Harper Hygienics S.A.

Opinie o Harper Hygienics S.A.

Ania Sasin

Jakie warunki na stanowisko przedstawiciela hansiłowego? Jaka podstawa, jaki samochód czy jest GPS? Czy premia/prowizja realna?

minsk mazowiecki

duze wymagania slaba placa w minsku mazowieckim

kandydat

Witajcie Czy macie jakies opinie odnośnie stanowiska Specjalista ds. Zapewnienia jakości. Zastanawiam się nad aplikacja. Wiadomo coś o zarobkach?

Nie zgadzasz się z pozytywnymi wpisami na temat Harper Hygienics, może w takim razie wyjaśnisz konkretnie co nie odpowiadało Ci w tej firmie? Jestem ciekaw jaką pensję proponują tu na początek, powiesz mi coś na ten temat?

Byla

Firma która się za chwile zawali. Nowy pseudo dyrektorek którego wywalili już z wielu firm, naloty z zasmietnika, brak prod do robienie obrotu i przyjmowanie osób do biura jak P. Krzysia która nie ma pojęcia o niczym. Zebrania co miesiąc, ludzie wstają w NOCY żeby dojechać na zebranie do stolicy i podwyżki czytaj jałmużne. Auta można sprzątać 1x w miesiącu, ciekawe co jeszcze wymyśla. Firma ledwie dycha, ale zebrania regionalnych którzy nie maja pojęcia o terenie i klientach kilka razy w miesiącu. Dla nich oczywiście jest kasa.

Obecny
@Byla

Skoro tak tu jest źle to czemu jeszcze ludzie tu pracują- Wieczne marudzenie. Firma spoko

@Obecny

Każdy może mieć nieco inne odczucia związane z pracą w firmie Harper Hygienics. Widzę, że Ty masz dobre zdanie o pracy w tej firmie, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy jesteś zadowolony z możliwości rozwoju zawodowego w tym miejscu pracy? W Twojej ocenie są możliwości awansu na wyższe stanowiska? Wyraź, proszę swoje zdanie na ten temat.

Rym
@Obecny

Póki można jeszcze pojeździć za firmowe po galeriach w czasie pracy bez kontroli i gps to jeszcze ludzie rzeźbią. Giełda prawdę powie. Firmy prawie już nie ma na rynku.

@Byla

Współczuje

mark

Są w jakieś zmiany nie wiem wiecej pracy zamówień... poprawa sytuacji. w dobie powszechnej starranności o higiena .. a jeśli zmiany to na lepsze, gorsze..?

Janek
@mark

Na gorsze

Czy Harper Hygienics S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

a co za różnica? Wazne, zeby nie wyrzucali - a wyrzucaja?

Chce dołączy do firmy ale zastanawiam się czy faktycznie jest tam teraz tyle pracy co mówią na mieście i czy sytuacja finansowa firmie poprawiła???

Janek

Pewnie na wschód idzie eksport pełna parą ... ? W Rosji dużo chorych ..to pewnie drą chusteczki ..w końcu firma Łotewska...

Falafel

A teraz sie spaliło. I to może pogodzi wszystkich.

FALAFELLO
@Falafel

A może podpowiesz co się dokładnie spaliło?

Firma ma ogromne problemy finansowe, wyrzucili ich ich z magazynu za niepłacenie, mieli pierwsze problemy z wypłata wynagrodzeń na czas i zrezygnowali z biura w Warszawie bo ich nie stać na czynsz. Obecne kierownictwo traktuje ludzi bez szacunku nie polecam tej firmy chyba że przejdzie gruntowne zmiany w przyszłości.

Pozytywni

Ja kto teraz nie ma problemów finansowych. Harper wyjdzie jeszcze z dołka tylko potrzebuję mądrych decyzji przy podejmowaniu decyzji.

Katarzyna
@Pozytywni

A czy obecnie są prowadzone rekrutacje do firmy? Biorąc pod uwagę Twój komentarz firma powinna mieć potencjał na przyjmowanie młodych i otwartych ludzi. Warto zdobyć tam doświadczenie?

xxx

Czy ktos się wypowie na temat pracy w Mińsku jako asystent zarzadu ?

