Harper Hygienics S.A.

Opinie o Harper Hygienics S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo ,

Firma Harper Hygienics powstała w 1990 roku i od tego czasu stała się liderem na polskim rynku różnorodnych produktów higienicznych do pielęgnacji skóry.

Sukces firmy można przypisać stałemu monitorowaniu trendów konsumenckich i dostosowywaniu się do zmieniającego się stylu życia.

Harper Hygienics kładzie duży nacisk na dostarczanie wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach.

Firma ma silną pozycję nie tylko w Polsce,

ale również na kilku rynkach zagranicznych .

Marysia Nowy wpis

Dzień dobry. :) jest tu może ktoś kto był teraz niedawno na rozmowie? mam na myśli pracę jako Key Account Specialist. Spełniam wymogi i ciekawi mnie czego ewentualnie mogę się spodziewać. Napisane jest wprost o wysokich zdolnościach negocjacyjnych. Czy są szanse na ustalenie sobie wyższej stawki już na początku?

Olka Nowy wpis

Witam. Dobrze widzę, że nie potrzebuje doświadczenia by aplikować na planistę działu utrzymania ruchu? Możecie proszę opisać ten proces wdrożenia z opisu? widzę, że w większości warunki spełniam, więc może uda mi się dostać na rozmowę

Nowy wpis

@Olka

Dzień dobry, Doświadczenie na stanowisku Planisty w Dziale Utrzymania Ruchu mile widziane. W kwestii wdrożenia Dział Personalny przy współudziale bezpośredniego przełożonego pracownika przygotowuje plan wdrożenia na pierwsze dni, tygodnie pracy. Nowy pracownik zostaje przedstawiony pozostałym osobom z zespołu i poinformowany o ich rolach w organizacji. Zespół wspiera nową osobę opieką i przychylnym traktowaniem. Nowy pracownik ma wyznaczonego opiekuna, który wdraża go i przekazuje mu krok po kroku nowe obowiązki. Opiekun wprowadza go do organizacji pokazując jej funkcjonowanie i strukturę. Dbamy o to, aby wdrożenie było jak najbardziej komfortowe i przyjazne, a pracownik poczuł się zaopiekowany. Zachęcamy do złożenia aplikacji, a w celu uzyskanie dodatkowych informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Personalnym Harper Hygienics personalny@harperygenics.com lub pod numerem telefonu 025 759 84 73. Pozdrawiamy, Dział Personalny

dzień dobry, tak ostatecznie podczas pracy jako zasilający istnieje możliwość na awans czy jednak nie bardzo? niby piszą w ofercie o chęci rozwoju swoich umiejętności ale wcześniej ktoś zaznaczył, że po wielu latach stażu nie przechodziło się na operatora. co trzeba umieć by przejść wyżej?

Nowy wpis

Dzień dobry, Tak, jak najbardziej istnieje możliwość awansu. W firmie Harper Hygienics S.A. istnieje ścieżka rozwoju pracowników działu produkcji. Głównym celem opracowania ścieżki rozwoju Pracowników Działu Produkcji Harper Hygienics S.A. jest doskonalenie kompetencji pracowników, docenianie efektów ich pracy oraz danie możliwości większego zaangażowania w realizację celów firmy. Warunki jakie należy spełnić, aby móc awansować ze stanowiska Pakowacza/Zasilającego na Stanowisko Młodszego Operatora to m.in.: a. Zdany egzamin na Operatora Maszyny Produkcyjnej b. Samodzielna obsługa maszyny Produkcyjnej c. Brak nagan/upomnień/kar BHP (usunięte przez administratora) Spełnianie standardów HH S.A. w codziennej pracy e. Pozytywna opinia Przełożonego na temat pracownika W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Personalnym Harper Hygienics pod mailem: personalny@harperhygienics.com lub pod numerem telefonu 25 759 84 73. Dziękujemy. Pozdrawiamy, Dział Personalny

Dziękujemy. Wszystko w firmie jest w porządku, panuje spokój, co pozwala nam skoncentrować się na efektywnej pracy i realizacji naszych celów.

