak już jest ponad 40h pracy w tygodniu... Więc trza pomyśleć... Czy tam pracować... I jak już coś wie to ucieka i się chowa jakby był tchórzem albo tchórzofretką i nie lubi pisać maili (chyba myśli-po co)... żenada... wiem tyle że JW nie lubi mądrych i dobrych ludzi tylko traktuje ludzi jakby przedmiotowo... na razie tyle...
leszczyna 2014-11-25 10:52:20
To tylko ladnie wyglada na papierze. W rzeczywistosci duzo fizycznej pracy zarowno w dzien jak i w nocy. Praca na pierwsze doswiadzenie i bye bye
pasekj 2015-02-22 14:16:39
ja zostałem zaproszony na rozmowe w sprawie pracy ale trochę już sie stresuje- zależy mi na podjęciu zatrudnienia a rozmowa rekrutacyjna to w wielu przypadkach stres, gonitwa myśli, chęć pokazania się z jak najlepszej strony chiałbym dobrze wypasc na rozmowie pomozecie na bazie wlasnych doswiadczen dziekuje bardzo
stasia 2015-04-02 12:25:48
prawda to że JW przejmuje produkcje na sosnkowskiego
Aaa 2015-05-05 10:24:51
Która Wiole? Bo jest ich dwie
Hammett 2015-06-05 18:43:19
Cześć. Mam pracować jako pakowacz. Powiedzieli mi że wynagrodzenie zależy od zlecenia na dany dzień. Jak to wygląda? Wypłacają codziennie dniówki czy podliczają jakoś wielkości tych zleceń po miesiącu?
operator 2015-06-28 07:12:48
nie narzekajcie ludzie kturzy teraz przychodze na zrecenie maja wieksze stawki niz starzy operatorzy wiec po co pchac sie na umowe o prace
arb 2015-09-02 14:01:26
Siema, Może ktoś wie jakie warunki oferują PH? czy jest GPS i ile wizy trza wykonać w tygodniu? Jak z ciśnieniami w dziale handlowym i czy w małopolsce jakiś kierownik jest człowiekiem czy tylko spranym korporacyjnym mózgiem?
Kontrole, wspólne prace itp?
myszka 2015-09-16 10:08:22
szczerze mówić młodszy operator za cały miesiac zarobi z 1500 zł tylko na papierach jest tak ładnie. Na szkoleniu mówią że niby pyłków nie ma a jest ich bardzo dużo i dlatego się przez te pyłki zwolniłam bo się wytrzymac nie da. Nie zbyt miła atmosfera dziwni ludzie. Całe 12 godzin trzeba stać nawet na chwile nie pozwalają usiaść. Nie polecam tej firmy.
marta 2016-03-22 15:22:11
ODP DO MYSZKA. scieżka twojej kariery to szerokie usta i wiecznie nawilzony zwieracz.Ja tez tak zaczynałam, jak sie turbany czesto nie zmieniajo to i badan nie bedziesz musiala robić często. a i niestety bukkake to czesto lubia chłopaki i te stare dziady też. Ale kąpiele 4 x dziennie a nawet nie bedziesz czula do siebie odrazy, czyba,że chcesz robić za 1500 z ta cała hołota z dołu ktora nawet nie stać na ubranie z markowego butika, bo chodza w brudach z sekntchundu/pappa martunia
kierowca TIR-a 2016-03-25 12:01:52
Pojebana firma z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robolami w biurze, o tych pedałach na magazynie nie wspomnę ! Załadunek w Garwolinie to tragedia, a czekanie na papiery to masakra!!!!
nora 2016-07-17 10:49:55
niekture firmy wymagaja wiecej
alo 2016-07-17 10:59:19
No dokłądnie, niektorzy wymagają wiecej, chociaż tak naprawde powiedzcie szczerze, czy oni ak wogole patrza na to dosiwadczenie? cy ono jest ważne? musza jakoś napisac to w ogloszeniu, wiec do 3 lat czy 3 jest ok
Zostaw swoją opinię o Harper Hygienics S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harper Hygienics S.A.