Katarzyna
@xxx

Zauważyłam, że całkiem sporo pracowników Harper Hygienics zabiera tu głos. Jestem zatem spokojna o to, iż ktoś niedługo Ci odpowie. Udało mi się dowiedzieć jedynie tyle, że firma oferuje: zatrudnienie w ramach umowy o pracę, opiekę medyczną Medicover, możliwość korzystania z kart sportowych oraz, co jest super opcją, możliwość nauki języków (angielski i rosyjski). Co o tym sądzisz?

Nikola
@xxx

Ciężko bo firma jest w trakcie naprawczym, wpadła w tone smoły przez słabą strukturę zarządzającą... ale teraz wrócił super szeryf i zrobi porządek w tej firmie. Trzymam kciuki za nową starą głowę i za tej głowy zdrowy rozsądek

Żona
@Nikola

Jak narazie to oprócz Medicover nic nie ma. Nie ma możliwość awansów, ani podwyżek. Firma " podnosi " się z długów. Nie ma co liczyć na super pensje..

XXL

Ta firma nie ma szans się podnieść dając awansy osobom które nie mają o tym zielonego pojęcia. To jest przerażające co robią.

Do xxl
@XXL

To lepiej zatrudnić człowieka z zewnątrz bez pojęcia niż dać swojemu czlowiekowi możliwość rozwoju. Nie zgodzę się z tą opinią bo jest krzywdząca dla osoby która jest bardzo zaangażowana w pracę!!!!!!!!!!

@XXL

Czy osoby które dostały awans Twoim zdaniem nie wykonują swoich zadań w należyty sposób? Jeśli wszystko jest w porządku, to chyba normalne że rekrutacja odbywa się również wewnątrz firmy i na nowym stanowisku osoba musi poznać specyfikę tego konkretnego stanowiska na samym początku. Może napiszesz co oprócz tego możesz powiedzieć o pracy w Harper Hygienics S.A. i czy warto myśleć nad złożeniem tu CV?

@Do xxl

Zaangażowana w cooo ..... ??? Bo ciężko dostrzec sukcesów danej osoby.

@Stefan

Jeśli firma chce się rozwijać awanse wewnętrzne muszą być uzasadnionione. Niestety ostatnie pokazują poziom decyzji. Nie wiem na jakie stanowisko aplikujesz, jeśli chodzi o CV. Wyślij, rozmowa nic nie kosztuje.

armagedon

opinia negatywna brak ubran butow oszukoja w placeniu za zwolnienia nie placa za nad godziny zwolnienia sa placone za dni pracujace to znaczy jesli masz 2tygodnie zwolnienia a wtedy wypadnie ci 8 dni pracujace to tylko masz zaplacone za te 8 dni a nie za 14 dni

karington

Witam.... Praca w HH na produkcji to istny koszmar!! Na dziale wyrobów mokrych to horror..... Warunki pracy koszmarne latem 50C na hali, a zimą zimno jak cholera!! Wynagrodzenie lipne... brak możliwości rozwoju;(. Odradzam stanowisko zasilającego na dziale wyrobów mokrych.. zapier...lasz jak murzyn za dwóch!! Nie masz czasu po tyłku się podrapać! Chcesz poczuć przedsmak piekła...? Aplikuj... wytrzymasz miesiąc... gratuluję kondycji, determinacji i samo zaparcia;).

@karington

Skoro warunki pracy wyglądają, tak jak napisałeś, to chciałbym dowiedzieć się, czy pracodawca w jakiś sposób stara się zniwelować ich odczuwanie? Obecnie mamy sezon letni także zakładam, że na hali jest bardzo gorąco, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy można liczyć na dodatkowe przerwy, aby móc się schłodzić? Wyjaśnij, proszę, jak to wygląda.

karington
@Stefan

Rozmawiałem niedawno z pracującymi tam osobami.... od mojego odejścia mało kto został(. Ci co pracują mówią; że nic na lepsze się nie zmieniło.... Operatorzy mają dobrą kasę i naginają ,a wręcz prześcigają się który wyrobi lepszą normę dzienną@miesięczną... "za to mają pokazne premie";). Totalny wyścig szczurów!! Nie liczą się szeregowi pracownicy. Schłodzić, dodatkowe przerwy? Jak tam maszyn się nie wyłącza przez 24h na dobę.. chyba że awaria, ale to i tak liderki znajdą Ci pracę na innych działach;). Nie posiedzisz nie odetchniesz;). Poza tymi wykańczającymi temperaturami to hałas jak cholera.