Na to stanowisko Key Account Manager Export patrzą w ogóle, jakie są ma dokładnie wykształcenie? Bo tak napisali ogólnie w ogłoszeniu, że ma być wyższa szkoła i tyle, a kierunek nie ma dla nich znaczenia? Ciekawi mnie, nie wiadomo w ogóle, czy się człowiek nadaje

Company

Dzień dobry, tak zwracamy uwagę na wykształcenie kandydatów. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera Export posiadającej wykształcenie wyższe. Dobrze, jeśli kandydat ukończył studia ekonomiczne lub związane z zarządzaniem oraz marketingiem. Jeśli Pan/Pani posiada takie wykształcenie oraz doświadczenie zgodne z profilem poszukiwanego kandydata zapraszamy do aplikowania. Pozdrawiamy, Dział Personalny

@Company

A czy prowadza Państwo z tego zakresu obecnie jakieś staże? Wykształcenie wyższe, kierunkowe mam ale tych 3 lat doświadczenia w FMCG w Dziale Eksportu tym bardziej w mile widzianej branży Health&Beauty nie bardzo. jest mimo wszystko szansa na wakat w firmie?

Dzień dobry, jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/-a stażem w Harper Hygienics zapraszamy do bezpośredniego kontaktu personalny@harperhygienics.com lub pod numer telefonu 25 759 84 00 Pozdrawiamy, Dział Personalny

Specjalista ds. zapewniania jakości ile w praktyce zarabia? zastanawiam się nad ta oferta sprzed miesiąca, która jeszcze jest widoczna. Czy do teraz faktycznie jeszcze nikt konkretny się nie znalazł? Zastanawiam się jak rozmowa jest przeprowadzana w takim razie przy tym stanowisku

Dzień dobry, Uprzejmie informujemy, że oferta na stanowisko Specjalisty ds. Zapewnienia Jakości jest już nieaktualna. Udało nam się znaleźć odpowiedniego kandydata. Natomiast zachęcamy do bieżącego śledzenia ofert pracy lub do bezpośredniego kontaktu z Działem Personalnym personalny@harperhygienics.com

@Harper Hygienics S.A.

Witam, czy na tym dziale zdarzają się awanse na stanowiska kierownicze? Widzę właśnie dodaną ofertę dla Kierownika Działu Zapewnienia Jakości i zastanawiam się czy wcześniej nie sprawdzano czy ktoś z zespołu nie może przejść wyżej?

Dzień dobry, Tak, zdarzają się w tym dziale awanse na stanowiska Kierownicze. Zawsze sprawdzamy czy w danym zespole nie ma osoby z potencjałem, która mogłaby objąć stanowisko Kierownicze. Ostatnio dodaliśmy ofertę na stanowisko Kierownika Działu Zapewnienia Jakości oraz Kierownika Działu Technologii - miejsce pracy Łotwa - Lipawa. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowana to zapraszamy do aplikowania. Dział Personalny

Obserwacja

Witam. A jak to jest z pracą na innych stanowiskach? Nie powinno być tak że jak ktoś jest operatorem z ponad 10 letnim stażem w pracy to powinien pracować jako operator,a nie zasilający bądź pakujący?

@Obserwacja

Dzień dobry, Szanowny Użytkowniku w kwestii pracy na innych stanowiskach zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Działem Personalnym, ponieważ każdy przypadek jest inny i wymaga indywidulanego podejścia. Dziękuję za współpracę.

Porucznik

Witam. Dziale personalny może trzeba zrobić jakieś anonimowe ankiety dla pracowników i kierowników, liderów,kto jak pracuje i jakie ma umiejętności i na ich podstawie wyciągać wnioski na temat podwyżek i może nawet premiowania . Moim zdaniem obecna atmosfera jest nie czysta . Rządzą grupki starych pracowników którzy mają sztamę z liderami i są tak naprawdę nie tykalni. Tak jest na każdym dziale są osoby od roboty i osoby do pogadania .