@karington

Smutno się czyta takie wpisy, pracodawca zdecydowanie powinien zareagować jeśli pracownikom nie odpowiadają warunki w miejscu pracy. Tym smutniejszy jest fakt, że Twoim zdaniem wynagrodzenie za tak ciężką pracę jest nieadekwatne, wielka szkoda. Może jednak jest jakaś nadzieja, żeby w firmie kilka rzeczy zmieniło się na plus, jak myślisz?

Magazynier

Podobno Panantoni wywalił z magazynu harper bo nie płacili za wynajem?

@Magazynier

Kto to jest Panantoni?

Hi

Hi

Kabanos
@Hi

Podwyżki kurde dla Kristyny.

W&W

Uwielbiam tu pracować i polecam wszystkim tą firmę świetny pracodawca , takiej firmy to że świeczką szukać, mam nadzieję że pozostanę tu do emerytury.

Wiktor
@W&W

slyszalem, że mogą dowieść ludzi z Garowlina. Gdzie są zbiórki?

@W&W

Mógłbyś napisać o wszystkich zaletach pracy w firmie? Pracodawca oferuje bonusy do pensji w postaci szkoleń lub premii? Jaskiego rodzaju umowy są podpisywane z pracownikami? Stabilne zatrudnienie jest ważnym aspektem pracy.

Ulk
@Marcin

Zadnych bonusow nawet na swieta nic nie ma

Zadowolony
@Ulk

No teraz nie ma ale zawsze były, teraz firma ma mały kryzys, ale będzie dobrze bo idziemy wszyscy ku lepszemu i może w następnym roku będzie prezent na święta. Co by nie było wypłata zawsze jest na czas i to się ceni.

Bartek
@Marcin

Harper Hygienics obecnie ma kilka ofert pracy, zainteresowała mnie oferta technologa procesowego, ktos wie, czy warto aplikowac do tego działu?

Aktualny pracownik
@Bartek

Uważam, że tak. Pracuję i choć bywają trudne momenty to myślę, ze warto. Powodzenia.

Maria
@Aktualny pracownik

To super! Być może pomogłeś swoją wypowiedzią użytkownikowi @Bartek w podjęciu tak ważnej decyzji. Ty zapewne pracujesz w tej firmie od pewnego czasu. Harper Hygienics podkreśla, że stawia na ludzi z wizją, ambitnych, dla których tworzenie wysokiej jakości to prawdziwa pasja. Czy to oznacza, iż pracodawca ten umożliwia Wam rozwój zawodowy? Powiedz nam proszę, jak dokładnie przedstawia się ten aspekt. Dasz radę?

Ludzik

Chodza pogłoski, że harper to bankrut i nie długo będzie po firmie. Teraz nawet na ciuchach oszczedzają... Tragedia

Analityk
@Ludzik

No cóż. Akcje firmy chodzą na giełdzie po 42 grosze. Rok temu było ok 1 zł. Patrząc na raporty finansowe firmy to przepływy finansowe nie są najlepsze (widać rosnące zadłużenie) ale są też przychody i pozytywne przepływy z działalności operacyjnej. W/g podręczników to jeszcze nie jest bankrut. Choć sytuacja nie jest optymistyczna to firma cały czas ma szanse.

H
@Analityk

Chyba po 28 groszy

W
@H

Po 20.

Tomasz

Widzę, źe firma puszukuje operatorow w Mińsku Mazowieckim w Arvellu? Moźecie cos posiedzieć na temat warunkow, atmosfery i stawek tam obowiazujacych?

Brus
@Tomasz

Bardziej zasilajacych

Zostaw merytoryczną opinię o Harper Hygienics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Harper Hygienics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Harper Hygienics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Harper Hygienics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Harper Hygienics S.A.?

Kandydaci do pracy w Harper Hygienics S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Harper Hygienics S.A.