@Porucznik

Dzień dobry, Każda opinia jest dla nas bardzo cenna, dlatego dziękujemy, że dzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami. Chcielibyśmy podkreślić, że jako zespół jesteśmy tutaj, aby zapewnić jak najlepsze wsparcie i odpowiedzi na Twoje pytania. Jeśli faktycznie masz jakiekolwiek problemy lub wątpliwości związane z systemem wynagradzania i premiowania, atmosferą chcielibyśmy zachęcić Cię do skontaktowania się bezpośrednio z Działem Personalnym. Twoje uwagi są dla nas bardzo cenne i jeśli istnieją obszary, które mogą zostać poprawione, chętnie to zbadamy i podejmiemy działania. Dziękujemy za współpracę.

Aktualność
Szanowni Państwo ,

Firma ma silną pozycję nie tylko w Polsce,

ale również na kilku rynkach zagranicznych .

Ola

Skoro w końcu ktoś się interesuje tymi wpisami to zapytam jak długo będziemy robić w tych 3 zmianach?. Na każdym dziale inny grafik,nawet na tej drugiej hali ,tyle że tam robią nawet w weekend i nie mają przerw co chyba nie jest do końca zgodne. Czy ktoś się za to weźmie i wróci wszystko do normalności? Nie chodzą wszystkie maszyny ,jakoś tymi ludźmi można zarządzać żeby były obsady na 4 zmiany.

@Ola

Dzień dobry, Rozumiemy Państwa obawy dotyczące organizacji pracy i zmiany grafików. Zmiany te mogą być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak potrzeby produkcyjne, zmiany w zespole pracowników, czy też próby zoptymalizowania wydajności. Jednakże, aby rozwiązać te problemy, ważne jest, aby przekazać swoje obawy swojemu przełożonemu lub działowi personalnemu. Bierzemy pod uwagę dobro pracowników, zapewniając odpowiednie warunki pracy i przestrzegając obowiązujących przepisów dotyczących czasu pracy i odpoczynku. Zapraszamy do kontaktu. Dział Personalny: personalny@harperhygienics.com

Czy może ktoś opowiedzieć o dziale eksportu? Piszecie o słabszej atmosferze i ciekawi mnie czy jego to także dotyczy? Dziś dodano ofertę dla KAMa, myślę czy nie spróbować. czy średnie przedziały placowe znacie? Nie podano ich w treści

Znajda

Nie polecam (usunięte przez administratora) Status pracy siedzenie w monitoringu co jest nie zgodne z prawem. Wywieranie presji na pracownikach. Wielokrotnie wydawanie sprzecznych dyrektyw. Myślenie korporacyjne. (usunięte przez administratora) pracownika za dobrze wykonaną pracę. Nie ważne że maszyna nie pracuje, ważne że słupki na wykresach się zgadzają. Tylko te słupki trzymają go w tej firmie.

Ten kierownik to (usunięte przez administratora) ,brak obycia i kultury podobno jest z Warszawy ,wszystkie duże zakłady już obleciał ,nigdzie się nie sprawdził ,jego myślenie jest chore ,próbuje (usunięte przez administratora)ludzi krzykiem , żal z osoba z wyższym wykształceniem tak się zachowuje ,jak on się ludzi nie wstydzi?

Był ktoś na rozmowie? Konkretnie na stanowisko Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością. Chciałabym wiedzieć, co ich interesuje i na jakie pytania być gotowa. Robią jakieś testy? Po prostu może ktoś ma już to za soba i może się podzielić, bardzo proszę.

Jak wygląda kwestia odpowiedzialności na stanowisku regulatory affair senior specialist? Czy firma praktykuje odpowiedzialność finansową? Chciałbym też wiedzieć, w związku z licznymi obowiązkami w ofercie, jak się przedstawia kwestia work life balance po prostu. Ktoś ma doświadczenia? Bardzo by mi to pomogło, bo wciąż się zastanawiam.

Maralbek

Nie ma czegoś takiego w tej firmie jak work life balance. na porządku dziennym są spotkania po godzinach, i zadania wrzucane o 17h które maja być gotowe na drugi dzień o 9h

Mak

Witam. Pytanie do osób pracujących w UR. Jak wygląda praca na codzień? Czy polecacie pracę w tej firmie na UR( czy można się wiele nauczyć?), czy raczej odpuścić i szukać innej pracy?

Wiki
@Mak

O, ja też szukam info. Ale w kontekście osób bez doświadczenia. Jest to dobre miejsce dla początkujących, można zdobyć dobrą praktykę i dobry wpis do CV??

Mechanik 1
@Mak

(usunięte przez administratora)wszędzie zamontował kamery nawet na warsztacie , siedzi w kamerach zamiast zając się sprawami które mogły by poprawić kondycję maszyn, a jeżeli chodzi o pracę mechanika to naprawdę dużo się tam nauczysz

@Mechanik 1

Poprawić kondycję maszyn, czy coś z nimi nie tak? I czy to kierownik zainstalował kamery, czy jednak firma, która go i Was zatrudnia? A jeśli firma, to, czy poinformowano każdego, gdzie się znajdują i jaki jest cel ich montażu?

Pytanie tylko czy z takimi umiejętnościami, które przytaczasz na początku taka osoba nie będzie się marnować przypadkiem w biurze? :D A co z tymi maszynami, o które ktoś wyżej pytał. Jak teraz oceniacie ich stan? będą cos w nie inwestować? Jest taka potrzeba?

Maralbek

oczywiście ze wszystko z nimi jest nie tak - ustawianie maszyny przez ponad 3 miesiące chyba nie jest normalne ?! nie mówiąc o tym ze po jej ustawieniu odpady dalej są na poziomie 50% ... po jednej przeróbce maszyny, wszystko nagle znowu stoi

Czy w Harper Hygienics S.A. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Widzę, że w ogłoszeniu gwarantują na stanowisku Specjalista ds. Systemów Zarządzania Jakością umowę o pracę, okej, a na ile? Szukam firmy na dłużej, a ostatnio trafiam na same tymczasówki udające stabilną pracę, ciekawe jak będzie tutaj? Jest szansa na umowę na czas nieokreślony? Proszę niech napisze ktoś jak wie.

Były Pracownik.

Zerowa możliwość rozwoju. I nauki na innych maszynach. Brak pomocy I zrozumienia przełożonych że nie można pracować ponad swoje siły. Tłumaczenie typu "Firma szuka oszczędności ". Nie dziwię się że ludzie sami odchodzą tak jak np. Ja. I nie żałuję. Polecam wszystkim zmienić Pracę

Małolepszy

Potwierdzam kadra zarządzająca niska kultura osobista,brak szacunku dla pracownika.Firma może dobra , ale źle zarządzana przez nieudaczników.

Janek
@Małolepszy

Dziwne, ja słyszałem, że w firmie są bardzo kulturalni ludzie.

Czarkowski
@Janek

Może masz klapki na oczach,i nie zauważasz tego,?

Jan
@Czarkowski

Może ty masz problem ze wzrokiem, bo serio jest wysoka kultura

Popieram to w 100% ,brak kultury , ogłady chamstwo na każdym kroku , człowiek z Warszawy z wyższym wykształceniem ,powinien dać przykład innym ,ale co zrobić wykształcenie można mieć ale dobrego wychowania brak .jak Ci ludzie się nie wstydzą patrzeć innym w oczy ?

To cięgle o jednej i tej samej osobie mowa? Bo jeśli tak, to jaka jest w firmie procedura na zgłaszanie problematycznego zachowania przełożonego? Do HR-u, do przełożonego przełożonego?

Zostaw merytoryczną opinię o Harper Hygienics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Harper Hygienics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Harper Hygienics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Harper Hygienics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Harper Hygienics S.A.?

Kandydaci do pracy w Harper Hygienics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Harper Hygienics S.A.